Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#76

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do klawiatury, mam pewne podejrzenia. Jak dobrze wiemy, na świecie dominują różne typy klawiatur. Najbardziej powszechna to oczywiście QWERTY, ale również QWERTZ i AZERTY (azerty w krajach francuskojęzycznych). Są również klawiatury regionalne. Chińskie klawiatury mają przypisane po 4 znaczki do jednego klawisza, a konkretny znak wybieramy określonymi funkcjami (źródło - rozmowa na chińskim TeamSpeaku). Tak samo zapewne działa klawiatura koreańska. Jestem praktycznie przekonany, że ukrywa ona typ klawiatury, a także wiadomości, które pisze (chusteczka uniemożliwia odczytanie wpisywanych znaków). Jest to prowizoryczne, aczkolwiek skuteczne zabezpieczenie, jeśli 'cop P' podgląda ją przez kamerkę.

//edit: jeśli ktoś ma dokładne linki do livestreama proszę o kontakt poprzez pw. W grę wchodzą jedynie linki przedstawiające obraz kamery bez kodowania strony.

Użytkownik JachuPL edytował ten post 22.12.2011 - 18:58


#77

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak Jachu :) "praktycznie" . Nie jesteśmy pewni czy "cop P" istnieje :)

#78

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ej, ona gdzieś idzie!
teraz widziałem jak chowa telefon pod kołdrą i odkłada laptopa i poszła.
patrzcie na kuchnie!

edit: rzuvciła coś na pościel, mi sie wydaje że to jakaś odznaka..
ale ma bu*del w kuchni, na pewno nie boi sie zarazków. wydaje mi sie, że w drzwiach ktoś stoi o.O
ale to pewnie gra cieni

wróciła, wzięła telefon i coś pisze

LOL, DZWONI DO KOGOŚ!
może zamawia pizze? ^^


edit2: ona chyba rzeczywiście gra w jakiegoś metina, widzę jak sie przesuwa "trawa i drzewa:" w jakiejś grze..

edit3 : widziałem okienko dialogowe w tej "grze" . ona w coś gra..

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 19:00


#79

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No niby możliwe że gra, ale obserwowałam ją pare minut i przesuwa jej się cośtam na ekranie, ale ona się w to tylko gapi, nie widzę, żeby operowała coś myszką, hmmm, ciekawe. W ogóle nieźle ma dziś aktywny dzień, dwa razy wyszła z domu, klepie na komórce co chwila, normalnie szok.

#80

ondyna.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jejku, jak szybko rozwinął się ten "fascynujący" temat!
Jakaś laska najprawdopodobniej robi wszystkich podglądaczy w balona budując wokół swojego nudnego życia otoczkę tajemniczości. Gdybanie nad tym co dziś jadła i gdzie wyszła jest śmieszne. Ok, ona nie ma swojego życia (laptop i sen), ale czy reszta też? :|
Święta za pasem, a tu emocje rozpala czyjeś wyjście do toalety.
Oczywiście to tylko moje spojrzenie na tę sprawę. A poza tym sama creepypasta była świetna! :)

#81

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaję, że ona ogląda jakiś film, albo filmiki, bo ani nie dotyka myszki, ani klawiatury, a czasem po prostu wpatruje się w tego laptopa przez kilka minut, można zobaczyć przemieszczenie się obrazu, jego zmienność i takie inne rzeczy ;p

tak w ogóle dla zainteresowanych to jej konto na youtube, dodała sporo filmików, niestety nie wiem jaki mają sens..
http://www.youtube.c...erichipp/videos
a tutaj już angielski wordpress i blog o tym verichip'ie:
http://verichip4crim....wordpress.com/

Użytkownik the vampire edytował ten post 22.12.2011 - 19:21


#82

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

była po coś w kuchni i gdzieś poszła , teraz jej nie ma. jednak nie wyszła na zewnątrz za te kartony.

jest w kuchni, robi coś. szuka czegoś.

PS: Ale czemu ona spi na ziemi? Pisała coś o tym?

I nie dało by sie jakoś odblokowac pozostałych kamer?


edit: ona jakąś folie ściąga ze wszystkiego.
I co to za blond LOKI wystające z kartonu? O.O

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 19:27


#83

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi się wydaję, że ona ogląda jakiś film, albo filmiki, bo ani nie dotyka myszki, ani klawiatury, a czasem po prostu wpatruje się w tego laptopa przez kilka minut, można zobaczyć przemieszczenie się obrazu, jego zmienność i takie inne rzeczy ;p

pewnie testuje nowego kinecta, wersja czytająca w myślach ;)

Żyje sobie normalnie, ogląda filmy, chodzi po necie, wychodzi na miasto, śpi, zarazem tysiące ludzi się na to gapią. Zaraz ktoś wykupi z nią kontrakt reklamowy i będzie zbijał grubą kasę (reklama szamponu na tych kartkach :D). Wspomnicie moje słowa.

@aha i ogólnie moglibyście skończyć komentować czynności typu "wstała, poszła, śpi, je" bo o ile się nie mylę to ona robi to non stop? Zamiast ton spamu można umieszczać tylko nietypowe zachowania...

Użytkownik Cmb edytował ten post 22.12.2011 - 19:26


#84

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Być może boli ją kręgosłup i uważa, że spanie na ziemi jest zdrowsze niż na łóżku, poza tym pewnie nawet go nie ma.

Zobaczcie, teraz jest w kuchni :D

Użytkownik the vampire edytował ten post 22.12.2011 - 19:27


#85

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wróciła już na korytarz w którym śpi i chyba spać idzie

i co chwila patrzy na kamere.. podobno wcześniej nie robiła tego więc to nietypowe

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 19:37


#86

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ondyna , to nie tak jak myślisz :) Musimy rozwiązać tą creepypastę!

#87

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tego co czytałam na poświęconemu jej blogu (chip-chan.tumblr.com) nawet odpisuje na maile właścicielce tego bloga. A co do kamerki, przez chwilę obok trzymała swój telefon, teraz już go schowała..

#88

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ale w sumie to chyba przesadzamy.
patrzymy na nią minute w minute, godzine w godzine to pewnie zaraz będzie dzień w dzień!
ja na przykład przy tej kobiecie w święta nie mam zamiaru siedzieć ciągle... chyba że przelotnie zobaczę co robi.

PS: coś było z tym numerem 12. na jednej z kartek on widnieje, musimy sie dowiedzieć o co chodzi,..

chyba że ona rzeczywiście robi sobie jaja i pisze przypadkowe rzeczy

Użytkownik Dragwen edytował ten post 22.12.2011 - 19:48


#89

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ja nie wpadam w paranoję, oglądam ją kiedy mi się nudzi albo mam na to czas, dopiero dzisiaj tak naprawdę go znalazłam :P

I nie wiem, nie wydaję mi się, że robi sobie z nas jaja.. Od 2009 roku? Zdrowej osobie by się to raczej znudziło, nie wiem co o tym myśleć już czasami.

Tam jest coś takiego jak "12~1", reszta to te napisy.

Użytkownik the vampire edytował ten post 22.12.2011 - 19:53


#90

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Podobno nie od 2009, ale od sierpnia.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych