Skocz do zawartości


Nathaniel


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam, a w zasadzie żegnam. was kochani mam na imię Konrad lub imię duszy – Nathaniel. Mam 15 lat. Z pół roku temu napisałem w kłótni z jednym użytkownikiem ze więcej. To była maska by brać mnie na poważnie. Teraz już pora tą maskę zdjąć. Na to forum trafiłem trochę zanim założyłem konto , interesowała mnie parapsychologia , tego typu rzeczy. Byłem pełen lęku i wzorców. Przez ten czas najpierw byłem zależny od mag , była dla mnie nauczycielem, ale zapomniałem o tym , że sam jestem światłem dla siebie. Dostałem lekcje. Za którą jej dziękuję W czasie tego jak byłem na forum w moim życiu osobistym wiele się działo. Możecie pomyśleć co takiego mogło przeżyć dziecko , ale uwierzcie- bardzo dużo . Za wszystko jestem wdzięczny , bo te doświadczenia mnie wzbogaciły . Wiele poznałem osób na forum i naprawdę wiele się nauczyłem, w sensie moich doświadczeń. „Przypadkowo” w starych tematach trafiałem na osoby które bardzo wiele mi pokazały we mnie samym. M.in. Elen ;) i Anie
W moim życiu transformacja miała miejsce - nie będę już przerabiał tych samych rzeczy po 100 razy.
Dlatego opuszczam forum – tak czuje wewnątrz siebie , że moja rola tutaj się skończyła;)

Od tego właśnie jest forum jest pięknym miejscem w którym możemy poznawać inne osoby. Wiele otrzymałem i za wszystko jestem wdzięczny, ale pora iść dalej. Bardzo wszystkim dziękuję za wspólne doświadczenia.
Nie będę nikomu nic udowadniał , tak jak chciałem kiedyś , ani zmuszał do wiary w to co ja- Nie tędy droga.
Teraz głęboko odczuwam sens słów Buddy gautamy- Bądź światłem sam dla siebie.
Wszystkich żegnam serdecznie i dziękuję
PS. Będę jeszcze przez góra tydzień na na forum w razie gdyby ktoś chciał dostać kontakt. W razie czego proszę pisać na PW;)
. Nie wiem czy uda się usunąć konto , ale tak czy inaczej nie będę już wchodził ;)

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 30.10.2011 - 21:40


#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, dzisiaj czujesz, że kończy się tutaj Twoja rola a za tydzień będziesz żałował, że napisałeś ten temat. Ciekawe kiedy Twoje światełko przygaśnie i wrócisz tutaj. Każde światło kiedyś gaśnie.



#3 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie przeczytałeś tego co napisałem.Gdybym opuścił forum bez słowa pożegnania to było by coś nie tak wobec niektórych.

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 30.10.2011 - 21:51


#4

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że przeczytałem. Przyznajesz się do bycia 15-latkiem, potem jakieś gadki o duchowych rzeczach, potem coś, że parę osób pomogło Ci znaleźć coś tam w życiu a potem o tym światełku. Czytałem. Poświęciłem moje cenne 2 minuty.

Nie mówię, żeby odchodzić bez słowa pożegnania, aczkolwiek ja też chciałem coś napisać bo wiem jak będzie. Prędzej czy później wrócisz tu pod innym nickiem.

Użytkownik Fisher edytował ten post 30.10.2011 - 21:52




#5 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie musisz tego rozumieć:)

Jeszcze nie opuściłem , a mówisz ze już wrócę. Przeczytaj to co napisałem ZE ZROZUMIENIEM. Tam wszystko wyjaśniłem.

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 30.10.2011 - 21:54


#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nawet nie próbuję ;)
Tak, będziesz tu jeszcze tydzień. Gdybyś przeczytał moje posty ze zrozumieniem, wiedziałbyś, że chodzi mi o to, że prędzej czy później tutaj wrócisz pod innym nickiem (gdy odejdziesz). To odejdziesz z jeszcze jedną lekcją: trochę dedukcji.

Użytkownik Fisher edytował ten post 30.10.2011 - 21:57




#7

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

W czasie tego jak byłem na forum w moim życiu osobistym wiele się działo.



Opisz przeżycia twego znajomego, może to komuś pomóc, innym dać do myślenia.Może mieć to sens!


Biadolisz jak baba, nic się nie mogło dokonać, bo całe życie to trwa.Teraz też doświadczasz pewnego rodzaju próby, próby charakteru.
Założymy się, że to ja mam rację "młody"?
Co do roli, a skąd ten wniosek, że już była?
Odczekaj, ale nie loguj się w nowej masce.Pokaż sam sobie siebie, ale nie takiego jakiego byś chciał pokazać.Ukaż widzącego swe słabostki.

Każdy je ma, ja najwięcej/chyba.

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

5 Lat, 5 lat, kiedy to bylo... ach, tak, druga gimnazjum. No tak, zycie bylo wtedy takie proste. Tyle Ci powiem, ze nie ma co udawac innej osoby niz ta ktora rzeczywiscie jestesmy. Wiem, ze to traktowanie z buta ale zobaczysz, ze to w co wierzyles, to co mowiles, jest niemal nic nie warte w porownaniu do tego co bedzie wlasnie za te kilka lat. Takze nie masz co brac wielu rzeczy doslownie i do siebie, po prostu badz soba.



#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale musze szczerze powiedziec, ze teraz po tym jak napisales ile masz lat i po tym co moge przeczytac w temacie lady gaga lalka illuminati to naprawde smiac mi sie chce. Wiem jest to w pewnym stopniu bezczelne ale jakby ktos zobaczyl na zywo chlopaka 15letniego ktory mowi komus kim jest, krytykuje i w dodatku z podtekstem mowi jak zyc to naprawde jest niepowazne i smieszne. Z calym szacunkiem, wiem, ze kazdy ma prawo wypowiedzi ale sa jakies niepisane granice



#10 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Niema żadnych granic i ograniczeń . chociaż dla ciebie mogą być.
No właśnie dokładnie. Co dziecko może wiedzieć o rozwoju duchowym?? Przecież ta wiedza zarezerwowana jest dla dorosłych. Wiek nie ma znaczenia . liczy się świadomość.

Użytkownik Nathaniel edytował ten post 30.10.2011 - 22:44


#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Granice sa i zawsze beda, wszystkiego nie mozna miec od zaraz, ot pstryk i juz. zreszta. Powodzenia



#12

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

nie chcę urazić, ale trochę bezsensowny post :mrgreen:

#13 Gość_Nathaniel

Gość_Nathaniel.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie krytykowałem nikogo w temacie o lady gadze. Nie jestem ślepy. Ocena zawsze ma tą samą przyczynę.

#14

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nathaniel skąd wiesz że wiek nie ma znaczenia skoro nie byłeś jeszcze starcem?

#15

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Nathaniel

No właśnie dokładnie. Co dziecko może wiedzieć o rozwoju duchowym?? Przecież ta wiedza zarezerwowana jest dla dorosłych. Wiek nie ma znaczenia . liczy się świadomość.

Na tym właśnie polega różnica pomiędzy dorosłym, a dzieckiem. Dorosły opisze, zaszufladkuje i opublikuje jako niesamowite odkrycie coś, co dzieci robią cały czas od wieków :roll:

Nie żegnam się, bo jeszcze się w tej sferze spotkamy.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych