Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zwiększyć swoje zdolności parapsychiczne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Panowie i Panie to jest normalne wiec zacznijmy cwiczyc by osiągnac cel
  • 0

#17

fly.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://rdewi.fm.interia.pl/metody.htm"]http://rdewi.fm.interia.pl/metody.htm[/url]
  • 0

#18

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

sajny link, tylko szkoda ze nie ma tam cwiczen do praktykowania
  • 0



#19

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pochwale się, że mam jakieś tam zdolności paranormalne np. kiedy myślę o jakieś osobie, której dawno nie widziałem(mieszka 100km ode mnie) ona ot tak pojawia się pod moją klatką z pytaniem czy nie wyjdziemy razem bo dlugo się nie widzieliśmy. Dużo jest takich "detalistycznych" sytuacji ;)
  • 0

#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to nie sa zdolnosci paranormalne tylko przypadki, jak mozna w 1 sekundzie sprawic zeby ktos znalazl sie za drzwiami i pamietal ze szedl akurat do tej osoby ?? to najwyzej mozna zakwalifikowac jako przeczucie
  • 0



#21

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy wytłumaczyć można naukowo skąd się bierze te tzw. przeczucie ? Nie, więc zalicza się do zjawisk dziwnych/niewyjaśnionych/paranormalnych...
  • 0

#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy wytłumaczyć można naukowo skąd się bierze te tzw. przeczucie ? Nie, więc zalicza się do zjawisk dziwnych/niewyjaśnionych/paranormalnych...

Telepatia?
  • 0



#23

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No nie wiem ciemnosc, po pierwsze pomyslmy co to jest telepatia ?

Wg. mnie jest to zdolnosc do odczytywania cudzych mysli, nie ma w tym zadnego zwiazku z przeczuwaniem przyszlych zdarzen.

Czesto slyszymy w filmach "mam zle przeczucia". postacie wypowiadajace te slowa nie wiedza co sie stanie, wiedza tylko ze powinni uwazac.

Nickcave wielu rzeczy nie da sie wyjasnic naukowo, to po prostu siedzi gleboko w psychice czlowieka, porownaj sobie to (nie wiem czy naukowcy to wyjasnili, ale nawet) z tym jak ludzie czuja ze kogos kochaja, to tez jest normalne, a jednak...
  • 0



#24

Asef.
  • Postów: 449
  • Tematów: 28
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hmm,bardziej mi to wychodzi bez pisania przyszłosci na nastepny dzien.
  • 0

#25

Pietka.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Baaardzo ciekawy watek :)
Strasznie mnie zaciekawily wszelkie parapsychiczne umiejetnosci. Wczesniej nie wiedzialem o ich istanieniu :o a teraz nie moge sei oderwac od monitora. Pytanie: Czy opanowanie jakich kolwiek zdolnosci parapsychicznych moze zajac nawet do kilku lat??!!
  • 0

#26

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak zaczynasz od zera to nastaw się na co najmniej dwa lata intensywnych ćwiczeń... brutalne, ale prawdziwe.
  • 0

#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zależy jak bardzo jest się na to podatnym. Jednym może zająć kilka lat, innym tydzień. Jednak nie jest tak źle jak się wydaje. Zależy co chcesz trenować, ale rezultaty można przeważnie zauważyć po kilku tygodniach. I wtedy wiadomo na czym się stoi.
  • 0



#28

Matt2012.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ma ktoś link do jakichś testów online na te zdolności paranormalne ?
  • 0

#29

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie ćwiczenia chyba każdy wykonuje jadąc samochodem :) Ponieważ jedziesz, widzisz, patrzysz na inne samochody, jesteś czujny ! Podam przykład, jedziesz ulicą, przed tobą jedzie samochód, nagle zwalniasz tak sam z siebie, po chwili samochód przed tobą wykonuję nagły manewr gdybyś nie zwolnił mógł by zdarzyć się wypadek.

Wniosek z tego taki że praktycznie każdy człowiek ma w sobie coś z postrzegania, wystarczy popatrzeć koło siebie a sam zobaczysz ile tak naprawdę rzeczy przewidujesz :) , które nie zawsze są zbiegiem okoliczności :)
  • 0

#30

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mi przewidywanie ostatnio dobrze wychodzi, często mam takie przeczucie co do szkoły np. że jutro nie będzie jakiegoś nauczyciela i to sie sprawdza
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych