Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#61

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo w dzisiejszym świecie mamy głupie podejście do takich zbrodni - coś w stylu "nie ukarzemy cię srogo, (bo nie byłeś karany), chcemy, ażebyś potraktował to jako przestrogę. Każdy człowiek ma prawo do błędów i do zmiany.". Owszem, takie podejście jest dobre, jeśli mamy do czynienia z nastolatkiem, który coś ukradł, a nie ze starym dziadem, który napastuje małe dzieci. Nie powinno się takich ludzi wypuszczać, bo nie wiemy, czy w przyszłości coś znowu im odbije. Ktoś tu już napisał. Powinno się obrzynać przyrodzenie + dzień w dzień ciężkich robót publicznych. Wtedy, po paru latach, można go wypuścić.

/Offtop
Patrolinho,
Fajnie, że nie lubisz homoseksualizmu, ja też nie, ale nie wyciągaj argumentów na swoje poglądy z odwłoka.

Jest spore powiązanie między homoseksualizmem, a większą skłonnością do depresji,

Na depresję wpływa tyle czynników, że można nawet powiedzieć, że za małe trampki powodują depresję.

częściej chorują na AIDS

To zależy tylko od partnera, nie wiemy, czy AIDS pochodzi od homo.

częściej sięgają po narkotyki, częściej próbują seksu ze zwierzętami, częściej dopuszczają się przestępstw, częściej zmieniają partnerów. Psychologowie twierdzą też, że osoby homo są mniej szczęśliwe od hetero, średnia wieku homo to 42 lata.

Na te wszystkie rzeczy nie ma wpływu orientacja seksualna. Dymać kozę może i gej i normalny facet, tak samo brać narkotyki i zmieniać partnerów.
Jak byś mógł, to poproszę o źródło tych prawd o homosiach.

Homoseksualizm to nie jest normalne zjawisko. Tego nie trzeba udowadniać. Występuje w mniejszej częstotliwości niż heteroseksualizm (no chyba, że co drugi człowiek się ukrywa z fetyszami). Nie powinno się karać za homoseksualizm (o ile nie będzie to przyczyną krzywdy drugiej osoby) ani homosi mobbingować i odsuwać. Jednakże nie powinno się takiego zjawiska pokazywać dzieciom (tak samo jak nie edukujemy dzieci o ostrych fetyszach i sadomasochizmie) ani przenosić go do życia społecznego.

Użytkownik real FOX edytował ten post 28.08.2011 - 15:15

  • 0



#62

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...]

A pedofilia oczywiście do kastracji. Ale tylko tych co by się przyznali za wczasu, tych co już skrzywili dziecko to nie leczyć tylko wyeliminować.

Jeszcze jedno zdanie odnośnie galerianek :) Normalny zdrowy facet, zbliżając się do 30-stki dostrzega już tylko dojrzałe samice jako atrakcyjne...nie mówię tylko o sobie ale i o innych kolegach w podobnym wieku, wszyscy to przeszli. Jedni wcześniej, inni później, nie ma jakiejś granicy. Ale w pewnym wieku, nastolatka staje się mało atrakcyjna, taka dziecięca, bez kształtów. Gadanie o tym, że facet dorosły jakiś 40-50 lat, posuwa takie młode i to normalne bo to ich wina, za ładnie się ubrały, nie powinny nosić mini bla bla bla, hahaha...bez sensu. Takie stare byki są tak samo chore jak te pedofile. Zdrowy na umyśle facet widzi w tym nadal nastolatkę nawet pod toną tapety i najbardziej wyuzdanych ciuchach.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 29.08.2011 - 10:47
offtopic

  • 0

#63 Gość_Sentinel

Gość_Sentinel.
  • Tematów: 0

Napisano

[...]Normalny zdrowy facet, zbliżając się do 30-stki dostrzega już tylko dojrzałe samice jako atrakcyjne...nie mówię tylko o sobie ale i o innych kolegach w podobnym wieku, wszyscy to przeszli. [..].

Dokładnie tak jest :) zgadzam się z Tobą całkowicie a tez jestem już dobrze po 30 - tce. Kobieta to musi być kobieta a nie dziecko wygladajace jakby miała być kobietą. Może wygladać na kobietę, mieć kształty i wszystko co trzeba ale mentalnie, umysłowo, psychicznie daleko jej do tego ideału jaki lubią faceci dojrzali.

Użytkownik Sentinel edytował ten post 28.08.2011 - 16:20

  • 0

#64

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dodam, że kształty owszem, jak najbardziej może mieć dorosłe. Ale nigdy twarz. Twarz zawsze będzie delikatna i łagodna. Ci co gadają o jakiś pomyłkach zwyczajnie ściemniają, im taka twarz po prostu pasuje, twarz dziecięca, może to mniej groźne typy od tych pedofilii co na dzieciach poniżej 10 roku życia działają. Ale zasada jest ta sama, starego faceta kręci twarz dziecka, brak zmarszczek, delikatna skóra, łagodne rysy twarzy. Szukają zwyczajnie cech dziecka, które z wiekiem zanikają.
  • 0

#65

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[...]

Twarz zawsze będzie delikatna i łagodna.


Dziecięce rysy można zakryć stosowną ilością tapety, a tej nastolatki stosują na tony. Zobacz sobie takie "cudowne" programy pokroju "mała miss", tam widać ładnie kilkuletnie dzieciaki, które od dorosłych idzie odróżnić praktycznie tylko po wzroście i płaskiej klatce piersiowej oraz seplenieniu.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 29.08.2011 - 10:46
offtopic

  • -2

#66

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[...]

Dziecięce rysy można zakryć stosowną ilością tapety, a tej nastolatki stosują na tony. Zobacz sobie takie "cudowne" programy pokroju "mała miss", tam widać ładnie kilkuletnie dzieciaki, które od dorosłych idzie odróżnić praktycznie tylko po wzroście i płaskiej klatce piersiowej oraz seplenieniu.


Nie podałeś daty urodzenia więc nie wiem z czego to wynika.

Albo jesteś jeszcze młody i wtedy to normalne, że to są dla Ciebie "kobiety".

Albo jesteś stary i masz jakieś zapędy pedofilskie, że tak uważasz.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 29.08.2011 - 10:47
offtopic

  • 0

#67

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie podałeś daty urodzenia więc nie wiem z czego to wynika.

Albo jesteś jeszcze młody i wtedy to normalne, że to są dla Ciebie "kobiety".

Albo jesteś stary i masz jakieś zapędy pedofilskie, że tak uważasz.


Dorwać się do mojej daty urodzenia nie jest wcale trudno, bo podawałem ją na kilku stronach, a nie na tej, bo mi się zwyczajnie nie chce. Nie chce mi się ci tego ułatwiać bo zwyczajnie jestem leniwym gadem.

Widać nie rzuciłeś okiem na takie programy, skoro gadasz takie rzeczy, ale cóż, nie mój problem. Problem jest w tym, że dziecięce rysy twarzy można naprawdę dość skutecznie zamaskować. Biorącym w takich programach kilkulatkom dorabia się nawet sztuczne rzęsy i zęby, by wyglądały bardziej dorosło, zaś strój jest dobrany tak, by maskować dziecięce proporcje sylwetki. Dla mnie to okropieństwo, ale niektóre mamuśki muszą realizować na dzieciach własne niespełnione ambicje, przy okazji robiąc ze swoich dzieci idealny cel dla pedofilów.

No i z łaski swojej, z insynuowaniem, że mam jakieś zapędy pedofilskie daj sobie spokój, bo zaczynasz wyglądać w moich oczach ja 12 letni dzieciak, który musi na upartego walnąć osobistym wjazdem w regularnych odstępach czasu.
  • -2

#68

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na imprezie, będąc pijanym, nie ma się prawa odróżnić wyrośniętej i wymalowanej 14 latki od takiej w okolicach 22.
  • -2



#69

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie doceniasz różnej maści make-upów.


By było jasne, nie narzucaj mi swojego światopoglądu, bo mi się rzygać chce. Nie umiesz odróżnić nastolatki od dorosłej kobiety i to jedna jedyna słuszna wersja wydarzeń, którą mi narzucasz. Ty nie potrafisz to żaden inny samiec nie potrafi.

Ja odróżniam dzieci od dorosłych, ubolewam, że tak wielu zakładam dorosłych samców tego nie potrafi.

[...]

Widać nie rzuciłeś okiem na takie programy, skoro gadasz takie rzeczy, ale cóż, nie mój problem. Problem jest w tym, że dziecięce rysy twarzy można naprawdę dość skutecznie zamaskować. Biorącym w takich programach kilkulatkom dorabia się nawet sztuczne rzęsy i zęby, by wyglądały bardziej dorosło, zaś strój jest dobrany tak, by maskować dziecięce proporcje sylwetki. Dla mnie to okropieństwo, ale niektóre mamuśki muszą realizować na dzieciach własne niespełnione ambicje, przy okazji robiąc ze swoich dzieci idealny cel dla pedofilów.


Przyjmijmy Twój punkt widzenia, i wróćmy do posta do którego się odniosłeś. Pisałem o galeriankach i starych facetach. Czy nad tą nastolatką pracuje cały sztab ludzi jak w tych programach, by efekt był profesjonalny ? NIE ! Więc nie piszesz na temat. Zwykły "stuff" nastolatki jaką można spotkać na ulicy to nie profesjonalny makijaż nałożony przez zawodowców. I jedyne co się mogę zgodzić to z mylo, trzeba być pijanym by nie rozpoznać.

Inna wersja jest dla mnie oczywista, skoro nie pijany, to komuś się po prostu to podoba, podobają mu się cechy dziecięcej urody i tyle. Nie szuka dojrzałości.

Widać nie rzuciłeś okiem na takie programy


Ale wrzuciłem to hasło w google i pooglądałem... nie dostrzegasz dziecięcej skóry wokół szminki i tuszu LOL, no to już nic nie poradzę. Moje zdanie znasz, nie powtórzę bo się znów uniesiesz.

Użytkownik Yawgmoth edytował ten post 29.08.2011 - 10:51
offtopic

  • 0

#70

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ja nie wiem czemu rozmowa się dalej toczy :) wszyscy wyrazili nie chęć do pedofilii ale cały czas rozmowa krąży w sumie nie trafiając do celu
pozwólcie że podsumuje 9 stron
Niektórzy chcą śmierci pedofilów, inni próby wyleczenia, każdy nie toleruje legalizacji pedofilii. No i... tyle. Bo reszta tematu to gadanie o gejach, nastolatkach i interpretacji słów innych użytkowników.

Ludzie może mają rozwinięte mózgi ale my to ciągle zwierzęta, nie ma miłości są hormony, coś jest u kogoś z nimi nie tak to macie takich pedofilów, nekrofilów, homoseksualistów itp. I nie ma co gadać więcej na ten temat bo on krąży wokół tego samego myślenia.
ZDANIE NA DZIŚ:
Człowiek to zlepek chemii i biologi. Coś zawodzi powstają choroby/powikłania.

Tak więc pozdrawiam :)
  • 2

#71

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oj, nieładnie tak offtopować mimo próśb i ostrzeżeń moderatorów (którzy niestety nie mieli tu "władzy"). Temat czeka teraz małe czyszczonko i rozdanie "nagród". Na ten czas zamykam, niebawem otworzę.

EDIT:

No dobrze, trochę to zajęło, bo musiałem na raty, ale już jest w miarę czysto. Zostały jakieś niedobitki w postach, gdzie ktoś sprytnie do wątku o pedofilach dorzucił dodatkowy OT, ale większość takich treści została skasowana (a już na pewno wśród ostatnich postów). Poleciało też kilka ostrzeżeń, dla głównych OT-owców.

Jeden użytkownik dostał mały bonusik za rozsiewanie kłamstw, że wyczyszczono posty tylko jednej strony dyskusji. Usunąłem wiele postów, pod którymi mógłbym się podpisać i myślę, że na pierwszy rzut oka widać, że poleciało po równo z obu stron. Rozkład warnów mówi to samo. Więc jak ktoś chce się bawić w manipulacje, to ostrzegam, że nie warto. Ewentualne wątpliwości polecam w raporcie lub na priv.

Tematów o homoseksualizmie jest na forum chyba tyle co o 11.09.2001 (a w każdym razie dużo) - a to zawęża zakres tolerancji dla OT o tym. Piszcie tutaj na temat - o pedofilii, albo wcale. Offtopic przeszkadza użytkownikom chcącym podyskutować w ramach głównego wątku, co widać po liczbie raportów.
  • 0



#72

Visenna.
  • Postów: 133
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.fakt.pl/S...lu,93473,2.html Voila. Dziewczynka ze zdjecia nr 2 i 4, Xellos, gdyby podsunięto Ci tylko zdjecie tej twarzy, to mialbys spory problem z identyfikacja jej wieku, twarz wyglada na 17 lat. Zwłaszcza ze znam 17-letnie dziewczyny, które bez charakteryzacji zadnej wygladają młodziej niż ta mała w makijazu! Super ze masz takie dobre zdanie o swoim rozeznaniu - obyś się kiedys nie zdziwil.

ps. Jako kobieta wiem cos niecos jak mozna zamaskowac dzieciecą lagodnosc rysów, to banalnie prosty trick, wcale sztabu fachowow nie trzeba, dobre sceniczne kosmetyki wystarcza :D . Moze jeszcze atutem skory powalczysz, ale zdażają sie nastolatki z nieskazitelną cerą wiec to nie regula. I nie pisze już tutaj o galeriankach okreslonym wieku itp, tylko ogolnie o tym ze zrobić z nastoletniej twarzy kobiecą tak żebys nie poznał, wcale nie jest trudno, wcale. Kwestia tylko wygladu danej osoby, są 15stki co wygladają na 10 i takie co wygladają na 20, bo np dużo palą.
  • 0

#73

GuardAngel.
  • Postów: 373
  • Tematów: 37
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


[...]Normalny zdrowy facet, zbliżając się do 30-stki dostrzega już tylko dojrzałe samice jako atrakcyjne...nie mówię tylko o sobie ale i o innych kolegach w podobnym wieku, wszyscy to przeszli. [..].

Dokładnie tak jest :) zgadzam się z Tobą całkowicie a tez jestem już dobrze po 30 - tce. Kobieta to musi być kobieta a nie dziecko wygladajace jakby miała być kobietą. Może wygladać na kobietę, mieć kształty i wszystko co trzeba ale mentalnie, umysłowo, psychicznie daleko jej do tego ideału jaki lubią faceci dojrzali.


Zgadzam się z wami Panowie ...:)
mam 20 lat zachowuję sie jak 20 latek i analogicznie jak mam 30 to jak 30latek mam 40 to jak na moje40 lat przystoi . Człowiek rozwija sie nie stoi w miejscu . to nas odróżnia od zwierząt że panujemy nad swoim popędem seksualnym.

Pedofilia TO DEWIACJA SEKSUALNA a takie dewiacje najchętniej leczyłbym prądami !

Użytkownik GuardAngel edytował ten post 30.08.2011 - 02:02

  • 2

#74

Slaw.
  • Postów: 127
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Generalnie to tych zwolenników pedofilii wprost z tej sali powinni przepuścić przez "ścieżkę zdrowia" prosto do pierdla żeby poczuli się jak te gwałcone dzieci. Więźniowie by o to zadbali ;) Może jakby znaleźli się w sytuacji poszkodowanego troszkę by odmienili światopogląd. Bo tak to siedzą stare zbereźne pierniki i wygadują herezje.

Użytkownik Slaw edytował ten post 31.08.2011 - 13:38

  • 0

#75

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na początek napiszę, że bardzo poruszył mnie ten temat, dzieci to świętość a nie obiekty atrakcyjne seksualnie. Jak do ciężkiej cholery, w ogóle można w takich kryteriach mówić o dzieciach, trzeba mieć co najmniej nie równo w bani.

Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii

Tych zwolenników należy solidnie przebadać pod kątem psychiatrycznym, i wybić z głowy takie poglądy, wszystko jedno jaką metodą, byle skutecznie. Jak w o gule można takich chorych ludzi popierać? Tak, pedofile, to są chorzy ludzie, takich należy leczyć, a nie… . Nie mam słów, w głowie mi się to nie mieści.

- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.

Zamknąć takich w jakimś zakładzie, w pokoikach metr na metr, bez okien i żadnych wygód, same ściany, do jedzenia tylko chleb i woda, raz na tydzień.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci

Atrakcyjności seksualnej dzieci? Chore! Przecież dzieci z racji wieku, nie zdają sobie nawet z tego sprawy, czym jest seks! A nawet jeżeli trochę zdają, to patrzą na wszystko zupełnie inaczej, zupełnie inaczej niż osoby które są choć trochę bardziej dojrzalsze emocjonalnie od nich!

i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Homoseksualizm od pedofilii znacznie się różni. W homoseksualizmie obie strony są na tyle dojrzałe, że są świadome co robią, a najważniejsze, robią to z własnej nieprzymuszonej woli. W pedofilstwie, jedna strona jest nieświadoma. Dzieci można bardzo łatwo przekonać do wszystkiego, jak i również zmusić.

W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.

Acha, ciekawe, z tego wynika, że to my normalni jesteśmy źli, a nie pedofile, którzy robią krzywdę naszym dzieciom, paranoja jakaś! Jak jest im tak źle na tym świecie, to niech zrobią nam wszystkim przysługę i popełnią zbiorowe samobójstwo. Więcej tlenu dla normalnych ludzi będzie.

Pseudo-naukowcy

I do tego kandydaci do badań psychiatrycznych, trzeba mieć nieźle poprzestawiane w bani, by formułować takie tezy.

uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

Normalny dorosły człowiek w życiu nie spojrzy na dziecko w „ten” sposób. Dlaczego APA ma wykreślić pedofilę? W ręcz przeciwnie, nie powinna. Przecież w większości przypadków zatrzymani pedofile mieli problemy w dzieciństwie, znęcanie się, itp. Samo to kwalifikuje pedofilię jako zaburzenie psychiczne. Nie jestem psychologiem, ale domyślam się, że przez takie a nie inne traumatyczne dzieciństwo, pedofile odczuwają „opiekę” nad dziećmi, tak czy inaczej, pedofila jest to choroba którą trzeba leczyć, a nie legalizować!

twierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. - Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.

Rzeczywiście, nowy charakter, gdyby faktycznie takie legalne charaktery powstały to straciłbym zupełnie wiarę w ten świat.

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić, że opanują umysły naszych dzieci. Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.

Bez komentarza, zwyczajnie mnie ścięło.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.

Tak jak pisałem wcześniej, zamknąć w ich wszystkich w jakimś zakładzie, i naprostować poglądy, wszystko jedno jaką metodą, wara od naszych dzieci!

Użytkownik Miłosz edytował ten post 31.08.2011 - 19:21

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych