Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#166

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Gwoli ścisłości nic innego mi nie pozostaje.przeprosić userów za niepotrzebny temat, ktorego osobiście nie napisalem. Ponadto mam kilka zastrzeżeń do administracji, jak i moderatorów. Pierwsza sprawa to ip. Niezrozumiałem jest dla mnie zachowanie moderatora, który wszem i wobec ogłasza, ze to ja napisalem ten temat, choć wiadome tak i mu jak i mnie jest, ze to nieprawda. Jaki cel miala administracja w oklamaniu użytkowników? Przemo czyżbys był taki pewien swego, ze nawet nie poinformowałes administracji, być moze, także dlatego, ze nieczęsto tu bywa, ale nie odbiegam od tematu. Bardzo cenie to forum za ciekawe informacje, sam mam wiele ciekawych artykułów do opublikowania. Dlaczego zatem osoba, ktora na pierwszy rzut oka zdaje się być inteligentna, poddaje sie działaniom większości, a nie o to tu chodzi. Pragnę dodać, ze post jest zgodny z regulaminem, tym samym nie podważa go, co nie uwzględnia go do usunięcia. Z wyrazami pełnego szacunku, prawdziwy sawiola91. Nie liczę na sprostowanie, ale z strony administracji, uważałbym za stosowne.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych