Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chip-Chan


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2750 odpowiedzi w tym temacie

#2701

XSloneczko.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te butelki to tylko barykada :D

#2702

seba16d.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chip Chan zmieniła adres kamery i dlatego nie można wejść przez linka, który był wcześniej używany.

Nowy link to: http://aassd.viewnet...ulti&Language=0

 

Do tego jak wejdzie się w zakładkę "Single" pokaże się pod kamerką to:

Spoiler

Co znaczy (każda linijka jest oddzielne tłumaczona i tłumaczone przez Tłumacza Google, więc tłumaczenie może być dziwne):

- To nie przychodzi od początku października

- Tutaj jest dziwne tłumaczenie, ale znowu jest coś z Gonzo

- 7:00 w nocy - powinien stracić przytomność

- 20 godzin nie obudzić mniej niż w sekundę

- Toaleta po każdych 1,2 godziny

- Znowu dziwne tłumaczenie, ale jest coś związane z morderstwem

- Czy rozładowywać bardziej błędnego Gonzo

- CCTV przednie drzwi uszkodzony, jest przerwana przez uszkodzenie włamań hakerskich (to jest prawda, bo 1 kamera na drzwi właśnie nie działa) 


Użytkownik seba16d edytował ten post 13.10.2016 - 18:42


#2703

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

tak z ciekawości ile lat to już trwa?



#2704

amatorspokoju.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak z ciekawości ile lat to już trwa?

O ile wiem, ten temat powstał w miarę szybko bo odkryciu Chip-Chan, więc co najmniej 5 lat. Nie wiadomo, ile czasu sprawa się ciągnęła, zanim ktoś ją odkrył i rozpowszechnił.



#2705

Mołdawia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najpierw lezala, potem wstala, zawiesila plakat i weszła na komputer

8PRGuMH.png



#2706

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od początku Chip Chan to jedna i ta sama osoba. Na screenach powyżej nie ma drugiej Chip, to bok lustra, taki ozdobnik lub podpórka, po drugiej stronie jest dokładnie to samo. To co widzimy to tylko złudzenie optyczne.

po drugiej stronie czego? Ja tam widzę twarz

#2707

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że gdy tak na nią patrzę i myślę o tej całej sprawie to aż mi się jej szkoda robi. Za niedługo Wigilia - czas spokoju, miłości, korzystanie z spędzania czasu z rodziną. A ona? Siedzi, śpi lub siedzi na komputerze, od czasu do czasu gdzieś wyjdzie. :/ Spędzi tą Wigilię tak jak ostatnie 7 lat - w samotności. Aż się dziwię czemu przez ten czas nikt się nią nie zainteresował.



#2708

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Śmieszne jest to, że tak bardzo przejmujecie się tym, jak ona spędza swoje życie, a sami nie jesteście lepsi, bo przez pół dnia obserwujecie jakąś (prawdopodobnie) chorą psychicznie Koreankę.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 26.11.2016 - 21:57




#2709

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszne jest to, że tak bardzo przejmujecie się tym, jak ona spędza swoje życie, a sami nie jesteście lepsi, bo przez pół dnia obserwujecie jakąś (prawdopodobnie) chorą psychicznie Koreankę.

No, jeszcze śmieszniejsze jest to, że nikt nie zamknął tematu, który ciągnie się od kilku lat.

Po czym wnioskujesz, że spędzamy pół dnia wgapieni w monitor aby ją obserwować? Ja akurat zerkam wtedy, gdy mam czas. :)


Użytkownik Cosia edytował ten post 26.11.2016 - 22:16


#2710

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po czym wnioskuję? Wystarczy poczytać wasze wpisy.





#2711

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No widzisz? (Niby) zwykły człowiek, a potrafi przykuć do siebie tyle uwagi... ;)



#2712

Lady Makbet.

    Lady

  • Postów: 65
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że gdy tak na nią patrzę i myślę o tej całej sprawie to aż mi się jej szkoda robi. Za niedługo Wigilia - czas spokoju, miłości, korzystanie z spędzania czasu z rodziną. A ona? Siedzi, śpi lub siedzi na komputerze, od czasu do czasu gdzieś wyjdzie. :/ Spędzi tą Wigilię tak jak ostatnie 7 lat - w samotności. Aż się dziwię czemu przez ten czas nikt się nią nie zainteresował.

przeczytaj stronę lub dwie wcześniej. Wytłumaczone tam jest dlaczego nikt się nią a raczej nimi nie interesuje.

#2713

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem szczerze, że gdy tak na nią patrzę i myślę o tej całej sprawie to aż mi się jej szkoda robi. Za niedługo Wigilia - czas spokoju, miłości, korzystanie z spędzania czasu z rodziną. A ona? Siedzi, śpi lub siedzi na komputerze, od czasu do czasu gdzieś wyjdzie. :/ Spędzi tą Wigilię tak jak ostatnie 7 lat - w samotności. Aż się dziwię czemu przez ten czas nikt się nią nie zainteresował.

Wigilia to sprawa wiary, świadkowie Jehowy nie obchodzą Wieczerzy a nigdzie nie było napisane jakiej wiary jest ta kobieta. 

Poza tym wiele osób też nie obchodzi świąt Bożego Narodzenia i tu nie mam na myśli tylko wiary ale też traumatycznych przypadków które zdarzają się rzadko ale jednak takowe istnieją. Wyobraź sobie, że tracisz dziecko - największa trauma życia (przynajmniej dla mnie) chciałabyś świętować, głupio uśmiechać i życzyć wesołych świąt jeśli wiadomo, że nigdy już wesołe nie będą? Jeśli chodzi o mnie to zaszyłabym się sama w domu i właśnie w internecie gdzie nie ma co 5 minut reklam o cudownej rodzinnej atmosferze jak w TV.

Dałaś beznadziejny przykład - także jak dla mnie słabo to wyszło. 

Co do tej kobiety a raczej dwóch kobiet, ich życie, jak dla mnie mogą robić sobie co chcą. To jest każdego indywidualna sprawa jak spędzają życie.





#2714

Cosia.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Toxic, nie ma żadnych dwóch kobiet. To tylko ZŁUDZENIE OPTYCZNE. Od lat w tym domu ta kobieta była SAMA.
Przepraszam, o którym przykładzie mówisz? Nie za bardzo chyba Cię zrozumialam.
Lady, obilo mi się o uszy, ze w Korei jak widza (np) płaczącą kobietę to się nią nie przejmują. Musialabym więcej poczytać na jej temat żeby nie robić niepotrzebnej dyskusji. Dzięki za zwrócenie uwagi :)

#2715

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz w cytacie. Dałaś przykład o wigilii więc dałam jego sprostowanie ...  :facepalm:  Proponuję jeszcze raz na spokojnie przeczytać post. 

Ewidentnie są dwie kobiety i widać to na zdjęciach jeśli cofniesz parę stron wstecz. 

 

Piszesz o płaczących kobietach ... hmmmm  ... nie wiem czy wiesz ale Kim Dzong Un wsadził do aresztu wszystkie płaczki wynajęte na pogrzeb ojca . Powód ? Za mało okazywały wyrazy współczucia po stracie najwspanialszego przywódcy. Śmieszne. No ale co kraj to obyczaj. 

 

Jak tak się nią interesujesz i strasznie martwisz popieram Kronikarza. 

Sztuczny dym  :facepalm:

 

Ma ktoś działający link do tych śmiesznych kamer ? 


Użytkownik TheToxic edytował ten post 27.11.2016 - 10:09





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych