Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gigantyczne UFO nad Arizoną


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To zdjęcie jest trochę dziwne... Wygląda tak, jakby ktoś sfotografował ekran telewizora, albo monitora... Widać nawet granicę odświeżania ekranu.
Dołączona grafika
Dla porównania sfotografowałem swój monitor. Zdjęcie wogóle mnie nie przekonuje. Ktoś na jakimś programie graficznym narysował coś takiego, ale żeby ukryć ten fakt, zrobił zdjęcie monitora i to pewnie aparatem na kliszę. Też raz coś takiego kiedyś zrobiłem... Jest bardziej wiarygodne, bo jak zrobić fotomontaż na kliszy? :P

a wielu z nich sfilmowało zjawisko kamerą wideo.

Chcę zobaczyć przynajmniej dwa filmiki ukazujące ten sam objekt. ;)

W sumie dużo gadania, żadnych konkretnych dowodów, tylko: "świadków były dosłownie setki tysięcy!", "poważne amerykańskie dzienniki", "mieszkańcami Arizony wydarzenie to poważnie wstrząsnęło" - słowa, słowa, słowa...

To może być najzwyczajniejszy stek bzdur, jakich pełno w dzisiejszym świecie. A szczególnie w necie... :smile:
  • 0

#17

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież to balon meteoroligiczny :crazy: . A filmiki są, ale tylko tych świateł nad Phoenix, a nie tego kanciastego bumeranga(u). No właśnie tylko jedno zdjęcie tego czegoś jest?
  • 0

#18

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

teoria z flarami została dobrze wyjaśniona - światła znikają od razu za górami, ale kilka rzeczy jest dziwnych. Np. idealna charakterystyka świateł (R,G,B są równe - nigdzie indziej czegoś takiego nie ma w mieście), wysłanie myśliwców aby to sprawdziły a także bagatelizowanie sprawy przez rząd. Gdyby to były flary to w czym problem ? A ten statek w kształcie V to wyjątkowo dziwny przypadek. Widziałem ten program na Discovery - doskonale przedstawia te zdarzenia...
  • 0

#19

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie jest trochę dziwne... Wygląda tak, jakby ktoś sfotografował ekran telewizora, albo monitora... Widać nawet granicę odświeżania ekranu.

Wersji tego "zdjecia" mozna w necie znalezc kilka (do wyboru, do koloru :P ):
Dołączona grafika
ze strony http://www.ufoindia...._ps_phoenix.htm

Dołączona grafika
ze strony http://www.dudeman.n.../ufo/mass.shtml

Ps: dla mnie to kiepski fake a nie autentyczne zdjecie
  • 0

#20

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A oto moje "UFO". Bez dalszych prac i nakładania filtrów się obejdzie. Wystarczy lekkie pogorszenie jakości, wrzut na monitor i fotka analogiem, a zapewniam że będzie wyglądało identycznie jak oryginalny pojazd.

[ Dodano: 2006-07-31, 21:59 ]
[center:15d339606d]Dołączona grafika[/center:15d339606d]

A oto moje "UFO". Bez dalszych prac i nakładania filtrów się obejdzie. Wystarczy lekkie pogorszenie jakości, wrzut na monitor i fotka analogiem, a zapewniam że będzie wyglądało identycznie jak oryginalny pojazd.
  • 0

#21

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W tym że to co widać to tylko animacja tego co widzieli świadkowie, ogladalem ten program 2 tygodnie temu.
  • 0

#22

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W tym że to co widać to tylko animacja tego co widzieli świadkowie

A czemu pokazywali animację tego co widzieli świadkowie, skoro ponoć...

...wielu z nich sfilmowało zjawisko kamerą wideo.

Hę?

Chyba nie było żadnego UFO... :sly:
  • 0

#23

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tu macie jakiś filmik , ale coś mi sie wydaje, że to nie jest ten sam obiekt

  • 0

#24

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze i jest to podobny obiekt, ale na pewno nie ten sam (wideo ktore wstawiles pochodzi z 2004r., a sprawa phoenix lights to rok 1997.) :smile:
  • 0

#25

koszalin123.
  • Postów: 105
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie ta data mi sie nie podobała :mrgreen:
Teraz nie mam już wątpliwości. A co do tego UFO ze zdjęcia to na Discovery w programie o , którym mówiłem wcześniej to napewno jest tam obraz z kamery tego obiektu. Wygląda to raczej jak trójkąt przemieszczający się po czarnym niebie. Nie widać tam V kształtnego kształtu.
  • 0

#26

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ta sprawa śmierdzi, tak samo jak ten trójnóg na Los Angeles.
  • 0

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dobra pamietajcie o tym ze to program na discovery, a im nie zawsze mozna wierzyc

poza tym to sa tylko animacje, a nie zdjecia zrobione statkowi, przeciez nikt nie mowil ze robil zdjecia, a nawet jesli to ja zadnego nie widzialem
  • 0



#28

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Relacja z tego zdarzenia jest chyba omawiana w filmie "UFO Hidden Evidence 2005" - wypowiada się tam rodzina , która widziała owy obiekt. Popieram ktosiufa iż jest to animacja. Co do Discovery to już wiadomo jak to jest ... pamiętam jak pięknie obalali pierwszą obserwacje UFO K.Arnolda - jak zwykle coś ala balonik meteorologiczny ...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych