Skocz do zawartości


Zdjęcie

10 Oznak, które świadczą o tym, że Twój dom jest nawiedzony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

#16

-V-.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od 8 do 4 - to się można zastanawiać jeśli te przypadki dzieją się często i "czujesz" to coś.
1 - to zdecydowanie ma się pewność.
  • 0

#17

Cati.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko mi się zgadza : o . Fajny artykuł + leci .
  • 0

#18

Wieniawa.
  • Postów: 55
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się sprawdzi w przypadku demonów, poltergeistów i czegoś tam jeszcze na pewno. To tak, jakbyś napisał, że jeśli masz gorączkę, to jesteś przeziębiony. Niektóre duchy robią to, inne tamto, jeszcze inne nie dają żadnego znaku swojej obecności. Ale są też demony, pomniejsze demony i całe to dobrodziejstwo inwentarza, które naprawdę ma bogaty arsenał sztuczek :)
Nie mniej jednak troszku czasu na to poświęciłeś, leci sog.

Użytkownik Wieniawa edytował ten post 08.05.2012 - 11:28

  • 0

#19

Ayaremo.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że właściwie wszystkie punkty można racjonalnie wyjaśnić ale chodzi tutaj o sam fakt. Artykuł ten powinien pomagać i niektórzy po przeczytaniu mogą wysnuć jakieś przydatne rzeczy, które oczywiście dotyczą treści artykułu. Dzięki takiemu artykułowi każdy może sobie utrwalić pewną wiedzę i dowiedzieć się nowych rzeczy. Można by wypisać wszystkie rzeczy, które w pewnym sensie wytłumaczą poszczególne punkty ale tutaj nie o to chodzi. Mi się bardzo podobało.
  • 1

#20

akina.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Umnie nr. 8 i 5 ale też pojedyńcze przypadki 1 i 6. :omfg:
  • 0

#21

Three Headed Monkey.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim domu nie dzieje się żadna z tych rzeczy, więc chyba mogę się czuć bezpiecznie 8)
  • 0

#22

denaturat.
  • Postów: 105
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

artykuł przyjemny, niewątpliwie się napracowałeś, ale...
1 - różnego rodzaju przywidzenia ludzi, którzy ogladają za dużo horrorów. sama często "coś widzę" kątem oka, ale nie łapię się za głowę z "ojeju, duch" tylko wiem, że to zwyczajne złudzenie optyczne
2 - zmiany nastroju? no kurczę, to już jest bardzo ogólne! chociaż jak ktoś mieszka z kobietą, to z pewnością zna ducha nadchodzącego okresu :mrgreen:
3 - owady, przypadki, "wydawało się", przewrażliwienie
4 - skleroza?
5 - jak się jest przeziębionym to też się robi zimno. albo jak jest przeciąg. ogółem sprawy związane z wentylacją itd.
6 - tak, słyszę hałasy... tysiące hałasów jednej nocy, niezależnie od tego czy śpię u siebie, czy u kolezanki, czy gdziekolwiek indziej. słyszę nawet, jak sąsiadka na górze obraca się w łóżku. w prawie 100% przypadków nocne hałasy są absolutnie NIEparanormalne.
7 - czasami wystarczy wywietrzyć >.<
8 - przewrażliwienie/za dużo horrorów, aczkolwiek ja potrafię to wyczuć i wiem czy ktoś mnie w danej chwili obserwuje czy nie, dotyczy to jednak wszystkich przypadków, a nie tych paranormalnych. jestem pewna, że jakiś nieokreślony byt obserwował mnie kilka razy, ale to dawno temu, nie w moim mieszkaniu. bliższe są czasy gdy coś obserwowało mnie w lesie, ale temat jest o domach ;) a w lesie pewnie obserwował mnie człowiek
9 - takie sny zdarzają mi się praktycznie każdej nocy i nie widzę w tym nic dziwnego
10 - to też można wjaśnić na tysiące sposobów

podsumowując, wszystko to da się wyjaśnić logicznie i racjonalnie, a większość ludzi którzy widzą "duchy" cierpią na "samosobiewmówizm" i "jawiemlepiej".

Użytkownik denaturat edytował ten post 15.06.2012 - 19:06

  • 0

#23

Omlecik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

9. Jeżeli śnimy o ludziach i zdaje nam się , że ich nigdy nie widzieliśmy , jesteśmy w błędzie , ponieważ ludzi umysł nie potrafi wymyśleć kogoś nowego , jeżeli widzieliśmy kogoś w snach to znaczy , że kiedyś już go widzieliśmy
  • 0

#24

bobolino.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

9. Jeżeli śnimy o ludziach i zdaje nam się , że ich nigdy nie widzieliśmy , jesteśmy w błędzie , ponieważ ludzi umysł nie potrafi wymyśleć kogoś nowego


BZDURA!
Przeprowadzałeś jakieś badania, czy tak se tylko "chlapnąłeś", aby zabłysnąć?

Powiedz to niewidomym od urodzenia, że nie mogą śnić o ludziach, których nigdy na oczy nie widzieli.
Wg Twojej teorii, to oni w ogóle nie mają snów, tylko czarną plamę... ech...
Idź, zapytaj.
  • 0

#25

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


9. Jeżeli śnimy o ludziach i zdaje nam się , że ich nigdy nie widzieliśmy , jesteśmy w błędzie , ponieważ ludzi umysł nie potrafi wymyśleć kogoś nowego


BZDURA!
Przeprowadzałeś jakieś badania, czy tak se tylko "chlapnąłeś", aby zabłysnąć?

Nie, przetłumaczyłem tekst.

Powiedz to niewidomym od urodzenia, że nie mogą śnić o ludziach, których nigdy na oczy nie widzieli.
Wg Twojej teorii, to oni w ogóle nie mają snów, tylko czarną plamę... ech...
Idź, zapytaj.

Idź przeczytaj jeszcze raz pierwszy post a zwłaszcza końcówkę:

źródło: www.paranormalnewscentral.com
tłumaczenie: Connor


  • 0



#26

Antymateria.
  • Postów: 392
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

10.Dziwne zapachy-Bardzo często coś śmierdzi z wywietrznika jakby kto umarł i tak leżał... Chociaż wiem że ktoś gotuje obiad...  8.Uczucie bycia obserwowanym-Zazwyczaj czuję się obserwowany jak myślę o tym i właśnie teraz w tym momencie mam takie uczucie...   6.Hałasy-Jak w każdym domu zdarzają się hałasy.Ja czasami słyszę jakby cichą rozmowę niby te odgłosy pochodzą z zewnątrz ale również słychać je też przy zamkniętych oknach takie cihce trudne do zrozumienia rozmowy...   A od jakiegoś czasu słysze w nocy kroki tak o ok 22-24 bardzo różnie występują... 5.Zmiany temperatury-Nie raz zdarza mi się że jak siedzę przy kompie to nagle robi się chłodno i włosy mi stają dęba...   4.Rzeczy poruszające się-No cóż miałem 3 albo 4 przypadki 2 razy dość dawno temu zbiły się szklanki w kuchni i zawsze jak nikogo tam nie było...Chociaż pamiętam że je obydwie kładłem na środku szafki a wiaterek by takiej szklanki nie przewrócił... Raz się też włączyło radio internetowe bez przyczyny po prostu siostra włączyłą stronę i poszła do toalety a po chwili radio gra ...Ona go nie włączała i na pewno się nie buforował...Tego samego dnia jakieś 15-30 minut później.Syn od mojej siostry  miał wtedy ok roku się obudził i płakał... ja włażę do pokoju a dziecka nie ma...Od razu pomyślałem że duchy.JA wołam siostrę i mamę że dziecka nie ma :/ A ten ryk był taki przeogromny...Ale siostra znalazła go był pomiędzy dużymi poduszkami a poduszki pomiędzy łóżkiem a stołem... Bo przecież jak małe dziecko potrafiło by tam wleźć... A jeszcze to wyglądało jakby on tam został wepchnięty bo tam praktycznie nie było miejsca !!!.To było bardzo bardzo dziwne i uważam że to była ingerencja ducha...Żeby tam wpadł sam to by musiał tam na chama chcieć wlecieć a to jest praktycznie niemożliwe :/Ja wtedy byłem przestraszony jak...

Użytkownik Rubin edytował ten post 06.03.2013 - 21:24

  • 0

#27

Julia :*.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super artykuł :D Często czuję, że ktoś kładzie mi swoją dłoń na ramię i wtedy czuje przeraźliwe zimno w miejscu dotknięcia x.x Czy to już znaczy, że ktoś mnie nawiedza? o.o xD
  • 0

#28

celldwellerc.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy artykuł. Co do tych punktów to może parę by się zgadzało, ale na pewno jakieś racjonalne wytłumaczenie znalazłoby się. No, może poza jednym :) 


  • 0

#29

Bloody Wolf.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobry artykuł. Wszystkie pkt. u mnie się sprawdzają o.O
Ale daję +
  • 0

#30

Gromon.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za artykuł :D


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych