Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stawiam pytanie, a pytanie to nie proste.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#1

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Na początku chcialbym sie przedstawic. Mam na imię Marcin, przez kilka lat bylem menagerem slynnego niegdys portalu PEA. Postanowilem napisac wlasnie tutaj, gdyz tu uzyskam odpowiedz. Przez wiele zajmowalem sie zjawiskiem OBEE, bylem na tyle uparty, aby cwiczyc dzien w dzien przez niemal 4 lata, aby uzyskac jakiś efekt, lecz od kiedy zaczalem spotykac byty w astralu gotowe sprawiac przeolbrzymi bol tylko dlatego ze jako czlowieka zżerala mnie ciekawosc, zaprzestalem tak dalekich podróży, że parsek stawal sie bratem sekundy. W zwiazku z zblizajacym sie rokiem 2012 chcialbym wam tak wiele powiedziec, ale nie moge, jednak swiatlo w ustach nie utwierdzi mnie w przekonaniu, ze nie pomoge wam zrozumiec. Moze uwazacie to za bełkot, ale w istocie nim nie jest. Swiat potrzebuje ludzi, ktorzy sa w stanie załozyc perlowe zbroje nie otrzymaja oni jednak broni a walczyc beda, swiat potrzebuje ludzi, ktorzy beda w stanie w ciemnosci dojsc do swiatla, przypomnijcie sobie czy kiedys nie widzieliscie juz tej ksiegi, w ktorej zapisano wasze imie, choc go nie potrafiliscie odczytac, jesli jestescie w stanie wejsc na cztery strony swiata to jestescie w stanie zalozyc perlowa zbroje. Kto przeczytac potrafi ten zrozumie.

Pragne wam przekazac, ze nie jestem przedstawicielem zadnej sekty. Nie kieruje tu takze slow, mozecie mi nie wierzyc, ale wkrotce sie przekonacie. Jestem tylko osoba, ktora stara sie wam pomoc. Nie szukajcie odpowiedzi, bo staralem sie pytac.

Z wyrazami szacunku, Marcin.
  • 0

#2

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jestescie bardzo inteligentni, czemu wiec nie dostrzegacie tak waznej symboliki, moge tylko powiedziec, ze podczas moich wedrowek po astralu nie dostrzegalem nic poza zabawa, latanie, dematerializacja/materializacja, jednak gdy dostrzeglem ile tajemnic moge odkrywac i jakie mozliwosci stawiaja mi wedrowki po przeszlosci, choc odbieganie do sfer przyszlosci jest mozliwe to dosc blokowane. Wracajac do tematu, ksiegi, ktore moglem przeczytac, a raczej tabliczki, przyjmijmy je jako ksiegi, zawieraly takie zapisy po ktorych przestalem wierzyc, ze astral to realne przeżycie. Nie moge inaczej tego ujac bo niefizyczni mnie beda wyciagac a oni niewiele maja wspolnego z dobrocia.
Nikt nie mowil, ze bedzie latwo, to proste pomeczcie sie troche, a dowiecie sie rzeczy nadmiar istotnych. Gdy wpadniecie na trop to wam pomoge.
  • -1

#3

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

sawiola91 - po to sie urodziłem i żyje ;] i na to czekam :P Napisz na trzeźwo o co ci chodzi lub czy mozesz zapodać tą ksiege w pdfie tutaj ? bez ściem i zbędnych postów.

Użytkownik real edytował ten post 03.12.2011 - 02:51

  • 1

#4

Boxxer7.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

W zwiazku z zblizajacym sie rokiem 2012 chcialbym wam tak wiele powiedziec, ale nie moge


Wiem, ale nie powiem :)
To po kiego licha o tym wspominasz, skoro nie masz zamiaru się na ten temat rozwodzić, he?
A poza tym, myślisz, że wiesz o czymś, czego my jeszcze nie wiemy? Ludzie przez całe swoje życie "latają" tam i z powrotem, więc nie czuj się taki wybrany i jedyny. Tak samo nie jesteś sam tu, jak i tam :)
  • 5

#5

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Niewiele ci mogę podpowiedziec, ale tam nazywaja to enturi albo enturil (fonetycznie) a po naszemu... Ksiega zycia i smierci. Ja mialem do czynienia tylko z jedna tablica, ale widzialem inne wydanie w formie ksiegi i choc znaczenie mialo to samo to tworca byl wrogiem autora pierwowzoru. Tyle moge ci powiedziec, pewnie i tak te pojeby czekaja az zasne, ostatnio w hirtu(tak nazwano moj skraweczek astralnego przybytku) nie jest kolorowo, staram sie nie wychodzic, ale byty o wyzszym poziomie wibracji same wyciagaja cie bez twojej woli. I gdyby nie Szagza(opiekunka,wygnaniec-dluga historia) to sam nie dalbym rady. Musisz kompletowac symbole, a jak jeszcze nie spisz to przed snem wizualizuj sobie niebieski ksiezyc, sam cie znajde.
  • 0

#6

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Yoda prawdę zawsze powie Ci. A tak na poważnie, to nie wiem co o tym myśleć. Szkoda że nie możesz napisać tak, abyśmy wszyscy zrozumieli.
  • 0

#7

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

To z yodą niezle, ale raczej watpie zeby maly zielony lysy Fredy Merkury byl w stanie cokolwiek napisac. A sam niewiele wiem u gory napisalem czesc [...] tekstu, ktorego sam nie rozumiem, Szagza nic nie chce mi powiedziec na ten temat. Znam jedynie kilka szczegolow na temat 2012 i nadchodzacych zmian, rzeczy najbardziej istotne sa ukryte w tej symbolice jesli mi pomozecie to ja zdradze wam kilka szczegolow a nawet przekaze dalsza czesc tekstu, z ktora nie mialem wiekszych problemow.

edit Yawgmoth
Uważaj na słowa.

  • -1

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj Marcinie, na imię mi Dawid. Jestem tutaj, żeby sprowadzić Cię na ziemię.
Od dziesiątek tysięcy ludzie odprawiali modły i rytuały ponieważ wierzyli. Wszystko co robili, robili ponieważ wierzyli. Wiara jest wszystkim i niczym. Tak jak Twoja wiara w to co widziałeś, słyszałeś bądź czytałeś. Dla Ciebie jest wszystkim, dla mnie niczym.

Z chęcią wielką Ci pomogę, jestem tutaj od tego, ale kiedy Ci pomogę, nadejdzie czas, że Ty będziesz musiał pomóc mi. Zgoda?
  • 4



#9

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a jakie ,,nieproste pytanie" właściwie stawiasz? :o
  • 1



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sawiola91


z całą pewnością tematyczne podrożę są interesujące.
Pod określeniem - perłowej zbroi - możemy na przykład rozumieć kolor któreś subtelnych ciał. Idąc tym tokiem rozumowania każdy kto doszedł do wibracji odpowiadającej temu kolorowi "założy" a właściwie jest w tej zbroi.


ps. Jak brzmi pytanie ?

Użytkownik Aidil edytował ten post 05.12.2011 - 08:57

  • 0



#11 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

gdzie to pytanie?


gotowy?

"czy nie widziałeś już tej księgi, w której zapisano twoje imię, choc go nie potrafłeś odczytac?"
"(jeśli jesteś w stanie wejść na cztery strony świata to jesteś w stanie zalożyc perłowa zbroję)"

jea

Użytkownik aldani edytował ten post 05.12.2011 - 20:34

  • 0

#12

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niezle, symbole sa przkazem duszy do poziomu umyslu. Umysl nie kuma przezyc duszy i posluguje sie symbolami aby przekazac pragniena duszy do ego. Perlowa zbroja jest zapewne tym co kabalisci przeddstawiaja jako KETNER- korona. najwyzsza wibracja - biale swiatlo, MILOSC BOZA wibrujaca w ciele czlowieka. Stan milosci to stan bez strachu, a jak nie ma trachu to nie ma prawa atrakcji, jak nie ma prawa atrakcji to nic zlego sie nie stanie, czlowiek jest totalnie bezpieczny.

Użytkownik seiw83 edytował ten post 07.12.2011 - 10:03

  • 0

#13

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A i owszem zaszczycę was jeszcze moja osoba lecz dzis w bardziej formalny sposób. Aha jak cos to stronie od wszelkiego rodzaju używek, poza papierosami. A zatem zastanawiam sie od czego zacząć, ktoś kiedyś powiedział "walczy tylko ten, kto ma sie czym bronić". Niektórzy nawet nieźle kombinowali, ale to za mało, choć to i tak ogrom w stosunku do innych. Zastanawiał sie ktoś dlaczego to ten dział wybrałem? Od ilu lat, miesięcy, każdy w was zajmuje sie pojęciem parapsychologi, ezoteryki, ale ci dla których przekaz głównie kierowałem, nie są jeszcze gotowi, choc zawsze wmawiali sobie ze to wlasnie oni powinni zostać wybrani. Walczcie za kazda cenę i nie czujcie takiej goryczy. VvT
  • 0

#14

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm. czyżbys z owego swiata astralnego dowiedzial się o jakims najezdzie cywilizacji pozaziemskiej na Ziemię, której nieliczni stawią czola?
  • -1



#15

Lokaj.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jesteście najeżdżani odkąd w ziemię tchnieto zycie. Nie mówcie wierząc, czujcie wiarę. To nie jest trudne.
Hr.st.G
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych