Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chupacabra w Polsce - historia z 1998 roku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej). Potwora spostrzegło dwóch ludzi, którzy w lesie prawdopodobnie kradli drzewo. W tamtym rejonie odnaleziono również trzy martwe kozy. Zwierzęta wykrwawiły się przez okrągłe otwory o średnicy ok. 2 centymetrów, znajdowały się one pod dolną szczęką. Zagadkowym jest fakt, iż ciała kóz, prawie dobę po śmierci, nie ogarnęło jeszcze stężenie pośmiertne. Jest to charakterystyczne dla ataków chupacabry. Martwe zwierzęta odnajdywane na Puerto Rico również często posiadały tuż pod szczęką, na szyi niewielkie okrągłe ranki. W większości przypadków z Puerto Rico nie wykryto także stężenia pośmiertnego.

Wroćmy jednak do omawianego przypadku. Przez wieś, w której odnaleziono trzy martwe kozy, przeszła fala plotek. Znaleźli się nawet tacy, co twierdzili, iż zwłoki jakiegoś zwierzęcia, lub jeszcze żywe zwierzę skrępowane jakimś białym materiałem, zostało odwiezione smochodem na sygnale pod ochroną grupy przypominającej antyterrorystów. Podobno istota miała trafić do jakiegoś instytutu w Warszawie. Moim zdaniem są to tylko plotki, postaram się jednak dokładnie to sprawdzić. Jednak już trzy wykrwawione kozy i opowieść dwóch świadków zmusza nas, aby poważnie potraktować ten przypadek.

Dodam, iż wzmianka na ten temat znajduje się w listopadowym numerze miesięcznika "Wydarzenia Niesamowite" z 1998 roku, jednak autor sądzi, iż kozy zostały zagryzione przez psy. Według mnie sprawę trzeba zbadać dokładniej, postaram się to zrobić, gdy tylko ustalę coś nowego, niezwłocznie o tym poinformuję.

Marcin Mizera, ufoinfo.pl
  • 0



#2

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

psy ?!
wątpie

z opisu wynika że rany nie są wielkie, pies by raczej rozszarpał kozę a nie wbił dwa zęby

chociaż żeby twierdzić ze to Chupacabra trzeba by więcej dowodów,

Ci ludzi mogą się mylić, mogło im się przewidzieć

oni kradli drzewo? :lol :
no to wydaje mi się że każdy szmer był dla nich sygnałem do ucieczki bo mógł ktoś ich złapać
więc jak zobaczyli jakieś zwierze to może im się przewidziało

wątpie żeby ludzie tak po prostu złapali Chupacabrę
może ta cała mistyfikacja z tym że ktoś złapał, zabrali zwierzę była po to żeby uspokoić mieszkańców
  • 0

#3

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I co, mam niby w to uwierzyć ? żadnych zdjęc żadnych świadków... plz :lol :
  • 0

#4

whiteside.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czy były tam jakieś ślady krwi? Żeby uwierzyć, że to Chupacabra chciałbym jeszcze usłyszeć, iż zostały wyciętę jakieś narządy wewnętrzne. Może to nie nasza kochana Chupa ale jakieś inne stoworzenie, którego jak dotąd nie poznaliśmy i pewnie nie poznamy??
  • 0

#5

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy były tam jakieś ślady krwi?


Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Jakby były jakieś ślady krwi, to możnaby obwinić Pomórnika :P
  • 0



#6

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Incydent miał miejsce w sierpniu 1998 roku w okolicach Radomia (obrzeża Puszczy Kozienickiej).

o to koło mnie :surprised: :shock: :hmm:

Co twój post wnosi do tematu? NIC
Następnym razem będzie warn
Ivellios

  • 0

#7

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro te istoty widziano też w innych regionach świata (nie tylko w Ameryce Płd) to skąd one pochodzą ? Na początku sądziłem że gdy w Varginhi rozbiło się UFO - właśnie Chupacabry były tego przeczyną. Może kosmici je gdzieś transportowali i one wymknęły się spod kontroli. Ale skoro pojawiaja się też gdzie indziej to już nie może być dziełem przypadku. A może są to "narzędzia" UFO które mają za zadanie przechwytywanie elementów ciała zwierząt (serce, krew, macica) - w końcu porwani przez UFO mówią o tym że obcy chcą stworzyć rasę hybryd.
  • 0

#8

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skoro te istoty widziano też w innych regionach świata (nie tylko w Ameryce Płd) to skąd one pochodzą ? Na początku sądziłem że gdy w Varginhi rozbiło się UFO - właśnie Chupacabry były tego przeczyną. Może kosmici je gdzieś transportowali i one wymknęły się spod kontroli. Ale skoro pojawiaja się też gdzie indziej to już nie może być dziełem przypadku. A może są to "narzędzia" UFO które mają za zadanie przechwytywanie elementów ciała zwierząt (serce, krew, macica) - w końcu porwani przez UFO mówią o tym że obcy chcą stworzyć rasę hybryd.


Ale jeśli UFO miałoby pobierać narządy od kóz to dlaczego nie zrobili tego za jednym "zamachem" w puerto rico ? Tylko lecieli jeszcze do polski ? Nie znam się na biologii, ale wydaje mi się, że nasze kozy nie różnią się specjalnie od innych kóz na świecie :)
  • 0

#9

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh qrde przez to bede sie bał chodzić do lasu... :shock: :hmm:

I co, mam niby w to uwierzyć ? żadnych zdjęc żadnych świadków... plz  

Racja bez dowodów nic nie wiadomo ale nie mozna do teog podchodzić z przymróżeniem oka i sceptycznie ;-)
  • 0

#10

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

oczywicie w to nie wierzę .... no ba ! ,ale zaraz zaraz mówice ,że gdzie ta chupacabra jest ( była ) ? zaraz tam pojadę na wakacje :mrgreen: uwielbiam chupacabritę :rotfl: , mało prawdopodobne , skąd ona mogłaby się wziąść w Polsce i o ile mi wiadomo , to nigdy nie odnotowano żadnych przypadków ataków chupy w Europie , no chyba ,że się mylę ?

w końcu porwani przez UFO mówią o tym że obcy chcą stworzyć rasę hybryd.


że jak ?

Ale jeśli UFO miałoby pobierać narządy od kóz to dlaczego nie zrobili tego za jednym "zamachem" w puerto rico ?


no tak jak zwykle ,zawsze kiedy dzieje się coś niewytłumaczalnego w żaden racjonalny sposób to musi być UFO !! NO BŁAGAM WAS !
Ludzie, którzy zajmują się przypadkami chypacabry są przekonani ,że te stworzenia są efaktem eksperymentów genetycznym przeprowadzanych przez amerykańskie wojsko , w miejscu gdzie spotkano pierwsze "okazy" ( w Brazylii ) znajdyję się amerykańska baza wojskowa , ..... a "rozprzestrzenianie się " chupy po świecie to już inna kwestia .
  • 0

#11

M@ti.
  • Postów: 47
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh qrde przez to bede sie bał chodzić do lasu...  


Chupy nie atakują ludzi. A przynajmniej nie było żadnego udokumentowanego przypadku :P
  • 0

#12

Cierń.
  • Postów: 161
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A przynajmniej nie znaleziono nikogo zaatakowanego. Jeszcze wiele może sie zmienić. Moim zdaniem bardzo jest prawdopodobne że Chupacabra jest wytworem wojska amerykańskiego.
  • 0

#13

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moim zdanie bardzo jest prawdopodobne że Chupacabra jest wytworem wojska amerykańskiego.

Możliwe, ale możliwe też jest to, że to zwykły nieodkryty gatunek, który posiada niesamowite zdolności kamuflarzu. ;-) Albo i wytwór wyobraźni ludzkiej.
  • 0



#14

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym wytworem armii U.S.A to może być prawda. Ciągle robią jakieś eksperymenty. Może to co stworzyli poprostu uciekło, rozmnożyło się i jakimś cudem przebyło na inny kontynet.

Jednak ludzie doprowadzili do wyginięcia wielu gatunków zwierząt. Wieć czemu nie mieli by doprowadzić do wyginięcia chupacabry?
  • 0

#15

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzęw chupacabrę,ale co do tego tekstu to mam wątpliwośći.Jeden przypadek to za mało,pewnie panowie mieli halucynacje,,więc panowie kradnący drzewo pewnie też coś popili i mamy Polską chupę ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych