Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieta twierdzi iż uwieczniła obcą istotę na zdjęciu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tony Montana.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesli to alien to spojzcie gdzie sie zaczyna prawa lapa...zaraz kolo szyji ,i co dziwne jakie ma (palce?) pazury...
  • 0

#47

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi to wyglada na jakis gatunek malej malpki, a zdjecie zrobione w locie albo cos, jak malpka zeskakiwala, badz wskakiwala na cos.
  • 0

#48

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To mały kociak, z gatunku łysoli. Zdjęcie zrobione w ruchu - ktoś go trzyma w dłoni.
  • 0

#49

doridori.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spójrzcie na to:http://www.zoo-krakow.pl/showimg.php?img=images/3-big/gibbon.jpg&text=Gibbony%20-%20samica%20Kundzia%20z%20m%C5%82odym

To samica z młodym, ale jakieś 1,5 tygodnia wczesniej nie miał jeszcze takiego futerka, praktycznie był łysy, bo takie rodza się malutkie gibony.
Bardzo przypomina mi te małpkę. Poza tym ja kilkakrotnie w domu znalazłam "obcego" tyle że kota. Gdybym mogła spotkać takiego stworka jak na zdjęciu to dała bym mu spróbowć tej kawy, zdjęcia wtedy już nikt by nie zrobił z taką prędkością by biegał po regałach :crazy:

[ Dodano: 2006-09-01, 12:22 ]
Ejael zgadzam się z Tobą w 100 %, takie długie łapki mają tylko małpeczki niestety. Co do innych opinii, że za mały jak na kosmitę. A kto oglądał MIB, to wie że w czaszce niejednego człowieka jest centrum operacyjne jakiegoś kosmicznego :-D księcia...
  • 0

#50

Combine Soldier.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mi najbardziej spodobała się teoria, że ten stworek to... ZGREDEK :-D :-D Lol, mało z krzesła nie spadłem jak to przeczytałem. Wielkie dzięki za ten post :mrgreen:
  • 0

#51

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to on ma na brzuchu całkiem spore serduszko xD
  • 0

#52

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:heh2:

jakie śliczności !!! ... uwielbiam takie stworeczki :mrgreen: , prawdziwy czy nie , mnie się tam podoba .... :mrgreen:

no co wy chcecie wygląda autentycznie ;-)
  • 0

#53

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ee czy to cos nie trzyma swojej wyrwanej glowy? bo szyi nie widze :wow:
  • 0

#54

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to on ma na brzuchu całkiem spore serduszko xD


a no ma faktycznie ! :mrgreen:
wygląda jak taka maskotka ( na takich serduszkach jest zwykle napisane
I Love You :lol : ) ,która leci w powietrzu i została w tym właśnie momencie uchwycona na zdjęciu :hmm:
  • 0

#55

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przeczytalem informacje, ze ta babka trzyma to-to w klatce. to czemu (zeby uwiarygodnic) nie mogla zrobic jeszcze z 10 roznych fotek plus jakis film (ale lepszej jakosci, zeby nie bylo nie domowien)? bo w takich warunkach (zrobila fotke, trzyma pseudo-obcego w klatce, ale zdjec to juz robic sie nie chce?) to uwazam, ze na 100% to fake.
IMHO, gdyby mi sie takie cos pojawilo w pokoju, to po pierwszym szoku zlapal/ogluszyl/zamknal/cokolwiek innego zeby sie nie ruszalo przez 5-10 minut, pozyczyl od sasiadow kamere i aparat, i zdjecia + film by byl. a potem jaka kasa z biletow do ogladania tego ;] .
  • 0



#56

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przeczytalem informacje, ze ta babka trzyma to-to w klatce. to czemu (zeby uwiarygodnic) nie mogla zrobic jeszcze z 10 roznych fotek plus jakis film (ale lepszej jakosci, zeby nie bylo nie domowien)? bo w takich warunkach (zrobila fotke, trzyma pseudo-obcego w klatce, ale zdjec to juz robic sie nie chce?)


no właśnie dlatego ,że to fake ;-) w przeciwnym razie napewno by się ' pochwaliła '
tym czymś co schwytała .
  • 0

#57

Isentor.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Phi widać na 1 rzut oka albo jest to jakiś dziki gatunek małpy albo normalna zwykła mała małpka ogolona na "łyso". Zrobiono jej zdjęcie w ruchu lub normalnie a następnie rozmazano je w jakimś programie graficznym.

Też mogę sobie coś takiego zrobić z innym zwierzęciem ale szkoda męczyć zwierzaka.
  • 0

#58

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Weźcie zamknijcie ten temat, bo to po prostu prowokacja. Jeśli pluszowy miś jest dla tej kobiety obcą istotą to super. Niech se nakręci film w którym przedstawia te "istotę" bo dla mnie 1 zamazane zdjęcie to za mało.
  • 0



#59

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=]Cos mi sie widzi ze jest to maskotka zgredka lekko przerobiona w programie graficznym :smile: (nawet łapska sa podobne)


Jestem tego samego zdania. Jak dla mnie do zamknięcia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych