Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Godzina diabła"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Geniusz.
  • Postów: 152
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A nie lepiej było podłączyć się pod istniejący już temat?
http://www.paranorma...godzina-diabla/

Użytkownik Geniusz edytował ten post 22.05.2012 - 21:21

  • 1

#32

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Poprawka, ta godzina jest cały czas na świecie.


Bo cały ten zły czas, należy do diabła :)) Upływ czasu ma same wady, starzenie, umieranie. To nieboskie!
  • 0

#33

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgodnie z sugestią - połączyłem tematy.
  • 0



#34

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie co z Anelliese? Dlaczego akurat o 3.00 demony najbardziej ją nękały i atakowały?
Wierząc wyznaniom księży i rodziców dziewczyny nie było to pojedyncze nasilenie się ataków o tej porze - to działo się regularnie.


Wierząc wyznaniom księży, ludzie potem boją się spojrzeć, w nocy na zegarek ;) Taki jest właśnie wpływ podobnych historii na podświadomość.
W kwestii opętania, skłaniam się ku wersji że jest to poważna choroba psychiczna i jak dla mnie jest to najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie. Dopiero gdy dotrą do mnie sensowne argumenty obalające (lub chociaż podważające) mój sposób myślenia, mogę podjąć dalszą polemikę na temat tego zjawiska.
Tak czy inaczej jeśli ta historia jest prawdziwa i ataki naprawdę powtarzały się regularnie o tej porze, ja w dalszym ciągu wytłumaczę to autosugestią.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 23.05.2012 - 01:23

  • 0

#35

Bebe.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to najzwyklejsza autosugestia. Nawet jeśli nie oglądałeś filmów, gdzie ten motyw występuje to i tak krąży to w podświadomości ogółu, a więc i w Twojej. Mózg to ciekawe narzędzie, potrafi zadziwić, nawet obudzeniem Cię równiutko o 3 nad ranem. ;-)
  • 0

#36

kleks253.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też miałem taki problem, często budziłem się o 3 w nocy. Po pewnym czasie zrozumiałem że to przez wpadające przez okno światło księżyca, który akurat najmocniej świecił mi w oczy o tej godzinie. Wystarczy zasłonić żaluzje, mam nadzieję że to ten sam powód który dręczy każdego z Was. Apropos księżyca, słyszałem że można używać jego mocy do "okultystycznych praktyk", jednak na tym zakończę ten temat, bo obcykani wiedzą o co chodzi i jakie to może mieć skutki.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych