Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#31

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zaisty towarzysz.
  • 0

#32

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie odpowiedzialeś na pytanie o dopiski na końcu postu "L24. 3;17,13-15,17 " . Chętnie bym sie dołączył do takiej podróży ale nigdy nie udało mi sie osiągnąc stanu OOBE :) temat będę śledził ciekawe co z tego wyjdzie :D tak jak napisał vriFF nawet jak bujdy to ciekawe
  • 0

#33

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeden z użytkowników juz się zdeterminował, podjąć taką próbę. Niespokojny jest nieco, boi sie, także nic na siłę, wkrótce bedzie gotowy. A wtedy nasze przymierze się nim zajmie. Potrzebujemy choćby waszej wiary i pragnienia zwycięstwa, naszego zwycięstwa.



Co to za kółko adoracji ? i co adoruje ?
  • 0



#34

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tak te liczby oznaczają kto napisał fragment, ktory rozdział i wers.
  • 0

#35

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak te liczby oznaczają kto napisał fragment, ktory rozdział i wers.


Mam sporą bibliotekę ( kilku pokoleniową ale i w jej zasobach pewnością nie ma kazdej pozycji ) dobrze będzie jak podasz tytuł książki oraz które wydanie?

Użytkownik Aidil edytował ten post 16.12.2011 - 11:04

  • 0



#36

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Sam ją wkrótce odnajdziesz, tytuł jest zamieszczony wczesniej. A sam tekst znajduje sie w strzeżony w najjaśniejszych głębiach astralnego świata. Jesli jestes w stanie poświęcić czas moim wskazówką bedziesz w stanie, ją poznać. Hr.st.G
  • 0

#37

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam ją wkrótce odnajdziesz, tytuł jest zamieszczony wczesniej. A sam tekst znajduje sie w strzeżony w najjaśniejszych głębiach astralnego świata. Jesli jestes w stanie poświęcić czas moim wskazówką bedziesz w stanie, ją poznać. Hr.st.G




Pisałeś o księdze życia i śmierci. O jakiego autora Ci chodzi i które wydanie?
Niemal każdy aforyzm zawiera informację z poziomu ezoterycznego i egzoterycznego.

Użytkownik Aidil edytował ten post 16.12.2011 - 11:41

  • 0



#38

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aidil wydaje mi się że księga życia i śmierci jest księgą która jest w "tamtym" astralnym świecie.

Użytkownik PsychoRap edytował ten post 16.12.2011 - 12:22

  • 0

#39

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Trafna uwaga. Wiara w was powoli napawa mnie większym entuzjazmem, z niecierpliwością czekam na rozszyfrowanie tego fragmentu. A ja sie zastanawiałem dlaczego oni pokładają tak wielką nadzieję w was i dlaczego cos skłoniło mnie, aby wlasnie na tym forum rozpocząć pierwsze przygotowania, przecież jest ich tak wiele. Zapewne to sprawka opiekunki. Niebawem zaczniemy was nauczać, a nie pozostało duzo czasu.
  • 0

#40

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sawiola91 czemu piszesz tak tajemniczym językiem ? Czego chcesz nas nauczać ? Gdzie i jak ? za dużo pytań za mało odpowiedzi ;d
  • 0

#41

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Muszę kierować się wskazówkami, które sam otrzymuję. Nie mogę, wam powiedzieć wszystkiego, musicie zacząć rozumieć. Dziś dowiem się co dalej, musicie interpretować symbole, aż będziecie gotowi, a sądzę, że to juz niedługo. Mogę wam powiedziec, że nieco inaczej postrzegacie pojęcia czakramów, innych cywilizacji, czasu, podróżami duchowymi, zasadami harmonii, istnienia wszechświata, znaczenia życia i śmierci, ale to niebawem. Teraz musimy was przygotować.
  • 0

#42

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam rozumieć że jesteś wybrańcem ? :D wciągnij mnie w swój świat jak będę spał :D moze mi sie uda w końcu OOBE :P
  • 0

#43

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

On nie powie wprost o co mu chodzi, ale między wierszami można wyczytać że tworzy jakąś grupę i zbiera wierzących
Np. z tych fragmentów tak wynika.

Jeden z użytkowników juz się zdeterminował, podjąć taką próbę. Niespokojny jest nieco, boi sie, także nic na siłę, wkrótce bedzie gotowy.


to brzmi jakby miał zostać przyjęty do jakiegoś tajnego bractwa gdzie trzeba przejść trudną inicjację.

Niebawem zaczniemy was nauczać, a nie pozostało duzo czasu.


Pewnie zaraz dostanę teksty że przecież to forum paranormalne i takie tam, że nie jestem gotowy...

Facet na razie nic wartościowego i konkretnego nie napisał. Bawi się z wami w ciuciubabkę.
Według mnie to jakiś znudzony nastolatek, który pod wpływem kilku artykułów z neta, odkrył w sobie dziecko indygo.
Ciekawe po ile te zbroje, i za ile będzie nauczał.
  • 6



#44

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@up
Być może jest to znudzony nastolatek, który odkrył w sobie dziecko indygo, a może znudzony nastolatek, który chce udowodnić sobie jaki to on mądry i inteligentny, że potrafi nabrać tylu userów. :P

Można by wiele napisać. Na przykład: "Nie uwierzę, póki nie zobaczę tego czary-mary", "Wystrzegajcie się fałszywych mesjaszy!", lub "Kolejna sekta szuka krów do wydojenia...". Każdy powinien zdecydować samemu. Ja napiszę tak - czy wiecie, że po wpisaniu "perłowa zbroja" w google, wyskakujemy na drugim miejscu, zaraz po poradniku do jakiejś gry fantasy?

Użytkownik Geniusz edytował ten post 16.12.2011 - 22:39

  • 0

#45

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wiecie... jesteśmy na forum na jakim jesteśmy jedni próbują obalić pewne teorie drudzy próbują je potwierdzić wg. mnie chłopak bawi sie / jest opętany / chory psychicznie / mówi prawde nic nie wykluczam nic nie potwierdzam mózg człowieka zbadany jest w 20%. gdyby pojawił się prawdziwy posłaniec Boga niczym Jezus nie uwierzyli byśmy w niego ponieważ jesteśmy stłumieni monotonnością tego świata. A TEN świat jest niezwykły nie opiera sie tylko na prawach fizycznych itd. ; tylko na swoich prawach których człowiek nie jest w stanie wytłumaczyć ani zrozumieć. Moja wiara jest dość dziwna wierze w Boga , w Jezusa itd. ale niestety w kościół i jego nauczanie nie, poruszyłem wątek kościoła ponieważ uważam że świat został stworzony przez istotę wszechmogącą jest zbyt złożony aby powstał "sam". W Biblię wierzę ale nie taką jaką przedstawia kościół, zobaczcie jak słowa zmieniają sie w ciągu jednego wieku a co dopiero w ciągu 2000 lat ?! Wg. mnie Biblia jest prawdziwa lecz już nie potrafimy jej odczytać została zmieniona przez mafie zwaną kościołem. Myślę że powinniśmy wierzyć w rzeczy które nam podsyła umysłł i podświadomość, posługiwać się instynktem a nie odruchami ! Nie obalajmy rzeczy, które są cięzkie od wytłumaczenia bądź zrozumienia, spróbujmy je zrozumiec,
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych