Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczuć ducha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam takie pytanko :)

Czy jest taka możliwość ze np. jakiś duch przejdzie przez moje ciało i ja to odczuje? Pytam tylko dlatego, bo jak byłem mały (8-10 lat), to pamiętam jak wracałem do domu z siostrą ( był dzień lato), to w jednym momencie poczułem jak, by ktoś przeszedł przez moje ciało. Zaczęło mi szybko bić serce i spytałem się siostry, czy był podmuch wiatru, a ona mówiła ze nie i w tym momencie się przestraszyłem, że co to mogło być? Jest taka możliwość, że jakiś przypadkowy duch przeszedł przez moje ciało?
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest taka możliwość, że jakiś przypadkowy duch przeszedł przez moje ciało?

Według mnie, nie. Myślisz, że duchy sobie chodzą tak o po ulicy? :P Pozostaje jeszcze kwestia wiary w nie ;)
  • 1



#3

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może nie był to duch, ale najbardziej mnie meczy dlaczego serce zaczęło szybciej bić?
  • 0

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba lepiej zapytać lekarza. Duchy w kształcie, który zna większość ludzi to takie przeźroczyste, latające ludki. To, że tak się uważa, to efekt oglądania zbyt wielu hollywoodzkich horrorów. Osobiście jestem zdania, że duchy istnieją, ale nie można każdego uczucia zimna, przyspieszonego bicia serca przypisywać właśnie im. Lepiej zapytać na forum lekarskim, bo może być tysiąc rozwiązań tej męczącej Cie zagadki i przypuszczam, że łatwiej będzie ją rozwiązać patrząc z medycznego punktu widzenia. :)

Użytkownik ciemność edytował ten post 08.09.2011 - 23:21

  • 0



#5

Creative12.
  • Postów: 94
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm z jednej strony masz racje. Poczytam potem coś na temat nagłego przyspieszenia reakcji serca.
  • 0

#6

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ten duch nazywa się tachykardia
  • 1

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest taka możliwość, że jakiś przypadkowy duch przeszedł przez moje ciało?

Według mnie, nie. Myślisz, że duchy sobie chodzą tak o po ulicy? :P Pozostaje jeszcze kwestia wiary w nie ;)




Tak duchy chodzą po ulicach również ^^, wchodzą do sklepu, leżą na łące a także przechodzą przez ściany, jeżdżą pociągami, latają samolotami.
Robią to co pamiętają ze swojego ziemskiego życia. Więc jak widzisz wymieniłam tylko trochę miejsc w których bywają.



Hmm z jednej strony masz racje. Poczytam potem coś na temat nagłego przyspieszenia reakcji serca.


Porozmawiaj z rodzicami z pewnością wizyta u kardiologa pozwoli wyjaśnić tamtą sytuację ewentualnie spowoduje że być może wykonasz kilka badań wykluczających bądź potwierdzających jakąś wadę serca.
Badania wykonuje się bez badania krwi więc ominie Ciebie utoczenie aż 10 - 20 ml krwi wielką strzykawką z ostrą igłą, tak wielkiej i tak ostrej że na samą myśl o niej wielu ... wygląda jak duch.

Użytkownik Aidil edytował ten post 09.09.2011 - 08:11

  • -1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych