Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opętany Dziadek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

Allen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Parę miesięcy temu zmarła moja ciocia (siostra dziadka). Od tamtego czasu mój dziadek zachowuje się bardzo dziwnie. Kiedy wszedłem do jego pokoju, w środku było pusto, nie było żadnych mebli (nawet wizjer wymontował) kiedy zapytałem go co robi, to powiedział że szykuje miejsce dla Świderskiej (tak ma na nazwisko moja ciocia, nie wiem czemu dziadek zaczął ją nazywać po nazwisku). Przy obiedzie parę razy zdarzyło mu się roztrzaskać talerz z zupą pomidorową a przy kolacji rzucał kanapkami w kota, wiem że wydaje się to dla was śmieszne, ale dla nas jest to raczej tragiczne. Któregoś wieczoru kiedy chciałem sobie zrobić kolację to zobaczyłem, że dziadek nastawia piecyk a kiedy odrobinę się przesunął zobaczyłem że w środku siedzi kot. Od tego czasu nad dziadkiem ciągle ktoś czuwa. Pewnej nocy obudziło mnie jakieś drapanie, szybko wybiegłem na korytarz i zobaczyłem że dziadek opiera się plecami o szafę, kiedy położyłem go do łóżka i wróciłem zobaczyć co jest w szafie, wyskoczył z niej przerażony kot (zdarzyło się też, że mama znalazła kota zamkniętego w pralce). Na imieninach mojej mamy w którymś momencie dziadek zaczął krzyczeć na całe gardło: "NIC SIĘ NIE STAŁO! ŚWIDERSKA NIC SIĘ NIE STAŁO! NIC SIĘ NIE STAŁO!" mamie zrobiło się okropnie wstyd i zaprowadziła dziadka na górę, a kiedy zapytała dlaczego to zrobił to powiedział że Świderska zaraz będzie i poprosił mamę żeby przekazała jej żeby do niego przyszła. Kiedy impreza dobiegła końca dziadek zbiegł na dół i powiedział że Świderska u niego była. Kiedy przyszedł listonosz z emeryturą dziadek rzucił w niego kotem z góry i zaczął krzyczeć: "ŚWIDERSKA WYP***ALAJ". Parę dni temu mój dziadek rzucił garnkiem z balkonu w mojego kumpla Adriana, a kiedy ten chciał wejść do domu, dziadek zaczął blokować drzwi rowerem. Zdarzyło mu się też ostatnio przywiązać krzesło do żyrandola a kiedy zapytaliśmy go o to, to powiedział że Świderska mu kazała.
Ostatnio kiedy się kąpałem ktoś (dziadek jak się później okazało) zgasił mi światło w łazience, zobaczyłem cień przy kratkach na dole drzwi i domyśliłem się, że dziadek kuca, w jedynym momencie piernął na cały regulator i krzyknął "Duś się skur**synu!"
Wielokrotnie byliśmy z dziadkiem u psychiatry, ale wizyty nic nie pomagają a lekarz mówi że wszystko jest w porządku.
Czy dziadek może być opętany?
  • 9

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziadek nie jest opętany, dziadek załamał się psychicznie po śmierci siostry i problem się powiększa i będzie powiększał. Dlaczego tak uczepił się tego kota?
  • 3



#3 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

No wygląda na to, że nie wszystko jest w porządku. Chyba mało dobry jest ten psychiatra ;) Wygląda to bardziej jakby dziadek myślał czasami, że to kot jest opętany i próbował go zgładzić. (Tak nawiasem to nieźle się uśmiałam czytając to. Przepraszam.)
  • 0

#4

Allen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fisher:
Dlaczego się uczepił kota... też nas to zastanawiało, kot było oczywiście cioci, ale bardzo często był on wobec niej agresywny, możliwe że dziadek chce się na nim zemścić czy coś?

coś_innego:
Możliwe że z twojego punktu widzenia wydaje się to śmieszne i nie mam Ci tego za złe ale ja nie mogę doszukać się w tym niczego śmiesznego.
  • 0

#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak myślałem, że albo kot cioci albo dziadek dostał w prezencie kota od niej. Musicie się dowiedzieć co i jak z tym kotem, zapytaj dziadka o co chodzi. Albo jest jeszcze jeden sposób. Dziadek musiałby Ci zaufać na 5 minut. Zabierz kota na jakiś czas aby go dziadek nie widział, potem jak będzie siedział w pokoju to powiedz mu, że Świderska przyszła i wnieś kota. Jeśli pomyśli, że kot to Świderska to potem będziesz musiał obserwować co będzie robił, czy będzie chciał zabić kota czy coś. Myślałeś o czymś takim?
  • 1



#6 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Allen, sytuacja oczywiście nie jest śmieszna, a wręcz przeciwnie. Śmieszą mnie tylko niektóre sytuacje, które opisałeś, ale jako zupełnie wycięte z kontekstu.
Fisher może mieć rację z tym załamaniem, dziwne tylko, że psychiatra nic nie stwierdził.
  • 2

#7

hannibal.
  • Postów: 57
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widzę, że trolli tutaj na forum pełno
  • -26

#8

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Widzę, że trolli tutaj na forum pełno

Jak wyjdziesz to będzie jednego mniej.
  • 13



#9

Allen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fisher- właśnie muszę spróbować, tylko że dziadek jest bardzo przywiązany do kota, i jak np. kot zniknie mu z oczu to od razu idzie go spanikowany szukać, więc nie wiem czy uda mi się go zabrać, ale myślę że jak będzie spał to jest szansa. Dziękuję za radę.

hannibal- nie każda historia na tym forum jest pisana przez trolla, jak czytam różne historie to wszędzie są komentarze, że ktoś zmyśla, ze jest trollem itp. i w nic nie chcecie uwierzyć, pewnie wszystkie historie na tym forum to dla ciebie kit, a tylko twoje wiarygodne.
  • 0

#10

hannibal.
  • Postów: 57
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Widzę, że trolli tutaj na forum pełno

Jak wyjdziesz to będzie jednego mniej.

Dobra riposta, naprawdę dobra.

"hannibal- nie każda historia na tym forum jest pisana przez trolla, jak czytam różne historie to wszędzie są komentarze, że ktoś zmyśla, ze jest trollem itp. i w nic nie chcecie uwierzyć, pewnie wszystkie historie na tym forum to dla ciebie kit, a tylko twoje wiarygodne. "
Jakby wszystko, co jest na forum było dla mnie ściemą, to nie rejestrowałbym się tutaj. Ale jak czytam takie tematy jak ten , gdzie dla autora to 1 post na forum, to nie chce mi się wierzyć w prawdziwość tej historii. Zresztą została ona napisana w sposób mało poważny, jak dla mnie przynajmniej. Ale nie moja sprawa, usuńcie te moje dwa posty

Użytkownik hannibal edytował ten post 06.11.2011 - 20:33

  • -3

#11

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No dziadek daje popalić też trochę śmiechłem, ale to nie jest żadne opętanie, tylko dziadkowa psychika nie wytrzymała śmierci siostry. Dobry psychiatra powinien dać radę, albo jakaś terapia w szpitalu.
  • 0



#12

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hannibal, a co, miał pisać posty zanim coś się z dziadkiem stało, weź pomyśl chwilę. Pewnie wszedł na forum, bo stan dziadka się pogorszył - jak próbował już psychiatry to stwierdził że spróbuje w Internecie. Nie możesz traktować wszystkie historie pisane przez nowych użytkowników od razu jako nieprawdziwe.

Allen, bardzo chciałbym Ci pomóc, ale nie mam pojęcia jak. Życzę więc powodzenia i będę śledził temat :) Jak tylko sprawa się rozwiąże to daj znać.
  • 0

#13

Ferdynand Kiepski.
  • Postów: 95
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardo ciekawy temat, czytałem to z ogromnym zaciekawieniem. Zamiast śmiechu wzudził on we mnie współczucie. Napiszę ci od siebie choć nie znam twojego dziadka oczywiście, to uważaj na siebie, bo gdybym ja doświadczył takiej sytuacji jaką ty miałeś w łazience, to zacząłbym się obawiać.

Było by bardzo fajnie, gdybyś zamieścił tutaj wyniki "eksperymentu" jaki zaproponował ci Fiszer. Mam jeszcze pytanie: czy dziadek był w dobrych relacjach z siostrą?
  • 0

#14

Allen.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziadek był w dobrych relacjach ze swoją siostrą, ale często się kłócili.
Jak dziadek położy się spać to postaram się zabrać kota i jutro napiszę wam reakcje dziadka.
Dziękuję Wam za odpowiedzi.
  • 0

#15

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kot jest czarny?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych