Skocz do zawartości


Zdjęcie

Shoutbox


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Dlaczego niby miałbym nie mieć zdjętego bana na sb według twojej oceny ?
2. Dobrze wiemy przez kogo spora liczna osób dostała bana na sb i o tym każdy dobrze wie.
3. Jeżeli adminem nowym jest ten moderator o którym myślę to pewne jest że będę miał nadal bana na sb jak większość osób oraz możliwe że konto usunięte gdyż pamiętam że ten mod urządził krucjatę która pozbawiła kilka osób możliwości przeglądania forum na okres 180 dni jednak Eury zmienił to do max 30 dni.

#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Pamiętam, że byłeś głównym prowodyrem zarówno do obrażania mylo, jak i później Dzikiego Kuraka. Więc fajnie jakbyś Ty szczególnie (spośród osób, które wyłapały bana) zmienił nieco podejście. Ale nie dość, że na dzień dobry nazywasz tę osobę "zielonym diabłem", to jeszcze twierdzisz, że ten ban to wina obrażanej osoby, a nie tych, którzy ją obrażali :)
2. Jak wyżej - przez Was samych.
3. Nie wiem do końca kto będzie nowym adminem, więc bez komentarza.

Ale nie myśl, że będę jakoś szczególnie się starał, żeby bana nie zdjęto. Ban to nie kara śmierci. Można zdjąć, nałożyć z powrotem, znowu zdjąć, itd. Wszystko zależy od Was.



#18

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1. Nie byłem głównym prowokatorem ataków na nikogo Moderator milo stwarzając swój słynny temat "dlaczego w Polsce jest dobrze" nazwał osoby które, się z nim nie zgadzają ignorantami i o to poszło na SB lecz nie użyłem innych słów jak tylko domysłów, że może być podstawiony przez system tak samo jak ostatnie posty w tamtym temacie użytkownika " Strike back" są dziwne ale mniejsza z tym.
A co do dzikiego kurczaka/@Vifon o zamykanie tematów, w których toczyła się dyskusja i wystarczyło jedno słowo na temat byle jakiej kobiety i od razu czuła, się tym zniesmaczona co doprowadziło do kłótni na sb i skutki były widoczne tego zamieszania.

#19

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

że może być podstawiony przez system tak samo jak ostatnie posty w tamtym temacie użytkownika " Strike back" są dziwne ale mniejsza z tym.


Agent mylo 8)
Może jeszcze się załapie na wcześniejszą emeryturę mundurową.



#20

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Domin15krk, nie ma sensu kontynuować dyskusji, bo się nie rozumiemy (nic nie usprawiedliwia "mielenia" kogoś dzień w dzień na SB).
Przyjdzie nowy admin, to sam zdecyduje. Tak jak powiedziałem - cofniętego bana można przywrócić, więc ryzyka tutaj nie ma, nie będę kruszył kopii, żeby Wam nie cofać kary. Wyraziłem tylko swoją opinię i po tym co piszesz, podtrzymuję ją.



#21

Jęk Lodowatych Ulic.
  • Postów: 326
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja również kończę dyskusję na ten temat bo się nie dogadamy ;)

#22

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ciekawe czy ktoś tam jeszcze w ogóle pisze na tym sb, od naszego zbanowania :D



#23

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dżekson Ty też jeszcze masz bana? :D Pewnie stypa tam.



#24

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no zdjęli mi na dwa dni po czym ktoś z nie jasnych przez nikogo przyczyn znów dał.



#25

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@dżekson
Ja miałem tak samo, z małym dodatkiem blokady na 180 dni. Bo ktoś popełnił pomyłkę i za bardzo kierował się emocjami. Nie będę wnikał, kto to, bo nie pamiętam.

EDIT:
Moje bany zostały oczywiście zdjęte po wysłaniu e-maila do Eurego.

Użytkownik Torek edytował ten post 10.05.2012 - 20:58


#26

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Akurat sprawę dżeksona już wyjaśniałem i raczej nie ma szans, by tego nie przeczytał:
http://www.paranorma...861#entry495861
(ten post i kolejny)

Więc pozostaje poczekać, aż Vifon się ustosunkuje, a ma teraz dużo spraw związanych z forum, więc zalecam cierpliwość ;)



#27

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednym z moich głównych celów jest oczyszczenie atmosfery panującej na forum z różnych dawnych naleciałości.

Zdejmuję więc wszystkie bany z Shoutboxa.

Chciałabym tylko za jakiś czas móc stwierdzić, że było warto :)






#28

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzika Kurko, to ja bym Cię jeszcze prosił, żebyś spojrzała na pierwszy post w tym temacie i się do tego jakoś w miarę możliwości odniosła :P

#29

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3006
  • Tematów: 2578
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzika Kurko, to ja bym Cię jeszcze prosił, żebyś spojrzała na pierwszy post w tym temacie i się do tego jakoś w miarę możliwości odniosła :P


Przyjrzałam się z grubsza, ale niestety nie ma opcji automatycznego odświeżania SB (bo zakładam, że to właśnie miałeś na myśli).



#30

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Właśnie chodzi o to żeby ją wprowadzić.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych