Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze plany na grudzień 2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
113 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku? (371 użytkowników oddało głos)

Jak przygotujesz do końca świata 21 grudnia 2012 roku?

  1. Wyjadę w góry (7 głosów [1.89%])

    Procent z głosów: 1.89%

  2. Schowam się w schronie (2 głosów [0.54%])

    Procent z głosów: 0.54%

  3. Głosowano Kupię niezatapialną łódź (10 głosów [2.70%])

    Procent z głosów: 2.70%

  4. Ostatnie dni i godziny przeznaczę na robienie tego, co lubię. Zrobię coś, o czym zawsze marzyłem (19 głosów [5.12%])

    Procent z głosów: 5.12%

  5. Głosowano Będę spokojnie czekał na koniec świata/Nie będę się przygotowywał (60 głosów [16.17%])

    Procent z głosów: 16.17%

  6. Głosowano Tego dnia nie będzie końca świata (273 głosów [73.58%])

    Procent z głosów: 73.58%

Głosuj

#31

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ja się zjaram

Nie będziesz sam. ;)

Swoją drogą, myślę, że padnie rekord pod względem spożycia alkoholu. Każdy będzie chciał się upić (bo przecież to świetna okazja). Nawet ci, którzy w ten koniec świata nie wierzą.
Ktoś tam na początku pisał o Melanżu Ostatecznym http://www.facebook....173345406017664 Na razie na facebooku w tym "wydarzeniu" "weźmie udział" 25 tys. osób. Ale jest jeszcze sporo podobnych "wydarzeń" na facebooku.

Mam nadzieję, że końca świata nie będzie. Lepiej, żeby tysiące ludzi (którzy w to wierzą) wyszli na idiotów, niż żeby miliardy straciły życie. ;)
  • 0



#32

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podczas, gdy będzie światowa panika związana z kalendarzem Majów, ja natomiast będę spokojnie przygotowywał się do świąt. Śmierci się nie boję, ponieważ w każdej chwili może nadejść. Moim zdaniem śmierć jest końcem świata dla tej osoby, która umiera- w końcu traci to, co przez całe życie się dorobił.
  • 0

#33

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

1.Załóż sektę.
2.Zbierz wyznawców.
3.Powiedz im, że będzie koniec świata i jak chcą mieć dobre życie po śmierci nich wpłacą kasę na konto sekty.
4.Zostań milionerem.
Dołączona grafika
  • 6



#34

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja się zjaram i wyluzowany popatrzę co się będzie działo


Ani się nie zjarasz, ani nie będziesz wyluzowany, a nawet jeśli się "zjarasz" to jak zobaczysz, że śmierć nadchodzi będziesz uciekał gdzie pieprz rośnie. Jeśli byś tego nie robił to tylko znak, że to czym się "zjarasz" to substancja głęboko upośledzająca normalne odruchy żywego stworzenia i słusznie jest zakazana.

Wasze minusy nie zakryją prawdy, jesteście niepełnoletni, będziecie siedzieć w szkole a nie udawać dorosłych i wyluzowanych jarając "ziołko" :lol Z resztą widać wiek odiwedzających ten temat za "plusikowanie" kolegi nade mną, który napisał jakies głupoty, wstawił debilny obrazek i oto sukces. To forum kiedyś było poważniejsze z poważniejszymi ludźmi.

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 23.11.2011 - 14:18

  • -5

#35

Romek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja oczywiście będę myślał o świętach, nie będę się przejmował 21 grudnia, gdyż po tak wielu rzekomych końcach świata, przestałem w nie wierzyć...
a tak dla świętego spokoju pójdę do spowiedzi i tyle i tak bym poszedł z racji na święta...
  • 0

#36

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ani się nie zjarasz, ani nie będziesz wyluzowany, a nawet jeśli się "zjarasz" to jak zobaczysz, że śmierć nadchodzi będziesz uciekał gdzie pieprz rośnie.


Tam gdzie pieprz rośnie też przestanie istnieć życie więc przy racjonalnym myśleniu zjaranie się i wyluzowanie w ostatnich chwilach swojego życia jest w pełni obiektywną oceną sytuacji, która i tak jest bez wyjścia.
  • 1

#37

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekaw, czy jakbym cię postawił w jasnej sytuacji, że zaraz zginiesz bolesną śmiercią, to czy byś plakał jak małe dziecko, zemdlał, czy wyjął fajkę, zrobił "trolfejsa" i się "zjarał".


Przykro mi, wykluczam definitywnie jedną z tych odpowiedzi.


Dobra, czas skończyć pisać w tym temacie, 14 letnie kozaczki boją się odezwać i przyznać jacy na prawde są :)

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 23.11.2011 - 15:18

  • 0

#38 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Up - płacz? Bo faceci nie płaczą :mrgreen: :beer:

Boję się nasilenia w tym czasie zbiorowych rytualnych samobójstw, które mogą być sprowokowane przepowiednią. Mam tylko nadzieję, że handlarze nie wykorzystają sytuacji i nie podniosą cen na produkty pierwszej potrzeby. To byłby horror.
  • 0

#39

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy nie było tak, że Eury nie ma zamiaru po 21.12.2012 trzymać dalej VRP ? Jeżeli to nie jest tylko plota to będę wtedy grandzić na SB Dołączona grafika.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 23.11.2011 - 14:52

  • 0



#40

klaq.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekaw, czy jakbym cię postawił w jasnej sytuacji, że zaraz zginiesz bolesną śmiercią, to czy byś plakał jak małe dziecko, zemdlał, czy wyjął fajkę, zrobił "trolfejsa" i się "zjarał".


Eee to by było prawdziwe zmarnowanie ostatnich chwil życia na głupie płakanie jeżeli można zginąć przynajmniej uśmiechem na ustach. Śmiem stwierdzić, że piszesz to na podstawie własnych obaw co Ty byś zrobił w takim momencie. I doszukiwanie się tutaj wypowiedzi na podstawie 14 letnich kozaków jest po prostu żałosne, jeżeli Ty byś spieprzał czy płakał no to super, ale to nie znaczy, że każdy jest leszczem a twierdze, że Ty nim po prostu jesteś.
  • 0

#41

Rutherford.
  • Postów: 46
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie ważne czy ktoś zginie z uśmiechem na ustach czy bez jak po śmierci nic nie ma. Nawet nie wie sie, że sie nie istnieje ani ze się istniało.

Poza tym nie wiem jak możecie wierzyć w ten koniec świata 21 grudnia 2012. Ja mam to gdzieś ale znając życie troche będę się obawiać jak będę widzieć panikę innych - emocje szybko na mnie przeskakują niestety. Trochę się zdziwiłem jak kiedyś w autobusie mohery o tym rozmawiały więc jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.
Dlaczego końca świata nie będzie? Bo technika idzie w ogromnym tempie do przodu. Przed nami jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia nawet na naszej planecie więc jaki byłby sens gdybyśmy wyginęli z dnia na dzień nie zostawiając po sobie czegoś naprawdę istotnego. Wtedy nie było by sensu w tym, że w ogóle byliśmy.
  • 0

#42

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem bardzo ciekaw, czy jakbym cię postawił w jasnej sytuacji, że zaraz zginiesz bolesną śmiercią, to czy byś plakał jak małe dziecko, zemdlał, czy wyjął fajkę, zrobił "trolfejsa" i się "zjarał".


Eee to by było prawdziwe zmarnowanie ostatnich chwil życia na głupie płakanie jeżeli można zginąć przynajmniej uśmiechem na ustach. Śmiem stwierdzić, że piszesz to na podstawie własnych obaw co Ty byś zrobił w takim momencie. I doszukiwanie się tutaj wypowiedzi na podstawie 14 letnich kozaków jest po prostu żałosne, jeżeli Ty byś spieprzał czy płakał no to super, ale to nie znaczy, że każdy jest leszczem a twierdze, że Ty nim po prostu jesteś.



Masz rację, jestem strasznym leszczem, na dzielni nie mam szacunku ludzi ulicy, kibole mnie pokazują palcami, a nawet sąsiadki o mnie nie gadają, bo jestem nikim na podwórku. Taki ze mnie leszcz, osiedlowy gangsterze : /


Ależ jestem niesłowny, miałem skończyć rozmowę z gimnazjalnymi lewicowcami w tym temacie

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 23.11.2011 - 16:02

  • -1

#43

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

będe medytował.
  • 1

#44

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja będę czytał co nowego wymyślili ci którzy tą propagandę szerzyli. Osobiście podejrzewam, że wszyscy oświeceni będą pisać, że coś tam się stało tylko my ci nieoświeceni tego nie dostrzegamy :D Chętnie tu wejdę w ten dzień poczytać te bzdury.

Użytkownik Xellos edytował ten post 23.11.2011 - 16:40

  • 0

#45 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Będę czekał aż admin Paranormalne odda za darmo stronę z serwerem do czego się kiedyś zobowiązał :D Oczywiście żart, po prostu będę żył jak do tej pory, jak nie będzie końca świata to wypiję piwo, albo jointa skręcę, i będę żyć dalej.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych