Skocz do zawartości


Zdjęcie

Napis od szablonu na kurtce.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, bo ostatnio znalazłam czarną skórzaną kurtkę w szafie i pomyślałam, żeby coś z nią zrobić. :) Wczoraj ją ładnie wyćwiekowałam, a jutro chcę zrobić napis przy użyciu sprayu i nie wiem, czy będzie się to ładnie trzymać, nie spływać i tym podobne. Wiecie może coś o tym? Proszę o pomoc. :3

#2

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Robiłem kiedyś, kiedyś... napisy na koszulkach bawełnianych przy pomocy tamponu nasączanego farbą drukarską. Wydaje mi się, że farba, jakiej chcesz użyć, popęka i wykruszy się. Szkoda zniszczyć kurkę, przetestuj farby i techniki nanoszenia farby na jakimś podobnym materiale.

#3

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To musiałoby jakoś głęboko wejść w skóre bo tak jak wyżej napisane, popęka :) albo to trzeba by było jakąś farbą gumową (nie wiem jak to sie nazywa ale są jakieś takie elastyczne), zmatowić skóre i pomalować.

A tak swoją drogą, to zamiast bawić się farbą robiłbym to z materiału i przyszył ;) takie coś nie ma prawa odejść, ewentualnie jak masz pieniądze to są zakłady krawieckie które zrobiłyby to fajne ;)



#4

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

najszybciej i chyba najlepiej zrobic naszywke.http://naszywki.com.pl/

#5

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To musiałoby jakoś głęboko wejść w skóre bo tak jak wyżej napisane, popęka :) albo to trzeba by było jakąś farbą gumową (nie wiem jak to sie nazywa ale są jakieś takie elastyczne), zmatowić skóre i pomalować.

A tak swoją drogą, to zamiast bawić się farbą robiłbym to z materiału i przyszył ;) takie coś nie ma prawa odejść, ewentualnie jak masz pieniądze to są zakłady krawieckie które zrobiłyby to fajne ;)


No niby tak, ale ta kurtka jest taka wuj wie jaka, niby skóra ale taka strasznie cienka, ale myślę, że chyba nie popęka. Zobaczymy. :)

najszybciej i chyba najlepiej zrobic naszywke.http://naszywki.com.pl/


naszywka nie-e. :c



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych