Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Please log in to reply
2750 replies to this topic

#46

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No odczytanie tych napisów na pewno wiele by dało, mam nadzieję, że komuś się to w końcu uda i dowiemy się czegoś więcej.
Jestem normalnie zszokowana jej opuszczeniem mieszkania ^^ chociaż cieszy mnie to też - ile można siedzieć w domu, niech się przewietrzy, powiem wam, że po tych paru dniach obserwowania jej to aż jestem zadowolona że jednak sie rozprostowała i gdzieś poszła, bo było mi jej bardzo szkoda. Ale czemu z powrotem poukładała kartony? I jakież to informacje zostawia dla nas na kartkach?
Co ciekawe - na drugiej kamerze widać teraz trochę ekran jej laptopa, ciekawe co tam ma, nie można dojrzeć. Bo wydaje mi się, że to jednak nie tylko odbity od wyłączonego ekranu pokój - tylko coś tam ma włączone.
No i jeszcze co do tego, że to może być reality show czy cokolwiek innego i ona odstawia komedię - nawet jeśli to wisi mi to, sprawa jest interesująca, chętnie podglądam co się u niej dzieje i nawet jeśli jestem sama obiektem jakiegoś eksperymentu dzięki temu - trudno, co w tym złego, dla mnie to ciekawostka, której chętnie poświęcę troche czasu :) a jeśli czegoś się w efekcie dowiemy o tym więcej to tylko lepiej.

#47

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem, czy jak ja bym zamontował takie kamerki, napisał na kartkach kilka niewyraźnych zwrotów i zrobił burdel w pokoju, to by się ludzie na mnie tak gapili. To jest przykład, jak łatwo manipulować ludźmi. Jak sami widzicie - WYSZŁA z domu, co znaczy, że nie jest w żaden sposób uwięziona, jej historyjka jest już obalona - co znaczy, że od początku kłamie! Że śpi? Każdy człowiek musi spać. Ma laptopa, robi co musi, wyjdzie na miasto coś zjeść (żeby nie jeść zbyt dużo przed kamerą, robi też pewnie zakupy) i idzie spać. Z tego punktu powiem, że obserwacja nie ma żadnego sensu, bo to tylko obserwacja chorego człowieka - do tego niezbyt ciekawa.

Skoro chora osoba może tak zmanipulować ludzi, to pozdrawiam.

#48

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem, czy jak ja bym zamontował takie kamerki, napisał na kartkach kilka niewyraźnych zwrotów i zrobił burdel w pokoju, to by się ludzie na mnie tak gapili. To jest przykład, jak łatwo manipulować ludźmi. Jak sami widzicie - WYSZŁA z domu, co znaczy, że nie jest w żaden sposób uwięziona, jej historyjka jest już obalona - co znaczy, że od początku kłamie! Że śpi? Każdy człowiek musi spać. Ma laptopa, robi co musi, wyjdzie na miasto coś zjeść (żeby nie jeść zbyt dużo przed kamerą, robi też pewnie zakupy) i idzie spać. Z tego punktu powiem, że obserwacja nie ma żadnego sensu, bo to tylko obserwacja chorego człowieka - do tego niezbyt ciekawa.

Skoro chora osoba może tak zmanipulować ludzi, to pozdrawiam.

Dołączona grafika

Chodzi o sam fakt, iż dziewczyna twierdzi, że została porwana i wszczepiono jej chip kontrolujący jej funkcje życiowe, m.in. rzekomo jest on zdolny wywołać sen. Dziewczyna chce się upewnić, czy chip posiada magiczną właściwość pozwalającą na wykonywanie jej różnych czynności życiowych podczas jej snu i bez jej wiedzy. Dlatego to nagrywa.


//edit: dziewczyna wróciła chwilę temu do domu. Siadła do komputera, łyknęła wody i wzięła z czerwonej paczki jakiegoś żelka czy cuś. Nie popiła.

Użytkownik JachuPL edytował ten post 22.12.2011 - 11:13


#49

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jej zachowanie wskazuje na wszystkie objawy nie leczonej schizofremi.

#50

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jej zachowanie wskazuje na wszystkie objawy nie leczonej schizofremi.


schizofrenii jak już.

Możesz powiedzieć jakie to objawy wg Ciebie? Nie czepiam sie, od razu zaznaczam, poprawiłam tylko błąd w pisowni, a tak to naprawdę interesuje mnie jakie objawy u niej zauważyłeś. Ja ze swej strony dostrzegłam jedynie kiwanie się w przód i w tył przez jakiś czas, choć być może ona po prostu oglądała coś wtedy intensywnie na lapku i tak się wczuła, że robiła to nieświadomie.

PS. zabrała czerwony sznurek, chyba on faktycznie jest "znakiem" jej nieobecności.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 22.12.2011 - 11:29


#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie ma depresję.



#52

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo nerwicę lękową. Boi się wychodzenia, przebywania wśród ludzi, poza domem, w miejscach publicznych w tłumie...

tak w ogóle to teraz przy okazji jak je, widać dokładnie jej twarz:
Dołączona grafika

Użytkownik Syrinks edytował ten post 22.12.2011 - 11:50


#53

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1. Urojenia
- urojenia prześladowcze,
- urojenia ksobne, tj. dopatrywanie się związku między przypadkowymi faktami i wydarzeniami, a wlasna osobą,
- towarzyszy poczucie zasadniczej zmiany otaczajacego świata i tajemniczości
2. Omamy
3. Manie

Ona wierzy ze jest wieziona i kontrolawana przez policjanta ktory wszczepil jej czip.. chociaz jest w domu sama i wychodzic po zakupy moze..
ma balagan, istny syf w domu, co jest rowniez czeste u ludzi ze schizo czy tez poprostu maniami (popatrzcie na te zdjecia jej nog, w ktorych upatruje sobie chorob, oczywiscie wywolanych czipem, a w tle widac prezscieradlo jakby upackane kupa!)

Drzwi zastawia od srodka kartonami (co by nikt nie wszedl, ale te kartony tak naprawde by nic nie daly bo sa lekkie, a drzwi otwierane na zewnatrz.. czyli nielogiczne zabezpieczenie - tak jak jakis sznurek gdy wychodzi - TYPOWY objaw zaburzen psychicznych)

Poumieszczala zdjecia przyp. osob i radiowozow na blogu, bo oczywiscie WSZYSCY ja sledza i sa czescia planu..

Do tego te bezsensowne napisy, w kotrych tylko ona widzi sens, tak jak bezdomny chory ktory zbiera z kublow gazety i wyrywa fragmenty "istotne" tylko dla niego i bedace czescia jego lamiglowki..

No i oczyswiscie zawsze ktos taki ma jedna osobe, w tym wypadku grupe osob (z blogu) ktorym tylko moze ufac i mysli ze oni jej "cudownie" pomoga..
to moglby byc tez np. Kosciol

Depresja, nerwica lekowa.. Schizofrenia to nie osobna choroba tylko zespol wielu zaburzen psychicznych wysteopujacych jednoczesnie..

Użytkownik manitoris edytował ten post 22.12.2011 - 13:33


#54

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obejrzyj sobie Piekny Umysl np. i poczytaj troche, a nie sugerujesz sie ze przekrecilem nazwe to ty jestes madrzejsza..

No przecież napisałam, że TYLKO poprawiłam błąd w pisowni, a tak to naprawdę interesuje mnie co masz do powiedzenia na ten temat, jakie objawy zauważyłeś, bo ja się nie znam na schizofrenii i maniach więc może to po prostu widać jak na dłoni a ja tego nie dostrzegam. Napisałeś, że ma widoczne wszystkie objawy, zapytałam jakie bo autentycznie nie wiem, to że poprawiłam nazwę to nie znaczy że się wymądrzam.
Odpowiedziałeś, teraz już wiem co miałeś na myśli, i zdecydowanie wydaje mi się, że masz dużo racji, dziękuję za wyczerpujący opis.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 22.12.2011 - 12:20


#55

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Albo nerwicę lękową. Boi się wychodzenia, przebywania wśród ludzi, poza domem, w miejscach publicznych w tłumie...

Ale mimo wszystko, wyszła bez większych oporów z domu, nieprawdaż? Nie neguję Twoich słów, ale w tym przypadku, trudno cokolwiek stwierdzić.

dziewczyna wróciła chwilę temu do domu. Siadła do komputera, łyknęła wody i wzięła z czerwonej paczki jakiegoś żelka czy cuś. Nie popiła.

Dobrze że ją obserwujesz. Ja musiałem zrobić sobie chwilę przerwy, gdyż wyszedłem z domu. Gdy wróciłem, zastałem ją otuloną w kocyk i wpatrzoną w laptopa.

Pewnie ma depresję.

Niewykluczone, aczkolwiek nie wiem czy w przypadku depresji, nie ma się problemów ze snem. Nie wydaje mi się, aby akurat „Chip-Chan”, miała problemy ze spaniem :D Bardziej mi tu rzeczywiście pasuje schizofrenia...

Użytkownik Kyon edytował ten post 22.12.2011 - 12:27




#56

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo nerwicę lękową. Boi się wychodzenia, przebywania wśród ludzi, poza domem, w miejscach publicznych w tłumie...

Ale mimo wszystko, wyszła bez większych oporów z domu, nieprawdaż? Nie neguję Twoich słów, ale w tym przypadku, trudno cokolwiek stwierdzić.

Tak, ale jednak wychodzi bardzo rzadko, można stwierdzić z jakimś tam prawdopodobieństwem że być może wychodzi dopiero jak naprawdę już musi (typu po zakupy bo już nic nie ma na chacie). Sama miałam problemy z nerwicą, i po prostu były takie dni, że siedziałam non stop w łóżku, a w inne wychodzenie z domu przychodziło łatwiej. Być może nerwica lękowa to tylko jedna z wielu jej dolegliwości, łagodna postać lęków w porównaniu z innymi jej problemami psychicznymi typu - mania prześladowcza jak ktoś już słusznie zauważył.
Ale tak jak mówisz - obserwując ją tylko w kamerze i nie mając bladego pojęcia co wypisuje na tych kartkach, możemy tylko gdybać.

#57

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Na szybko skodziłem aplikację jakby Wam przeglądarka muliła. Potem wyciągnę z kodu strony dokładny adres streama video i przerobię interfejs na ładniejszy graficznie.
Do działania oczywiście wymagana jest Java (jeśli oglądacie ją w przeglądarce to nie musicie jej instalować, dlatego nie dołączyłem jej do paczki). Po wybraniu kamery pojawi się obraz. Za pierwszym uruchomieniem będziecie musieli potwierdzić informację w okienku (bez tego java nie ruszy).

Download

Skan pliku #1 (jakby ktoś się bał wirusów)

Jeśli jakimś cudem pojawią się wirusy to proszę o informację na PW. Avira i jotti nic nie wykryło ;)

Użytkownik JachuPL edytował ten post 22.12.2011 - 12:31


#58

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na szybko skodziłem aplikację jakby Wam przeglądarka muliła.


Czy ten program zaradzi np. jeżeli włączyłem stronę i co pare sekund jakgdyby "całkowicie odświeżała obraz", dzieki czemu płynne oglądanie kamerek nie jest mozliwe (tak samo sie zachowywała przy 1, jak i przy 2 kamerkach na stronie)
Pozdrawiam

#59

TikTak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądając przed chwilą miałem okazję zobaczyć jak wychodzi z mieszkania. Jednakże gdy wychodziła, to jeszcze przed tym wyjściem musiała majsterkować przy kartkach, ponieważ jest kilka dołożonych...

Dołączona grafika

Chwilę po tym miała problem z ustawieniem swoich "drzwi" na miejsce.

Dołączona grafika

Jak wyszła kamera na pokój nie działa. Aktualnie czekam na jej powrót.

#60

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale się ruchliwa zrobiła O_o odkąd ją obserwujemy od soboty/niedzieli to leżała plackiem, a dziś proszę.

Użytkownik Syrinks edytował ten post 22.12.2011 - 13:33



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych