Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Nasze historie..."


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może doszło do tunelowania kwantowego? Wprawdzie dla ciała tak dużego jak łupinka prawdopodobieństwo tunelowania jest kosmicznie niskie, ale tylu ludzi pluje i pluło łupinkami na szybę, że w końcu musi się to przydarzyć.

Prawdopodobieństwo niższe czy wyższe od teorii z odbiciem się łupinki? :D

E: nie uwierzycie :D oglądając właśnie kolejny mecz i skubiąc kolejną paczkę słonecznika siedząc cały czas na wprost tego segmentu z video, kolejna łupinka poleciała w stronę szyby i o dziwo znów prosto w tą szparkę pod nią. :D Czyli już wiem, że tamta łupinka poleciała tak jak myślałem. :D


Użytkownik Daniel. edytował ten post 15.06.2014 - 00:03

  • 0



#32 Gość_Mira

Gość_Mira.
  • Tematów: 0

Napisano

Persephone a co do historii trzeciej, to co Twój dziadek mówił jak już odebrał ten telefon? "Cześć kochanie, już daje babcię?"


  • 1

#33

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...

 

Mogles dziadka wyslac do banku zeby przyniosl troche gotowki, ducha by przeciez nie zatrzymali.

Serio dalej chce Ci sie to pisac?

 

Temat "Nasze historie" służy tylko i wyłącznie do dzielenia się naszymi przygodami.

TheToxic


  • 0

#34

SPiRO.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za to. Byłoby napewno lepiej gdybym pisał na komputerze. Napewno I tym podobne wyrazy mi sie zawsze mieszają,a dyslektykiem nie jestem. I mi sie automatycznie powiększa,bo pisze z telefonu. To żadne wytłumaczenie ,ale to sié więcej nie powtórzy. Dzięki za upomnienie, wiem co robię źle.:)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych