Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wieczna młodość? - Niezwykła dziewczynka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#31

Regal.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziewczynka wygląda tak samo jak wyglądała:) Można poczytać sobie o niej wpisując w wyszukiwarkę: " Brooke Greenberg".
  • 0

#32

Szumi1910.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziewczynka zmarła. Nie pamietam dokładnie daty,ale na dniach. Źródło: niewiarygodne.wp.pl

Użytkownik Szumi1910 edytował ten post 01.11.2013 - 22:20

  • 0

#33

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziewczynka zmarła. Nie pamietam dokładnie daty,ale na dniach. Źródło: niewiarygodne.wp.pl

No, niestety masz rację link
Czyli jednak ta choroba wcale nie przedłużyła jej życia. W końcu sama nazwa "choroba" mówi wiele.
  • 0

#34

Szumi1910.
  • Postów: 59
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie przypuszczałem,że to że się nie starzeje, ma jakiś medyczny głębszy sens. ot...po protu kolejna z wielu mutacji, jakich na tym świecie na pęczki..
  • 0

#35

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widać, że jest chora. Poza tym to, że nie starzeje się na zewnątrz nie wyklucza tego, że nie starzeją się jej organy wewnętrzne. Umrze jak my wszyscy...
  • 0



#36

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Widać, że jest chora. Poza tym to, że nie starzeje się na zewnątrz nie wyklucza tego, że nie starzeją się jej organy wewnętrzne. Umrze jak my wszyscy...


Rozumiem, że można nie czytać wszystkich stron różnych tematów, ale nie przeczytać trzech postów wyżej to już szczyt ignorancji.
  • 0



#37

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


Widać, że jest chora. Poza tym to, że nie starzeje się na zewnątrz nie wyklucza tego, że nie starzeją się jej organy wewnętrzne. Umrze jak my wszyscy...


Rozumiem, że można nie czytać wszystkich stron różnych tematów, ale nie przeczytać trzech postów wyżej to już szczyt ignorancji.

Rozumiesz, a jednak nie rozumiesz. Nie chcę być niemiła, ale nie bądź hipokrytą, bo gdybyś to rozumiał to nie pisałbyś takich bez sensu komentarzy. Dla Twojej wiadomości: przeczytałam post, obejrzałam film, a następnie przeczytałam pierwszą stronę komentarzy pod wpisem. Jak zapewne zauważyłeś na każdej stronie można się wypowiedzieć. Nie ma takowego wymogu, że trzeba przejrzeć wszystkie wpisy. Dopiero jak dodałam komentarz to przeczytałam to, co jest na ostatniej stronie, ale wiesz - nie odczułam większej potrzeby sprostowanie mego komentarza, gdyż każdy przeciętny człowiek domyśliłby się, że po prostu nie doczytałam.
  • 0



#38

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie Ty tu widzisz hipokryzje? Jest różnica w zrozumieniu kogoś, że nie chciało mu się czytać 100 stron przykładowo, a różnica w nie przeczytaniu ostatnich trzech wiadomości nad Naszym postem.

Zrozumiałbym, gdyby np ten temat miał 30 stron, a informacja o jej śmierci była w środku, a nie dosłownie nad postem, który napisałaś. I nie unoś się tak, bo zrobiłaś źle i jeszcze mnie atakujesz.
  • 1



#39

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam Cię bardzo, ale po pierwsze to Ty pierwszy mnie atakujesz, a po drugie nie widzę sensu w kontynuowaniu Naszej rozmowy (tym bardziej tutaj) - ponieważ nie jest to dobre miejsce na tego typu konwersacje, a co jak co, ale jakoś nie spieszy mi się żeby wkurzać administratorów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych