Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kraśnik: Uczeń trafił do egzorcysty po zabawie w "wychodzenie z ciała"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#31

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Andar

Tutaj chodzi o to aby się odpowiedniu zabezpieczyć. Wtedy to skutkuje przyjemnym OOBE. Ważne aby zdobyć doświadczenie.
  • 0

#32

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

– Chłopak bluźnił, krzyczał zmienionym głosem, prężył się. To rzeczywiście była sytuacja nietypowa i to wzbudziło niepokój dwóch pedagogów, którzy byli w pokoju.


Mi to wygląda na napad agresji, bądź histerii. Czekam aż zabójstwa zacznie się usprawiedliwiać opętaniem, choć są też tacy, którzy twierdzą że do morderstwa skłoniły ich demony (!).

Troszkę dywagując - ongiś udowodniono, że statystycznie najwięcej przypadków "opętań" zdarza się wśród tak zwanych religijnych rodzin. Imho - wynika to z tego, że na jednostki wywierana jest presja środowiskowa, nie mogą - że tak powiem - "uwolnić swoich myśli". To się u nich kumuluje, wszelkie napięcia, a pod wpływem podświadomego zakorzenienia zasad jakiejś religii umysł przyjmuje wzorce opętania, aby po prostu odreagować. Dlatego egzorcyzmy czasem pomagają - na zasadzie podobnej do placebo, osoba myśli, że jest opętana, a uczono ją że egzorcyzmy "leczą" z opętań, więc znów zaczyna się zachowywać normalnie.
  • 0

#33

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, z tego co mi wiadomo, bo jestem pośrednio (pośrednio pośrednio, można by rzec przez efekt motyla) powiązany ze sprawą, typek ześwirował i jest w psychiatryku teraz. Bawił się też w magię z książki Jose Luis Barcelo, jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie. No, to na tyle. A artykuł bardzo marny, widać, że pisany przez osobę zupełnie nie w temacie, chociaż wcale się nie dziwię. Pozdrawiam.
  • 0

#34

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

O proszę jakim ładnym akcentem można przekreślić sobie życie, chociaż nie mogę mieć pewności że panowie w białych fartuchach i mnie kiedyś nie dopadną ;)
  • 0

#35

andar.
  • Postów: 561
  • Tematów: 70
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja tam podziwiam kolesi, przynajmniej oryginalni są, a nie jak wielu założy rurki i myślą, że wyróżniają się w towarzystwie. Sam bym spróbował, ale waham się. Nawet jak ktoś wywoła to przecież na cały dom, a nie na siebie? no może i na siebie, ale to też chyba od wrażliwości na takie widoki zależy.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych