Skocz do zawartości


Zdjęcie

yerbamaate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich forumowiczów :) Na imię mi Kasia mam 26 lat. Jak coś chcecie o mnie wiedzieć to pytać. Inaczej nie mam bladego pojęcia co pisać o sobie. Jestem jaka jestem i tyle :P

Użytkownik yerbamaate edytował ten post 15.11.2011 - 11:52


#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj. Jakie są twoje zainteresowania?



#3

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lepiej się jest zapytać czym sie nie interesuje :P Jednak najbardziej ciągnie mnie do filozofii, psychologii szczególnie tej niewerbalnej :) muzyka filmy bardzo lubie też czytać książki i grać tak wszelkie gry na wszelkie platformy to moja pasja :D

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To fajnie, też się trochę filozofią interesuję, bardziej teologią. Jakie książki najczęściej czytasz?



#5

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fantasy i SF :) ostatnio czytam cykl diuny :) rozmiłowana jestem też w książkach Mastertona

#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj ;-).



#7

Anka.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć i czołem

#8

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie filmy i gry należą do Twoich ulubionych?

#9

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Na początku po tytule tematu pomyślałem " o ho ! ktoś założył temat o herbacie, więc jako miłośnik tego trunku wbijam ! " A tu prosze bardzo, taki szok :P Witamy wśród "nawiedzonych i oświeconych" :)

#10 Gość_Angel

Gość_Angel.
  • Tematów: 0

Napisano

Na początku po tytule tematu pomyślałem " o ho ! ktoś założył temat o herbacie, więc jako miłośnik tego trunku wbijam ! " A tu prosze bardzo, taki szok :P Witamy wśród "nawiedzonych i oświeconych" :)

Ja tak samo :P Właśnie sobie yerbe popijam. A nawiązując do tematu, Witam! kolejnego śmiertelnika 8)

Użytkownik Angel edytował ten post 16.11.2011 - 13:54


#11 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

kolejnego śmiertelnika

Skąd wiesz? x]

Również pragnę powitać Cię przybyszu. Wejdź do karczmy i ogrzej zmęczone ciało przy ogniu. Karczmarz wnet jadło przyniesie i miód, a tymczasem opowiadaj - co żeś ciekawego w drodze swej spotkał? A nie migaj się od gadki, bo tym toporem co nad wejściem wisi, tak przez czerep poczęstuję, że choćbyś i chciał to żadnej opowieści nie opowiesz już nigdy. Słuchamy tedy.

#12

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w ten wpierw opowiem o grach mych ulubionych. Prym wiodą Herosi III choć 5 jest ładniejsza gdzieś ten klimat uleciał. Potem byłoby diablo a potem starcraft choć i age of empire ma swoje miejsce wielce sentymentalne. Generalnie lubie RPG RTS gry ekonomiczne i logiczne jak również tzw JRPG tu mym umiłowanym gatunkiem jest Final Fantasy co do filmów lubuje się w horrorach i tych surrealistycznych oraz tych co ukazują super bohaterów Marvela. Choć ostatnio z wielkim zapałem oglądam Polskie filmy typu Lincz, Chrzest, Samotna Matka....a Tego toporu co żeś mi pokazał się nie boje, gdyż me życie strudzone i umęczony ze mnie podróżnik nie boję się śmierci. ;)

Użytkownik yerbamaate edytował ten post 17.11.2011 - 09:45


#13 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Zważ dobrze swe słowa, bym nie musiał Ci ich z powrotem w gardło toporem wbijać. Już nie jeden taki śmiałek mówił, że życie mu lekkie i kostusze w twarz się śmieje, a jak poczuł żelazo na uchu, to takiego smrodu narobił, że dwa dni wietrzyć trza było. No, ale dość przechwałek, nie o tym ja miałem mówić. Jeśli lubisz Finale to się dogadamy :D Z Diablo 2 właśnie katuję Lorda z dodatkiem valhalla, całkiem przyjemna sprawa ;)

Miłego czytania tak swoją drogą :)

#14

yerbamaate.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o jakze milo to slyszec ze ktos finala lubi zazwyczaj spotykam sie ze smiechem bo toc w tej grze nie ma akcji ale co oni moga wiedziec ;) a teraz jak przestawic zebym miala polskie znaki bo mnie szlak jasny trafi ><

#15

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ludzką stonogę widziałaś?




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych