Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#2716

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz w cytacie. Dałaś przykład o wigilii więc dałam jego sprostowanie ...  :facepalm:  Proponuję jeszcze raz na spokojnie przeczytać post. 
Ewidentnie są dwie kobiety i widać to na zdjęciach jeśli cofniesz parę stron wstecz. 
 
Piszesz o płaczących kobietach ... hmmmm  ... nie wiem czy wiesz ale Kim Dzong Un wsadził do aresztu wszystkie płaczki wynajęte na pogrzeb ojca . Powód ? Za mało okazywały wyrazy współczucia po stracie najwspanialszego przywódcy. Śmieszne. No ale co kraj to obyczaj. 
 
Jak tak się nią interesujesz i strasznie martwisz popieram Kronikarza. 
Sztuczny dym  :facepalm:
 
Ma ktoś działający link do tych śmiesznych kamer ?

Parę lat temu też byłam ciekawa czy Chip Chan skrywa jakąś tajemnicę. Teraz uważam że rozwiązania mogą być dwa.
Albo ma jakąś chorobę psychiczną, chociaż w przypadku dwóch kobiet to raczej mało prawdopodobne, albo robi to dla jakiegoś eksperymentu.


To chyba jakiś działający link
http://afreecatv.com/asdsfs/

Użytkownik Lady Makbet edytował ten post 27.11.2016 - 10:32


#2717

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toxic, przepraszam, rzeczywiście musiałam Cię źle zrozumieć. :/ O płaczących kobietach dałam tylko przykład "(np)", ale nie powracajmy już do moich wcześniejszych wpisów - nie chcę robić nieporozumienia. Jeżeli chodzi o tego Kima... No cóż, to Korea, a w Korei wszystko jest możliwe. :lol

Link do kamer Chip-Chan zmieniła (było na innych stronach) Czasami kamera http://aassd.viewnet...ngle&Language=0 nie działa, bo pod kamerą, na której jest transmitowany jej pokój Chip często zmienia obrazek. Jest jeszcze obraz z Afreeca tv, ale zauważyłam, że afreeca transmituje z opóźnieniem.


Użytkownik Cosia edytował ten post 27.11.2016 - 11:17


#2718

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest obraz na żywo ? 

Wygląda na nim tak samo jak kilka stron wstecz a to już były screeny z zeszłego roku bodajże,  zawsze przykrywa się tą samą narzutą, w sumie to podejrzewam, że obraz jest nagrywany wcześniej i puszczany z powtórki z obrobioną datą i czasem. Nie wygląda to na żywo. 

Nie potrafiłabym zasnąć przy zapalonych światłach, i co to za syf w tym pokoju. Kobieta i taki bałagan? Wstyd.

 

Cosia dzięki za działający link, a popatrzę sobie na ten cyrk troszkę.





#2719

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest zapętlone - to jest pewne, 4chanowcy to potwierdzili. ^^



#2720

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jest zapętlone - to jest pewne, 4chanowcy to potwierdzili. ^^


Nie chodzi o zapetlenie tylko o wcześniejsze nagrywanie....

#2721

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Nie jest zapętlone - to jest pewne, 4chanowcy to potwierdzili. ^^


Nie chodzi o zapetlenie tylko o wcześniejsze nagrywanie....

 

Chodzi o afreecę, tak?



#2722

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oglądam ją od 14, to znaczy mam ją śpiącą w innej karcie i średnio tak raz na godzinę kamera staje na 10 minut. Faktycznie zegar obok niej na ścianie jest identyczny z tym z kamery w lewym górnym rogu. Nie rozumiem tylko czemu nikt jej nie zrobił rtg żeby potwierdzić chipa. I czy jest faktem że Pan P czyt. jako prześladowca w tym czasie niedziałających kamer faktycznie pastwi się nad nią, a jeśli tak to dlaczego na to pozwala? Kto zamontował kamery? Pełno pytań i żadnej odpowiedzi :/. Wszystko co znalazłam w necie na jej temat jest niepotwierdzone. Ktoś jest tu co by mi streścił w skrócie 181 stron? Albo co interesuje się tematem od początku?





#2723

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądam ją od 14, to znaczy mam ją śpiącą w innej karcie i średnio tak raz na godzinę kamera staje na 10 minut. Faktycznie zegar obok niej na ścianie jest identyczny z tym z kamery w lewym górnym rogu. Nie rozumiem tylko czemu nikt jej nie zrobił rtg żeby potwierdzić chipa. I czy jest faktem że Pan P czyt. jako prześladowca w tym czasie niedziałających kamer faktycznie pastwi się nad nią, a jeśli tak to dlaczego na to pozwala? Kto zamontował kamery? Pełno pytań i żadnej odpowiedzi :/. Wszystko co znalazłam w necie na jej temat jest niepotwierdzone. Ktoś jest tu co by mi streścił w skrócie 181 stron? Albo co interesuje się tematem od początku? 

Z tego co wiem kamery nie zostały zamontowane przez nią, ale przez P (?). Zostawiła je, aby sprawdzić co się dzieje gdy śpi, ponieważ, jak stwierdziła, podczas snu traci przytomność przez chipa. Ja sama w tego chipa nie dowierzam. Skoro ma go od 1999 (?) roku, a wprowadzili go w 2004 to musi coś nie grać. Jeżeli to prawda, to musieliby nad nim wtedy pracować i może wtedy akurat padło, że to ona będzie próbą testu, które wykaże prawidłowe działanie chipu. Pisano również, że ona nie ma jednego czipa, ale dwa - jeden w chrząstce a drugi w jej lewej brwi (były zdjęcia na jej blogu, jest tam również masa opuchniętych nóg). Z jej wpisów na blogu wynika, że ciągle pisze o skorumpowanych gliniarzach. Słyszałam też, że ten chip, którym kieruje policjant (?) powstrzymuje ją od ucieczki. 



#2724

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy ona pracuje? Czy jest we własnym domu? Kto jej opłaca rachunki np. za internet? Czy widział ktoś żeby miała gości? Od kiedy kamery non stop nagrywają? Czy widział ktoś P na nagraniach? Czy wyszła kiedyś z domu odkąd jest nagrywana? Jak się pożywia i kto jej dostarcza pokarm? 

 

 

Wygląda na bardzo zaniedbaną :/. Poobserwuje ją sobie jakiś czas.





#2725

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ona pracuje? Czy jest we własnym domu? Kto jej opłaca rachunki np. za internet? Czy widział ktoś żeby miała gości? Od kiedy kamery non stop nagrywają? Czy widział ktoś P na nagraniach? Czy wyszła kiedyś z domu odkąd jest nagrywana? Jak się pożywia i kto jej dostarcza pokarm? 

 

 

Wygląda na bardzo zaniedbaną :/. Poobserwuje ją sobie jakiś czas.

Nie wiadomo czy pracuje, od czasów odnalezienia jej kamer miała kilka przeprowadzek. Chip-chan wychodzi z domu, możesz znaleźć na YouTube masę filmików przedstawiających jej wyjście z domu lub wejście do niego. :) Być może rachunki spłaca/kupuje pokarm gdy wychodzi z domu. Kiedyś na kamerce był widoczny jakiś mężczyzna, nie wiadomo czy to Cop P, ale ludzie upierają się, że to facet od kamerek. Znaleziono ją w 2011 roku, ale nie wiadomo od kiedy się to ciągnie.



#2726

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądam ją od 14, to znaczy mam ją śpiącą w innej karcie i średnio tak raz na godzinę kamera staje na 10 minut. Faktycznie zegar obok niej na ścianie jest identyczny z tym z kamery w lewym górnym rogu. Nie rozumiem tylko czemu nikt jej nie zrobił rtg żeby potwierdzić chipa. I czy jest faktem że Pan P czyt. jako prześladowca w tym czasie niedziałających kamer faktycznie pastwi się nad nią, a jeśli tak to dlaczego na to pozwala? Kto zamontował kamery? Pełno pytań i żadnej odpowiedzi :/. Wszystko co znalazłam w necie na jej temat jest niepotwierdzone. Ktoś jest tu co by mi streścił w skrócie 181 stron? Albo co interesuje się tematem od początku?


Myślę, że ten post jest najlepsza odpowiedzią
 

Bez zbędnego gadania. Wczoraj osobiście odkryłem WIELKĄ tajemnicę chip chan. Na końcu wypowiedzi załączniki. Wczoraj obserwowało ją wiele osób ( postać zza lustra to kukła aby odwrócić naszą uwagę) Ewidentnie starsza Chip śpi całą koreańską noc 5:30 ( czas się budzić do pracy ) padają kamery na 4-5 min po tym jak Chippy idzie do pomieszczenia, którego nie widać ( wyłącza kamery ). Wstążki przy drzwiach jak bd widać na screene z 24 czasu koreańskiego założone na drzwi, 5;30 z minutami wraca obraz, ewidentnie widać, że wstążek na drzwiach nie ma - a były do momentu padnięcia kamer nad ranem i całą noc. Wnioski? Proste, co jakiś czas padają tam kamerki lub światło. Wtedy nasze chore kobitki się wymieniały. I to dowód na papierze ( screeny ) kiedy Chip zniknęła, dała off kamery jej koleżanka od chorej gierki wróciła z pracy przed 6, szybko w ciuszki. Obraz wraca młodsza Chippy śpi po nocnej zmianie a starsza gdzie? NAJNORMALNIEJ do pracy. Tyle lat głowienia się nad chorym procederem. Ja obserwowałem je 3 dni. A teraz jeszcze ciekawostka 1 kartki Chippy, które ktoś kiedyś przetłumaczył. 
- Nie daj się oszukać/Nie daj się ogłupić”
-„Zawsze, wcześnie rano/Codziennie, samym rankiem”
-„Jeżeli ktoś przyjdzie, to sparaliżuje (w domyśle, tą osobę)”
-„Nie mogę przestać/Nikt mnie nie powstrzyma”
Wnioski? Same od samego początku dały ludziom do zrozumienia
1. Nie daj się oszukać ( nas jest dwie ) :)
2. Zawsze wcześnie rano ( zamiana )
3. Jeżeli ktoś przyjdzie to sparaliżuje (ktoś kto by je odwiedził poznał by prawdę i by go zamurowało)
4. Nie mogę przestać ( tak wkręciła ich ta zabawa, że nie mogą się powstrzymać od tego )
Nie wiem czy ktoś w ciągu 7 lat dał więcej sensownych wyjaśnień niż ja wam.
Ładnie prały mózgi przez lata co po niektórym. A o to skrinki z wstążkami i bez po padnięciu kamer ze starą chippy i z młodą chippy. 
Po co to robiły? FOR FUN? Eksperyment? Tego nigdy się nie dowiecie ale dałem wam jak kawa na ławę jak wygląda ich PRZEŚLADOWANIE ;)
http://www83.zippysh...OfMHz/file.html
http://www83.zippysh...PaDDL/file.html



#2727

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet jeśli są "2" kobiety, to po co miałyby to robić?



#2728

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla zabawy? Jakiegoś eksperymentu? Zaszły z tym tak daleko że nie wiedzą jak się wycofać?

#2729

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może, ale chyba nikt o zdrowym umyśle nie pozwalałby na oglądanie przez kamerki? :/ Przyjrzałam się dokładnie tym screenom z ową druga kobietą, i wywnioskowałam, że owa głowa kobiety to część od lustra. Lustro jest obrotowe. :) Lub to po prostu klamka od drzwi.


Użytkownik Cosia edytował ten post 27.11.2016 - 21:26


#2730

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie nie jest to część lustra...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych