Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fat Pie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 replies to this topic

#1

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam,
Wiem, że ten temat juz był, ale moja prośba dot. nie ogólnie "chorych rzeczy", tylko całego wątku dot. autora powyższego projektu o interpretacje jego.
Plus prosba o zlecenie tłumaczenia z ang na pol: (jestem nieco skłócony z bratem a ze słuchu nie potrafie wykonac dostatecz. tłumaczenia + wiele słów jest "podchwytliwych" (gra słów lub jakies analogie).
Pozdrawiam

#2

OGIDYN.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwni ludzie robią dziwne rzeczy,których przeciętni odbiorcy nie muszą albo nawet nie są w stanie zrozumieć.Autor filmów liczy zapewne, że zaintryguje tym większą grupę odbiorców a co za tym idzie: kasa z reklam na późniejszej stronce,popularność itp W dobie wszechobecnych dragów,lady gagi i galerianek takie rzeczy przechodzą i nie ma sensu doszukiwać się w nich czegoś specjalnego.Filmy nie robią krzywdy - krzywdę może zrobić sobie człowiek o słabej psychice po obejrzeniu filmu i nie koniecznie musi być on nafaszerowany przekazami podprogowymi i shizującymi dźwiękami - to już tak odnośnie tych wszystkich filmów które się tak często na forum pojawiają.Może się mylę, bo nie zapoznałem się dokładnie z całą twórczością autora filmu - oceniam to schematycznie, bo jest cała masa durniejszych i gorzej wykonanych filmów, które też nie mają żadnego logicznego celu oprócz samego istnienia w sieci po to by pojawiać się na takich forach.

Użytkownik OGIDYN edytował ten post 18.11.2011 - 17:45


#3

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

przetłumaczyłem :)


tytuł: weź pigułkę
wychowanie zdrowotne lekcja 2

1(doktor) Pragniesz zapomnieć o tych potwornych chorobach na zawsze?

2(babka) Tak

1 Weź pigułkę i zapomnij że byłaś chora, przy okazji możesz zapomnieć że wzięłaś
tę pigułkę i kupisz następną, może się to także zapętlić we wielkie tornado zapomnienia.
Czy doświadczyłaś koszmarnego tornada? Następnym razem zapisz sobie że już wziełaś pigułkę!

2 ty cholerny ...

1 czy zechciałabyś spróbować nowej pigułki? ta jest różowa.

2 oooooo

1 BÓL, boli nieprawdaż? Spytaj się bólu czemu wybrał ciebie.

3(facet) czemu wybrałeś mnie bólu?

1 nie obwiniaj go! to dobry kompan, jest wszędzie i nigdzie, ból który ci dał jest
wspaniały, powinieneś mu za to dziękować.

3 dziękuję. Byłem takim nieczułym draniem, nie rozumiałem praw bólu, na szczęście
teraz jestem przykładem na to że można się zmienić, weźmy na to moje biodro-usta.

1 przemawiajcie do niego cicho i delikatnie a odwdzięczy ci się!

3 jesteś dla mnie czymś więcej, nigdy cię nie zapomnę bólu

1 i kto wie byćmoże później będzie gadał z grawitacją kiedy znowu się spotkacie

4(ból) tym razem nie zrobisz mu krzywdy, rozumiemy się?

5(pielęgniarka) eemm doktorze? eemm więc eeh więc...

1 o co chodzi pielęgniarko?

5 eeemm ee gr... grawitacja przychodzi do pana, chce się z panem widzieć, czy mam
mu powiedzieć aby zaczekał?

1 wpuść go, czy ona nie jest bezużyteczna? kiedyś biegła wszystkim na ratunek a teraz
ledwy strzęp dawnej jej

5 jestem bezużyteczna, denna

1 wygląda na to że pielęgniarka jest chora na pieprzoną depresję. pani wolftone(5)
czy byłaby pani tak miła i się przewietrzyła na dachu? to bardzo ważne.

5 eee yy czy czy dachy nie są aby niebezpieczne?

1 pielęgniarko prosiłem byś to zrobiła TERAZ.

5 eeem yy ja aa ee bo boję się wysokości, a co jak zemdleję?

1 IDŹ, czy to nie jest znajome? czy czujesz się żałośnie słabo? boisz się robaka czy
spuszczającej się wody w kiblu? może i ty chorujesz na tę pieprzoną depresję

5 nie jestem w niczym dobra, jestem beznadziejna

6(doktor2) pielęgniarko! uważaj jak chodzisz, na podłodze leży rozwinięty kabel.

5 ciekawe czy by to coś znaczyło gdybym się przewróciła i umarła.

1 te pigułki są w fazie testów, weźmiesz jedną?

5 tak

1 pisze - zmienić skład -. Debilko! powinnaś była być przygotowana na śmierć, jest do niczego
ośle, tak strasznie zimna. Nie będzie czytania na dobranoc i innych głupich historyjek
Powróćmy do momentu kiedy jeszcze żyła.

5 najprawdopodobniej umrę, nawet w tej chwili, co się dzieje gdy umieram?

1 po pierwsze zabieramy nasze plastry. Potem bijemy cię po ryju za to że marnowałaś
nasz czas, tylko żywi mogą go marnować. Na końcu za twoim pozwoleniem, oddamy cię jeszcze
ciepłą dla gwałciciela, wiem że to brzmi okropnie ale jeśli możemy przekonać
gwałciciela żeby ruchał naszych ochotników, oszczędzamy potencjalne ofiary gwałtu
-napis na budynku: centrum dla przygodnych gwałcicieli"- poprzez to przyczyniamy
się do "leczenia społeczeństwa", chciałabyś się przyczynić do uleczenia społeczeństwa
nieprawda?

5 ee tak, wydaje mi się że chciałabym.

1 ta kobieta umarła w niepewności, rani społeczeństwo, szkodzi mu!

5 ooo chyba zaraz zemdleje

1 cicho, weź tą pigułkę -strzał- jak smakuje?

5 bez smaku

1 jak się teraz czujesz?

5 czuje się tak samo

1 sukces! to było naszym zamiarem!

5 o czekaj chyba coś jest nie tak

1 weź jeszcze jedną -strzał- nadal czujesz się inaczej?

5 tak

1 sukces! tak jest, ta lekcja jest niesamowitym sukcesem! teraz pochyl głowę, oddaj
cześć bólowi i wypatruj śmierci, będzie po wszystkim szybciej niż myślisz


koniec

Użytkownik dusieqq edytował ten post 25.03.2012 - 01:40


#4

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo dziekuje - wiedziałęm, że codzienne oglądanie tego forum przyniesie rezultat.
Prosiłbym o przetłumaczenie jeszcze jednego tekstu z mojego sąsiedniego tematu, o czym napisze w PW

#5

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo dziekuje - wiedziałęm, że codzienne oglądanie tego forum przyniesie rezultat.
Prosiłbym o przetłumaczenie jeszcze jednego tekstu z mojego sąsiedniego tematu, o czym napisze w PW


prosilbym jeszcze, jak cos (to chyba jeszcze nie spam, ale wrazie czego przewiduje sytuacje, ze post w innym temacie jakos "przemknie")


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych