Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wieczna młodość? - Niezwykła dziewczynka


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#16

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na przykład nie chciałabym wyglądać jak dziecko przez ileś tam dziesiąt lat ....
wolę normalnie się zestarzeć .... :hmm:

:-/
  • 0

#17

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a zauwazyliscie u niej dziwne i przenikajace oczy? Takie jakies dziwne.Nie umiem tego okreslic.


Normalne chińskie podchodzące pod japońskie :lol :
  • 0

#18

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No niesmiertelna to ona niejest szkoda dziecka ma zmarnowane zycie a co do tych "pastylek młodosci" to

o by nie było dobre, bo zobacz co by się stało gdybyśmy wszyscy przestali się starzeć :hmm:


  • 0

#19

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wtedy planeta by się przeludniła i lepiej jeżeli ktoś wynajdzie sposób na nieśmiertelność niech zachowa to dla siebie i nie rozpowszechnia tego. Najwyżej możnaby tego użyć do przedłużenia życia uczonych i innych ludzi potrzebnych dla naszej malutkiej planetki :] .
  • 0

#20

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moze jest to odwrotnosc choroby zwanej Progeria ?
  • 0

#21

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Filmiku nie widziałam (mój internet strasznie powoli chodzi) ale z waszych postów wynika , że w mojej rodzinie ma miejsce coś podobnego tylko na mniejszą skalę. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie od strony mamy wyglądają młodziej niż sa naprawdę. Np ja - mam 18 lat ale wszyscy mówią mi , ze wyglądam na 14. Moja mama - ma 41 lat a nikt nie daje jej więcej jak 35 (i sa bardzo zdziwieni kiedy przedstawia im mnie jako swoją córkę - mówią wtedy ,ze wydawało im się, że ma dziecko w wieku max. 8 lat). Moją 60 letnią babcie wszyscy uznają za 50 latkę, natomiast moja 88 letnia prababcia ma podobno zdrowie jak 75 latka (zdaniem lekarzy). Dodam tu jeszcze że moja praprababcia dożyła 101 urodzin (pamiętam 101 świeczek na torcie :-]) . Tak wiem, długowieczną mam rodzinkę, i jaką "młodą" :-] :wow:
  • 0



#22 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Filmiku nie widziałam (mój internet strasznie powoli chodzi) ale z waszych postów wynika , że w mojej rodzinie ma miejsce coś podobnego tylko na mniejszą skalę. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie od strony mamy wyglądają młodziej niż sa naprawdę. Np ja - mam 18 lat ale wszyscy mówią mi , ze wyglądam na 14. Moja mama - ma 41 lat a nikt nie daje jej więcej jak 35 (i sa bardzo zdziwieni kiedy przedstawia im mnie jako swoją córkę - mówią wtedy ,ze wydawało im się, że ma dziecko w wieku max. 8 lat). Moją 60 letnią babcie wszyscy uznają za 50 latkę, natomiast moja 88 letnia prababcia ma podobno zdrowie jak 75 latka (zdaniem lekarzy). Dodam tu jeszcze że moja praprababcia dożyła 101 urodzin (pamiętam 101 świeczek na torcie :-]) . Tak wiem, długowieczną mam rodzinkę, i jaką "młodą" :-] :wow:

Doh.

Ale tutaj panienka ma latek 12, a wygląda, jakby miała 6 miesięcy ^^.
  • 0

#23

core.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe że jest to choroba, której lekarzy nie odkryli i nie odkryją jeszcze przez nabjliższy czas.
Ja bym to wytłumaczył tak, że ona [?] ma zaburzone hormony wzrostu i jakie tam jeszcze są, dzięki którym człowiek się rozwija.
  • 0

#24

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmiku nie widziałam (mój internet strasznie powoli chodzi) ale z waszych postów wynika , że w mojej rodzinie ma miejsce coś podobnego tylko na mniejszą skalę. Wszystkie kobiety w mojej rodzinie od strony mamy wyglądają młodziej niż sa naprawdę. Np ja - mam 18 lat ale wszyscy mówią mi , ze wyglądam na 14. Moja mama - ma 41 lat a nikt nie daje jej więcej jak 35 (i sa bardzo zdziwieni kiedy przedstawia im mnie jako swoją córkę - mówią wtedy ,ze wydawało im się, że ma dziecko w wieku max. 8 lat). Moją 60 letnią babcie wszyscy uznają za 50 latkę, natomiast moja 88 letnia prababcia ma podobno zdrowie jak 75 latka (zdaniem lekarzy). Dodam tu jeszcze że moja praprababcia dożyła 101 urodzin (pamiętam 101 świeczek na torcie :-]) . Tak wiem, długowieczną mam rodzinkę, i jaką "młodą" :-]  


w takim razie jest to powszechne ,a nie niezwykłe , bo w mojej rodzinie jest tak samo
;-) Ana Mert, to nie ma z tym ' przypadkiem ' nic wspólnego ...

:mrgreen:

ja też nie widziałam filmiku , bo nie chce się otworzyć :mrgreen: , jak ona dokładnie wygląda ?

Ale tutaj panienka ma latek 12, a wygląda, jakby miała 6 miesięcy ^^.


jeśli tak ... to to nie ma nic wspólnego z zaburzeniami hormonów wzrostu , bo one wływają na wzrost właśnie ,a nie na wygląd zewnętrzny , mój kolega z podstawówki cierpi na pewną chorobę ( nie pamiętam jej nazwy ) , która ma właśnie związek z zaburzeniami hormonów wzrostu , ma 23 lata i 148 cm ,choć wcale nie wygląda na dziecko , to dwie różnie kwestie wzrost , a wygląd .... 12 lata o wyglądzie 6 miesięcznego dziecka ? , co to ma ze wzrostem wspólnego ?
  • 0

#25

core.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli tak ... to to nie ma nic wspólnego z zaburzeniami hormonów wzrostu , bo one wływają na wzrost właśnie ,a nie na wygląd zewnętrzny , mój kolega z podstawówki cierpi na pewną chorobę ( nie pamiętam jej nazwy ) , która ma właśnie związek z zaburzeniami hormonów wzrostu , ma 23 lata i 148 cm ,choć wcale nie wygląda na dziecko , to dwie różnie kwestie wzrost , a wygląd .... 12 lata o wyglądzie 6 miesięcznego dziecka ? , co to ma ze wzrostem wspólnego ?


Napisalem, ze może z hormonem wzrostu jak też z innymi 'hormonami'. Poprostu taka jest moja teza.
  • 0

#26

McCzarny.
  • Postów: 22
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy okazji jest opóźniona umysłowo bo mówić nie umie dobrze tylko pojedyńcze jakieś słowa typu mama. Ciekawe ilu lat dożyje. Oby jak najdłużej :]
  • 0

#27

chester.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby naukowcy doszli do tego, w jaki sposób ona się nie starzeje (ciekawe, czy ona jest nieśmiertelna!!??), mogliby stworzyć coś w rodzaju "pastylek młodości" albo "tabletek wiecznego życia"


To bylo by i tak dostepne dla ludzi conajmiej bardzo bogatych. A Ty chcialbys zyc np. 300 lat? Mi to by sie znudzilo po setce;D a pozatym jak ktos juz wczesniej wspominal planeta by sie przeludnila..;/a co do dziecka niesamowita ta choroba... ale zal mi troche tej dziewczynki ;( Ciekawe ile jest jeszcze chorob o ktorych lekarze nic nie slyszeli...???
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja sie zastanawiam, czy to co oni mówią o tej dziewczynce to prawda... bo mi sie wydaje, że to jakiś fake... bo niby kto udowodni, że ona ma już 12...
Tak samo ja moge powiedzieć, że mój kuzynek ma już spokojnie 15 lat, jak on dopiero zaczął chodzić... a nikt mi nie powie że tak nie jest, bo se moge lewe papiery dotyczące jego załatwić ;]
  • 0



#29

Sniper.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze tak będzie przebiegać ewolucja człowieka i narazie ona jest jako jedyna? :D
  • 0

#30

dadikul.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś wie jak potoczyła się ta historia? Reportaż został nagrany ponad 7lat temu,ciekawi mnie jak ta dziewczynka wygląda dziś.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych