Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacje UFO - temat zbiorczy


  • Please log in to reply
371 replies to this topic

#1

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na wstępie napiszę, że szukałem jakiegoś istniejącego już tematu, gdzie mógłbym wrzucić tekst i filmy nt. obserwacji UFO. Jednak takiego nie znalazłem, a zakładanie nowego tematu tylko po to, by zebrać kilka/kilkanaście odpowiedzi i o tym zapomnieć mija się z celem. Dlatego też pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby założenie specjalnego tematu, w którym można by umieszczać informacje na temat takich obserwacji UFO, które nie są dość sensacyjne by zakładać dla nich odrębne tematy.

A teraz przejdżmy do meritum.

UFO nad autostradą! Dziesiątki świadków


Dołączona grafika


Świadkami przedziwnego incydentu byli mieszkańcy amerykańskiego stanu Missouri. Kierowcy podróżujący jedną z autostrad, ujrzeli w pewnym momencie rozświetlony obiekt. W regionie podwyższony został alert związany z aktywnością UFO. Podniesiono go do poziomu trzeciego.

Na razie nikt nie potrafi wyjaśnić pochodzenia dziwacznego pojazdu. Zeznania większości obserwatorów są natomiast zgodne i nie pozostawiają wątpliwości. Wg relacji, niezidentyfikowany wehikuł znalazł się nad drogą, by w pewnym momencie znacząco obniżyć trajektorię lotu. Świadkowie twierdzą, że chwilę później rozpadł się na kilka mniejszych jednostek - poinformował amerykański serwis IO9.

"Widzieliśmy obiekt, który miał kształt bombowca oraz zielone i białe światła unoszące się nad autostradą. Na początku powiedziałam mężowi i dzieciom, że myślałam, iż to sterowiec. Ale im byliśmy bliżej, tym pojazd ten wykonywał dziwniejsze manewry" - powiedziała kobieta, która tajemnicze zjawisko miała okazję dostrzec na własne oczy. "Obracaliśmy się, żeby się zbliżyć. I kiedy znaleźliśmy się już odpowiednio blisko, to wystrzeliło jak rakieta".

Zdaniem świadków, gdy obiekt zbliżał się do bardzo wolno przemieszczających się samochodów, można było zauważyć setki bardzo jasnych świateł. Niektórzy uważają, że były one wręcz oślepiające i przypominały oświetlenie, które spotkać można na obiektach sportowych. Nie brakuje porównań, że UFO swoim kształtem przypominało bumerang. Potem - wedle zeznań - podzieliło się na trzy części i ślad po nim zaginął. Wszystkim tym zdarzeniom towarzyszyła niepokojąca martwa cisza.

Do mediów trafiło jedno ze zdjęć dokumentujących wydarzenie, do którego doszło 4 października. Co ciekawe, podobny incydent odnotowano także kolejnego dnia. 5 października służby także zostały zaalarmowane przez zaniepokojonych kierowców, którzy dostrzegli unoszący się nisko nad ziemią jaśniejący obiekt.

"Unosił się ok. 150 metrów nad drogą. Opuściłem w samochodzie okna, ale nie dało się usłyszeć żadnych pochodzących z wehikułu odgłosów. Słychać było tylko hałas przemieszczających się samochodów" - powiedział cytowany przez serwis "The Examiner" świadek. "Miał kształt małej piramidy - z kopułą w górnej części - ale pokryty był jasnymi, białymi światłami. Dolna część była w kształcie litery V i widać było na niej kilka świateł".

Tylko we wrześniu tego roku w amerykańskim stanie Missouri odnotowano 27 incydentów z udziałem Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. W tym czasie najwięcej "spotkań" z NOL zarejestrowano w Kalifornii. Było to aż 86 przypadków.

Władze zazwyczaj milczą w podobnych sprawach. Być może służby już wkrótce będę się dzielić swą wiedzą w podobnych sytuacjach. Na biurko prezydenta Stanów Zjednoczonych może wkrótce trafić wyjątkowa petycja, która wzywa Baracka Obamę do tego, by uznał istnienie cywilizacji pozaziemskich, ale przede wszystkim doprowadził do odtajnienia wszystkich rządowych archiwów zawierających informacje na temat kontaktów z UFO.

Źródło




Użytkownik kamilus edytował ten post 11.10.2011 - 18:01

  • 4



#2 Gość_kaerc

Gość_kaerc.
  • Tematów: 0

Napisano

ctrl+c ctrl+v

Edit: +.....
4.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

  • -17

#3 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Przyzwyczaiłem się do "sensacyjnych" doniesień na temat UFO, w większości wszystko da się jakoś wytłumaczyć i "upchać" w kącie ,70% z doniesień o UFO to jest jedna wielka pomyłka.
Natomiast zadziwiła mnie informacja iż W regionie podwyższony został alert związany z aktywnością UFO. Podniesiono go do poziomu trzeciego, więc jak to rozumieć? Przecież oficjalnie ....tematu nie ma, a tu taka wiadomość ;).
Przyznam że takiej fotki z UFO nigdy nie wiedziałem, a siedzę w tym temacie od lat.
  • 0

#4

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co oglądałem odnośnie takich fajnych zdjęć tzw. reportaż na Discovery World jak panowie nagrywali lądujące samoloty- właśnie robił się efekt rozmazania. Wystarczy stop klatka i mamy tanią sensację.
  • 0

#5 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

A co oglądałem odnośnie takich fajnych zdjęć tzw. reportaż na Discovery World jak panowie nagrywali lądujące samoloty- właśnie robił się efekt rozmazania. Wystarczy stop klatka i mamy tanią sensację.

To zależy jak kto do tego podchodzi,nie ukrywam że UFO to moja pasja uwielbiam ten temat,jest tyle ciekawych obserwacji i relacji ludzi że trudno na tym chwili sie nie zastanowić ,coś jest w temacie i tyle,widziałem tysiące filmów jak i zdjęć UFO, sam niejednokrotnie w życiu byłem obserwatorem przedziwnego zjawiska UFO,dużo by pisać,ale uważam że "wypaliłem" się w jakimś stopniu jeśli chodzi o UFO,pisałem niejednokrotnie ,co jak,gdzie kiedy,lawina śmiechu i cyniczny kretynizm ludzi,powala na łopatki,Oni wiedzą najlepiej,jeśli On nie widział nigdy w swoim życiu Ufo to jakim prawem TY mogłeś widzieć,ale te prześmiewcze lata mamy już za sobą,ludzie stają się bardziej świadomi, a zasługą jest dostępność do netu.
Pozdro
  • -1

#6

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Najświerzsza obserwacja z bardzo znanego źródła

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 16.10.2011 - 19:25

  • -1



#7 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Obserwacja rzeczywiście jest ze znanego zródła,ten Pan jest chyba jedynym fenomenem, który dosłownie na zawołanie nagrywa NOL-e ze swojego poddasza.
Niby jest udowodnione przez Ufologów autentyczność filmów i wiarygodność "gościa" ,ale pozostaje ALE....dla zwykłego Kowalskiego.
  • 0

#8

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy wierzy to w co chce do cholery... Jedni wierzą w Boga, drudzy w Allaha, trzeci w Pieniądze a inni w Nicość. Więc kolego scigany każdy ma prawo wierzyć w to co chce- na siłę mnie ie przekonasz, że NOL-e się zdarzają(dokładnie zagłęb się w historię Bitwy o Anglię), ale nie można kogoś nazywać głupkiem, że nie wierzy w małych zielonych ludzików... Ja w tej sprawie jestem sceptykiem i jeżeli chcesz udowodnić, że istnieją kosmici, którzy przylatują na Ziemię, żeby cieszyć się z głupich ludzi, którzy robią im zdjęcia(nie ma to sensu) to poproszę o pełną morfologię krwi i ogólna anatomię tego czegoś.I proszę o dokładne dowody, a nie zdjęcia, które możesz samemu obrobić dodając śmieszny talerzyk.
  • 1

#9

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

po pierwsze nie musisz odrazu obrazac innych uzytkownikow a po drugie jesli czegos oczekujesz to daj tez cos od siebie. Nie rozumiem Twojej frustracji bo jest ona bezpodstawna. Gorszy dzien nie usprawiedliwi Twojego zachowania.
Dla takich osob zaden dowod nie jest odpowiedni i wystarczajacy do przekonania, nawet jesli byloby to o co prosisz chcialbys wiecej

I po co Ci morfologia krwi skoro i tak jej nie zrozumiesz = zaprzeczysz, ze jest ona prawdziwa
  • 0



#10 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Każdy wierzy to w co chce do cholery... Jedni wierzą w Boga, drudzy w Allaha, trzeci w Pieniądze a inni w Nicość. Więc kolego scigany każdy ma prawo wierzyć w to co chce- na siłę mnie ie przekonasz, że NOL-e się zdarzają(dokładnie zagłęb się w historię Bitwy o Anglię), ale nie można kogoś nazywać głupkiem, że nie wierzy w małych zielonych ludzików... Ja w tej sprawie jestem sceptykiem i jeżeli chcesz udowodnić, że istnieją kosmici, którzy przylatują na Ziemię, żeby cieszyć się z głupich ludzi, którzy robią im zdjęcia(nie ma to sensu) to poproszę o pełną morfologię krwi i ogólna anatomię tego czegoś.I proszę o dokładne dowody, a nie zdjęcia, które możesz samemu obrobić dodając śmieszny talerzyk.

Nigdy a nawet nie mam zamiaru przekonywać kogokolwiek a Ciebie szczególnie,jak byś czytał mnie uważniej to zobaczysz że do końca nie jestem pewien co do istnienia UFO,nie wiem skąd w Tobie tyle agresji,nikogo nie nazwałem niemądrym człowiekiem, jeśli temat jest mu obcy ,ubliżył bym mojej mamie, cioci i całej rodzinie nie mówiąc o ludziach np z "neta", napisałem że jeśli masz jakieś doświadczenie z UFO warto się z tym podzielić,niestety większość prymitywów ma to do siebie ,że jak nie można czegoś wytłumaczyć racjonalnie to trzeba wyśmiać,to jest taka obrona niemądrych ludzi.
Ja osobiście wierzę w istnienie UFO koniec i kropka.
Nie obrażaj ludzi,jeśli Cię temat nie interesuje to wejdz na inny, tak abys się mógł wymienic doświadczeniami,a nie fobią do czegoś o czym nie masz pojęcia brachu.
POzdro
  • 1

#11

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

scigany dzięki za minusika z Twoim kolegą. Również odwdzięczę się tym samym.
Pozdrawiam ;)
I za prymitywa możesz beknąć ;)

Użytkownik conders2 edytował ten post 16.10.2011 - 20:49

  • -3

#12

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to dorzucę kolejny film do kolekcji.

http://www.youtube.com/watch?v=Cw1XW4X9qwA

23 października br. na miastem Guadalajara (Meksyk) sfilmowano przelot gigantycznej floty niezidentyfikowanych obiektów.


Tego typu armady cywilizacji pozaziemskich odwiedzających Meksyk prezentował już ładnych parę lat temu Jaime Maussan na swoich konferencjach ufologicznych.
Przykład poniżej.

http://www.youtube.com/watch?v=x72RHN_e4dY
  • 1



#13

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tych okolicach często odbywaja sie loty balonów i baloników. :mrgreen: Start floty balonów w czasie festiwalu baloniarzy w okolicach Guadalajary

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http://img220.images...omestoearth.jpg

Dołączona grafika




Dołączona grafika



http://www.youtube.com/watch?v=8mUEjIfez_k
  • 3



#14 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Podobno Piorun kulisty.

  • 0

#15

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie owad, obiekt przelatuje za budynkami.




  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych