Skocz do zawartości


Sentinel vel. Khukuri Sirupate


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
63 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

właśnie 10 minut temu wysłałem do Eurego wniosek o kasację konta na forum paranormalne.pl

Chciałem z Wami wszystkimi, którzy mnie znają z forum i z tymi, którzy kiedys przeczytaja moje posty i tematy pożegnac się i podziekować Wam za te wszystkie pozytywne i krytyczne uwagi jakimi dzieliliście się ze mna podczas prawie 4 lat mojej obecności na forum.

Niestety ale forum przepoczwarzyło się w takie miejsce gdzie dla siebie nie znajdę właściwej luki. Jestem już gościem w dojrzałym wieku i nie bawi mnie przepychanka z gronem modów, którzy dają sobie prawo do naduzywania władzy podpierając się zapisami, bardzo ogólnikowymi zapisami regulaminu, którzy w ostatnim czasie doprowadzili do odejścia z tego portalu ludzi, bardzo wartościowych, tworzących swoisty klimat forum. Mimo, iż sam równiez nie należę do grona zagorzałych zwolenników paranormalności to dopuszczam istnienie takich zjawisk, i uważam się za umiarkowanego sceptyka. Ceniłem sobie bardzo wypowiedzi wielu userów a także cenną krytykę modów (nie wszystkich!!!).

Dlatego bardzo dziękuję Euremu za gościnę na jego forum, mylo i przemo za wspieranie mnie w moich liberalnych poglądach i całej gamie super userów z którymi miałem okazję prowadzić tutaj pisane potyczki i dyskusje.

Było fajnie. Pozdrawiam Was wszystkich, dziękuję za wspólny czas jaki razem z Wami mogłem być i zyczę Wam wielu fajnych i satysfakcjonujących chwil na tym forum jakie miałem okazję tutaj przezyć.


Eury - bardzo proszę o kasację całkowitą mojego konta, wraz z całkowitym wyczyszczeniem skrzynek pocztowych PW oraz wszelkich informacji prywatnych jakie były zamieszczone w moim profilu.

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, nie spodziewałbym się, że odejdziesz. Kto teraz będzie kontynuował temat "Jak dostać pozwolenie na broń?" :P
W każdym bądź razie, dzięki za posty i trzymaj się ciepło! :)



#3

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

szkoda ze userzy wnoszacy cos do forum sie zawijają ;
niedlugo zostana same mody ...

#4 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż, nie spodziewałbym się, że odejdziesz. Kto teraz będzie kontynuował temat "Jak dostać pozwolenie na broń?" :P
W każdym bądź razie, dzięki za posty i trzymaj się ciepło! :)

Zapraszam na mojego bloga. Tam jest sporo a będzie więcej na ten temat. Będą także namiary na nowe forum gdzie będę aktywny jak już sie aktywuję :) Dzięki za zyczenia - Dam radę choć łezka się w oku kręci

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 20:12


#5

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W takim razie do zobaczenia i trzymaj się cieplutko, bo mróz jest taki, ze mi zasłonki do okna przymarzły :P
Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że zmykasz z podwiniętym ogonem.
Ale co ja tam wiem...

Użytkownik Ill edytował ten post 06.02.2012 - 20:13


#6 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

szkoda ze userzy wnoszacy cos do forum sie zawijają ;
niedlugo zostana same mody ...

Chyba o to w tym chodzi. Ale tacy userzy jak Ty dają nadzieję na lepszą przyszłośc tego forum ;)

Sentinelu, spotkamy się jeszcze w innym miejscu i czasie.
Mnie też czas się zwijać z tego forum.

Na pewno przemo, na pewno :)

W takim razie do zobaczenia i trzymaj się cieplutko, bo mróz jest taki, ze mi zasłonki do okna przymarzły :P
Nie mogę jednak oprzeć się wrażeniu, że zmykasz z podwiniętym ogonem.
Ale co ja tam wiem...

Nie Ill nie zmykam z podkulonym ogonem. Po prostu od dłuższego czasu sie źle dzieje na forum i jak nie docierają do modów logiczne argumenty sporej rzeszy z aktywnych userów to jaki sens jest prowadzić jałową dyskusję. I przemo, i wielu innych, i także ja w tym temacie proponowalismy rozwiązania, które mogły by dac jakąs nadzieję na zmiany w dobrym kierunku. Zamiast tego "dziki Kurak" vel. "Wścikła Kura" żąda przeprosin, grożąc ... no właśnie, że niby co mi zrobi - zbanuje, wyznacza mi czas. Coś sie jej chyba w tej sceptycznej główce kurzej pokręciło.

Po prostu nie widzę tu dalej dla siebie miejsca i nikt nie będzie mi zakładał knebli, cenzury, ograniczał wolności wypowiedzi etc. Szkoda czasu to tyle, aż tyle i tylko tyle.

Pozdrawiam. Trzymaj się Ill ;)

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 20:24


#7

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie wierzę .. dopiero co pisałem, żebyście się wszyscy ogarnęli a tu zonk .. po cholere odchodzisz ? Nie podoba mi się to ! Mówiłem już jak Muhad odchodził, że to nie jest wyjście z sytuacji ! Z domu też się wyprowadzacie jak pokłócicie się z rodziną ?! Liczę na to Sentinel, że Ty i Przemo zrezygnujecie z takich zamiarów ..

Tak jak napisałem wtedy tak napiszę i teraz :

Idźcie najlepiej wszyscy .. ostatni niech zgasi światło !



#8

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całe mnóstwo forum upadło przez moderacje jak i państw ale to zawsze naród jest głupi.

#9

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2988
  • Tematów: 2559
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamiast tego "dziki Kurak" vel. "Wścikła Kura" żąda przeprosin, grożąc ... no właśnie, że niby co mi zrobi - zbanuje, wyznacza mi czas.

Grożąc? Nawet nie dostrzegłeś tego, że to była Twoja jedyna szansa wyjścia z tego z honorem, szansa którą zresztą dostałeś ode mnie.


Cóż -- żegnaj i powodzenia na dalszej drodze życia.





#10 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Całe mnóstwo forum upadło przez moderacje jak i państw ale to zawsze naród jest głupi.

Szczera prawda :D ale tutaj pozostaje to niezauważone - niestety

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 20:36


#11

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm. Pewnie mnie za dobrze nie znałeś, ale twoje posty zawsze kojarzyły mi się z wysokim poziomem merytorycznym i trochę mi szkoda że odchodzisz. Skorzystam więc z możliwości i powiem krótkie żegnaj. Byłeś jednym z tych użyszkodników, których warto naśladować :)

#12 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

No nie wierzę .. [...]

Ja tez jeszcze nie wierzę BadBoy. Ale to juz jest fakt. Podjąłem decyzję i nie zamierzam się z niej wycofywać. Trzymaj się Zły Chłopcze ;)

Zamiast tego "dziki Kurak" vel. "Wścikła Kura" żąda przeprosin, grożąc ... no właśnie, że niby co mi zrobi - zbanuje, wyznacza mi czas.

Grożąc? Nawet nie dostrzegłeś tego, że to była Twoja jedyna szansa wyjścia z tego z honorem, szansa którą zresztą dostałeś ode mnie.

Cóż -- żegnaj i powodzenia na dalszej drodze życia.

Jak już napisałem. Nie chce i się z Tobą gadać "Wściekła Kuro". Za młodziutka jesteś by powiedzieć i wiedzieć cos o moim honorze. Szansę to Ty sobie daj.

A moja droga zycia jest ustabilizowana od lat i tak się składa, że nie stanowi jej net. Mimo wszystko dzięki za życzenia.

#13

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Również przykro mi, że tak wartosciowy użytkownik odchodzi - być może przyszedł na Ciebie już czas, jak na każdego kiedys. Pozdrawiam ;]



#14 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

Hmm. Pewnie mnie za dobrze nie znałeś, ale twoje posty zawsze kojarzyły mi się z wysokim poziomem merytorycznym i trochę mi szkoda że odchodzisz. Skorzystam więc z możliwości i powiem krótkie żegnaj. Byłeś jednym z tych użyszkodników, których warto naśladować :)

Pamiętam i kojarzę Twoje posty ptaq :) Miło przeczytać takie coś - naprawdę. Dzięki :) Życzę Ci wszystkiego dobrego i pozdrawiam. Trzymaj się

Również przykro mi, że tak wartosciowy użytkownik odchodzi - być może przyszedł na Ciebie już czas, jak na każdego kiedys. Pozdrawiam ;]

Mi też jest przykro WT. Masz rację przyszedł czas na moje odejście stąd i już. Ale zostaje Wam bardzo dobry "Sentinel" na straży ładu i porządku publicznego na forum. Nie jest zła, tylko o tym jeszcze nie wie, że to co chce osiagnąć można załatwic znacznie w bardziej cywilizowany sposób. Ale musi jej jeszcze wiele piór wyrosnąć :)

Pozdrawiam - Trzymaj sie WT ;)

Użytkownik Sentinel edytował ten post 06.02.2012 - 20:44


#15

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamiast tego "dziki Kurak" vel. "Wścikła Kura" żąda przeprosin, grożąc ... no właśnie, że niby co mi zrobi - zbanuje, wyznacza mi czas.

Grożąc? Nawet nie dostrzegłeś tego, że to była Twoja jedyna szansa wyjścia z tego z honorem, szansa którą zresztą dostałeś ode mnie.


Cóż -- żegnaj i powodzenia na dalszej drodze życia.


nie no, jak moderatorzy już rozdają szanse honoru.
powiem tak, że widzę tutaj na forum mądrych ludzi, któzy czegoś szukają i starają się pogłębić swoją wiedzę, gdy juz znajdują to uciekają i korzystają z życia.
szczerze mówiąc też rozważam kasację konta. wielu moich forumowych 'przyjaciół' już to zrobiło, bądź odwiedza nas raz na ruski rok.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych