Skocz do zawartości


Nathaniel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Nie jestem ślepy. Ocena zawsze ma tą samą przyczynę.


Ślepy nie, za to głupiiii....

Nie rozśmieszaj mnie, że te minusy cię porażają, dobrze, że gejem nie jesteś, to byś miał przesrane dopiero.

#17 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak byłam w Twoim wieku, nie uważałam, że jestem dzieckiem,
czytałam namiętnie książki o parapsychologi i ufoludkach dankiena :mrgreen:
chodziłam do baru, chociaż nie na piwo, ale traktowałam to poważnie, fakt czasem można zauważyć różnicę wieku,
ale Pomyśl sobie, że ja też mam tu starszych znajomych, którzy myślą o mnie podobnie i również udzielają mi rad...
Rób jak chcesz, ale nie myśl, że większość traktuję Cię tu jak dziecko,
czasem wy młodzi macie więcej jaj niż nie jeden dorosły....pozdro brachu i trzymaj się !!!

#18

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jestem ślepy. Ocena zawsze ma tą samą przyczynę.


Ślepy nie, za to głupiiii....

Nie rozśmieszaj mnie, że te minusy cię porażają, dobrze, że gejem nie jesteś, to byś miał przesrane dopiero.

Lubię Cię, Maylo.



#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdy trafiłem na to forum miałem 16 lat. Teraz mam 22... Tyle czasu minęło. Muszę jednak dodać, że pisanie tu chyba nic w moim życiu nie zmieniło. Do zjawisk paranormalnych trzeba mieć naprawdę wielki dystans, wtedy można się nimi zajmować latami. Jednak jak się wkręcisz, wtedy może być niemiło, miałem takie momenty - z biegiem czasu zauważam, że niekiedy to się wymykało spod kontroli. Jeśli zjawiska paranormalne jakoś Cię interesują, pisz raz na tydzień, raz na miesiąc, albo raz na pół roku. Wyjdzie Ci to na dobre, bo nie będziesz tego w sobie tłumił.



#20 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chodzi o minusy:)

Ludzie często są zamknięci w ograniczeniach , np to satanista więc go nie wysłucham. Albo to dziecko , co ono może wiedzieć ?? To wszystko uprzedzenia które utrudniają odbiór rzeczywistości takiej jaka jest naprawdę , oraz zamknięcie się na wiedzę płynącą z wszystkich stron .

Myślę , że macie racje - ciemność i mroova. Mam jeszcze tydzień na przemyślenia. Odejdę napewno , ale czy przyjdę znowu. Kto wie? Może bogatszy w nowe doświadczenia którymi się podzielę. Ta moja podróż/ odejście , chodzi tutaj o udanie się do mojego wnętrza. Wydaje mi się , ze sam ten temat spełnił swoje zadanie przynajmniej dla mnie. To oczywiście piękna forma oczyszczenia i zdjęcia masek:) Nieprawdaż ? To takie piękne:)

Dziękuję wam wszystkim:)

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 30.10.2011 - 23:54


#21

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

miałem takie momenty - z biegiem czasu zauważam, że niekiedy to się wymykało spod kontroli.

Też to zauważyłem u Ciebie. Szczególnie w sprawach duchowych.



#22

Cmb.
  • Postów: 332
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widać, że wiek ma jednak znaczenie, ma chłopak sporą reputację nabitą w krótkim czasie, a kiedy się przyznał ile ma lat nagle po nim jedziecie - typowy przykład szufladkowania.

#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Życie.

Nikt nie lubi jak go się oszukuje. Sorry ale to jest naprawde niepoważne i proszę nie wmawiać, że ci którzy uważają Cie za dziecko są ograniczeni. Naprawde mam kilku znajomych znacznie młodszych odemnie a nawet od Ciebie i świetnie mi się z nimi rozmawia, ale żaden nie jest tak arogancki jak Ty jeśli chodzi o wmawianie, że jest taaaki duzii. Tak jak wszędzie ustępuje sie starszym z szacunku dla wieku, jak przepuszcza się kobiety pierwsze i np. otwiera się Paniom drzwi, tak i młodzi mają swoje miejsce. Sorry rules are rules. I tak śmiechem, żartem. Ciesz sie bo jak coś sie będzie działo to usłyszysz "kobiety i dzieci do schronów"



#24 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mam do ciebie ani odrobinę więcej / mniej szacunku ze względu na to ile masz lat. Szanuje w tobie co innego. No cóż , każdy mierzy według swojej miary. Według niej też postrzega:)

No a powiedz , że nie jestes uprzedzony :) Boli jak " głupie" dziecko to powie? No i będzie bolało ;)

Naprawdę to co się ze mną dzieje to niema znaczenia. Zobacz jaka ocena rodzi się w tobie ! I jakie szufladkowanie jaki podział! Miej mnie gdzieś , tak naprawdę Nathaniel jest nikim , ale twoja ocena jest prawdziwa , przyjrzyj jej się. A gdyby sie okazało , że założyłem ten temat tylko po to , by sprawdzić i pokazać tobie jaka ocena się pojawia w tobie i jak postrzegasz człowieka na podstawie wieku, ubioru, płci , czy czegokolwieg innego.

Napisałem prawdę zakładając ten temat:)

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 31.10.2011 - 09:23


#25

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hahaha :D aaale ze mnie cham wychodzi, prawda ;) Trudno czasem trzeba.

wiesz, ostatnio mało byłem na forum i nie zauważyłem Twoich (btw. właśnie widzę Twój szacunek po takich drobnostkach jak pisanie niektórych wyrazów) postów do momentu kiedy przeczytałem temat "lady gaga...". Widze, że chcesz się pobawić ok.

Nie mam do ciebie ani odrobinę więcej / mniej szacunku ze względu na to ile masz lat. Szanuje w tobie co innego. No cóż , każdy mierzy według swojej miary. Według niej też postrzega:)


"ciebie, tobie" dziękuje za szacunek. Szacunek do ludzi rodzi się z tego jakimi są I na podstawie tego co przeżyli. Trudno powiedzieć, żeby ktoś młodszy mógł przeżyć więcej niż osoba starsza (nie mówię tu tylko o sobie ale ogólnie o starszych).

Dołączona grafika

Po przeczytaniu jednej książki z psychologii czy czegokolwiek traktującego o ludzkich zachowaniach nie czynie Ciebie ekspertem od ludzkich osobowości. Po przeczytaniu Twoich postów zauważyłem, że lubisz opisywać ludzi, nie wiem, sam mówisz o dowartościowaniach ale sam chyba to robisz pisząc tak o innych.

No a powiedz , że nie jestes uprzedzony Boli jak " głupie" dziecko to powie? No i będzie bolało


Boli, bo dzisiejsza młodzież nie ma za kszty szacunku do starszych. Naprawdę boli to ponieważ kiedy było się młodszym i widziało się takie osoby i teraz po kilku latach znowu widzi się jak dalej marnują swoje życie i będą marnować przez kolejne lata to osobiście mnie boli. Nie na pisałem także, że głupie. Nie czytasz w myślach (chyba, że potrafisz to robić ale chyba w złą głowę trafiłeś) żebyś wiedział, że tak o Tobie pomyślałem. Wręcz przeciwnie, jesteś zbyt hmm... cwany/bystry żeby nazwać Cie głupim.

Naprawdę to co się ze mną dzieje to niema znaczenia. Zobacz jaka ocena rodzi się w tobie ! I jakie szufladkowanie jaki podział! Miej mnie gdzieś , tak naprawdę Nathaniel jest nikim , ale twoja ocena jest prawdziwa , przyjrzyj jej się. A gdyby sie okazało , że założyłem ten temat tylko po to , by sprawdzić i pokazać tobie jaka ocena się pojawia w tobie i jak postrzegasz człowieka na podstawie wieku, ubioru, płci , czy czegokolwieg innego.

We mnie rodzi się taka ocena, że to Ty szufladkujesz ludzi, naprawdę przeczytaj jeszcze raz niektóre swoje posty w których sortujesz ludzi opisując jakimi są. Każdy ma jakieś poglądy, i najlepsze jest to, że nikt tego nie może zabronić ! ha dobre co nie ? zaskoczenie.
Jeśli chcesz się utożsamiać z nikim i pisać pod przykrywką, Twój wybór ale to świadczy o Tobie a nie o nas którzy stracili do Ciebie zaufanie i po części szacunek. Nikt nie kazał Ci kłamać, a zauważ, jakbyś od początku mówił prawdę to inaczej teraz patrzono by na Ciebie.
Wiek, płeć ma znaczenie. Możesz jeszcze nie wiedzieć jak wielkie.
Ale skoro nie widzisz różnicy między starszym/młodszym, kobiecie/mężczyźnie to... eh



#26

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem kto jest śmieszniejszy dorosły który stara się przekonać młodzieńca, że jest dzieckiem czy młodzieniec, który stara się przekonać dorosłego, że jest bardziej dorosły niż większość dorosłych.

Przekonywanie 15 latka, że nie jest dorosły nie ma sensu szczególnie takiego, który jest wkręcony w parapsychologie jak laska na extasy w taniec na koncercie Tiesto..

Ja osobiście mam nadzieje, że więcej tu nie wejdzie bo info na tym forum dla ludzie bez dystansu może być niebezpieczne. Pozatym po postach widzę, że Nathaniel ma zadatki na Guru jakiejś nowej sekty.. tylko patrzeć jak gimbusy będą za nim w ukłony popadać... a tak serio to za pare lat jak trzeba będzie zaliczyć sesję albo -lub zamiast- iść do pracy to prawda objawiona się mu okaże - pod tytułem.. O ja pie.....le, życie to nie je bajka ;)

Nathaniel - nie znałem Cię ale miło było poznać. Żegnaj

Użytkownik Striker edytował ten post 31.10.2011 - 10:22


#27

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, niech on już idzie i tyle, bo niepotrzebnie się szum robi. Kolejny dzieciak co chce mieć swoje 5 minut. Napisał co chciał, zostanie przez tydzień do kontaktu, temat można zamknąć...



#28

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dokładnie, z oba postami się zgadzam ;) A pro po Striker, dopóki nie mam pracy i nie żyje z własnego utrzymania nie uważam się za dorosłego, narazie jest to okres przejściowy ;)

dobranoc, tyle od nas do Ciebie

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 31.10.2011 - 10:31




#29 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

smiech, smiech, smiech. Niejaka mag wyznawczyni new age i wielka oświecona która nie raz w dyskusjach z koleżkami konta ja i paru samodzielnie myslacych (jak się jeszcze udzielałem) i nie bardzo miała logiczne argumenty, uczyła podatnego chłopca i zrobiła mu g........ z mózgu pffff. Mlody ( nie obraz sie) ale przez Ciebie musiałem w końcu napisać. Jeżeli jesteś zdrowy fizycznie i psychicznie to skończ p........ z oświeceniem i idź do kolegów na dwór ... Ja nie rozumiem co może 15 letniego chłopaka nakłonić do wiary w taki szit ? Twoja psychika się nadal kształtuje i zmienia. Sam wiem jak to jest bo w twoim wieku pierdyliard razy zmieniałem opinie, zdanie i postrzeganie światai teraz pomimo ze juz niby dorosly ejstem dalej to zdanie zmieniam i ksztaltuje opinie, . W dodatku nie rozumiem. Jak dzieciak który nie doświadczył życia może nie wiem pouczać innych czy p........ co to on nie wie ;x. To tak jak ja bym teraz przyszedł i napisał wiem co to jest być starym choć tego nie doświadczyłem. pooknij cię w czoło i zacznij sam myśleć nie przyjmując całego gówna oświeconej części internautów z których większość to takie osoby jak Ty i pewnie sporo młodsze...

ps. Nadal twierdzisz, że po godzinie od śmieci klinicznej można ot tak sobie ożyć i nie mieć żadnych uszkodzeń ^^ ? I przepraszam, że nazwałem Cie 10 latkiem ponad rok temu. Miałeś wtedy 13-14 lat ^^

Edycja: Przemo..
Nie dajesz mi wyboru, oczywiście jeśli zechcę szanować regulamin, A tak między nami nie mam innego wyjścia.
Jestem zmuszony edytować kilka wulgaryzmów, a za całokształt przyznać warna.
Ponieważ to 3 warn jestem zobligowany do przyznania regulaminowego urlopu.30 dni.

Użytkownik Przemo edytował ten post 31.10.2011 - 22:31
Reakcja na raport.


#30

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

fascynujące jak Ty poważnie traktujesz to forum :mrgreen: przecież forum internetowe, to tylko.... internet. Miejsce, gdzie można podyskutować na jakieś tematy, by poczytać co nowego w świecie się dzieje, co nowego paranormalnego...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych