Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Obcy mog± przylatywać na Ziemię po złoto


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

wk85.
  • Postów: 73
  • Tematów: 42
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Johannesburgu odbyła się konwencja na temat UFO, której jedn± z konkluzji było stwierdzenie najprawdopodobniejszego celu wizyt obcych cywilizacji na Ziemi.

Według dyskutantów celem tym s± metale szlachetne, zwłaszcza złoto. Organizator konferencji, Michael Tellenger twierdzi, że bitwa o Ziemię trwa od dawna a Rz±dy s± tylko marionetkami kilku wpływowych rodów, których linie krwi sięgaj± tysięcy lat.

Według Tellingera obcy po raz pierwszy przybyli na Ziemię około 300 000 lat temu. Według niego szukali nie życia a złota. Ludzko¶ć powstała jak twierdzi w wyniku manipulacji genetycznych ze strony tych istot. Miałoby to tłumaczyć, że homo sapiens pojawił się nagle z nik±d.

Tellinger powiedział, że walka o ziemskie złoto nadal trwa i dlatego jego kraj, czyli RPA znalazł się w jej centrum. Ufolog przekonuje, że to wła¶nie tutaj s± największe pokłady złota i to wła¶nie tutaj jak twierdz± naukowcy powstali pierwsi ludzie rozumni. Według Tellingera to nie przypadek.

¬ródło: http://www.huffingto..._n_1119400.html
  • 1

#2

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to asteroidy zawieraj± mnóstwo złota oraz wiele innych metali szlachetnych.
  • 0

#3

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywają na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?

Użytkownik Templariusz edytował ten post 01.12.2011 - 19:26

  • 1



#4

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywaj± na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?

bransoletki... kolczyki...

:P
  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może robi± z tego złote łańcuchy na szyję.
  • 2



#6

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KLIK

Nie hotlinkujemy obrazków, tylko wrzucamy na odpowiedni serwer. Informacje jak to zrobić w razie czego dostępne na PW.
Aquila

Użytkownik Aquila edytował ten post 01.12.2011 - 23:56

  • 0

#7

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywaj± na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?



Wg. różnych podań ze złota wytwarzaj± eliksir długowieczno¶ci.
  • 1

#8

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nic nowego, go¶ciu dopiero teraz przeczytał Danikena ?

on zdaje się opisał dokladnie tak± teorie w jedenj ze swoich ksi±żek
  • 2

#9

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

bardzo nie prawdopodobne jest by przylatywali po złoto i metale, które znajduj± się nie tylko na Ziemi, a występuj± w galaktyce. Bardziej prawdopodobne, że przylecieli po co¶ czego zdobyć nie mog± poza ziemia tzn. Earl grey, Battlefield albo obejrzeć nowy teledysk Lady Gagi ( czyt. ich koleżanki)

¶ciemniany temat - ¶ciemniana odpowiedĽ :P
  • 0

#10

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo nie prawdopodobne jest by przylatywali po złoto i metale, które znajduj± się nie tylko na Ziemi, a występuj± w galaktyce.


Skoro akurat u nas były warunki, w których kwitnie życie, to obcy woleli sobie zrobić służ±cych do kopania złota niż wydobywać je samemu w jakim¶ odległym zak±tku wszech¶wiata. Nie twierdzę, że w to wierzę, ale też nie odrzucam takiej możliwo¶ci. Z tego co pamiętam, to Daniken o tym pisał. Co¶ mi też ¶wita, że jest to wierzenie summerów (?), głowy nie dam.
  • 0

#11

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Skoro akurat u nas były warunki, w których kwitnie życie, to obcy woleli sobie zrobić służ±cych do kopania złota niż wydobywać je samemu w jakim¶ odległym zak±tku wszech¶wiata.


Nigdzie w tek¶cie nie podano, że Ufo kradnie te złoto, które człowiek wydobywa, więc nie zakładał bym tej opcji ze sługusami. Może sami pod ziemi± siedz± w kaskach i kopi± sobie złoto? :P
  • 1

#12

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten Pan ogl±dał pewnie "Cowboys and Aliens".
Swoj± drog± film podobał mi się :)
  • 0

#13

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno złoto jest na księżycu. Licz±c, że łatwiej się oderwać z jego powierzchni by je przetransportować przy całej technologii UFO jest w±tpliwe by trudzili się wkręcaniem w cał± sprawę ludzi. Chociaż kto wie... Złoto, niby nic nie znacz±cy kawałek metalu a jego ż±dza jest w ludziach wręcz nienaturalna. Podobnie zreszt± jest z klejnotami. Ale czy UFO nie powinni szukać na ziemi raczej uranu?
  • 0

#14

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie znacz±cy? Poczytaj sobie o jego zastosowaniu w elektronice i systemach odprowadzania ciepła.
  • 0

#15

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to asteroidy zawierają mnóstwo złota oraz wiele innych metali szlachetnych.


Moze i tak, ale asteroidy nie spadaja co dziennie dostarczajac ton zlota, tylko co jakis czas, a przy tym roba troche klopotu bo raz spadna tu, raz tam, wiec nie wiem czy nawet uzywajac antygrawitacji oplaca sie leciec nie wiadomo jak daleko po pol kg zlota z tej, czy 200g z tamtej..

a tak ladujesz na fajnej niebieskiej planecie, gdzie mozna sie czegos nowego nauczyc, poeksperymentowac, a przy okazji utworzyc linie wydobycia zlota na poziomie kilku (jak nie lepiej) ton tygodniowo i to praktycznie bez wlasnych nakladow pracy, bo wyrecza cie ludzie ktorzy zrobia to miske zarcia i paczke zapalek, przy tym calujac cie po stopach i oddajac najpiekniejsze dziewice tobie w ofiarze, uwazajac cie za boga..
..nadal uwazasz ze lepiej zbierac kawaleczki rozsypane po Antarktydzie??

co do Ksiezyca, majac technologie przelotow miedzyplanetarnych chyba mniej klopotu mialbys z grawitacja, jak z z brakiem atmosfery.. no i brak "niewolnikow" oraz dziewic.. ;) nadal Ziemia wydaje sie bardziej praktyczna..

Użytkownik manitoris edytował ten post 02.12.2011 - 12:29

  • 2


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 1

0 użytkowników, 1 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych