Skocz do zawartości


Zdjęcie

K. Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#91

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no ta wyborcza przepowiednia raczej nie za bardzo ...

chyba, że przepowiednie Komisji się nie sprawdzą w co wątpię na tym etapie ;)
  • 0



#92

piotrdln.
  • Postów: 139
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no ta wyborcza przepowiednia raczej nie za bardzo ...

chyba, że przepowiednie Komisji się nie sprawdzą w co wątpię na tym etapie ;)


zgadza się
czyli możemy domniewyać że te polityczne przepowiednie i inne odnosnie świata to "strzałY"

wojne światową przewiduje od kilku lat z rzędu już ;) w końcu kiedyś trafi ;)

jednak nie wiem po co pcha się do tych "wizji", jest dobrry w odnajdywaniu ciał i powiniene się tego trzymać ...
  • 0

#93

Niemir.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poniżej zamieszczam link z przepowiednią Pana Jackowskiego na ten rok w którym jak wspomnieliście powyżej wieszczył sukces Pis oraz brak Palikota w Sejmie

http://www.se.pl/wyd...zny_165728.html

Ciekawi mnie jeszcze, że różni się dodatkowo w swoich wizjach pogody, ale cóż może miał takie przeczucia kiedyś a teraz je zmodyfikował.

Tak czy inaczej myślę, że z przepowiednią co do kryzysu ekonomicznego naszego państwa też się pomylił, ale zobaczymy dopiero po prognozowanym przez niego okresie. Bez obrazy dla Pana Jackowskiego ale powinien bardziej skupić się na swoich wizjach albo dać sobie na wstrzymanie z publikowaniem ich w prasie brukowej. Takie zachowanie podważa jego dotychczasowe dokonania i czyni jego słowa mało wartymi - a szkoda.....
  • 1

#94

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tych jego przepowiedni politycznych praktycznie nic się nie sprawdziło. Bo Palikot wlazł do sejmu, platforma wygrała, nie ma koalicji z kluzikową bo ta jest w PO itp. itd. Jackowski jak nie zastosuje niejednoznacznych stwierdzeń w stylu "kaczyński śpi" to trudniej jest potem powiązać daną przepowiednię z rzeczywistością.
  • 3



#95

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jackowski jest bardzo dobry w poszukiwaniu zwłok. To fakt. Ale też niepotrzebnie robi z siebie jasnowidza "od wszystkiego", bo tak naprawdę to się do tego nie nadaje.
  • 0



#96

kuba9449.
  • Postów: 319
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jackowski jest bardzo dobry w poszukiwaniu zwłok. To fakt. Ale też niepotrzebnie robi z siebie jasnowidza "od wszystkiego", bo tak naprawdę to się do tego nie nadaje.

Nie chcę nikogo bronić, ale to media robią z niego "jasnowidza od wszystkiego". On sam twierdzi, że nie jest dobry w przepowiadaniu przyszłości, są to raczej przypuszczenia.
  • 0

#97

Akasha.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jackowski nadaje się jak ktoś już powiedział do: "szukania zwłok". Zrobili z niego jakiegoś mega wielkiego jasnowidza, a facet się poprostu wczół w rolę :/ . Robi to co oczekują od niego media, jak jakaś tresowana małpka. Co do jego przepowiedni, to nie wypowiada się na tematy polityczne bo w polityce różnie bywa :rotfl: . Kto by się spodziewał Palikota? a jednak udało mu się;]
  • 0

#98

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zmienił zdanie na temat roku 2012. Kiedyś z niego kpił i reagował śmiechem na pytania, czy coś się wydarzy. Dziś rok 2012 napawa go niepokojem. Oto najnowsza wypowiedź jasnowidza w tej sprawie.

http://www.youtube.com/watch?v=c26FnmzYdNg

http://www.nautilus....artykul&id=2451
  • 3



#99 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jackowski swoje przepowiednie dotyczące świata opiera na zasadzie obserwacji sytuacji. Tzn. nie podchodzi do tematu jak jasnowidz a zwykły prognosta. To co wygłasza to nie są jego odczucia tylko wnioski z tego, co do tej pory udało mu się wyłapać i skleić w całość. Kiedyś pogoda nie szalała, to Jackowski się śmiał. Teraz zdarza się na rok kilka anomalii pogodowych to zaczyna panikować, bo prawdopodobnie to o czymś świadczy. Myślę, że jako człowieka ze zdolnościami "paranormalnymi", można go spisać na straty.

Użytkownik coś_innego edytował ten post 13.11.2011 - 23:21

  • 1

#100

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy początek tego tematu nie mówił o wielkim krachu w Polsce na przełomie października i listopada, upadku UE? Mamy już połowę miesiąca, a nic specjalnego się nie dzieje... Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo nie jestem na bieżąco ze wszystkim, ale gdyby działo się coś sporego, to każdy by raczej o tym mówił.
  • 0

#101

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdy ma zdarzyc sie cos wielkiego nikt o tym nie mowi, a glosnio jest po fakcie, ja osobiscie twierdze ze 24 listopada bedzie kluczowa data.
  • 1

#102

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego akurat 24 listopada? Jedyna istotna rzecz, która wtedy się może wydarzyć, to fakt, że oleję próbną maturę z j.polskiego. ;))
Dzień jak każdy inny, tyle tylko, że równo miesiąc przed "Gwiazdką".
  • 0



#103

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy początek tego tematu nie mówił o wielkim krachu w Polsce na przełomie października i listopada, upadku UE? Mamy już połowę miesiąca, a nic specjalnego się nie dzieje... Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, bo nie jestem na bieżąco ze wszystkim, ale gdyby działo się coś sporego, to każdy by raczej o tym mówił.



jeszcze nie wszystko stracone - Iran znowu na tapecie i jakby go zaatakowali to spełniłby się J. wróżby,

ja tam nie wierzę że on może przewidywać przyszłość,

znajdywać ciała i owszem do tego jestem przekonany na 100% ale wizje dot. przyszłości to tak samo prawdopodobne jak i każdego z nas ;)

no może trochę lepsze bo jest on dobry obserwatorem i analitykiem otaczającego świata więc jak wyciągnie dobre wnioski to i "wizja" przyszłości bedzie w jakimś stopniu sprawdzała się
  • 0

#104 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

gdy ma zdarzyc sie cos wielkiego nikt o tym nie mowi, a glosnio jest po fakcie, ja osobiscie twierdze ze 24 listopada bedzie kluczowa data.


Jak dla mnie już prędzej 23
  • 0

#105

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

24 listopada wskazuje na spore ruchy na gieldzie, dlatego ta data, tego dnia moze zajda dwa wydarzenia o odmiennyvch biegunach,nagle.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych