Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latające humanoidy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ófnik.
  • Postów: 120
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się kończy Sex ze zwierzętami :D
Szczerze mówiąc jestem sceptycznie nastawiony do tego typu zjawisk...
Człowiek/ptak i Człowiek/ćma :rotfl:
  • 0

#17

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

troche trudnoo by bylo z ptakiem, a co powiedziec z cma :lol :
  • 0



#18

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

można zbudować skrzydla elektromagnetyczne które wyglądają jak normalne skrzydla, są albo napędzane jakimś specjalnym napędem albo oparte na antygrawitacyjnym silniku.


a kupic takie mozna było bo pare miechów temu widziałem jetpack w ksztalcie skrzydel na aukcji ebay
  • 0

#19

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

watpie czy taki plecak by lecial na wysokosci 300 albochoc 50 metrow :lol :
  • 0

#20

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

napęd grawitacyjny (albo anty) ma taką zalete że uniesie cie wysoko przez bardzo dlugi czas bo powoli zuzywa paliwo/energie więc spokojnie czyms takim mozna latać kilka godzin,


a to że taki napęd drogi to wiadomo , ale jak ktoś chce to zrobi wszystko.może nawet zrobi własny,

kiedyś jakies 10lat temu budowałem z starszym bratem skrzydła,uzyliśmy bardzo lekkiego szkieletu wykonanego z aluminiumowych rurek,materiał jako błona lotna użyliśmy bardzo cienkiego materialu który nieprzepuszczal powietrza i dodaatkowo stawial mu opór ale byl elastyczny.., na plecach byly lożyska aby skrzydla moznayby podnosic/opuścić .efekt naszej pracy bylł dobry bo leciałem na nich przez pół minuty , wkoncu zabraklo mi sil i spadłem, potłukłem sobie kolana bo zle lądowałem,

pamiętam wszystko bo w piwnicy znalazłem te skrzydła w całości, plany konstrukcyjne i zapisane efekty lotu. ..jutro je przerobie (powiększe , dam lepszy materiał , i poleci na nich siostra bo waży pare kg mniej odemnie ja niecale 66kg ona 51kg

jak wyjade do irlando dorwe dobra prace i zarobie kaske to kupie na ebay jetpack , więc możliwe że .....
  • 0

#21

jsr.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jedziesz do irlandii zeby zarobic na jetpack? gratuluje!!!!111
  • 0

#22

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A może to poprostu ludzie z przyszłości :P Ci ze skrzydłami... kto wie może kiedyś bedzie machina czasu. A skrzydła to dla jaj :]
  • 0

#23

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skrzydła to dla jaj

Dla jaj to są slipy :P

A może to poprostu ludzie z przyszłości

Ja myslę,że nie.Istoty z innych planet,lub wyniki eksperymentów genetycznych wymkniętych spod kontroli.
  • 0

#24

Juliagoda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W życiu nie widziałam czegoś podobnego na własne oczy choć widziałam jeden taki filmik bodajże polski w którym to jeden z chłopaków nawiał od razu po zobaczeniu istoty a drugi bardziej sceptyczny raczył uciec dopiero po głośnym huku w lesie, w miejscu mniej wiecej gdzie zniknela istota. Nie pamietam czy to był dzień czy noc przy pełni księżyca.
  • 0

#25

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jak dla mnie odświeżanie 4-letniego tematu, związanym z bezsensownym stwierdzeniem + data zalogowania = zwykłe nabijanie postów + odświeżanie starych (na maxa) tematów = spam (warn)
  • -1



#26

Juliagoda.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O jejku sorki co tak nerwowo:/ Pisze tylko wtedy kiedy mam czym sie podzielic, nie pisze bez sensu jak polowa z was. A i nie spojrzałam się dobrze mój błąd jestem tu nowa.
  • -1

#27

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważyłam, że w bardzo wielu starych tematach się wypowiadasz, mimo że dyskusja się tam skończyła w 2007 roku.
  • 0



#28

Sante.

    Veritas odit moras

  • Postów: 305
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proszę o zaprzestanie bezcelowych kłotni. Jeśli ktoś ma ochote wypowiedzieć się na dany temat, a tok takiej rozmowy został już nadany nie widzę powodu aby tworzyć nowy. Dlatego wypowiadanie się w starych tematach nie jest zabronione.
Sprawa wyjaśniona. A za spamowanie PIKuS, możesz otrzymać nagrodę adekwatną do tego co robisz.
  • 0



#29

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tylko grzecznie zwracam uwagę, bo już nie raz widziałam jak moderatorzy sami się czepiali o niepotrzebne upowanie starych tematów, a teraz nagle - spoko po 3 latach coś napiszę mimo, że i tak to nic nie wnosi do tematu -.-
I jeszcze coś... My się tu nie kłócimy (jeszcze) tylko rozmawiamy lub jak kto woli wymieniamy się zdaniami.
Sante pokaż mi temat gdzie ja spamuje, bo albo nie wiesz co to spam, albo ja nie wiem co to spam... Albo po prostu grozisz mi bo masz rangę - Tak się nie robi, wiem coś o tym bo sama jestem adminami, opami i moderatorami na różnych forach i ja nie pokazuje władzy jak nie muszę tego robić.
I proszę nie czepiać się mnie o to, że zwracam komuś uwagę tylko może samemu to zrobić jak jest widoczna ku temu potrzeba.
Skończyłam.
  • 0



#30 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co jest tu na filmie? :)



a to jest lepsze




Użytkownik Muhad edytował ten post 06.02.2011 - 11:08

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych