Skocz do zawartości


Piktogramy W Siedlcach!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

może ta wieś nie chce tego, nie chcą setek turystów z pobliskich okolic, chociaż w sumie mnie to dziwi



Szefo, skąd Ty mieszkasz! Siedlce, to całkiem spore, byłe miasto wojewódzkie.
Wieś. Tez coś. :hmm:
  • 0

#17

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skąd ja mieszkam?
mieszkam na wiosce zabitej dechami zwanej Poznań :P

i raczej nie wiedziałem ze Siedlce to spore miasto :]

a tak wogóle to takie pole kojarzy mi się ze wsią więc sory za mój błąd
  • 0

#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Wrrrrrr.........zdjęcie było robione w okolicy Szpitala Wojewódzkiego, położonego na peryferiach miasta, więc widok łąki nie jest niczym niezwykłym.


Mieszkanie w Poznaniu czy innej wsi zabitej dechami, nie zwalnia z podstawowej znajomości mapy Polski.
Czego Was teraz uczą w tych szkołach. :hmm: ;-)
  • 0

#19

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BUAHAHAHAHAHAHAHAHA :rotfl: :rotfl: :lol : :-D :-D :rotfl: :lol : :wow: :wow: :mrgreen: :rotfl: :lol :

"cieniutkie te piktogramy znowu, takie trzy kółeczka to mogę sam zrobić, żenada w czym dla kosmitów polskie zboża są gorsze choćby od angielskich."

:-D :lol : :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wow: :rotfl: :lol : :-D :mrgreen: :wow:

LOL LOL I JESZCZE RAZ LOL

Zwycięstwo dzieci Neostrady! Cały artykuł na poziomie Faktu, ale to co dzieje się dalej to LOL miesiąca! Analizy piktogramu ze zdjęć z sieci i krytyka polskich agroznaków (ufole się nie starają).

A skąd wiadomo, że cropsy robią ufole?? Odpowiedź nie jest taka prosta i możemy się zdziwić jak ją poznamy (o ile ją poznamy).

LOL miesiąca przyznany :)
  • -2

#20

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mike, chyba nie zrozumiałeś ironii
  • 0

#21

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to teraz wszędzie będą powstawać piktogramy ?

Zgodzę się tylko z tym, że część jest autentycznych ale tylko w Anglii choć tam też pojawiło się od groma amatorów taniej sensacji.
  • 0

#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałm tylko napomnieć że FAKT był jedynym w Polsce pismem który wbrew ogólnemu spiskowi relacjonował podróż wieloryba z Bałtyku wgórę Wisły aż do Warszawy.....
  • 0

#23

Monkey.
  • Postów: 29
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktosiuf i mi powiesz jeszcze że wieloryb był prawdziwy?
:lol sorry nie mogłem ...
  • 0

#24

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe 3 kółka a taka sensacja , niesadze zeby to bylo cos wiecej jak napaleni kreslarze kręgów , a moze rodzaj protestu Pielęgniarek :P
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zgodzę się tylko z tym, że część jest autentycznych ale tylko w Anglii choć tam też pojawiło się od groma amatorów taniej sensacji.


A co to znaczy krag autentyczny i nieautentyczny ? Dla mnie wszystkie sa autentyczne bo... poprostu sa ! Kazdy znich zostal zrobiony w jakis sposob, a gadanie o prawdziwosci czy nieprawdziwosci nie ma sensu.
  • 1

#26

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ale gadanie o kregach zrobionych przez ludzi na takim forum to nie ma sensu chyba :Pale Tiamat ma racje jesli cos istnieje to jest autentyczne :)
  • 0

#27

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

JAMOCHŁONIK:
no ale gadanie o kregach zrobionych przez ludzi na takim forum to nie ma sensu chyba

Czyli wg. Ciebie sceptyczne myślenie nie jest porządane na tym forum, tu dzielą się swoimi doświadczeniemi i spostrzeżeniami ludzie o otwartych umysłach.
"no ale gadanie o kręgach zrobionych przez ludzi" a kto udowodnił że są zrobione ludzką ręką, równie nie udowodnisz że powstały w jakiś pozaziemski sposób.
Także ja widze sens w rozmawianiu o kręgach czy to stworzonych przez ludzi czy nie, na takim forum :)
  • 0

#28

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że to jest krąg zbożowy zrobiony przez ludzi. Mało efektowny i na zdjęciach wygląda jakby był zrobiony niedbale, w pośpiechu.
  • 0

#29

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak...to musi być FAKT...
"Pielęgniarki czują, że są podglądane!"

...
n/c

btw.

ale to co dzieje się dalej to LOL miesiąca!


LOL miesiąca przyznany :)



Aha, 'śmiech na głos', 'głośny śmiech' przyznany!
To ja panu przyznaję PZPN roku i NSA miesiąca!
  • 0

#30

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm, ja mieszkam 5 km od Siedlec i o żadnym UFO nie słyszałem ani nie widziałem ;] Chociaż w mojej miejscowości był przypadek, że jakieś świecące znaki na świni się ukazały co zaraz opisał fakt. Oczywiście okazało się, że chłopu zapłacili, żeby wymalować na niej znaki ;] Gorzej, że do się rozniosło po całej wsi, ich dom akurat sąsiadował ze szkołą, nauczyciele się dowiedzieli, wszyscy mieli polewkę z rodziny ;]
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych