Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okrutny Sen :( _3.08.2006_ [*]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tej nocy miałem okrutny sen. Śniło mi się, że IIIWŚ stała się rzeczywistością. Dnia 3 Sierpnia 2006, wtedy we śnie, obudziłem się, i potem poszedłem na TV. Pokazywali zniszczone Jeruzalem, i przygotowania USA do zniszczenia nukami Iranu. Oglądałem, oglądałem cały czas, i wynikło z tego, że zaczęli się wszyscy bombardować atomówkami. Zaczęli mówić, że rakiety lecą na Polskę. Wyszedłem na pole. I nagle usłyszałem wybuch, i zobaczyłem grzyb na niebie. Zacząłem uciekać. Uciekałem, uciekałem i wiedziałem że nie zdążę. Atomówka mnie dosięgła. I w tym momencie obudziłem się zlany potem.

Czyżby to był proroczy sen? :(

#2

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyżby to był proroczy sen?

Hmm.. może poprosut zaglęboko myślisz o III Wojnie Światowej i Świadomi śnisz o tym czego nie chcesz? jest 10% że to proroczy sen bo wojna może wybuchnąć w każdej chwili[może już wybuchła? ;-) ]

#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Atomówka mnie dosięgła. I w tym momencie obudziłem się zlany potem.

lol? atomówka Cię dosięgła ? może fala uderzeniowa...

Czyżby to był proroczy sen?

Nie, to raczej koszmar bo zginołeś, jakby był proroczy to byś miał wizje zagłady z 3ciej osoby.
pozatym IIIWS już jest w prawdzie nie u nas ale jest...na bliskim wschodzi zaostrzają siękoflikty zbrojne z dnia na dzień, można powiedzeć że IIIWŚ trwa

#4

anek132.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm... moim zdaniem poprostu za duzo myslisz o III Wojnie Światowej i dlatego nasuwają ci się takie sny...

#5

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

[url="http://wiadomosci.onet.pl/1365474,12,item.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1365474,12,item.html[/url]

"Die Welt": Iran uwolnił syna bin Ladena
Iran uwolnił z domowego aresztu syna szefa al-Kaidy Osamy bin Ladena - podała w środę agencja Reutera, powołując się na niemiecki dziennik "Die Welt".
Według gazety, irańska Gwardia Rewolucyjna zwolniła Saada bin Ladena 28 lipca. Ma on być teraz wysłany na pogranicze syryjsko- libańskie, gdzie będzie tworzył komórki terrorystyczne i przygotowywał je do walki z wojskami Izraela u boku Hezbollahu w Libanie. Izrael oskarża Teheran o zbrojenie szyickiego Hezbollahu.

"Teheran prawdopodobnie liczy na zwerbowanie libańskich uchodźców w Syrii do walki przeciwko Izraelowi, przy pomocy (Saada) bin Ladena" - napisała gazeta, która powołuje się na zachodnie źródła wywiadowcze. Od jakiegoś czasu informowały one, że Iran przetrzymuje wielu członków kierownictwa al-Kaidy, w tym Saada bin Ladena oraz odpowiadającego za sprawy bezpieczeństwa siatki Saifa al-Adela. Według informatora dziennika, szyicki w większości Iran wprawdzie nie sympatyzuje z sunnicką al-Kaidą, ale Teheran "będzie chronił jej członków tak długo, jak długo będzie mógł zrobić z nich użytek". W ubiegłym tygodniu zastępca szefa al-Kaidy, Ajman al-Zawahiri w wyemitowanym przez telewizję Al-Dżazira oświadczeniu ostrzegł, że jego ugrupowanie "nie pozostanie bierne" wobec izraelskich ataków na Liban i Palestyńczyków.




JEŚLI DO TEGO DOJDZIE TO TWÓJ SEN NA PEWNO OKAŻE SIĘ PROROCZYM. IZRAEL UZNA TO ZA PROWOKACJE ZE STRONY IRANU I RAZEM Z USA ZAATAKUJE ICH !!
ZOSTAŁ ON UWOLNIONY 28 LIPCA A WIEC JUZ POWINNO BYĆ GOTOWI DO ZAMACHÓW - TWÓJ SEN MOŻE BYĆ PRAWDZIWY !!

#6

cinix.
  • Postów: 129
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też się boję atomówek...
Dołączona grafika


a tak na serio,to mi zawsze sny sprawdzają się na opak..mam nadzieję,że jest tak i w Twoim przypadku... :(
Wyobraźcie sobie tylko...3.08.2006-Trzecia Wojna Światowa :wow:

#7

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyobraźcie sobie tylko...3.08.2006-Trzecia Wojna Światow


to już lepiej do 1 września poczekać, łatwiej byłoby zapamiętać przyszłym pokoleniom

#8

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Im szybciej się zacznie, tym szybciej będzie po wszystkim. W zimie wojna mogłaby się przedłużac z powodów oczywistych.

#9

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chłopie Ty więcej nie śpij bo IV wojne wyśnisz...

#10

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fajny sen. Ale raczej nie jest to proroctwo. Kto zrzuci atomówki na nasz kraj. Napewno nie będzie to priorytetowy cel :mrgreen: .

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zobaczymy, jutro 3...

#12

Skiper.
  • Postów: 26
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiece co może się jutro stać. Wystarczy, że jakiś pajac zabije kogoś ważnego, i może się zacząć. Tak jak to było z I WŚ.

#13

zdzisiu.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naczytałeś sie koleś o Kodzie Biblii, gdzie jest wymieniona data zniszczenia Jerozolimy tj. 3 sierpnia 2006 (dziwna zbierzność ze snem Skipera) i tyle. A to z polską to taki lol :lol :

#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie każdy sen musi być od razu proroczy.



#15

Emaleth.
  • Postów: 66
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wystarczy, że jakiś pajac zabije kogoś ważnego, i może się zacząć.


O ile wiadomo, to nie był to pajac.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych