Skocz do zawartości


Zdjęcie

Amerykanie TAM byli


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#1

nobius.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Postanowiłem tym postem trochę ostudzić wszystkich którzy tak chętnie po doszukaniu się nieścisłości
w filmach i fotografiach dotyczących misji Apollo i lądowania ludzi na księżycu wysnuwają jeden (słuszny w ich mniemaniu)
wniosek -

OSZUSTWO !!!

i wkładają całą historię do teczki z takimi tematami spiskowymi jak: 9/11, SKULL BONES, ILUMINACI itd...

Na początek opiszę pewne zdarzenie oparte na faktach
1939, Hitlerowcy napadają na Polskę, w niemieckiej kronice filmowej pojawia się dokument dotyczący tej inwazji,
pośród wielu ujęć pojawia się też takie - niebo a na nim klucz polskich myśliwców przelatujący w bliskiej odległości.
Tak naprawdę nie są to jednak polskie myśliwce, ale czeskie co łatwo mógł dostrzec każdy interesujący się uzbrojeniem ale już nie laik.
Nastąpiła więc manipulacja, prawdopodobnie w celu uzyskania większej dramaturgii,
dobrych ujęć polskich samolotów nie było więc czemu nie wykorzystać filmów z czymś co je choć trochę przypomina :)

PYTANIE

Czy odkrycie tego faktu powoduje że cała kampania wrześniowa nie miała miejsca ?
Niemcy nie napadli Polski ?


Czas wrócić jenak na księżyc, byli czy nie byli ? :)
Zacznijmy od zastanowienia się czym jest NASA, no cóż to takie... kosmiczne show w stylu iście amerykańskim, powiedzmy -
rakietowe hollywod.
Czemu się tak dzieje (?), z bardzo prosteko powodu, Nasa jak każda instytucja rządowa musi wydzierać kasę z budżetu (gigantyczną kasę)
na badania, projekty i utrzymanie całej swojej infrastruktury.
Co Nasa daje (musi dać!) w zamian (?) - nowe technologie i argument propagandowy potwierdzający mocarstwowość USA.
W czasach zimnej wojny podbój kosmosu to była sprawa polityczna, fundusze więc były pod warunkiem jednak że Nasa zrealizuje cel jakim było lądowanie na księżycu i dostarczenie masom pięknych fotek pokazujących jak amerykańscy chłopcy tego dokonują.
Powoli dochodzę do sedna mojego stukania w klawisze :)

Piszecie często:
Nasa na pewno posiadała jakieś zamknięte albo otwarte przestrzenie symulujące księżyc
No i cóż z tego, zdziwiłbym się gdyby nie powstało coś takiego, poligon na którym można przyzwyczaić wizualnie kosmonautów do tego co zobaczą an księżycu, poligonu na którym można przećwiczyć dodatkowo operacje jakie będą tam mieli do wykonania np, rozstawianie aparatury w określonej odległości od lądownika, wykonywanie w miarę dobrze skadrowanych zdjęć itd.
No nie wiem jak wy ale ja nie wyobrażam sobie tego że można polecieć na księżyc i zastanawiać się dopiero na miejcu gdzie, co i jak porozstawiać wiedząc o tym że czas na wykonanie misji jest ściśle określony.
Podejżewam że na ile to było możliwe na tyle każde działanie było ściśle odmierzone dosłownie w hmm...krokach (słynna litera C)
Budowa urządzeń dzięki którym można było symulować i ćwiczyć poruszanie się w warunkach księżycowych też mnie nie dziwi.
Czy wykorzystanie takiego poligonu jako idealnego studia fotograicznego gdzie będzie można na spokojnie wykonać pod okiem pofesionalistów świetne ujęcia pokazujące naszych "wspaniałych amerykanów" w akcji mnie dziwi ?

odpowiedź brzmi - nie :)

Zbyt często wyłapuję manipulacje jakie mają miejsca w serwisach informacyjnych bym jeszcze się zadziwiwiał takimi sprawami.

Czas na moje wnioski.
Materiały dotyczące misji Apollo, są przemieszane, mamy w tej stercie sporo prawdziwych zdjęć z pobytu Amerykanów na księżycu
mamy też takie które były wykonane we "studiu" (im bardziej zdjęcie BEST tym większe podejrzenie o "studyjne' pochodzenie).
Duża część materiałów najprawdopodobniej przeszła przez przez post obróbkę - czyli po prostu fotomontaż w celu uzyskania jak najbardziej atrakcyjnego wyglądu ostatecznego (no np. "dziwnie" podświetlenia, kosmonautów bądż lądownika w strefie zacienionej)
Mamy XXI wiek, internet, komputery, programy graficzne, progamy do obróbki filmowej w których możemy analizować i oddzielać ziarna
od plew.
Kolejne pytanie - czy NASA to przewidziała taką sytuację ? oczewiście że NIE :) i dlatego są teraz zakopani w sporym dołku nad którym teoretycy spisków skaczą z radości :D (sor)
Pamiętajcie o jednym - rzeczowa dokumentacja w postaci autentycznych lichej jakości zdjęć i filmów z księżyca jest przydatna naukowcom,
jednak na plakat który zawiśnie na ścianie zdecydowanie przyda się coś bardziej artystycznego...takie właśnie foty
"kosmiczne hollywod" też dostarczyło....i to tyle...a może jednak aż tyle bo przyznanie się NASA do takiej propagandowej
manipulacji było by tak czy siak skandalem....NASAGATE.


Ok, niby wszystko ale przecież MAMY JESZCZE PASY VAN ALLENA !!!
No niby mamy, ale powiem szczerze - są na tym świecie rzeczy lepiej "zmierzone i zważone" a ogólnie - zbadane,
część z was pewnie nie zdaje sobie sprawy ilu poważnych naukowców "krzyczało" że już samo wejście na orbitę i kontakt człowieka z
próżnią kosmosu grozi śmiercią.............................

Poz dr o

sor, za błędy i wypaczenia, skoryguję jak spalę peta i odsapnę
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tytuł owego tematu mówi "Amerykanie tam byli..." - oczywiście , że mogli tam być. Problem polega na tym, że tutaj większość myśli, że jeśli ktoś zarzuca coś danej fotografii oznacza to, że tam ich nie było- błąd. Ogólnie sprawa ta powinna zostać podzielona na dwie kwestie , mianowicie a) Czy zdjęcia są prawdziwe B) Czy wylądowali. Większość tutaj (na forum) przedstawionych tez zawiera zarzuty odnośnie zdjęć i filmów ... i tego powinniśmy się trzymać.

Moim skromnym zdaniem owe zdjęcia , filmy itd. są manipulacjami.

Jak już mówiłem ... wylądować mogli ... ale materiał, który nam pokazano (według mnie) jest fałszywy :)
  • 0



#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]wylądować mogli ... ale materiał, który nam pokazano (według mnie) jest fałszywy


i to jest najlepsza teoria dla tego wszystkiego, nie dowiemy się jak było na prawdę bo zawsze istnieją fałszywki i dzięki nim będą ludzie którzy do grobu zabiorą przesąd że Amerykanów tam nie było


chociaż mogłobyć jeszcze tak że skoro Nasa ma zarabiać pieniędzory to czemu nie mieli sfabrykować dowodów, patrząc z czysto materialistycznego punktu widzenia i Nasa ma dowód i pieniądze od rządu
  • 0

#4

nobius.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tytuł tematu to oczewista hmm mała manipulacja z mojej strony, jako szaraczek bez dostępu do wszystkich danych nie mogę na 100% być pewnym swoich wniosków,
chciałem zrobić małą kontrę do innego tytułu w tym dziale:

" Lądowanie Apollo na Księżycu - KŁAMSTWO"

echkm ;)
  • 0

#5

Savalas.
  • Postów: 58
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też nie wątpie że amerykanie byli na księżycu ale nie mogę stwierdzić czy akurat wtedy kiedy to wszem i wobec było obwieszczone i czy fotki i filmy są prawdziwe czy nie. już nawet nie ważne jakie są nad tym wywody i opinie ekspertów, poprostu sam nie jestem wstanie zweryfikować ich obecności na księżycu
  • 0

#6

Jocker.
  • Postów: 240
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie byli ale niechcą pokazać co tam zobaczyli :)
  • 0

#7

nobius.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Savalas
nie jest tak źle, w końcu ludziska ruszyą tyłki na księżyc by jakoś go zagospodarować, to będzie wymagało postawienie na niskich orbitach
satelitów które przeanalizują teren z maksymalną dokładnością, a wtedy
z łezką w oku zobaczymy ten złom pozostawiony przez amerykańców.
................................albo nie zobaczymy ;)
Na chwilę obecną nie ma takich fot terenu księżyca na które by coś jednoznacznie dowodziły.

Też czasami myślę nad tym że może któraś z misji coś tam widziała INNEGO.....ech, kiedyś się wkurzę i wlezę na
te zakamuflowane serwery NASA (!!!)

;)
  • 0

#8

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Tytuł owego tematu mówi "Amerykanie tam byli..." - oczywiście , że mogli tam być.  


Jak to MOGLI BYC?
Jak ty mozesz miec jakies watpliwosci?
Pokaz mi chocby jeden dowod na to ze nie byli.
  • 0

#9

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No LOl nie byli ? :lol : na początku zrobili fake landingu na księzycu ale prędzej czy później wylądowali tam. Są nagrania z prawdziwego lotu i kroku człowieka.
Wam sie poprzewracało i myslicie że co kolejny krok NASA to kłamstwo, wyjdźcie na pole jest ładna pogoda co poniektórym wróci świeżośc do głowy a potem tu wróćcie
  • 0

#10

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uważam, że byli, ale to co tam zobaczyli nie nadawało się do upublicznienia i musieli sfałszować zdjęcia...
  • 0



#11

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pokaz mi chocby jeden dowod na to ze nie byli.


Problem w tym, że ja rozpatruję ową sprawę troszkę inaczej ... i pytanie zadane powinno brzmieć "Czy zdjęcia, które nam pokazano są prawdziwe ?" - moja odpowiedź brzmi - nie.

Dowody masz tutaj na forum + samodzielne poszukiwania ...

I co w tym jest takiego, że twierdze, że materiał nam przedstawiony jest kłamstwem , każdy odpowiada za siebie i ja swojego zdania nie zmienie ...

Równie dobrze mógłbym napisać, że tam polecieli lecz zobaczyli "kogoś jeszcze" (przykład - nagrania audio pomiędzy załogą a Houston) ... więc musieli sfabrykować zdjęcia. Mogę mieć taką opinie ... i co z tego, że inni takową teorię wyśmieją. Dla kogoś kto wierzy w istnienie inteligentnego życia poza Ziemią (i w to, że owi "goście" odwiedzają nas od dawna) to rzecz oczywista ... a zdanie reszty osób, które się z tego typu tez śmieją mnie nie obchodzi :)
  • 0



#12

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem nie ma co dyskutować o prawdziwości zdjęć bo te na 90% są sfałszowane, a czy byli na księżycu? Wydaje mi się, że tak.
  • 0

#13

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jedno pytanie: jesli nie byli na Ksiezycu to gdzie znajdowal sie w tym czasie pojazd Apollo?
  • 0

#14

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]  
Problem w tym, że ja rozpatruję ową sprawę troszkę inaczej ... i pytanie zadane powinno brzmieć "Czy zdjęcia, które nam pokazano są prawdziwe ?" - moja odpowiedź brzmi - nie.


Moja brzmi TAK, A to dlatego ze nawet gdbym mial watpliwosci jakos nigdzie ich potwierdzenia znalezc nie moge. Tyle ze faktycznie poddano zdjecia retuszowi i upubliczniono te najbardziej udane. Bo jak ogladalem je kiedys wszystkie to przynajmniej 1/3 nie nadawala sie do niczego. Chociaz niektorzy w takich fotkach i UFO widzieli.

Dowody masz tutaj na forum + samodzielne poszukiwania ...


Wybacz ale poza jednym zestawem podobnego tla w zdjeciach z dwoch roznych misji, ktore dalo mi do myslenia, nic co podwazaloby wiarygodnosc tych zdjec, nie zauwazylem.

I co w tym jest takiego, że twierdze, że materiał nam przedstawiony jest kłamstwem , każdy odpowiada za siebie i ja swojego zdania nie zmienie ...



No tym sposobem to moge stwierdzic ze Ziemia jest plaska. I ja swojego zdania tez nie zmienie :lol :
  • 0

#15

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

1) Wybacz ale poza jednym zestawem podobnego tla w zdjeciach z dwoch roznych misji, ktore dalo mi do myslenia, nic co podwazaloby wiarygodnosc tych zdjec, nie zauwazylem.


2) No  tym sposobem to moge stwierdzic ze Ziemia jest plaska. I ja swojego zdania tez nie zmienie :lol :


1) Jeśli tylko tyle udało ci się zobaczyć to nie moja wina ... bądźmy szczerzy skoro twierdzisz iż to prawda to dalej będziesz tak mówił (nawet jesli ktoś przedstawi ci "jakiś dowód") ... no to może poza zdjęciami i analizami (analiz jest tu więcej ale jeśli TYLKO sprawa z tłem jest dla Ciebie zastanawiająca to na siłę nie będę ci przedstawiał innych) polecam filmy ... (wiem ... wiem tam też nic nie ma) :papapa:

2) Szanuję twoje zdanie o płaskiej Ziemi, bo każdy wierzy w co chce ... :mrgreen:
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych