Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#76

rollos.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ludzie Wy mówicie o 14-16 latkach a w pedofili chodzi o dzieci 3-7 letnie i takie ich najbardziej bawią, to jest przerażające. Nie wiem czy wiecie ale u cyganów 12-13 letnie dzieci wychodzą za mąż, w naszej historii (Polski) dochodziło do małżeństw z 10 letnimi dziewczynkami.

Tylko nie rozumiem gdzie są rodzice którzy powinni jak oka w głowie pilnować swoich maluszków przed zwyrodnialcami. Dodatkowo (czego nie popieram) podoba mi się etyka w więzieniu "pedofila trzeba powiesić" i to jest to.

Od siebie ... odkąd mam dziecko nie jestem w stanie oglądać filmów, relacji w wiadomościach, i czytać wiadomości gdzie dzieciom dzieje się krzywda po prostu mój mózg odwołuje się do mojego dziecka i muszę wyłączyć takie sceny.


Co do konferencji nie chce mi się wierzyć że w dzisiejszym świecie ktoś coś takiego akceptuje to jest wypaczenie.
Homoseksualiści to ludzie którzy mają swoje potrzeby i są świadomi swojego postępowania nikt ich nie zmusza do kontaktów seksualnych więc to porównanie jest nie na miejscu.
  • 0

#77

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.fakt.pl/Skandaliczna-sesja-6-latek-quot-Vogue-quot-poniesie-konsekwencje-,galeria-artykulu,93473,2.html Voila. Dziewczynka ze zdjecia nr 2 i 4, Xellos, gdyby podsunięto Ci tylko zdjecie tej twarzy, to mialbys spory problem z identyfikacja jej wieku, twarz wyglada na 17 lat. Zwłaszcza ze znam 17-letnie dziewczyny, które bez charakteryzacji zadnej wygladają młodziej niż ta mała w makijazu! Super ze masz takie dobre zdanie o swoim rozeznaniu - obyś się kiedys nie zdziwil.

ps. Jako kobieta wiem cos niecos jak mozna zamaskowac dzieciecą lagodnosc rysów, to banalnie prosty trick, wcale sztabu fachowow nie trzeba, dobre sceniczne kosmetyki wystarcza :D . Moze jeszcze atutem skory powalczysz, ale zdażają sie nastolatki z nieskazitelną cerą wiec to nie regula. I nie pisze już tutaj o galeriankach okreslonym wieku itp, tylko ogolnie o tym ze zrobić z nastoletniej twarzy kobiecą tak żebys nie poznał, wcale nie jest trudno, wcale. Kwestia tylko wygladu danej osoby, są 15stki co wygladają na 10 i takie co wygladają na 20, bo np dużo palą.


Oczywiście to, że te zdjęcia nie wyglądają w ogóle naturalnie pomijasz...to że tam jest 80% photoshopa pomijasz...super. Rozumiem, że patrząc na żywo obraz mi renderuje jakiś matrix i będzie nakładał filtry photoshopa na obraz, który widzę swoimi oczyma. Też tak można...

Dość tej chorej propagandy, programy TV ? Zdjęcia ? Nie. Mówimy o prawdziwym życiu biologicznym a nie złudzeniach technologicznych.

To jest po prostu kolejny argument dla pedofila...nie moja wina, to ona się umalowała. Krok po kroku, najpierw był alkohol, czyli full usprawiedliwienie, wystarczy, że pedofil się upije i już. Tylko tyle. Wymówka świetna. Kolejny krok to małolaty w TV, nie moja wina, włączcie program i sami zobaczcie jak wyglądają. Pomyliłem się...

I teraz kolejny krok o czym jest ten temat czyli, pseudonaukowcy traktujący to jako orientację. Czyli niedługo stary 50 letni pryk posuwający 15 latki będzie się tłumaczył tak:

Byłem pijany, ona była zbyt umalowana, a poza tym to naukowcy mówią, że to moja orientacja.

Krok po kroku, ludzie są ogłupiani przez media i programowani na przyzwalanie na takie rzeczy.

@rollos

Pamiętaj, że Twoje dziecko też będzie mieć 14-16 lat...powodzenia jak przybłąka się jakiś stary dziad do niego. W końcu to takie naturalne...może zaprosisz go do domu na kawę i opowie Ci co tam z Twoim dzieckiem porabiają sam na sam :)

Zauważ, że poziom akceptowalności wieku się obniża. Dziś akceptujesz jak ma 14 lat, za parę lat będzie to 13 a za kilkadziesiąt lat, będzie normalne z tymi 7 letnimi.

Pedofile mają kolejną świetną wymówkę na ten temat...otóż ponoć postęp cywilizacyjny sprawił, że dzieci szybciej dojrzewają, szybciej się uczą bla bla bla, czyli szybciej mogą uprawiać sex. Kolejny argument wymyślony przez lobby lubiących z młodymi.
  • 2

#78

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Advocatus Diaboli , ale Xellos- nic sie nie obniża! Od wieków to było normalne, że 15-letnia dziewczyna była już matką dawno. 25-latka była już stara i nic w tym dziwnego, skoro ludzie dożywali góra czterdziestki! Po prostu historia zatacza krąg, a moze niczego wcale nie zatacza, bo zawsze tak było że starych interesowali młodzi, tylko wcześniej było to normalne, potem w dobie wiktorianskiej i pozniej o takich rzeczach po prostu mówić nie wypadało, a teraz się "budzimy" dzięki massmediom i "modzie" na takie skandale. To, że kiedyś tyle o tym nie słyszałeś, nie znaczy że tego nie było, skala zjawiska od zawsze była taka sama. Pedofili wcale nie jet więcej, tylko więcej się ich wykrywa i więcej o nich mówi.

Jakkolwiek by nas nie burzyły związki 15-latek z 40-latkami, natura uczyniła nastolatki zdolne do bycia matkami wczesnie, nie bez powodu. Jesli dziewczyna moze zostac już matką, to moze i uprawiac seks - wiek partnera nie gra tu roli. To tylko nasza kultura czyni je do tego niezdolnymi, bo mamy taki swiatopogląd, że dzieckiem się jest do 20 roku życia, albo i dłużej, bo po prostu dłuzej żyjemy. Ale niech zacznie nas dziesiątkować jakiś wirus powodujący skrócenie długośći życia, niech coś takigo się stanie, to znów ludzkość wróci do 15-letnich matek i nikt w tym nic zdrożnego widział nie bedzie.

To są trudne dylematy, bo oczywiście większość z nas by nie chciała mieć nastoletniej córki w ciązy, ale trzeba widzieć szerszy horyzont. Obrzydliwe jest zmuszanie do współżycia dzieci w każdej postaci, ale o ile zmuszanie dzieci niedojrzałych płciowo budzi we mnie mordercze instynkty, o tyle nastolatek - tylko głeboki niesmak, ale daleka jestem od oceniania faceta, bo w koncu nastolatka po pierwszej miesiączce jest juz płciowo kobietą. Pozostaje mi wkurzac się ze staremu dziadowi wydaje się ze jest takim adonisem ze tylko młode laseczki moze "zapinac", ale co mi do tego, upodobań mu nie zmienię.

A co do tekstu że dojrzałym facetom podobają się dojrzałe kobiety...lol :D To powiedz mi dlaczego w rozmowach, na forach netowych, wszędzie gdzie toczą się swobodne rozmowy, większość panów 35+ wyraża chęć zamienienia swojej "starej" na gorącą najchętniej 19-stkę, góra 22-dwójkę. Pewnie dlatego ze dojrzałych mężczyzn pociągają kobiety w ich przedziale wiekowym...
  • 0

#79

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz, człowiek jednak się rozwija - nie tylko fizycznie i intelektualnie ale też duchowo. Odejmując ostatni element wszystko by się zgadzało z tym co piszesz. Jesteśmy zresztą na forum gdzie sporo osób głęboko wierzy w przemianę duchową, w rozwój duchowy, itp. To sprawia, że pogląd na to jakoby dziewczyna mogła rodzić bo ma już miesiączkę odszedł do lamusa. W związku z tym:

Ale niech zacznie nas dziesiątkować jakiś wirus powodujący skrócenie długośći życia, niech coś takigo się stanie, to znów ludzkość wróci do 15-letnich matek i nikt w tym nic zdrożnego widział nie bedzie.


Nieprawda. Jak poczytasz tutaj, to sporo osób ma np. gdzieś schrony podziemne przed apokalipsą. Ich rozwój duchowy sprawił, że nie widzą w tym sensu chować się pod ziemią, życie za wszelką cenę straciło sens. Nie oznacza to więc, że apokalipsa sprawi, że dzieci będą miały rodzić dzieci.

To trochę tak jakbym został sam na sam ze swoją Mamą. I miałbym ją zjeść by przetrwać. Niby to logiczne i instynktowne. Ona starsza, ja młodszy, wszystko gra, trzeba ratować gatunek tak długo jak się da. Otóż nie. Jeszcze raz podkreślę, rozwój duchowy, świadomość istnienia, sprawia że najprostsze instynkty odchodzą do lamusa. To nas różni od zwierząt. Cofanie się wstecz do czasów gdzie mało co nas różniło od zwierząt...hm co najmniej ciekawe :)

Pamiętaj, że to natura nas obdarzyła tym czymś co nas wyróżnia. Więc jest to też w zgodzie z naturą, że nie posunę małolaty i nie zjem Matki. To natura dała mi ten zmysł decyzji. Gdzie nie muszę krzywdzić innych w ramach prostych instynktów. Także ja tu nie mam żadnych dylematów, życie za wszelką cenę, byle istniał gatunek nie ma sensu dla kogoś mocno rozwiniętego duchowo. Trzeba strasznie twardo stąpać po ziemi i uważać się za kolejne zwierzę by kierować się tylko instynktami.

A co do tekstu że dojrzałym facetom podobają się dojrzałe kobiety...lol :D To powiedz mi dlaczego w rozmowach, na forach netowych, wszędzie gdzie toczą się swobodne rozmowy, większość panów 35+ wyraża chęć zamienienia swojej "starej" na gorącą najchętniej 19-stkę, góra 22-dwójkę. Pewnie dlatego ze dojrzałych mężczyzn pociągają kobiety w ich przedziale wiekowym...


Nigdzie nie napisałem, że dojrzały facet musi mieć rówieśniczkę wiekową. Wręcz przeciwnie uważam, że całkiem naturalne jest, że kobieta jest młodsza. Jest młodsza, nie oznacza że ma być dzieckiem. Krótko mówiąc, nie bronie 50 latkowi mieć 25 latkę, mimo że to połowa jego wieku :) Ta 25 jest już dojrzała i jak ma ochotę mieć nawet 70 latka to taki jej wybór. Mój pogląd jest jasny, nie można traktować wieku w sensie chwiejnym i go przesuwać. To tak jak z Urzędem Skarbowym, będą gonić za 1 gr. Ok, ale jak popuszczą 1 gr to za chwilę, ktoś będzie chciał olania 2 gr. Później 3 gr. Później 10 gr. Za chwilę, 1 zł to będzie suma o która nie powinien się ubiegać urząd przy rozliczeniu itp. itd.

Oznacza to tyle, że dla mnie stary facet nie powinien zbliżać się do osób uważanych za nieletnie, czyli poniżej 18 lat życia. I ma być to wartość nieprzesuwalna. Bo jak można ją swobodnie przesuwać to za lat kilkadziesiąt i 7 latkę będzie można posunąć. Przykład powyżej jak to działa.
  • 2

#80

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trochę to trąci hipokryzą, ze 50- latek i 25-tka to zdrowe...nie jest to zdrowe, chocby to i byla swiadoma decyzja 25 latki, podjęta z "miłości"... to sie chyba "gerontofilia" nazywa... :)
A reszta postu - wybacz, ale zarzekanie się "cobym zrobil gdyby" nie ma większego sensu, bo mozesz tu przysięgać, ale jakby bylo naprawdę to może tylko zycie pokazać, jesli rozumiesz co mam na mysli. Ja Ci powiem tylko tyle, ze w sytuacjach ekstremalnych najczesciej ludzie robią dokladnie to, czego się wcześniej zarzekali ;)
I koniec offtopa, bo tu nie rozumieją ze rozmowa to zywy twór i nie mozna jej zamknąć w scisłe ramki i zaraz mi pojadą kolejny ostrzezeniem ;)

Cofanie się wstecz...a mozna cofac do przodu? ;)
  • -2

#81

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie i odpowiedź; Ile można przecedzać ten" temat"?
Są jakieś granice rozsądku!
  • 0



#82

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trochę to trąci hipokryzą, ze 50- latek i 25-tka to zdrowe...nie jest to zdrowe, chocby to i byla swiadoma decyzja 25 latki, podjęta z "miłości"... to sie chyba "gerontofilia" nazywa... :)


To już tylko Twoja opinia. Było tu już wielokroć powtarzane, dorośli niech robią co chcą skoro nie szkodzą innym. Tzn. było powtarzane odnośnie homo ale potem te posty zniknęły.

Co innego kiedy temat dotyczy dzieci.
  • 1

#83 Gość_Konradyn von Hohenstaufen

Gość_Konradyn von Hohenstaufen.
  • Tematów: 0

Napisano

Oto przykład, jak powinien być traktowany człowiek, zmuszony do obrony własnej rodziny. Pozostaje jedynie pozazdrościć sądu stanu Teksas.

nowyekran.pl[/url]' timestamp='1340208400']
Zabił pedofila , nie poniesie odpowiedzialności

Są jeszcze na Ziemi sądy rozsądne i sprawiedliwe. Ojciec gwałconej 5-letniej córeczki zabił pedofil, ale nie będzie oskarżonym.

Ława przysięgłych w Teksasie zdecydowała nie stawiać w stan oskarżenia młodego 23- letniego ojca , który śmiertelnie pobił napastnika gwałcącego jego 5- letnią córeczkę.

" Prawo pozwala na użycie śmiertelnej siły aby powstrzymać napastnika- gwałciciela. Dowody wskazują że tak właśnie było" - stwierdził prokurator okręgowy Heather McMinn .

Dramat wydarzył się 9 czerwca br. Mocno zdenerwowany ojciec dziecka miał dzwoniąc na pogotowie miał problem wskazać gdzie znajduje się farma na której doszło do zdarzenia.

" Potrzebuję karetkę. Ten facet gwałcił moją córkę i pobiłem go i nie wiem co mam robić" - zrozpaczony wołał do dyspozytora. " Ten facet zaraz umrze, nie wiem co robić".... mówił.

Rozmowa trwała aż do przyjazdu pogotowia , ale kiedy ratownicy przybyli 47- letni Mora Flores już nie żył . Zmarł w wyniku obrażeń głowy.

Nie ujawniono tożsamości ojca aby chronić dobro dziecka, poszkodowanego przez gwałciciela.

Flores siła zaciągnął dziewczynkę w osamotnione miejsce ale widzieli to swiadkowie , którzy powiadomili ojca. (ciekawe że nie udzielono pomocy dziewczynce). Ojciec natychmiast podążył w kierunku krzyczącego dziecka, odciągnął napastnika i kilkakrotnie uderzył go w okolice głowy i szyi.

Ojca wprawdzie nie aresztowano , ale prowadzono postępowanie w sprawie zabójstwa. Adwokat , V'Anne Huser, określa swojego klienta jako "dobrodusznego człowieka , który nie mial zamiaru nikogo zabić"

Dokumentacja medyczna i świadkowie potwierdzają że dziecko było seksualnie napastowane.

Może i jest ten przypadek oderwany od polskiej rzeczywistości ale warto wiedzieć jak takie sprawy należy rozpatrywać. U nas pedofile wydają się byc "pod ochroną" .Mozna tak stwierdzić gdy wspomni się jak była prowadzona sprawa pewnego "dyrygenta"- pedofila


To on dyrygował "wymiarem niesprawiedliwości". Zupełnie niedawno czytaliśmy:

"Słupski sąd zgodził się w czwartek na kolejną przerwę w odbywaniu kary dla Wojciecha K., skazanego na 6 lat więzienia za pedofilię b. dyrektora i dyrygenta poznańskiego chóru Polskie Słowiki. Powodem udzielenia przerwy jest choroba muzyka."
Zauważyliście za kogo go uważają ? : "dyrektor, dyrygent, muzyk ale nie gwałciciel,tylko półgębkiem: skazany za pedofilię. To tak jakby był skazany " za niewinność" a pedofilem nie był.

PS Proszę zwrócic uwagę ze sprawa się nie " ślimaczy" miesiącami a zostala ostatecznie załatwiona w dwa tygodnie.


  • 1

#84

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oto przykład, jak powinien być traktowany człowiek, zmuszony do obrony własnej rodziny. Pozostaje jedynie pozazdrościć sądu stanu Teksas.

U nas skazali by go za przekroczenie obrony koniecznej, ewentualnie w drodze łaski uznali że był niepoczytalny w chwili popełnianego czynu.

Ostatnio mą uwagę zwróciły wybory Miss Nastolatek 2012.
Dołączona grafika
Wszystko ładnie pięknie tylko że:
Miss Polski Nastolatek to nazwa konkursu piękności organizowanego w Polsce, z udziałem kobiet które ukończyły 14 lat, ale nie osiągnęły jeszcze wieku 18 lat
Patrząc na powyższe zdjęcie wyłapie ktoś te kilka 14-tek z grupy?
Nasze prawo określa 15 lat jako dopuszczalny wiek do seksualnych czynności. Regulamin Miss powinien także dostosować się do naszego KK. Nie mówię o tym że uczestniczki muszą się bzykać lecz o "lansowaniu" itp. Po co dawać ludziom wodę na młyn.

Moje zdanie dotyczące inicjacji jest takie:
Średni okres rozpoczęcia miesiączkowania+ 2do3 lat na unormowanie hormonów i narządów. W sumie to wyjdzie ok 15 lat. Obecnie nie żyjemy w czasach wojen gdzie kobiety muszą jak najszybciej rodzić nowych żołnierzy.
Co do chłopców to 15 lat też jest odpowiednim wiekiem, lub nawet trochę później.

Dodatkowo nie należy uprawiać sexu z osobami których wiek jest równy lub niższy do praktycznych lub teoretycznych dzieci lub rodziców. Bodajże C. Pazura wziął sobie żonkę młodszą od swej córki...
  • 0

#85

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dziękuję bardzo, przez to zdjęcie uświadomiłem sobie że jestem pedofilem...
Nie jestem w stanie ogarnąć która z dziewczyn ma te 14. Jak dla mnie to one wszystkie wyglądają na niezłe 20+.
  • 0



#86

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dobrze pamiętam to jest błąd co do faktu :roll:
  • 0

#87

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio natrafiłem na pewien artykuł...
Zastanowiła mnie w nim szczególnie ta kwestia:
W maju br. sąd w Osnabrucku, w Niemczech, orzekł że molestowania seksualne dzieci, dokonane na terenie Niemiec, przez obywateli kultury Tureckiej (muzułmanie), nie powinny być uznawane za czyny karalne, ponieważ jest to częścią wielusetletniej tradycji kulturowej narodowości muzułmańskich. Wyrok taki zapadł na sprawie o gwałt dokonany przez 20-letniego Turka na 11-letniej dziewczynce.
Podobny wyrok zapadł także w Austrii, w miasteczku Bruck, gdzie doszło do gwałtu dokonanego przez mężczyznę narodowości tureckiej, na małym chłopcu, który okazał się być synem tegoż mężczyzny. (link)
http://www.maysay.co...pedofilia/17775
http://www.poznajpra...leczenstwo.html
Czy może ktoś sprawdzić rzetelność tych informacji? Jeżeli sądy dały przyzwolenie islamistom na pedofilie to Europa padnie szybciej niż myślimy...
  • 0

#88

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A za tydzień w wiadomościach :
Legalizacja Nekrofili!
Już dziś każdy, może stać się nekrofilem! Wystarczy mieć tylko łopatę. Tłumy ludzi, świętują dziś, na cmentarzach i okolicznych grobach.
- Dobrze, że rząd zaakceptował nasze warunki! - powiedział jeden z nich - My też mamy swoje prawa.
Zoofile już zacierają ręce.
- Szykuje się świetny miesiąc - powiedział zoofil - rząd może i nas zalegalizuje.
Sprzeciw zgłaszają jednak rastafaranie.
- Skoro pedały, i zboczeńcy mają legalizację, to my też! Sadzić! Palić! Zalegalizować!
Dziś pod sejmem zebrało się tysiące rastafaranów, którzy są za legalizacją.
- Sadzić! Palić! Zalegalizować! - słychać krzyki.
Nagle wśród tych wszystkich wrzasków, wychodzi Jarosław Kaczyński. Z obrzydzeniem patrzy na smutek i desperację ludzi zebranych pod sejmem. Podchodzi do mikrofonu, po czym mówi:
- To wina Tuska!
Odchodzi z dumą. Tego samego nie można powiedzieć o Tusku. Podbiega do Jarosława i uderza go krzesłem!!! Cóż za emocje, ochrona próbuje odciągnąć ich od siebie, ale do walki przyłącza się Gang Moher-Nyga, który nie bawi się z przeciwnikami! Dopiero teraz Tusk, postanawia wystawić swoją potężną broń nuklearną. Detonuje ją! Wyyybuchła! Pół Polski zniknęło!
- Ale trzeba przyznać, Tusk wygrał ten spór!
- Na dziś to już koniec, dziękujemy i zapraszamy na kolejne wiadomości jutro.
  • 0

#89

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mnie irytuje porównywanie pedofilii do homoseksualizmu lub zoofilii itd. Pedofil gwałci dziecko bez jego świadomości, zgody. Czytałam parę artykułów, jakie piętno pozostawia na człowieku takie molestowanie. A gej znajdzie partnera, są zadowoleni i bardzo dobrze. Może i jest to "choroba", ale nie groźna. Jeśli trudno takiej osobie zaakceptować, że podoba mu się inny facet, to pójdzie szukać pomocy u psychologa, czy gdzieś. Ludzie niech robią co chcą, dopóki nie krzywdzi to innych. Inna sprawa, to zmniejszanie się populacji... no bo to jedyny problem homoseksualizmu według mnie. Jednak... to zjawisko ma przecież też inne przyczyny: inny model rodziny, praca jako priorytet... A natura sama to reguluje. Przecież nie dajmy się zwariować: 10% (czy ile tam jest homo) nie zmieni orientacji całego świata. Jeśli nie będą wychowywać dzieci, to w porządku. W każdym razie bardzo mnie zasmuciła ta informacja, że w ogóle ktoś bierze pod uwagę legalizację pedofilii. W zeszłym roku odkryłam "ukryty internet", najsłynniejsze polskie forum-torowisko (kiedyś onionforum). Masa tematów, które po prostu porażają. Np. jak zabić psa sąsiada, żeby niczego nie podejrzewał (bo szczeka za głośno). Jednak przede wszystkim to gniazdo pedofilów. To, co tam czytałam jest po prostu chore. Ktoś założył temat: jak nakłonić dziecko do seksu, coś w tym stylu. To wzbudza nienawiść, gniew, smutek. I pomyśleć, że takich osób nie sposób wykryć. To może być sąsiad, nauczyciel, ktokolwiek. Często zboczeńcy właśnie wzbudzają ogólną sympatię, a potem wszystko wychodzi na jaw.
  • 0

#90

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ostatnio natrafiłem na pewien artykuł...
Zastanowiła mnie w nim szczególnie ta kwestia:
[i]W maju br. sąd w Osnabrucku, w Niemczech, orzekł że molestowania seksualne dzieci, dokonane na terenie Niemiec, przez obywateli kultury Tureckiej (muzułmanie), nie powinny być uznawane za czyny karalne, ponieważ jest to częścią wielusetletniej tradycji kulturowej narodowości muzułmańskich.


W zdecydowanej większości krajów takie praktyki są karalne. Tyle, że są miejsca na świecie gdzie jest to całkowicie integralnym z kulturą zwyczajem. I o ile nam ciężko to pojąć to tym - jak to określamy dzieciom, skaza na psychice nie zostaje. Uważam, że tu problem, staje się dopiero problemem, kiedy dziecko widząc nastawienie społeczne wobec takich praktyk, i słysząc ciągłe wpajanie, że doświadczyło traumy zaczyna w nie wierzyć. Różne są okoliczności takich czynów, każdy przypadek wypadało by przeanalizować z osobna. Bo dla przykładu, nie potrafię np. wyobrazić sobie sytuacji, kiedy wykorzystany kilkuletni chłopiec przez dorosła kobietę, doświadcza traumy... i że ciągnie się to za nim przez całe życie. Przykłady można oczywiście mnożyć, i z osobna się do nich odnosić.

Swego czasu był proces, kiedy dorosły mężczyzna posiadał na komputerze zdjęcia pornograficzne z udziałem młodej osoby. Zawartością komputera zajął się biegły, który wyselekcjonował zdjęcia pornograficzne, z udziałem osób poniżej 15-go roku życia. Tak się akurat złożyło, że doszli do tej osoby ze zdjęć. Zdaję się była to osoba, z którą oskarżony utrzymywał kontakt. Okazało się, że podczas wykonywania tych fotografii, ta pani miała 22 lata.

Paradoksów w tym kraju pełno, wiem tyle tylko, że emocje są złym doradcą. Zarówno przy tworzeniu prawa jak i przy jego respektowaniu.

Mnie irytuje porównywanie pedofilii do homoseksualizmu lub zoofilii itd. Pedofil gwałci dziecko bez jego świadomości, zgody. Czytałam parę artykułów, jakie piętno pozostawia na człowieku takie molestowanie.

A co się dzieje w przypadku, kiedy jest obopólna zgoda stron, w której to jedna strona ma lat czternaście ( czy nawet trzynaście ) a druga lat dwadzieścia ?

Prawo zabrania pornografii dziecięcej, a pornografia to czynności seksualne. Kiedy nie ma czynności seksualnych to i nie ma pornografii. Dlatego też, coraz częściej się słyszy o czymś takim jak "dobra pedofilia" czy też "erotyzm dziecięcy" W przypadku kiedy ktoś dysponuje materiałem na którym ukazane jest dziecko, które jest rozebrane, ale jednocześnie nie ma czynności seksualnych nie stanowi to pornografii. Coraz większy właśnie zamęt się robi, wokół zdjęć skąpo ubranych dzieci w wyzywających pozycjach... oczywiście nie seksualnych. Prędzej czy później prawo i tego będzie zabraniać.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych