Skocz do zawartości


Zdjęcie

Życzenia świąteczne i noworoczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Życzę wam wszystkim, zdrowia, szczęścia, pomyślności, kasy, mądrości, spełnienia marzeń i co by tu jeszcze napisać? Wszystkiego najlepszego! 8)



#17

Spojler.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Życzę wam wszystkiego tego czego pragniecie , a oprócz tego kasy zdrowia i jeszcze więcej zdrowia.
:))

Użytkownik Spojler edytował ten post 27.12.2011 - 19:36


#18 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Kochana i najdrozsza moderacjo! Prosze mnie uswiadomic skromna stara wyliniala blondynke, za jakie grzechy nie moge przeslac zyczen rodzinie paranormalne,pl bo kurna pisze jak byk, cyt:nie mozesz napisac tematu.
No moi kochani ja nie moge? Zyczenia noworoczne dla schizofrenikow jak ja?
Prosze mi podac punkt regulaminu, ktory mowi, ze schizofrenikom pisac zyczen nie wolno!!!
To byl oczywiscie zart, a moze chwyt reklamowy, o matko juz sama nie wiem, po tylu drinach?
A propo drinow :mrgreen:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM CYKLU DLA WWW.PARANORMALNE.PL od MAG

#19

snajper414.
  • Postów: 50
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nowego nie wymyślę, także po prostu Szczęśliwego Nowego Roku !

#20 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wyschla mi mowa, wiec pisac nie bede. To co mam do powiedzenia i przekazania oczywiscie jak to JA, wbrew klopotom technicznym i tak powiem to co mam powiedziec - szczegolnie dzis. Happy day





Mam tylko nadzieje, ze macie tyle odwagi jak ten chlopak ktory, w koncu zaspiewal tak jak nalezy.
Niech kazdy z Was ma odwage jak ten chlopak, uwierzyc w to, ze ma Boski talent i miec odwage pokazac go swiatu, znaczy Nam.
WWW.PARANORMALNE.PL


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych