Skocz do zawartości


Zdjęcie

Człowiek trzymajacy w rece kawałek swojej głowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam lubie materialy z gatunku gore :P moze mam powolanie chirurga a nawet o tym nie wiem.
  • 0

#32

Cyrulik.
  • Postów: 222
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten gosć nie wygląda specjalnie szokująco, jakby miał omlet w ręce :P
  • 0

#33

Ireth.
  • Postów: 123
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ireth, to się nazywa kult śmierci. Trzeba się jednak zastanowić czym on jest spowodowany. Mając życie brniemy w śmierć.


To ja już chyba wolę kult życia :-/ Albo z zupełnie innej strony podchodzić do zagadnienia śmierci :shock:

Co do gore- nie cierpię tego gatunku :spadaj: filmy typu "Hostel", "Wzgórza mają oczy", czy "taksańska masaka piła mechaniczną" nie wywołują we mnie innej reakcji jak tylko obrzydzenie.
  • 0

#34

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja wole sobie popatrzeć na to wcześniej i sie już jakoś przystosować do oglądania takich obrazów. Bo kiedy wybuchnie wojna to na pewno takie obrazy, a nawet gorsze będą widywane cały czas.
  • 0



#35

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gore? Jak byłem mały, to oglądałem rankami przed przedszkolem (sic!) Książęcy szpital Księcia Alberta (Alfreda?) na Reality TV (teraźniejsze reality zone) i teraz tego typu rzeczy mnie nie ruszją :hmm: ... Jednakowoż poatrzeć można, popatrzeć nie zaszkodzi, popatrzeć wypada :lol :
  • 0

#36

adamale.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o tego faceta z odłamkiem w ręku to... hardcore... . Ale z początku inaczej to sobie wyobrażałem. Ciekaw jestem, czy odczuwa on ból, a jeśli tak, to o jakim natężeniu... .
  • 0

#37

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh ten link wydaje mi się calkiem pasować do tego tamatu--> C.Angel przepolowil kobietę (...). Ręczę za to, ze kazdy moze to bez problemu obejrzec nie doznajac zadnego (!) uszczerbku na psychice etc. etc.
intrygujące-> jak? Niektorzy moi znajomi stwierdzili, że kobieta byla aktorką po wcześniejszej amputacji nóg.. ale jestem ciekawa waszych domyslow :) (sorry, ze tu to zamieszczam, ale uznalam, ze nie ma potrzeby zasmiecania forum tematem z tylko jednym linkiem :) )


http://www.smog.pl/w...owita_sztuczka/
Faceta z kawalkiem glowy w swojej ręce niestety nie zobaczylam--> link nie dziala, a szkoda.. takie sztuczki zawsze mnie przyciagaly niczym magnes
  • 0

#38

marek7.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja też wole nie zaglądać raz tak zrobiłem i śni mi się po nocach :spadaj:
  • 0

#39

Sekhmet.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gościu fajnie wygląda - nie ma wogóle tam krwi więc nie jest ani troche przerażające
  • 0

#40

klaus_.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem, czy odczuwa on ból, a jeśli tak, to o jakim natężeniu... .


Z tego co wiem w mózgu nie ma nerwów odpowiadających za czucie więc w sumie gość nie powinien nic czuć, nie wiem jak jest z kośćmi czaski ale tez chyba żadnych nerwów w kościach nie ma?
  • 0

#41

bloodprincess.
  • Postów: 166
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja reż czytałam gdzieś że na początku nawet nie zauważył że mu odpadła część głowy ale nie wiem czy to prawda :-/
  • 0

#42

PrzemekBKS.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myslalem ze bedzue gorszy ten widok.....
.....nic strasznego:P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych