Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadlatuje kometa Elenin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
574 odpowiedzi w tym temacie

#556

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Prawdziwe fakty o komecie elenin

W tym momencie kometa rozpadła się na wiele małych fragmentów, które być może będziemy w stanie zobaczyć z dużego teleskopu na początku października;

Fragmentów komety nie zmienić ścieżkę i będzie lotów w orbitę komety, tzn. nie dotrze do Ziemi w odległości mniejszej niż 35 000 000 km;

Obecnie kometa elenin nie jest widoczny na zdjęciach z SOHO i statków kosmicznych STEREO;

Kometa widoczna na zdjęciach z sondy STEREO-B (HI-1 kamera) jest komety 45P / (Honda-Mrkos-Pajdusakova);

Comet elenin, nawet jeśli nie rozpadł, nie zaćmienie Słońca, gęstość komety koperty gazu (śpiączka), jest niewielkie i ziemskiego obserwatora nie zauważyłem tego wydarzenia;

Ziemi nie przechodzi przez ogon komety, ponieważ w chwili obecnej nie istnieje;

Kometa nie spowoduje i nie może wyrządzić żadnej szkody dla nas i naszej planety.
http://spaceobs.org/...g/comet-elenin/


Nie ma to jak kopiuj-wklej z translatora...
Byś się chociaż pokusił o przepisanie tekstu, aby miał on "ręce i nogi", a nie tylko jedną nogę...
Poza tym żadna nowość, bo wszystko było już pisane wcześniej-trzeba było uważnie czytać, a nie wrzucać pierwsze lepsze filmiki, gdzie nic poza prowokacją i zwróceniem na siebie uwagi(co muszę przyznać-udało Ci się patrząc na liczbę czerwonych minusów) nie było.

Użytkownik sebacyw edytował ten post 27.09.2011 - 23:17

  • 0



#557

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sebacyw, odsyłam do mojego postu z innego tematu.

Pytanie gdzie są teraz Ci co tak stali za teorią koniunkcji? Teraz już można chyba definitywnie zamknąć temat.
  • 0



#558

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

amen alleluja - po raz kolejny apokaliptyczne wizje ludzi i wielkie spiski NASA przegrały z rzeczywistością :roll:
  • 4

#559

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie zamykajcie tematu! DREJ z pewnością jeszcze coś ciekawego nam tu wrzuci :mrgreen:
  • 3

#560

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wielkie oczekiwania i wszystkie teorie budowane wokół tej komety znowu wzięły w łeb w starciu z rzeczywistością.Ciekawe jak długo będziemy czekać aż kolejny obiekt kosmiczny zostanie namaszczony na następcę Elenina? :rotfl:

Użytkownik Tempter edytował ten post 28.09.2011 - 09:25

  • 0



#561

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie zamykajcie tematu! DREJ z pewnością jeszcze coś ciekawego nam tu wrzuci :mrgreen:

DREJ nie istnieje. Jego miejsce zajął Strazak sam.
  • 1

#562

stb.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Teraz czekamy na kolejną kometę, która mimo, że przeleci tys. km od Ziemi, na pewno nas rozwali!

Tak już mamy od wielu lat, ale to w sumie nic dziwnego, jak tys. ludzi siedzi w domach i wymyśla głupoty nie mając pojęcia o czym piszą. No i potrzeba nowego terminu końca świata, bo w ten w 2012 już prawie nikt nie wierzy :).
  • 0

#563 Gość_Strazak sam

Gość_Strazak sam.
  • Tematów: 0

Napisano

Zobaczymy za pare dni, NASA usuwa obrazki ELENIN z SOHO, jeszcze bedzie głosno o elenin.
  • -9

#564

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

NASA usuwa obrazki ELENIN z SOHO

Pokaż mi źródło tych sensacji.

edit Yawgmoth
Usunąłem 4 ostatnie posty, bo nie dotyczyły Elenin. A ta prawdopodobnie się rozpadła, więc prawdopodobnie temat zostanie zamknięty (w okresie do 1.5 tygodnia, gdy pojawi się jakieś info, które sprawi, że nie trzeba już używać słowa "prawdopodobnie"). Do tego czasu proszę nie zaśmiecać już tematu.

  • 0

#565

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

juz dawno powiedziane ze komety nie ma a wy dalej doszywacie jakies teorie .. na miejcu moderatora przymknal bym ten dzial na chwile zeby co niektorzy "rozczarowani" faktem ze nadal zyjemy i mamy sie dobrze nieco ochloneli.
bodajze dager strpne wczesniej dal info o koncu komety .... wiec ... chyba nie ma co doszywac kolejnych teorii

Użytkownik hubiii p edytował ten post 30.09.2011 - 01:33

  • -1

#566

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

temat tak jak 100 innych i dziesiątki racjii :lol zaczyna sie wielkim rozgłosem i ogromnymi emocjami, a kończy jak zwykle W KOSZU , to sie nazywa REAL :) w 21 wieku mydlenie oczu, przykro jest na to patrzec, i potrzeba na to co najmniej okolo 50 stron

Użytkownik real edytował ten post 01.10.2011 - 02:23

  • 3

#567

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kometa rozpadła się na drobne kawałeczki podobnie jak wszystkie niezwykłe teorie które były z nią związane. To się nazywa twarde starcie z rzeczywistością. Ciekawe jak długo będziemy czekać na powtórkę z rozrywki :)
  • 1



#568 Gość_Strazak sam

Gość_Strazak sam.
  • Tematów: 0

Napisano

mam pytanie o co idzie w tym filmiku

  • -3

#569

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc, wali mnie to. Dowolna planeta w naszym układzie, nawet nie chce mi się sprawdzać.

Dołączona grafika

Proszę o $@#%@ nieco mniej $!%!^! takiego słownictwa do !@#!%! naszego wglądu. To nie @!$!% onet, proszę ##@!%@ trzymać poziom.

Temat jest na ukończeniu, po co te emocje. ;)

~mylo

  • 0

#570

Seleroo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mariush tłumaczył te zdjęcia jakiś czas temu, są to Plejady.
http://www.paranorma...post__p__462251
Nawet w komentarzach na YT to zauważyli i wytknęli.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych