Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dezaktywacja konta na facebooku.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na czym to ogólnie polega? Gdy nie mogłam się zalogować, to zmroziło mi krew w żyłach, bo myślałam, że mi się na konto włamali. ._. Mieliście taki przypadek?

#2

daxx.
  • Postów: 558
  • Tematów: 116
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja dezaktywowałem konto na facebooku około 2 miesięcy temu ale oczywiście nic to nie dało, przed chwilą się udało mi zalogować. Ponownie dokonałem dezaktywacji.



#3

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dezaktywowałem konto na facebooku około 2 miesięcy temu ale oczywiście nic to nie dało, przed chwilą się udało mi zalogować. Ponownie dokonałem dezaktywacji.


Chodziło mi o dezaktywację przez facebooka. Loguję się a tu quest, że "Konto dezaktywowane. Twoje konto zostało uszkodzone..." i tak dalej.

#4

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Gdy nie mogłam się zalogować, to zmroziło mi krew w żyłach


Przerażające! Toż szczęście, że na zawał nie padłaś!

Takie coś i mojemu znajomemu się zdarzyło. To zwykły problem z kodem strony (bodajże). Ponowne logowanie powinno rozwiązać sprawę.

Użytkownik Arctur V. edytował ten post 18.01.2012 - 20:55


#5

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Taka ciekawostka, nawet po usunięciu konta Facebook przetrzymuje twoje dane ;)

#6

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdy nie mogłam się zalogować, to zmroziło mi krew w żyłach


Przerażające! Toż szczęście, że na zawał nie padłaś!

Takie coś i mojemu znajomemu się zdarzyło. To zwykły problem z kodem strony (bodajże). Ponowne logowanie powinno rozwiązać sprawę.


Ohoho, ta nutka ironii, zawsze kochana.
Powiem Tobie, że gdybym nie próbowała ponownego logowania wcale bym tutaj nie pisała Pysiu.

Taka ciekawostka, nawet po usunięciu konta Facebook przetrzymuje twoje dane ;)


Oczywiście, wiem o tym. ;)

#7

artur_sz13.
  • Postów: 150
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaTaki rebus do tej sytuacji:D

Dołączona grafika

Użytkownik mylo edytował ten post 19.01.2012 - 15:53


#8

trele12.
  • Postów: 408
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja jestem wolnym człowiekiem który nigdy nie próbował zakładac konta na "fejsie" ani NK czy nawet nie noszę komórki (O.o)
.... NNie jestem normalny i nie mieszkam na wsi ;]

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomniał mi się obrazek z 9gag'a. Złodziej kradnie dziewczynie telefon który trzyma w dłoniach, kiedy zaczyna uciekać, dziewczyna krzyczy do niego "WYLOGUJ MNIE Z FACEBOOKA!!!1"

Taa, jak znajdę to wrzuce ;p

A tak nieco poważniej, fb nie tak rzadko ma jakieś błędy, także don't panic. Swoją drogą, bez fb też można żyć ! Straszne, prawda ?

Omg !! nowy laptop pod choinke !! facebookmachine za 4000zł ;p



#10

nerka123.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dziw się, że na takim portalu zdarzają sie takie błędy, przecież za to jest odpowiedzialna jakaś tam liczba serwerów które nie zawsze działają poprawnie. A co do dezaktywacji to przecież w internecie jest tak, że jeśli coś wrzucisz to zostaje już tam na stałe, może nie jawnie, ale zawsze jako archiwum. Ja nie mam fb, a NK używam tylko i wyłacznie do szkoły (materiały itp.), przecież bez tego da się żyć... wystarczy mieć telefon :D

#11 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziewczyna się zwyczajnie przestraszyła, że są to objawy tego, że ktoś jej się włamał na konto, a domyślacie się chyba jakie mogą być tego konsekwencje. Zamiast dać odpowiedź i sobie odpuścić to zaczynacie ciąg kazań, w których staracie się uzmysłowić "głupiemu" społeczeństwu, że lepiej nie mieć facebooka. Po co? Żeby się pochwalić, że Wy nie jesteście "mainstreamowi" i nie macie tam konta? Ta strona jest przydatna pod wieloma względami a temat jest nie o tym

Użytkownik coś_innego edytował ten post 19.01.2012 - 06:36


#12

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, przecież nie wyśmiewamy i nie "staracie się uzmysłowić "głupiemu" społeczeństwu". Sam mam konto, bardzo się przydaje jak chce do kogoś napisać, wiem, że zawsze ktoś tam zajrzy w ciągu najbliższych kilku godzin, znaczy się minut.



#13

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaTaki rebus do tej sytuacji:D


Ten gimbus to bardziej tobie na czoło by się przydało wkleić, spuszczasz się na klawiaturę za każdym razem jak znajdujesz ten super ironiczno-sarkastyczny obrazek? Wyjdź.

Nie dziw się, że na takim portalu zdarzają sie takie błędy, przecież za to jest odpowiedzialna jakaś tam liczba serwerów które nie zawsze działają poprawnie. A co do dezaktywacji to przecież w internecie jest tak, że jeśli coś wrzucisz to zostaje już tam na stałe, może nie jawnie, ale zawsze jako archiwum. Ja nie mam fb, a NK używam tylko i wyłacznie do szkoły (materiały itp.), przecież bez tego da się żyć... wystarczy mieć telefon :D


yeah right. Nie jestem uzależniona od facebooka, tylko się wystraszyłam że mi konto hacknęli czy coś, bo ot tak znikąd nie pojawia się powiadomienie że konto zostało uszkodzone, więc darujcie swoje głupio-mądre wywody i popracujcie nad czytaniem ze zrozumieniem.

Dołączona grafika

Ty możesz popracować nieco nad kulturalnym wyrażaniem się. ;)

Użytkownik mylo edytował ten post 19.01.2012 - 15:55


#14

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Niestety, obrona godności i dobrego imienia klasycznej gimnazjalistki jest rzeczą bardzo niewdzięczną, gdyż najczęściej sam zainteresowany się owych cnót bardzo gorliwie pozbywa ;]

A temat chyba do zamknięcia.

#15

MarieMonstre.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety, obrona godności i dobrego imienia klasycznej gimnazjalistki jest rzeczą bardzo niewdzięczną, gdyż najczęściej sam zainteresowany się owych cnót bardzo gorliwie pozbywa ;]

A temat chyba do zamknięcia.


Tak, dziękujmy Bogu, że mamy tutaj jeszcze wykształconych jasnowidzów, którzy mają pojęcie o wszystkich i wszystkim i używają tak "skomplikowanych" słów, żeby poczuć się inteligentnym, pozdrawiam.

temat do zamknięcia.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych