Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeż Jerzy, nawet humor ma swoje granice. Lubię posty, w których humor jest na tyle oryginalny, że mnie rozbawi. Nie lubię natomiast jak w każdym poście jest cały czas to samo, w styl "co ćpałeś". Akurat to nawet nie jest warte powtarzania

sawiola91- czyli sam nie jesteś wybrany bo nie rozumiesz tego przekazu?
  • 0

#17

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Poniekąd masz rację nie rozumiem dalszej części przekazu, ale nie widze sensu jej przekazać, ponieważ nie radzicie sobie w początkiem. Tylko wy jesteście w stanie zrozumieć dalszą część tekstu. Musicie to pojąć.

Hr.st.G
  • 0

#18

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro palisz to juz wiesz czemu nie mozesz przywdziac perlowej zbroi, masz punkt zaczepienia do zdania sobie sprawy ze swojej slabosci.
Tak dlugo jak odiwdzaja nas a nie najerzdzaja jest ok. Ciekawi mnie jak mocno sa zdewastowani fizycznie przez swoje grzeszki i czy sa na tyle glupi ze sadza iz w genetycznych badaniach odnajada klucz do swojego ocalenia.
  • 0

#19

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wyczuwam przełom.
  • 0

#20

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciężko tego przełomu dokonać dopóki nie pokarzesz symbolu rzeczy o której rozmawiamy, tak to jest tylko zgadywanka.

Użytkownik seiw83 edytował ten post 14.12.2011 - 12:18

  • 0

#21

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zaciekawiło mnie to, potraktowałem to jako łamigłówkę... Gwoli wyjaśnienia, uważam że OOBE to nic innego, jak podróż po naszym mózgu. Czyli coś, co może okazać się wielką siłą. Dzięki temu możemy sięgać do naszych podświadomych zasobów. Do zasobów, z których nigdy byśmy nie skorzystali.
Jednak nie mają one służyć zniszczeniu, lecz obronie (tu mi się nie zgadza, brak broni, ale zbroja jest, dlatego wątpliwość). W dalszej części mamy księgę ze swoim imieniem. Kojarzy mi się to z przeznaczeniem, którego nie potrafimy przewidzieć, za którym tak naprawdę ślepo podążamy. Wcześniej jest mowa o "wybrańcach".
Dlatego sądzę, że cały ten tekst to odwołanie się do ludzkiej potrzeby bycia wyjątkowym, jakieś badanie czy coś w tym stylu, podsycane rokiem 2012 :D
  • 0

#22 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Wormex, problem jest w tym, że wszystkie przenośnie można tłumaczyć na kilkanaście sposobów w zależności od upodobań, każdą przenośnię można dopasowa do swoich subiektywnych odczuć i sytuacji w jakiej się znajdujemy. Dlatego tyle osób lubi Comę i dlatego nigdy nienawidziłam lekcji języka polskiego, bo moje interpretacje nie wpadały w klucz. Jeśli masz wyczucie to może trafiłeś z rozwiązaniem zagadki.\
No to ja się pobawię:

Swiat potrzebuje ludzi, ktorzy sa w stanie załozyc perlowe zbroje nie otrzymaja oni jednak broni a walczyc beda, swiat potrzebuje ludzi, ktorzy beda w stanie w ciemnosci dojsc do swiatla

W wolnym tłumaczeniu na mój język: żeby świat mógł się zmienić muszą zacząć działać ludzie, którzy będą walczyli przeciwko temu co oddziela naszą cywilizację od duchowych doświadczeń i sami będą potrafili poznać to, co jest prawdą.

przypomnijcie sobie czy kiedys nie widzieliscie juz tej ksiegi, w ktorej zapisano wasze imie, choc go nie potrafiliscie odczytac

Oczywiście wywnioskowane z wypowiedzi autora: ludzie ci mają wrażenie, że są do czegoś przeznaczeni, ale tak naprawdę traktują to jako wymysł, bo są przćmieni materializmem tego świata i nie są do końca "wybudzeni", "imię" tu jako ludzka prawdziwa świadomość

jesli jestescie w stanie wejsc na cztery strony swiata to jestescie w stanie zalozyc perlowa zbroje

Należycie do tych, którzy będą walczyć, jeśli jesteście ponad światem (ludzkością) i prawami nimi (nią) rządzącymi.

Rzecz jasna nie ma zbyt dużego prawdopodobieństwa na to, że trafiłam, aczkolwiek próbować można. Masz rację, traktujmy to jako zabawę.

Użytkownik coś_innego edytował ten post 14.12.2011 - 19:10

  • 1

#23

WormeX.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Całkowicie się z Tobą zgadzam w kwestii różnorodności. Chyba że otrzymalibyśmy jednoznaczną wskazówkę, od czego zacząć, na czym oprzeć interpretację. Inaczej jest to po prostu nic innego jak zabawa :)
  • 0

#24

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A szczerze powiedziawszy to juz śmiałem wątpić w was, a tu taka odmiana. Tak tez sądziłem, ze kraj Jana Pawła II sie tak łatwo nie podda. Musicie starać sie rozumieć owe przekazy, jesli w szkole czy pracy jest ktoś kogo określają jako obiekt drwin, postarajcie sie go zrozumieć wejdźcie w jego umysł, musicie sie juz przygotowywać, to juz niedlugo sie zacznie. A ja wierzę, ze będziecie gotowi. To moja wskazówka. To w Polsce sie zaczęło i tu musi sie zakończyć, przed wami kolejna wojna. Każdy w was jest żołnierzem, dobrem zwyciężymy, nie bójmy sie samych siebie, jestesmy tacy sami. Podaj rękę biednemu, a zostaniesz bogaczem. W tej wojnie nie bedziemy sami, ktoś cicho szykuje juz oręż, zaiście świetlisty. VvT
  • 0

#25

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

tak jak piszesz przyjacielu sawiola91 naprowadz nas na właściwą ścieżke ! CZEKAMY na dalsze wskazówki :D z NIECIERPLIWOŚCIĄ ;p

Użytkownik real edytował ten post 15.12.2011 - 02:37

  • 0

#26

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Księga ta leży w tobie, spróbuj ja otworzyć, lecz wąż ją strzeże i czeka na Ciebie. Czy jestes głębią oceanu czy uciekinierem? W mroku się sławic bedziesz, czy w świetle się poddasz, aby zwyciężyć silniejszy?

L24. 3;17,13-15,17
  • 0

#27

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powiem szczerze że ciekawi mnie ten temat :) sawiola91 co oznaczają te dopiski na końcu "L24. 3;17,13-15,17 " czy to strony i wersy tejże księgi życia i śmierci ? z tego co wyczytałem jesteś w stanie połączyć się z "nami" w podróży podczas OOBE ciekawi mnie to ;) .
czy ktoś kto ogarnia OOBE mógł by spróbować sie z sawiolą połączyc ? :D wybaczcie ale dość zielony jestem w sprawach PARANORMALNYCH lubie poczytać ot co.
  • 0

#28

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jeden z użytkowników juz się zdeterminował, podjąć taką próbę. Niespokojny jest nieco, boi sie, także nic na siłę, wkrótce bedzie gotowy. A wtedy nasze przymierze się nim zajmie. Potrzebujemy choćby waszej wiary i pragnienia zwycięstwa, naszego zwycięstwa.
  • 0

#29 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat został wyczyszczony ze spamu. Jeżeli natknę się na jakikolwiek kolejny spam, ostrzegam, że nadawane będą długie urlopy od forum i kasacje postów.
  • 0

#30

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opowiedz nam więcej o tej Szagzie :). Nawet jeśli to bujdy to bardzo fajnie (jak dla mnie) napisane :). I skąd wiesz, o tym użytkowniku?

Użytkownik vriFF edytował ten post 16.12.2011 - 09:36

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych