Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy mogą przylatywać na Ziemię po złoto


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1

wk85.
  • Postów: 73
  • Tematów: 42
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Johannesburgu odbyła się konwencja na temat UFO, której jedną z konkluzji było stwierdzenie najprawdopodobniejszego celu wizyt obcych cywilizacji na Ziemi.

Według dyskutantów celem tym są metale szlachetne, zwłaszcza złoto. Organizator konferencji, Michael Tellenger twierdzi, że bitwa o Ziemię trwa od dawna a Rządy są tylko marionetkami kilku wpływowych rodów, których linie krwi sięgają tysięcy lat.

Według Tellingera obcy po raz pierwszy przybyli na Ziemię około 300 000 lat temu. Według niego szukali nie życia a złota. Ludzkość powstała jak twierdzi w wyniku manipulacji genetycznych ze strony tych istot. Miałoby to tłumaczyć, że homo sapiens pojawił się nagle z nikąd.

Tellinger powiedział, że walka o ziemskie złoto nadal trwa i dlatego jego kraj, czyli RPA znalazł się w jej centrum. Ufolog przekonuje, że to właśnie tutaj są największe pokłady złota i to właśnie tutaj jak twierdzą naukowcy powstali pierwsi ludzie rozumni. Według Tellingera to nie przypadek.

Źródło: http://www.huffingto..._n_1119400.html
  • 1

#2

machado.
  • Postów: 248
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to asteroidy zawierają mnóstwo złota oraz wiele innych metali szlachetnych.
  • 0

#3

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywają na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?

Użytkownik Templariusz edytował ten post 01.12.2011 - 19:26

  • 1



#4

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywają na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?

bransoletki... kolczyki...

:P
  • 0

#5

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może robią z tego złote łańcuchy na szyję.
  • 2



#6

Blackhawk.
  • Postów: 165
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

KLIK

Nie hotlinkujemy obrazków, tylko wrzucamy na odpowiedni serwer. Informacje jak to zrobić w razie czego dostępne na PW.
Aquila

Użytkownik Aquila edytował ten post 01.12.2011 - 23:56

  • 0

#7

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mówię że kosmici przybywają na ziemie w celach turystycznych, i można mi wierzyć tak samo jak temu panu.A tak poza tym to po co im to złoto ? Tego Pan Tellenger już nie wie ?



Wg. różnych podań ze złota wytwarzają eliksir długowieczności.
  • 1

#8

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nic nowego, gościu dopiero teraz przeczytał Danikena ?

on zdaje się opisał dokladnie taką teorie w jedenj ze swoich książek
  • 2

#9

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

bardzo nie prawdopodobne jest by przylatywali po złoto i metale, które znajdują się nie tylko na Ziemi, a występują w galaktyce. Bardziej prawdopodobne, że przylecieli po coś czego zdobyć nie mogą poza ziemia tzn. Earl grey, Battlefield albo obejrzeć nowy teledysk Lady Gagi ( czyt. ich koleżanki)

ściemniany temat - ściemniana odpowiedź :P
  • 0

#10

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo nie prawdopodobne jest by przylatywali po złoto i metale, które znajdują się nie tylko na Ziemi, a występują w galaktyce.


Skoro akurat u nas były warunki, w których kwitnie życie, to obcy woleli sobie zrobić służących do kopania złota niż wydobywać je samemu w jakimś odległym zakątku wszechświata. Nie twierdzę, że w to wierzę, ale też nie odrzucam takiej możliwości. Z tego co pamiętam, to Daniken o tym pisał. Coś mi też świta, że jest to wierzenie summerów (?), głowy nie dam.
  • 0

#11

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skoro akurat u nas były warunki, w których kwitnie życie, to obcy woleli sobie zrobić służących do kopania złota niż wydobywać je samemu w jakimś odległym zakątku wszechświata.


Nigdzie w tekście nie podano, że Ufo kradnie te złoto, które człowiek wydobywa, więc nie zakładał bym tej opcji ze sługusami. Może sami pod ziemią siedzą w kaskach i kopią sobie złoto? :P
  • 1

#12

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ten Pan oglądał pewnie "Cowboys and Aliens".
Swoją drogą film podobał mi się :)
  • 0

#13

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Podobno złoto jest na księżycu. Licząc, że łatwiej się oderwać z jego powierzchni by je przetransportować przy całej technologii UFO jest wątpliwe by trudzili się wkręcaniem w całą sprawę ludzi. Chociaż kto wie... Złoto, niby nic nie znaczący kawałek metalu a jego żądza jest w ludziach wręcz nienaturalna. Podobnie zresztą jest z klejnotami. Ale czy UFO nie powinni szukać na ziemi raczej uranu?
  • 0

#14

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie znaczący? Poczytaj sobie o jego zastosowaniu w elektronice i systemach odprowadzania ciepła.
  • 0

#15

manitoris.
  • Postów: 790
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to asteroidy zawierają mnóstwo złota oraz wiele innych metali szlachetnych.


Moze i tak, ale asteroidy nie spadaja co dziennie dostarczajac ton zlota, tylko co jakis czas, a przy tym roba troche klopotu bo raz spadna tu, raz tam, wiec nie wiem czy nawet uzywajac antygrawitacji oplaca sie leciec nie wiadomo jak daleko po pol kg zlota z tej, czy 200g z tamtej..

a tak ladujesz na fajnej niebieskiej planecie, gdzie mozna sie czegos nowego nauczyc, poeksperymentowac, a przy okazji utworzyc linie wydobycia zlota na poziomie kilku (jak nie lepiej) ton tygodniowo i to praktycznie bez wlasnych nakladow pracy, bo wyrecza cie ludzie ktorzy zrobia to miske zarcia i paczke zapalek, przy tym calujac cie po stopach i oddajac najpiekniejsze dziewice tobie w ofiarze, uwazajac cie za boga..
..nadal uwazasz ze lepiej zbierac kawaleczki rozsypane po Antarktydzie??

co do Ksiezyca, majac technologie przelotow miedzyplanetarnych chyba mniej klopotu mialbys z grawitacja, jak z z brakiem atmosfery.. no i brak "niewolnikow" oraz dziewic.. ;) nadal Ziemia wydaje sie bardziej praktyczna..

Użytkownik manitoris edytował ten post 02.12.2011 - 12:29

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych