Skocz do zawartości


Zdjęcie

moje dziwne zdazenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

karol1190.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

czesc wam od paru lat dziwnie sie czuje zaczelo sie od tego ze zastanawialem sie nad soba pod wplywem glebokiej jakby ekstazy nagle zobaczylem swiat postrzegajac na niego jakby byl bajka naprawde fajny widok muzyke slyszalem inaczej ludzi inaczej widzialem itd. i nagle sie poczulem jak we snie pomyslem sobie co ja kurde snie z otwartymi oczami?widok ten zniknol powraca do mnie tylko na chwile czasami np jak ogladam anime to widze jakby cos magicznego ale tylko przez moment nie mam pojecia jak sie ztego obudzic pewnego razu uslyszalem glos ktory powiedzial "usun czerwone cos tam z oczu" czulem to jakby bylo moja wlasnoscia i moglem z tym zrobic co chce zaczolem to usuwac skupilem sie tylko na tym i czulem gleboki trans albo cos wtym rodzaju nagle sie przerazilem bo odczulem cos jakby mialo sie stac jakbym mial sie uniesc albo cos nie wiedzialem co sie mialo stac wiec sie zatrzymalem bo moglo to byc cos zlego i se pomyslem po co ja sie przestraszylem ale zemnie baran ale to nic sprubuje jeszcze raz i nic nie moge tego zrobic az do dzisaj chce was sie spytac czy ja zamykalem swoje trzecie oko?? jesli tak to powiedzcie mi co mam zrobic zeby je chce odczuc to jeszcze raz i cZuc sie wkoncu normalnie !!!!!!!!

PRZEPRASZAM ZA ORTOGRAFIE ALE NIGDY NIE LUBILEM SIE UCZYC xD
  • -6

#2 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Mogę jeszcze raz prosić? Tak niestarannie napisane, że aż nie chce się czytać.
  • 2

#3

Seleroo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIGDY NIE LUBILEM SIE UCZYC xD

Nigdy nie jest za późno. Co do tekstu jest dość chaotyczny i warto byłoby go przeredagować. Chodzi chyba o to, że piszący zobaczył świat inaczej niż wygląda i twierdzi, że jest to jego trzecie oko i nie wie jak je ponownie otworzyć. Chyba.
  • 1

#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Twoje tłumaczenie powala...
Ktoś ma Tobie odpisać, a sam nie wkładasz wysiłku w poprawną pisownie.

Jeśli masz problem, polecam przeglądarkę Firefox - podkreśla błędy.
  • 0



#5

Polter.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Dobrze, że użył interpunkcji". Ortografii wogóle nie zastosowałeś... więc. Tak szczerze to kopletnie nic nie zrozumiałem z twojej wypowiedzi. Radzę ją napisać odnowa i włożyć w to trochę wysiłku. Pamiętaj, słownik ortograficzny nie gryzie!

Użytkownik Polter edytował ten post 12.09.2011 - 20:12

  • 0

#6

karol1190.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ok jeszcze raz przepraszam za moją ortografie.Napisze w skrócie moja przygoda z magia zaczęła się od tego ze uwierzyłem ze świat wygląda inaczej (z wizualizowałem sobie to i jakbym głęboko zasną). Od tamtej pory nie panuję nad sobą tak jak w śnie (chyba że w normalnym śnie śnisz świadomie to co innego) hmm...chce się zapytać jeśli otwiera się trzecie oko to dzieją sie takie rzeczy jak telepatia itp.? bo mam z nią do czynienia nic nie zrobiłem po prostu to stało się samo.Chce się tylko zapytać czy np. żeby mówić telepatycznie trzeba otworzyć trzecie oko ?czy może otworzyć drzwi ?chce wiedzieć jak się je otwiera i zamyka.I jeszcze chce wiedzieć czy wiecie jak zrobić to co napisałem wyżej chodzi o to ze czułem coś z oczami i zaczołem to usuwać chce to poczuć jeszcze raz.Mam nadzieje że ktoś mi odpowie. podaje GG jeśli chce ktoś ze mną o tym porozmawiać 5008352.Liczę na waszą pomoc :)))

Użytkownik karol1190 edytował ten post 12.09.2011 - 21:56

  • 0

#7

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy ja zamykalem swoje trzecie oko??

No chyba nie.

PRZEPRASZAM ZA ORTOGRAFIE ALE NIGDY NIE LUBILEM SIE UCZYC xD

A to mnie akurat nie interesuje. Ogarnij słownik i wróć.

czy może otworzyć drzwi ?chce wiedzieć jak się je otwiera i zamyka.

Alohomora.

bo mam z nią do czynienia nic nie zrobiłem po prostu to stało się samo

Opowiedz o tym. <wyciąga notatnik i pstryka długopisem przykładając go do kartki>

żeby mówić telepatycznie trzeba otworzyć trzecie oko ?

Mówić? W sensie wymieniać się myślami?

Użytkownik Fisher edytował ten post 12.09.2011 - 21:59

  • 0



#8 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

karol1190, dostajesz upomnienie ustne za nieprzestrzeganie zasad interpunkcji i ortografii (punkt 4.13 regulaminu). Muszę ostrzec, że jeśli nadal nie będziesz dbał o poprawność pisowni, będzie to skutkowało warnami :/
  • 0

#9

karol1190.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ok to już nie będę nic pisać tylko ostatnie pytanie czy da się ukształtować coś z chmury chodzi mi o to czy jak skupie się na chmurach to będę mógł zrobić z niej np. psa??
  • 0

#10 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Obawiam się, że tylko w wyobraźni. Ale przede wszystkim możesz spróbować. Nic to nie zaszkodzi ;)
  • 0

#11

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja przygoda z magia zaczęła się od tego ze uwierzyłem ze świat wygląda inaczej (z wizualizowałem sobie to i jakbym głęboko zasną). Od tamtej pory nie panuję nad sobą tak jak w śnie

To brzmi jak początek choroby psychicznej.

czy np. żeby mówić telepatycznie trzeba otworzyć trzecie oko

Ale jakie trzecie oko? O co kaman? Co to jest w ogóle???

Użytkownik Last edytował ten post 14.09.2011 - 20:09

  • 0

#12

ViRuS.
  • Postów: 158
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

poczytaj sobie a nie zadajesz glupie pytania.
  • -1

#13

Nic_nowego.
  • Postów: 140
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ok to już nie będę nic pisać tylko ostatnie pytanie czy da się ukształtować coś z chmury chodzi mi o to czy jak skupie się na chmurach to będę mógł zrobić z niej np. psa??


Będziesz mógł ukształtować chmurę z psa... Człowieku przestań oglądać bajki, wyłącz telewizor. Komputer też na wszelki wypadek. Jak czytam twoje egoistyczne teksty to mnie krew zalewa...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych