Skocz do zawartości


Powtarzający sie sen - ogień miecz i ten symbol.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam .Od kilku lat co jakis czas mam powtarzający się sen.Czasem miejsce jest inne- inne wioski miasteczka ale treść ta sama.Siedze na koniu i wyżynam mieczem innych w ferworze walki- wszystko plonie chatki itp. Zbroja cała we krwi i potężny miecz.Słyszę krzyki jeki placz.Jest nas wielu - zabijamy wszystkich-wyzynamy w pień i palimy całą wioskę.I zawsze jest rycerz z flagą -symbolem - taką jak kiedyś wozili na bitwach rycerskich- propożec chyba . Jest to symbol-coś jak koniczyna listek .Jest to czarny symbol na zielonym tle-sen ten jest kolorowy ,ogień normalnie czuje swąd spalenizny.Mam wrażenie ,że to sen reinkarnacyjny.Nawet dziś czuję jakis pociąg do mieczy i koni.Może ktoś wie co to za symbol może być.Gdyby to byl zwyczajny sen to nigdy bym go tu nie umieścil.Chodzi mi głównie o ten symbol-to chyba jest klucz-pomóżcie gdzie tego szukać?Pozdrawiam.

#2

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie przeczytales ostatnio jakichs ksiazek fantastycznych lub nie grales na komputerze w jakies gry RPG?? Mi sie snia jak sie za duzo naczytam lub za duzo gram. A koniczynka to mi sie kojarzy albo z szczesciem (jesli jest czterolistna) albo jest to symbol chyba Irlandii czy jakos tak.

#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no właśnie symbolem Irlandii jest czterolistna koniczynka ;)

nie wiem co to może być za symbol, każdy ród miał jakby swój herb i to może być po prostu coś takiego

#4

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no właśnie symbolem Irlandii jest czterolistna koniczynka ;)

nie wiem co to może być za symbol, każdy ród miał jakby swój herb i to może być po prostu coś takiego


Tu się mylisz, symbolem a zarazem godłem Irlandii była i jest złota harfa na zielonym tle.

Czarna koniczyna na zielonym tle ? To musi być jkiś ród arystokratyczny, na pewno nei należy to do żadnego państwa - ród z pewnością będziem iał korzenie celtyckie, a więc może być to anglik, walijczyk, szkot oraz irlandczyk, ew. północna Francja - poszuka w heraldyce może coś znajdę.

#5 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzięki za zainteresowanie.Nie , nie gram w żadne gry.A ten sen trwa od kilku lat co pare miesięcy i naprawdę jest realistyczny.Szukalem troche też po necie tego symbolu i cos mi się też kojarzy z irlandią walią ew.anglia coś w tym stylu i na 100% to musi byc jakiś herb bractwa , rodu .

#6

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A powiedz czy ten symbol nie wyglądał tak

Dołączona grafika
Dołączona grafika

U ludzi często się zdarza że mylą podobne do siebie symbole.
Sprawdź też czy ten czerwony znaczek nie przypomina ci tego symbolu ze snu:

Dołączona grafika

Narazie więcej nie znalazłem.

#7

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
mały offtop

czy to jest lilia symbolująca zakon syjonu ? :)
bo wydaje mi się że ten znak widziałem na filmie kod da vinci

#8

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juras10, namaluj ten symbol najlepiej jak potrafisz i umieść go, bo narazie to zgadujemy trochę i wysilamy wyobraźnię. Obrazek by ułatwił sprawę. Tez myślę, ze to może być sen reinkarnacyjny.

#9

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obrazek
mały offtop

czy to jest lilia symbolująca zakon syjonu ? :)
bo wydaje mi się że ten znak widziałem na filmie kod da vinci


1. Zakon Syjonu to mistyfikacja - udowodniono że dokument zostały sfałszowane a ksiązka/ film to stek kłamstw i nie mówię tego jako fanatyczny katolik, bo takie są fakty
2. Ta lilia jest wszechobecna w heraldyce - herb Prowansji, wczesna Francja, niektóre hrabstwa, margrabstwa etc Niemieckie a także kilka rodów Polskich i Zakon Krzyżacki

#10

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

]1. Zakon Syjonu to mistyfikacja - udowodniono że dokument zostały sfałszowane a ksiązka/ film to stek kłamstw i nie mówię tego jako fanatyczny katolik, bo takie są fakty


wiem, oglądałem o tym materiał na Discovery
a szkoda że to mistyfikacja bo mogłoby być ciekawie :]

]2. Ta lilia jest wszechobecna w heraldyce - herb Prowansji, wczesna Francja, niektóre hrabstwa, margrabstwa etc Niemieckie a także kilka rodów Polskich i Zakon Krzyżacki


okey, dzięki za wyjaśnienie

#11 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

TO na 100% żaden z powyższych symboli.Flaga ma na 100% kolor zielony cała.A symbol jest czarny.Ciężko tak go odtworzyć bo mogę przeklamac - to jest w mojej glowie.Poszukam czegoś podobnego i dam cynka.

#12

Tommy.
  • Postów: 29
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A moze skup sie na innych rzeczach a nie na tej fladze? Moze jest tam cos jeszcze co zwrocilo twoja uwage??

#13

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy to jest to ?

#14 Gość_juras10

Gość_juras10.
  • Tematów: 0

Napisano

Owlasnie- kolor zieleni sie zgadza- a ten symbol koniczyny czterolistnej jest wiekszy i liscie są na plasko rozlozone.I jest to głęboka czerń-taka jak na tym drugim herbie .Ale dzięki za zainteresowanie.Wiem ,ze to szukanie igły w stogu sianka:)

#15

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dodam że przeszukałem całe google grafika pod hasłem godło, herb oraz crest i tylko to znalazłem


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych