Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoseksualizm - temat ogólny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1208 odpowiedzi w tym temacie

#1141

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Daniel.

Twoja homofobia i uznawanie homoseksualności za zaburzenie nie mają poparcia w nauce.

 

Problem w tym, że w tej dziedzinie nie ma poważnych badań, bo są zbyt poważne braki w każdym z nich aby można było wyciągnąć jakieś sensowne wnioski na ich podstawie.

 

 

 

Ta lista, którą zalinkowałeś: tak sobie pomyślałam, że towrzystwa i instytucje nauokowe zwykle są bardziej ostrożne w zaakceptowaniu i przyjęciu za pewnik jakiejś tezy. Jak widać, jeżeli chodzi o temat homoseksualizmu, Towarzystwa Psychologiczne nie kwapiły się poczekać na bardziej rzetelne badania, żeby móc objąć jakieś stanowisko. Dlaczego aż tak im się spieszy_

 

W moim przypadku potrzeba trochę więcej niestety. Należę do osób, które uważają, że lata ewolucji mają znaczenie i nawet jeśli o tym jeszcze nie wiemy w omawianym przypadku, to się dowiemy o tym z czasem.

Czyli negujesz badania naukowe :P Typowe w środowiskach kierujących się stereotypami.

 

 

Bardzo mi się nie chce pisać w kółko tego samego. Sorry

 

 

Jak można przeprowadzić bardziej obszerne badania, skoro nie można wychowywać dzieci w rodzinach jednopłciowych? Ale mniejsza o to, ludzie powoli ale zaczynają akceptować, że "zdrowy chłopski rozum" nie jest dobrym doradcą i nie ma nic złego w jednopłciowych małżeństwach i wychowywaniu przez takie małżeństwa dzieci.

 

 

To jest w sumie dobre spostrzeżenie. I prawdą jest, że wiele osiągnięć w dziedzinie medycyny nie miało by miejsca, gdyby nie eksperymenty na ludziach. Jednak nie uważam, żeby akurat ten eksepryment był na tyle potrzebny, żeby była konieczność jego przeprowadzania. Różnicą jest testowanie na ludziach szczepinki, która może ocalić życia a czym innym jest testowanie wpływu innego sposobu wychowania na dzieci, tylko dlatego, żeby jakaś mała grupa poczuła trochę satysfakcji.





#1142

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Jestem więc ideologią, czy osobą?

 

 Z definicji nie możesz by ideologią, ale nie jesteś też LGBT. Nie możesz być jednocześnie gejem i lesbijką, więc nie możesz być LGBT tylko np. G lub L. Cała ta infantylna wojenka o bycie ideologią opiera się na używanym nagminnie przez ruch społeczny jakim jest LGBT, dyskredytowanie, poprzez ośmieszenie, lub wykluczenie.

 

 Prawda jest taka że mamy do czynienia z ruchem społecznym, którego liderzy propagują, pewne idee, i postulaty polityczne, w bardzo pokrętny sposób ocierające się często o absurd. Niestety ludzie są już tak zmanipulowani tą agresywną polityką że boją się odzywać w obawie przed ośmieszeniem i wykluczeniem właśnie. Bo kto by chciał gadać z takim tępym homofobem. I ty też to robisz biorąc pod uwagę chociażby Twoje przytyki do @Daniela.  Brak argumentów nadrabiasz personalnym atakiem. Nie dziwię się, bo właśnie taką politykę stosują liderzy LGBT. 


Użytkownik TheToxic edytował ten post 04.12.2020 - 18:58




#1143 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak można przeprowadzić bardziej obszerne badania, skoro nie można wychowywać dzieci w rodzinach jednopłciowych? Ale mniejsza o to, ludzie powoli ale zaczynają akceptować, że "zdrowy chłopski rozum" nie jest dobrym doradcą i nie ma nic złego w jednopłciowych małżeństwach i wychowywaniu przez takie małżeństwa dzieci.

 

 

To jest w sumie dobre spostrzeżenie. I prawdą jest, że wiele osiągnięć w dziedzinie medycyny nie miało by miejsca, gdyby nie eksperymenty na ludziach. Jednak nie uważam, żeby akurat ten eksepryment był na tyle potrzebny, żeby była konieczność jego przeprowadzania. Różnicą jest testowanie na ludziach szczepinki, która może ocalić życia a czym innym jest testowanie wpływu innego sposobu wychowania na dzieci, tylko dlatego, żeby jakaś mała grupa poczuła trochę satysfakcji.

 

To akurat już kwestia osobistych poglądów, ale cieszę się, że potrafisz w sporej części to zrozumieć :)

 

 

 Bo kto by chciał gadać z takim tępym homofobem. I ty też to robisz biorąc pod uwagę chociażby Twoje przytyki do @Daniela.  Brak argumentów nadrabiasz personalnym atakiem. Nie dziwię się, bo właśnie taką politykę stosują liderzy LGBT. 

Tyle, że z wpisów Daniela wynika, że jest on homofobem (odrzucam możliwość trollowania), więc nie jest to jakaś obraza, czy atak. Jeśli @Daniel. sugeruje, że homoseksualność jest chorobą, to za bardzo nie ma o czym rozmawiać. 

Nie ma żadnych liderów LGBT, są co najwyżej liderzy tęczowych rewolucjonistów tłumaczących swoją agresję i skrajnie lewicowe postulaty chęcią pomocy mniejszościom.



#1144

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Daniel.

Twoja homofobia i uznawanie homoseksualności za zaburzenie nie mają poparcia w nauce.

Haha, długo nie musiałem czekać. :D jeszcze nie zapomnij dodać, że jestem faszystą, bo stawiam Polskę jako numer jeden, a do tego mam szacunek do polskiej flagi.

Homoseksualizm jeszcze nie dawno w świecie nauki był nazywany zaburzeniem. Przestał nim być jak weszła chora poprawność polityczna i większość decydujących stanowisk pozajmowali lewaccy eksperci. Jak za 10 lat "profesorzy" ogłoszą, że kazirodztwo jest normalne to też mam temu przytakiwać? A to o czym mówię sięga już bardzo daleko - przykładowo w tym roku w Polsce nie będzie młodzieżowego słowa roku, bo PWN zabronił tydzień czy dwa tygodnie temu głosować na słowo  #Julka, bo jest to obraźliwe dla nastolatek z twittera(tych lewackich). Natomiast ten sam PWN nie miał problemu jak wygrywało słowo #Janusz czy #odjaniepawlić. Dziwnym trafem 3/4 kadry decyzyjnej z PWN ma na swoich profilach tęczową flagę albo błyskawice. Przypadek? Postępowa tolerancja i równość w pigułce.
 

Tyle, że z wpisów Daniela wynika, że jest on homofobem (odrzucam możliwość trollowania), więc nie jest to jakaś obraza, czy atak. Jeśli @Daniel. sugeruje, że homoseksualność jest chorobą, to za bardzo nie ma o czym rozmawiać.

 

zaburzenie - nieprawidłowość w działaniu czegoś powodująca odchylenie od określonej normy.

Jak napiszę, że daltonista ma zaburzenia wzroku to będę nie wiem daltonofobem?

Można by nawet napisać, że homoseksualizm czy transseksualizm to patologia* i również nie byłoby w tym nic złego, ponieważ można to spokojnie nazwać jako czymś sprzecznym z prawami natury. Sam fakt, że homoseksualizm prowadzi do samounicestwienia gatunku świadczy o tym, że jest tu coś kompletnie na bakier z naturą. Ponieważ podstawowym prawem życia nie jest samozagłada.

*patologie społeczne - zjawiska społecznego zachowania się jednostek i grup oraz funkcjonowania instytucji społecznych, pozostające w sprzeczności z wartościami i zasadami akceptowanymi przez dane społeczeństwo.

Homoseksualiści byli, są i będą. To, że są jacy są nie oznacza, że można ich obrażać, poniżać, bić, itp. Ale również nie oznacza to, że mamy ich stawiać na równi z osobami heteroseksualnymi, dawać im przywileje, robić tęczowe piątki, ładować lgbt do szkół, itp. Jak osobie niewidomej powiesz, że ma zaburzenia wzroku to jest wszystko okej, ale jak osobie, która nie wie jaką ma płeć powiesz, że ma zaburzenia to już jesteś homofobem, transfobem, antysemitą i faszystą. I ludzie mają po prostu tego już dość.





 





#1145 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

 

@Daniel.

Twoja homofobia i uznawanie homoseksualności za zaburzenie nie mają poparcia w nauce.

Haha, długo nie musiałem czekać. :D jeszcze nie zapomnij dodać, że jestem faszystą, bo stawiam Polskę jako numer jeden, a do tego mam szacunek do polskiej flagi.

 

Szacunek do kawałka terenu, który kiedyś został nazwany "Polską" i dwukolorowej grafiki jest (edit.) dla mnie dziwny, ale nie jest to powód do nazwania kogokolwiek faszystą.

 

 

Homoseksualizm jeszcze nie dawno w świecie nauki był nazywany zaburzeniem. Przestał nim być jak weszła chora poprawność polityczna i większość decydujących stanowisk pozajmowali lewaccy eksperci.

Bzdura. Był zaburzeniem, ponieważ początkowo badania były prowadzone na przestępcach zdradzających pociąg seksualny do osób tej samej płci, więc myślano, że to domena przestępców. Kiedy zdano sobie sprawę, że homoseksualizm to nie tylko domena jakichś rzezimieszków i zaczęto badać zwykłych homoseksualistów, to okazało się, że to normalni, zdrowi ludzie, ale o innych preferencjach i nie jest to żadna "choroba" jak początkowo myślano.

 

Naprawdę wszędzie wokół widzisz "lewackich ekspertów"?  :facepalm: To akurat podchodzi pod problemy z psychiką, ale nie od tego jest ten temat.

 

 

Można by nawet napisać, że homoseksualizm czy transseksualizm to patologia* i również nie byłoby w tym nic złego, ponieważ można to spokojnie nazwać jako czymś sprzecznym z prawami natury.

Patrząc z takiej perspektywy komputery, szczepionki, samochody, lodówki, ubrania itd. też są patologiami. Mało tego, są większymi patologiami niż np. homoseksualizm, który występuje u innych zwierząt niż ludzie. 


Użytkownik Tovarisch Glimmer edytował ten post 04.12.2020 - 20:48


#1146

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szacunek do kawałka terenu, który kiedyś został nazwany "Polską" i dwukolorowej grafiki jest dziwny, ale nie jest to powód do nazwania kogokolwiek faszystą.

I ty i twoje środowiska wypowiadające się w taki sposób o tak ważnych rzeczach, wymagacie potem szacunku do siebie i waszych środowisk? Ja wiem, że dzisiejsza młodzież nie ma pojęcia co to są wartości, co to jest tradycja, co to jest kultura, etc, ale chociaż odrobina pomyślunku wystarczy. Idź jeszcze pobazgraj kościół numerem do aborcji bez granic, a potem płacz, że ktoś tęczową "flagę" kopnął, homofob jakiś.
 

Bzdura. Był zaburzeniem, ponieważ początkowo badania były prowadzone na przestępcach zdradzających pociąg seksualny do osób tej samej płci, więc myślano, że to domena przestępców. Kiedy zdano sobie sprawę, że homoseksualizm to nie tylko domena jakichś rzezimieszków i zaczęto badać zwykłych homoseksualistów, to okazało się, że to normalni, zdrowi ludzie, ale o innych preferencjach i nie jest to żadna "choroba" jak początkowo myślano.

 

Naprawdę wszędzie wokół widzisz "lewackich ekspertów"?  :facepalm: To akurat podchodzi pod problemy z psychiką, ale nie od tego jest ten temat.

Był i jest zaburzeniem, bo odbiega od normy. A odsetek przestępców czy pedofilów w środowiskach lgbt to osobno kwestia i raczej dla dobra Twojego lepiej jej nie poruszać. :)

Widzę ich tam, gdzie są. A akurat zobaczyć was nie trudno, bo zbyt mocno się od siebie wszyscy nie różnicie.





#1147 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Szacunek do kawałka terenu, który kiedyś został nazwany "Polską" i dwukolorowej grafiki jest dziwny, ale nie jest to powód do nazwania kogokolwiek faszystą.

I ty i twoje środowiska wypowiadające się w taki sposób o tak ważnych rzeczach, wymagacie potem szacunku do siebie i waszych środowisk? Ja wiem, że dzisiejsza młodzież nie ma pojęcia co to są wartości, co to jest tradycja, co to jest kultura, etc, ale chociaż odrobina pomyślunku wystarczy. Idź jeszcze pobazgraj kościół numerem do aborcji bez granic, a potem płacz, że ktoś tęczową "flagę" kopnął, homofob jakiś.

To, że nie szanuję tego, co Ty nie oznacza, że należę do wandali niszczących kościoły.

 

 

 

Bzdura. Był zaburzeniem, ponieważ początkowo badania były prowadzone na przestępcach zdradzających pociąg seksualny do osób tej samej płci, więc myślano, że to domena przestępców. Kiedy zdano sobie sprawę, że homoseksualizm to nie tylko domena jakichś rzezimieszków i zaczęto badać zwykłych homoseksualistów, to okazało się, że to normalni, zdrowi ludzie, ale o innych preferencjach i nie jest to żadna "choroba" jak początkowo myślano.

 

Naprawdę wszędzie wokół widzisz "lewackich ekspertów"?  :facepalm: To akurat podchodzi pod problemy z psychiką, ale nie od tego jest ten temat.

Był i jest zaburzeniem, bo odbiega od normy. A odsetek przestępców czy pedofilów w środowiskach lgbt to osobno kwestia i raczej dla dobra Twojego lepiej jej nie poruszać. :)

To już antynaukowe brednie. Co do pedofilii... polecam przeczytać to:

  https://pl.wikipedia...eksualne_dzieci


Użytkownik Tovarisch Glimmer edytował ten post 04.12.2020 - 20:09


#1148

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2569
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo badań jest mało i dlatego należy robić ich coraz więcej.

 

Pod warunkiem że postępowcy i wszelkiej maści aktywiści lgbt nie uznają że prowadzenie badań nad homoseksualizmem jest homofobiczne, a pewnie tak uznają. Ach ta homofobiczna nauka. 





#1149

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Homoseksualizm występuje w naturze a w niektórych gatunkach zwierząt jest nawet częsty. Gatunki te jednak nadal istnieją. Ciężko zatem mówić o tym, aby był wbrew prawom natury, bo prawa te go wcale nie wykluczają.





#1150 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Bo badań jest mało i dlatego należy robić ich coraz więcej.

 

Pod warunkiem że postępowcy i wszelkiej maści aktywiści lgbt nie uznają że prowadzenie badań nad homoseksualizmem jest homofobiczne, a pewnie tak uznają. Ach ta homofobiczna nauka. 

 

Prawdziwi postępowcy opierają się na badaniach, ci twierdzący, że nauka jest homofobiczna to szury pokroju płaskoziemców i antyszczepionkowców.



#1151

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ty najpierw to:

LGBT=/= homoseksualizm. 

LGBT- kiedyś nie, ale teraz ideologia jak każda inna. Ma swoje ideały, doktryny swoją propagandę i postulaty chce zmieniać prawo itp. 

Homoseksualizm- jedna z trzech orientacji seksualnych. 

 

A potem to:

 

Czy trans to orientacja?

Nie. Mówiłem o homo hetero i  biseksualistach. Innych orientacji nie ma. 

Przecież literka "T" oznacza trans, a nie tramwaj. 

Cały czas i tak nie rozumiem problemu z tą ideologią. Mają jakieś poglądy na sprawę i my mamy, prawda? Czy ktoś kiedyś mówił o ideologii katolicyzmu? Nie ma takiego pojęcia? Dlaczego?





#1152

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To, że nie szanuję tego, co Ty nie oznacza, że należę do wandali niszczących kościoły.

Nie szanujesz, hmm, tzn że jesteś polakofobem? Czy może jak ja przykładowo nie szanuje homoseksualistów to jednak nie jestem homofobem? Ah te podwójne standardy.

 

Homoseksualizm występuje w naturze a w niektórych gatunkach zwierząt jest nawet częsty. Gatunki te jednak nadal istnieją. Ciężko zatem mówić o tym, aby był wbrew prawom natury, bo prawa te go wcale nie wykluczają.

A gdyby wszystkie zwierzęta były homoseksualne to by wyginęły czy nie?
 


Cały czas i tak nie rozumiem problemu z tą ideologią. Mają jakieś poglądy na sprawę i my mamy, prawda? Czy ktoś kiedyś mówił o ideologii katolicyzmu? Nie ma takiego pojęcia? Dlaczego?

Problem z lgbt jest dlatego, że ta ideologia jest agresywna? Dlatego, że chce narzucać swoje poglądy innym? Dlatego, że toleruje i uznaje tylko to co jej się podoba? Bo chce wprowadzać jakieś postępowe rewolucje? Bo pcha się na siłę tam gdzie ludzie nie chcą? Nawet tu po 3 zdaniach prawdy zostałem nazwany homofobem. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nazwał mnie tak jakiś wierzący, gdy krytykuje czy podważam słuszność np chodzenia do kościoła.

A katolicyzm to część naszej tradycji i kultury, czy to się komuś podoba czy nie. Więc trudno to porównywać do lgbt.

EDIT:

To już antynaukowe brednie. Co do pedofilii... polecam przeczytać to:

"Pedofile zazwyczaj odczuwają pociąg seksualny do konkretnej płci dziecka. Skutkuje to podziałem pedofilów na homoseksualnych (pociąga ich ta sama płeć), heteroseksualnych (pociąga ich płeć przeciwna) i biseksualnych (pociągają ich obie płcie). Wśród pedofilów odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9 do 40%, czyli jest około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka.

Tu jeszcze ciekawostka:
"Pedofilia bywa przez naukowców określana jako orientacja seksualna[4][21][81][82][83][84][85]. Pedofilię można uznać za orientację seksualną względem wieku, gdyż podobnie jak męski homoseksualizm czy heteroseksualizm zaczyna się ujawniać we wczesnym okresie dojrzewania, poprzedzając zachowania seksualne, czy samoidentyfikację i jest trwałą, utrzymującą się przez całe życie preferencją"

Tylko czekać, aż ta "mniejszość seksualna" zacznie domagać się swoich praw.

Jeszcze tu:
"70% zachorowań na AIDS dotyczy homoseksualistów – (https://www.cdc.gov/.../msm/index.html ) W 2014 r. homoseksualiści i biseksualiści stanowili około 2% populacji USA. Jednak to właśnie od nich pochodzi 70% nowych zakażeń wirusem HIV. Również w 2014 roku WHO alarmowało, że u homoseksualistów dramatycznie wzrasta liczba zakażeń wirusem HIV (https://stronazycia.pl/who-wzywa-homoseksualistow-do-przyjmowania-lekow-przeciw-hiv/ )."

"Homoseksualizm a pedofilia – czy rzeczywiście istnieje powiązanie? 31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez pederastów jest molestowanych. Coraz częściej docierają do nas informacje o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w „tęczowych” rodzinach. Raport Regnerusa, który potwierdza tę tezę, jest dziś dostępny w sieci (http://www.stowarzys...-06Regnerus.pdf)."

https://stronazycia....NFOGRAFIKA2.png


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.12.2020 - 23:40




#1153 Gość_Princess Luna

Gość_Princess Luna.
  • Tematów: 0

Napisano

 

To, że nie szanuję tego, co Ty nie oznacza, że należę do wandali niszczących kościoły.

Nie szanujesz, hmm, tzn że jesteś polakofobem? Czy może jak ja przykładowo nie szanuje homoseksualistów to jednak nie jestem homofobem? Ah te podwójne standardy.

Nie mam nic do polaków i innych, ale nie darzę nadzwyczajnym szacunkiem żadnych państw, czy tradycji za sam fakt bycia tradycjami, jednak szanuję jeśli ktoś to robi, o ile zbytnio nikomu nie robi przez to problemów (wojny, promowanie nienawiści, przyzwolenie na gwałty i poniżanie etc.). Po prostu się nie zgadzam i uważam za dziwne. Z kolei Twój stosunek do homoseksualistów to homofobia jest https://pl.wikipedia.../wiki/Homofobia .

 

 

 

"Pedofile zazwyczaj odczuwają pociąg seksualny do konkretnej płci dziecka. Skutkuje to podziałem pedofilów na homoseksualnych (pociąga ich ta sama płeć), heteroseksualnych (pociąga ich płeć przeciwna) i biseksualnych (pociągają ich obie płcie). Wśród pedofilów odsetek homoseksualnych pedofilów waha się od 9 do 40%, czyli jest około 4–20 razy większy niż odsetek dorosłych mężczyzn, których pociągają inni dorośli mężczyźni, w męskiej populacji. Nie oznacza to, że homoseksualni mężczyźni są bardziej skłonni do wykorzystywania seksualnego dzieci, tylko że większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka."

"...większy odsetek pedofilów jest homoseksualny w swojej orientacji względem płci dziecka" . To, na co zwróciłeś uwagę jest bardzo częstym błędem w rozumowaniu. Pedofil lubiący chłopców zazwyczaj nie lubi mężczyzn. I na odwrót, mężczyzna lubiący mężczyzn zazwyczaj nie lubi dzieci.

 

 

 

 

"Homoseksualizm a pedofilia – czy rzeczywiście istnieje powiązanie? 31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez pederastów jest molestowanych. Coraz częściej docierają do nas informacje o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w „tęczowych” rodzinach. Raport Regnerusa, który potwierdza tę tezę, jest dziś dostępny w sieci (http://www.stowarzys...-06Regnerus.pdf)."

https://stronazycia....NFOGRAFIKA2.png

 

Co do badania Regnerusa, bardzo je lubię, zwłaszcza za rzetelność https://pl.wikipedia...zasad_etycznych .

 

 

Daniel, różne zarzuty o np. pedofilię w środowisku homoseksualnym były już wielokrotnie negowane, nie bez powodu tyle kompetentnych do tego organizacji jasno twierdzi, że nie ma związków między pedofilią a homoseksualizmem, a sam homoseksualizm to nie choroba. Twoje argumenty przeciw są błędne, lub czysto związane z Twoimi poglądami, czy religią. Nie ma sensu toczyć dyskusji, zanim rzucisz jakiś poważny argument dlaczego homoseksualizm to choroba, czy są źli... spróbuj poszukać o tym trochę więcej, bo mi pisać tego samego się już nie chce.


Użytkownik Tovarisch Glimmer edytował ten post 05.12.2020 - 00:13


#1154

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6626
  • Tematów: 764
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Problem z lgbt jest dlatego, że ta ideologia jest agresywna? Dlatego, że chce narzucać swoje poglądy innym? Dlatego, że toleruje i uznaje tylko to co jej się podoba? Bo chce wprowadzać jakieś postępowe rewolucje? Bo pcha się na siłę tam gdzie ludzie nie chcą? Nawet tu po 3 zdaniach prawdy zostałem nazwany homofobem. Nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek nazwał mnie tak jakiś wierzący, gdy krytykuje czy podważam słuszność np chodzenia do kościoła.

A katolicyzm to część naszej tradycji i kultury, czy to się komuś podoba czy nie. Więc trudno to porównywać do lgbt.

Tak od tyłu zacznę... :szczerb:

Katolicyzm nie jest częścią naszej kultury. Skoro wywodzimy się w większości od Słowian, to kultura i wierzenia słowiańskie są naszą tradycją a katolicyzm (a raczej chrześcijaństwo) zostało nam narzucone i to przemocą. Czy to się komuś nomen omen podoba czy nie, właśnie.

LGBT to nie agresywna ideologia, tylko działacze agresywni. Przykładem jest sławetny/tna Margot. Nawet pewnie nie zdaje sobie sprawy ile szkodzi swoim działaniem środowisku. To nie jest ideologia.

Co do krytyki chodzenia do kościoła, trudno, byś został nazwany homofobem z tego powodu, ponieważ z homofobią ma to wspólnego tyle ile zupa mleczna z wieprzowiną.

 

Aha i jeszcze jedno, wiem, że w Polsce z powodu niewiedzy pederastia = homoseksualizm. Ale mam nadzieję, że doczytasz co zacz to słowo? Podpowiem, że tyczy homoseksualizmu tylko w pewnym określonym sensie, więc homoseksualizmu w ogóle określać nie może.





#1155

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, różne zarzuty o np. pedofilię w środowisku homoseksualnym były już wielokrotnie negowane, nie bez powodu tyle kompetentnych do tego organizacji jasno twierdzi, że nie ma związków między pedofilią a homoseksualizmem, a sam homoseksualizm to nie choroba. Twoje argumenty przeciw są błędne, lub czysto związane z Twoimi poglądami, czy religią. Nie ma sensu toczyć dyskusji, zanim rzucisz jakiś poważny argument dlaczego homoseksualizm to choroba, czy są źli... spróbuj poszukać o tym trochę więcej, bo mi pisać tego samego się już nie chce.

No pewnie, rzetelne badania to tylko te prowadzone przez organizacje lewicowe i środowiska lgbt. :D Ale nie wymagam, że zrozumiesz. Skoro jesteś w środowisku lgbt to jasne jest, że nie przyznasz, że to ludzie z zaburzeniami. Ale faktów nic nie zmieni.
 


LGBT to nie agresywna ideologia, tylko działacze agresywni. Przykładem jest sławetny/tna Margot. Nawet pewnie nie zdaje sobie sprawy ile szkodzi swoim działaniem środowisku. To nie jest ideologia.

Tylko, że to całe lgbt to prawie sami działacze i aktywiści. I tam akurat każdy się z nimi zgadza, więc tak - są agresywni i są ideologią. Akurat po ostatnich wydarzeniach to środowisko(które nomen omen nie ma nic wspólnego z aborcją) bardzo mocno się wynurzyło na powierzchnie i trochę odkryło swojej "tolerancji" i "równości", wystarczy tylko chcieć to dostrzec. I tam naprawdę nie widać sprzeciwu nikogo, może marginalny procencik się nie zgadza z tym z czym ta postępowa, agresywna ideologia naciera.

A jeśli się mylę to poproszę jakieś dowody na to, że osoby ze środowisk lgbt są:
-przeciwne tęczowym piątkom
-przeciwne lgbt w szkołach
-przeciwne indoktrynacji dzieci i młodzieży na każdej płaszczyźnie
-przeciwne nazywaniu homofobami wszystkich o odmiennym zdaniu
-przeciwne manifestacją i narzucaniu swoich poglądów większości
-przeciwne atakowaniu wierzących/kościołów
-przeciwne atakowaniu konserwatystów/prawicowców
-po prostu przeciwne jakimkolwiek postulatom swoich "agresywnych działaczy"

Nie dostane takowych, bo takich nie ma. Dlatego nie aktywiści są agresywni, tylko cała ta ideologia.

Ten pan np jest homoseksualistą, ale nie utożsamia się z lgbt:






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych