Skocz do zawartości


Zdjęcie

Światła na niebie - okolice Krosna i Jasła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#16

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Również to widziałem w okolocy 25km od Rzeszowa, najprawdopodobnie zwiazane to było z otawrciem domu handlowego Millenium w Rzeszowie, a urzadzenie to Sky Rose. :)
wygląda to mniejwiecej tak
http://www.youtube.c...1&v=_-szlrENueU
http://www.youtube.c...feature=related

Użytkownik real edytował ten post 19.10.2011 - 01:15

  • 0

#17

czarna8002.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja mama widziała to samo w Ustrobnej-8 km od krosna, było coś koło godz 20-tej, światełka były widoczne tak jak by za mgłą i tak jak piszą inni- po jakims czasie została tylko łuna. jest jeszcze kilka osob ktore to widziały. podobno poźniej tak jak by ulotniły się ku górze. chciała bym to osobiście zobaczyć:)
  • 0

#18

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Wszystkich. Sprawa obserwacji świateł trafiła również i do mnie otrzymałem ponad 20 zgłoszeń od różnych osób od Mielca aż po Krosno i okolice Jasła. Dysponuję dość słabym zdjęciem ''laserów'' koło Krosna. Z zebranych informacji mogę śmiało powiedzieć że nie bylo to tym razem żadne UFO lecz pokaz świetlny z Millenium Hall użyto naprawdę ogromnej mocy świateł 180 tys Wat. Mimo tego ludzie zareagowali i nie pozostali obojętni acz na tak efektowne ''zjawisko'' nikt nie wykonał dobrego zdjęcia a świadków było setki.

O innych obserwacjach UFO z Podkarpacia oraz światłach z Millenium Hal zapraszam na mojego bloga www.arekmiazga.blogspot.com zaznaczam że nie jest to reklama mojego bloga być może inni potencjalni forumowicze gdy coś zauważą będą znali adres.

Najciekawsze jest to że tego wieczora nad A 4 zauważono coś innego niż lasery było to nad Będziemyślem nie daleko Ropczyc- Sędziszowa zauważono niski przelot czego o kształcie delty ciemnego koloru zbieram w tej sprawie informacje. Pozdrawiam ;)
  • 0

#19

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

real mniej więcej tak wyglądało nasze "UFO" ;) Panie Arku nie ukrywam, że nieco jest mi szkoda, że nie było to UFO na skalę "masową", bo byłby to chyba pierwszy (o ile się nie mylę) taki przypadek, że jeden obiekt był widziany przez tyle osób, w tym samym czasie, nad niemal całym województwem ;) wypada czekać na inną manifestację :P kiedy można spodziewać się materiałów odnośnie wspomnianego deltowatego obiektu? Sądzę, że temat świateł na niebie w okolicach Krosna, Jasła (i jak się okazało także innych miast i miejscowości) można uznać za zamknięty ;)
  • 0

#20

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak szkoda, ale jak to mówią ''nie wszystko UFO co się świeci'' a tak na poważnie była taka masowa obserwacja na Podkarpaciu osobiście i ja mając 9 lat obserwowałem tą srebrzystą kulę było to 13 lipca 1984 roku opisałem to szczegółowo na moim blogu. Obiekt obserwowany był przez tysiące osób od Przemyśla aż po Tarnów dysponuję relacjami pilota oraz kierownika kontroli lotów z Mielca.
  • 0

#21

ozyrys.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niby tyle poszlak, tyle masowych obserwacji, pośrednich dowodów a nadal tematyke UFO postrzega sie jako zagadnienie z gatunku science-fiction :/ Zmieniłoby się to chyba tylko wtedy gdyby w centrum Warszawy czy Nowego Jorku wylądował statek-matka obcej cywilizacji, choć i to zjawisko mogłoby zostać uznane za zbiorową halucynacje albo balon meteorologiczny :D
  • 0

#22

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety gdy naukowcy oraz rządy na świecie nie będą ukrywać tego faktu kto wie co będzie w przyszłości, dowodów jest wystarczająco dużo aby mówić o faktach obecnie wielu fizyków w pełni akceptuje zjawisko UFO, ale są to jednostki w gigantycznym molochu naukowców dla których UFO = stukanie placem w czoło. Cięzko powiedzieć jak długo taki stan rzeczy będzie trwał ale obawiam się że bardzo długo tym bardziej, że to co nazywamy UFO nie dba o otwartą formę kontaktu bez względu z jaka mamy do czynienia inteligencją ?
  • 0

#23

ciasteczkowypotwor.
  • Postów: 96
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Skoro było otwarcie tejże Hali, to były to zwykłe światła efektowe, albo i SkyRose, albo i AlphaBeam, albo coś podobnego. Zasię tego światła jest naprawdę duży. Dla przykładu głowa o mocy 300W (tak 300W żarówka) ma odległość bezpieczną świecenia 12m. Z odległości 4-5m koledze przypalił się polar. Natomiast w urządzeniach widocznych na filmiku są lampy o mocy 1200-2500W, choć bywają i oświetlacze, czy rzutniki z lampami 12kW.

Dlaczego nie było widać promienia? Otóż kat odbicia promienia od lekkiej mgły, czy po prostu wieczornego powietrza jest stosunkowo mały i widać go góra kilometr dwa od wiązki, poza tym, ilość odbitego światła jest naprawdę mała. Stąd widać dopiero odbicie od chmur, gdyż są o wiele gęstsze, aniżeli powietrze z lekką wieczorną mgłą. Druga sprawa, to odpowiednie formowanie wiązki, po to jest tam naprawdę skomplikowany układ optyczny, aby wiązka się nie rozpraszała.
  • 0

#24

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

bezposrednio z milleniu hall, i oto cale zamieszanie które ciagnie sie 2 strony

  • 0

#25

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ciągnąć się i 5 stron jeśli pozwoli przybliżyć forumowiczom że światłą laserowe mogą wprowadzić w duży błąd tak wiele osób a nie robić z tego made in UFO jak inne serwisy. Mam informację że wczoraj też nad Rzeszowem obserwowano chyba lasery co jest prawdopodobne ze względu na zachmurzenie nieba.
  • 0

#26

Adolf.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

hahahah kolejne niewiarygodne dziecko probujace zablysnac i miec chociaz swoje 5 min na tym forum, nawet nie przeczytalem rozpoczynajacego posta gdyz wiedzialem ze niczym nie rozni sie od innych tematow ktorych przeczytalem juz zbyt wiele i wiem ze kazdy nastepny jest o praktycznie o tym samym a skutkiem jego powstania bylo zbyt wiele wolnego czasu ktory mozna dobrze zmarnowac piszac ten oto stek bzdur, oczywiscie kazdy ocenia wedlug siebie i tak oto wiekszosc tematow z tego rodzaju jest glupia, opisana historia nie ma zadnego powiazania logicznego, autor natomiast jest swiecie przekonany ze ktos w to uwierzy...
  • -3

#27

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

a skutkiem jego powstania bylo zbyt wiele wolnego czasu ktory mozna dobrze zmarnowac piszac ten oto stek bzdur,


Panie Adolf, a czy Pan przypadkiem nie ma za dużo czasu na bezsensowną krytykę każdego tematu? Czekam na Pana fascynujący pierwszy temat, bo ten, w którym się Pan przedstawiał nie ma żadnej wartości.
  • 0



#28

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pan Adolf chyba poza nabijaniem postów niczego sensownego nie wprowadza w temat bo haaaaa już w samo w sobie mówi o Człowieku, który zaczyna wątek na forum. Proponuję nie marnować czasu i pisać do rzeczy. Adolf nawet jak sam napisał nie przeczytał wątku i nie ma bladego pojęcia o czym tu piszemy ? Nie wiem może nie wie, że piszemy nie o UFO a o laserach z MH. Zatem Drogi Pani proponuję najpierw zapoznać się z tematem a potem pisać a nie odwrotnie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych