Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Parlamentarne 2011


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
937 odpowiedzi w tym temacie

#826

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z okazji wyborów wyjątkowo się w tym temacie wypowiem.

Myślę gdzie ten wielki geniusz polityczny Korwina. W końcu koleś mówił, że KNP ma szansę się stać trzecią partią w sejmie... A tutaj 1%, lol. Za cztery lata pewnie znowu będzie wielki hype, że KNP dostanie się do senatu i rozbije tym razem bandę pięciorga.

(...) Bo na KNP głosuje prawdziwa inteligencja, która swego czasu była w absolutnej awangardzie użytkowników Internetu.

LOL - skrajny narcyzm do n-tej potęgi. To ja może zacytuję niektórych zwolenników Mikkego z YT, na przykład:

Jak słyszę jej puste p********* tym k*******  głosikiem to mam jej ochotę p*******ć, bo mnie kara nie odstrasza.

Źródło. Komentarz znajduje się w najlepiej ocenianych komentarzach.

Ja tam uważam że wyborcy JKM są z grubsza tacy sami, jak wyborcy innych partii. Ot, zdarzają się i mniej, i bardziej inteligentni.

Dlatego trzeba poważnie zastanowić się nad obaleniem demokracji, bo jest to ustrój wręcz zbrodniczy.(...)

No, twoja ulubiona partia przegrała wybory. No to ustrój trzeba zmienić! Rewolucja! NA BAGNETY!

Co za egocentryzm.

Użytkownik Rainbow Lizard edytował ten post 09.10.2011 - 21:15

  • 0

#827

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Hologram,
ponawiam pytanie, TY TO NA POWAŻNIE?



Każdy ma własne opinie. Nie uważam że w polsce istinieje partia która może załatać dziury w wielu segmentach gospodarki, sądownictwa, prawa podatkowego itd. Ale ja jestem zadowolony z rządów PO. Wolny rynek waszego guru Korwina-Mikke - jestem zdecydowanie na Tak, ale reszta jego poglądów mnie przeraża. Poprostu jego osoba nie spotkała się w sensowną krytyką.
  • 1

#828

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

RP to zakamuflowane procenty dla PO, trzeba być głupcem, żeby tego nie zobaczyć.
Prezes jaki jest taki jest, ale jakby się pozbył niektórych współpracowników, można by tą kadencję jakoś przeżyć.


Dokładnie. Długo nie mogłem odczytać tego gościa, ale im więcej się o jegomościu z Biłgoraja dowiadywałem i im więcej wywiadów oglądałem tym bardziej rozumiałem tą gierkę. Człowiek ten jest typowym bezideowcem i karierowiczem jak reszta towarzystwa przy korytku z czego przez najbliższe 4 lata (o ile ten sejm tyle wytrwa) się skrupulatnie wywiąże.
  • 0

#829

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wieczór wyborczy TVP - Joseph Goebbels mógłby uczyć się "sztuki" propagandy i manipulacji od dziennikarki prowadzącej.
  • 1

#830

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby się tak głębiej zastanowić to żadne rządy nie gwarantują Polsce sukcesu. Jesteśmy zadłużeni po uszy, a co roku to zadłużenie będzie się ciągle powiększać. Ciesze się, że wygrało PO bo jak ludzie na prawdę poczują po kieszeni kryzys to cała ta ekipa będzie przegrana jeśli idzie o wybory przez długie, długie lata. Z drugiej strony dziwni mnie to, że Polacy dając poparcie rzędu 40 procent platformie daje przyzwolenie politykom na dalsze kłamanie w żywe oczy. Nie chcę przytaczać po raz enty, jak to Tusk mówił jak to u nas dobrze i w ogóle, a kilka miesięcy później podnosi VAT wbrew obietnicom jakie składał wcześniej.
Najbardziej zabawne jednak to wynik Palikota. Facet jest mega zabawny, jego kampania to jakieś populistyczne hasła co do opodatkowania kościoła i legalizacji marihuany. Te 10 procent to głównie zasługa tego, że sporo młodych jest za marihuaną więc dostał tyle procent. Szkoda, że jego wyborcy mogą liczyć tylko na wniosek w sejmie bo ustawa legalizująca marihuane może przejść jedynie jeśli będą jakieś wały za plecami.
Najbardziej cieszy wynik SLD :) Dosyć już mam buzi Napieralskiego...
  • 0

#831 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=2iYMnH-54c4&feature=player_embedded

Dołączona grafika

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Tyle w temacie

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 09.10.2011 - 21:22

  • 2

#832

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przy nazwisku kandydata powinno się stawiać nie krzyżyk, a podpis. A najlepiej jakby była gąbka nasączona tuszem i każdy mógłby wstawić odcisk palca. (...)

A najlepiej jakby każda karta miała nadrukowany unikalny numer, który głosujący mógłby zapamiętać i sam mógłby zweryfikować swój głos na listach zbiorczych, (...)

NWO jak nic.
Dziękuję, nie chcę aby ktoś sprawdzał na kogo głosowałem. Takie rozwiązanie do tego po prostu zmierza. Wolę anonimowość.
  • 0

#833

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=2iYMnH-54c4&feature=player_embedded

Dołączona grafika

Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy.

Tyle w temacie




Skomentuje to ten sposób. Poziom agresji u wyznawców JKM i u niego samego jest widoczny gołym okiem. Wyobraż sobie monarchie i JKM, to tak samo zbrodniczy ustrój jak Demokracja, trania, anarchia itd. Nie ma narazie doskonałego ustroju. Wszystkie przynoszą agresywne zachowania bo każdy pragnie rządzić. Chodzi o to ażeby się podporządkować i doskonalić to co jest bliskie doskonałości. Monarchia to przeżytek który nijak sprawdziłby się w dzisiejszym społeczeństwie technologicznym. Im większa równość społeczna, tym mniejszy poziom agresji.
  • 2

#834

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

LOL - skrajny narcyzm do n-tej potęgi. To ja może zacytuję niektórych zwolenników Mikkego z YT, na przykład:


Obudziła się nasz jaszczureczka? Lepiej jakbyś zaczął od odpowiedzi na poprzednie posty, które pozostały bez odpowiedzi. W ten sposób udowodnił byś nam, że jesteśmy narcyzami. Niestety jak ktoś nie potrafi odpowiedzieć na rzeczową polemikę to mamy prawo sądzić, że jesteśmy inteligentni i nikt nam niczego nie potrafi zarzucić.

To, że ktoś używa przekleństw czy dosadnego języka nie znaczy, że jest głupi. Te słowa dobrze oddają i moją reakcję emocjonalną na puste słowa Senyszyn, ale to i tak nie znaczy, że ten co napisał komentarz i Ci co go oceniali to automatycznie zwolennicy UPR/KNP/liberałowie.



No, twoja ulubiona partia przegrała wybory. No to ustrój trzeba zmienić! Rewolucja! NA BAGNETY!

Co za egocentryzm.


Egocentryzm to prezentują zwolennicy innych partii, co to naobiecują im gruszek na wierzbie, a rządzą krajem jak zabaweczką, bez grama rozumu i odpowiedzialności.
  • 0

#835

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Frekwencja mnie osobiście zasmuca najbardziej..

Ponad 50% uprawnionych do głosowania nie ma prawa narzekać przez najbliższe lata!




  • 1



#836 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Im większa równość społeczna, tym mniejszy poziom agresji.

Lol, za 5 lat wychodząc do szkoły/pracy będziecie przybijać piąteczkę Ahmedowi, Kalemu, Aaronowi zobaczycie, że coś jest nie tak. I przypomni się ta równość społeczna, kiedy będziemy gośćmi w naszym kraju.
  • 2

#837

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego wolisz być anonimowy ? Takie rozwiązanie daje o wiele większą szansę na brak jakichkolwiek manipulacji. Jeśli ktoś idzie na wybory i oddaje głos na jakąkolwiek partię to w moim mniemaniu jest on pewny swego wyboru i ma argumenty za, więc nie boi się tego, że ktokolwiek inny będzie miał wgląd na kogo oddał ten głos.

Ponad 50% uprawnionych do głosowania nie ma prawa narzekać przez najbliższe lata!


Idąc takim tokiem rozumowania skoro nie bylem głosować i nie mogę narzekać, to państwo nie ma prawa pobierać z moich pieniędzy podatków.


Państwo i tak ma wystarczająco informacji o Tobie więc kolejna, która zdradzała by na kogo głosowałeś zbyt wiele Twojej wolności by nie ujęła. Chyba, że obawiasz się, że w naszej upragnionej "demokracji" na zwolenników niektórych partii nakładane były by reperkusje ?

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 09.10.2011 - 21:38

  • 1

#838

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dlaczego wolisz być anonimowy ?

Bo tak lubię, a zaproponowane rozwiązanie służyłoby także gromadzeniu o mnie informacji na kogo głosuję.
  • 0

#839

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiecie co jest smutne w tym wszystkim ? Że jutro idę do pracy i doskonale wiem, że nic więcej się nie zmieni.
  • 2



#840

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hologram, nie wiem co twój komentarz do posta Anima Damnata ma z nim wspólnego. Co ma wspólnego ustrój demokratyczny z fałszowaniem wyborów? Fałszowanie wyborów jest oczywistym przejawem braku demokracji.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych