Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
236 odpowiedzi w tym temacie

#31

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@WithinTemptation
Nie wiem dlaczego nie pojmujesz, że pedofilia jak i homoseksualizm to zwykła dewiacja. Jak dla mnie to geje mogą i na golasa po łąkach hasać byle by oficjalnie było to uznane za chorobę. Nie interesuje mnie to, że wiele gatunków zwierząt też ma udowodnione stosunki homo. Szkoda tylko, że nawet zwierzęta rozumieją, że na stałe nie można być w takim związku bo ich gatunek wyginie. Mają instynkt, który natura wszystkim homo chyba odebrała.
Między homoseksualizmem, a pedofilią jest cieniutka linia i zezwalając na jedną dewiację, posuwamy się co raz to dalej i kolejna granica zaczyna się zacierać. Tak to działa i nie mów, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
  • 0

#32

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiem dlaczego nie pojmujesz, że pedofilia jak i homoseksualizm to zwykła dewiacja.


Bo są na pewno homoseksualiści, którzy są jedynie ze sobą dla seksu(tak jak bardzo wielu heteryków), ale są także tacy, którzy się szczerze kochają, więc dlatego nie chcę tego uznać za dewiację. Pedofil, zoofil itd. chce tylko zaspokoić swoje dzikie żądze, a z homo jest inaczej.


Między homoseksualizmem, a pedofilią jest cieniutka linia


No tak, faceci, albo kobiety, którzy uprawiają seks z innymi dorosłymi, nagle przerzucą się na dzieci. A czemu hetero nie może być pedofilem? Tylko geje?(mówię geje, bo kobiet to nawet nikt pod uwagę nie bierze).

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 26.08.2011 - 23:06

  • 1



#33

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No tak, faceci, albo kobiety, którzy uprawiają seks z innymi dorosłymi, nagle przerzucą się na dzieci. A czemu hetero nie może być pedofilem? Tylko geje?(mówię geje, bo kobiet to nawet nikt pod uwagę nie bierze).

Hetero też może być pedofilem nikt temu nie zaprzecza przecież.
Jednak nie pojmujesz jednej rzeczy, że tutaj rozchodzi się o to, że granica jest cienka bo w pewien sposób programuje się społeczeństwo. Popatrz 20 lat wstecz jaki wtedy był stosunek do homo ? I spójrz teraz ? To samo stanie się z pedofilią jeśli zachód nie zrozumie jednej rzeczy, że poprawność polityczna i tzw. "demokracja" - gdzie nikły procent społeczeństwa wywiera presję na resztę i rości sobie różne prawa, to droga donikąd. To tylko przyspieszy i tak szybko postępującą degeneracje młodych pokoleń. Nie może być tak, że nikły procent ludzi z danego kraju chce to i tamto i to dostaje poprzez tzw. poprawność polityczną.

22 stycznia 2008 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka, który rozpatrywał pozew lesbijki o inicjałach E. B. przeciwko Francji orzekł, iż różnicowanie prawa do adopcji ze względu na orientację seksualną osoby przysposabiającej jest naruszeniem Europejskiej Konwencji Praw Człowieka[37].


Szkoda tylko, że konwencja ta nie zakłada, że osoby w związku jednopłciowym nie są w stanie w naturalny sposób począć dziecka.

Zaczęło się pewnie z homoseksualizmem tak niewinnie jak z tymi rozmowami o pedofilii. Od baju baju, do baju baju i buch nagle homo mają więcej praw niż hetero bo przecież są w mniejszości więc im się należy.
  • 0

#34

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napiszę krótko , precz z pedałami , pedofilami i innymi zboczeńcami , nieważne że raz na 100 lat zdażają się pingwiny homo czy wygłodniałe psy jesteśmy ludzmi i musimy się szanować i respektować pewne prawa inaczej koniec nadejdzie jeszcze szybciej a i tak już do nas wręcz biegnie

ps gdyby taki pedofil nieważne jakiej płci dotknoł moje dzieci zatłukł bym bez żadnego" ale " , nie zważając na konsekwencje

Użytkownik lukasz245 edytował ten post 26.08.2011 - 23:39

  • 4

#35

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No oczywiście, że nie masz prawa ;] Tak samo jak ktoś nie ma prawa Ci stać się homoseksualistą, nikt Ci nie zabrania wyjechać do innego kraju nawet jeśli im się to nie podoba ;)


A czemu jest tak że masz prawo lubić i tolerować pedofilie i gejoze to czemu Ci zabraniają ich nielubić jestem wolnym człowiekiem i mogę nielubić kogo chcę tak samo i lubić kogo chcę :P

napiszę krótko , precz z pedałami , pedofilami i innymi zboczeńcami , nieważne że raz na 100 lat zdażają się pingwiny homo czy wygłodniałe psy jesteśmy ludzmi i musimy się szanować i respektować pewne prawa inaczej koniec nadejdzie jeszcze szybciej a i tak już do nas wręcz biegnie

ps gdyby taki pedofil nieważne jakiej płci dotknoł moje dzieci zatłukł bym bez żadnego" ale " , nie zważając na konsekwencje


Piwo mu za to ps :P


A jeszcze do tematu pedofili to nich każdy co jest za legalizacją i ma dzieci albo ma na uwadze ich bezpieczeństwo pomyśli sobie jak by to było jak by miał sąsiada pedofila jak by wtedy reagował na pedofilię :P
  • 1

#36

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:P dzięki za piwko

jeżeli ktoś ma dzieci i jest za pedofilią ( zebrało mnie na wymioty ) to z tym kimś też nie jest za ciekawie pod względem psychicznym
  • 0

#37

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tematu - fakt, całego nie przeczytałem, lecz pozwole sobie na małą dygresje:

Po pierwsze:O ile niesmaczne jest wspolzycie nie tylko 40 latka z 5 latką, o tyle tak samo 20 latka i nawet 14 latka (ktory teoretycznie nie ma prawa do seksu).
Po drugie: Zdarza sie w tym wieku dosc czesto, ze majac 13,14 lat, najczesciej chlopcy, chca wspolzyc. Jezeli to zrobi z 13-15 latka, nie bedzie to takie nielegalne, ale jezeli bedzie na tyle geniuszem, ze będzie umial wspolzyc np. z 18 latka w pełni świadomy i - nieco na swoim przykladzie - majacy "odpowiednią doroslosc psychiczna", to to, czy 18 latke mozna za to "karac" (mimo ze w takiej sytuacji to 14 chłopak by mocniej chciał seksu niz 18 letnia dziewczyna) lub też porównywac ja z wyżej wymienionymi pedofilami, które nie liczyłyby sie z konsekwencjami rozpierniczenia dziecku zycia?
Po drugie-i-pol: nie jest swiadomym, jaki człowiek co odczuwa, jak dorasta, czy napewno pewne rzeczy rozumie, ale jak moze zdarzyc sie przypadek, ze 12-14 latka przeżyje jakos stosunki z chłopakiem i nie będzie tego rozpamietywac, lecz taka sama szansa jest w wieku 18 lat - mało mamy debili popełniajace samobójstwa/zabijajace swoich partnerów/rodziny, lub rozpijajacych sie "bo rzuciła"?
Po trzecie - czyli "co-jak-gdzie-kiedy": czy granica wieku moze byc przeszkodą we wieku duzo-starszym? jezeli tak, to:
- mój ojciec jest pedofilem i jednoczesnie zgwałcony - bo był z kobieta starsza o 17 lat od niego, zaś moja matka jest 16 lat młodsza
- sam tez mialem taka sytuacje jak wyżej i sam oceniam, ze mentalnie nie wszystko u mnie jest w 100% wporządku, ale było takich pare sytuacji, ze majac 14-17 lat rozpamietywałem wszystkie romanse, jak również zapętliłem sie w romanse ze starszymi kobietami - a obecnie nie czuje jakiejs urazy, ze "ze mna wspolzyly i odeszły", chociazby z powodu, ze u mezczyny jest to nie passe.
I po czwarte - o ile mi wiadomo, w okolicach 14-15 lat kobieta tez chce seksu, chodz to nie passe o niej tak mówić - a nawet zapoznalem sie z paroma przykladami gwałtów kobiet wzgledem mezczyzn (jakkolwiek smiesznie by to brzmiało). Czyli czysto teoretycznie można by było powiedziec, ze gdyby taka 14 próbowała zgwałcić faceta, to ten, ze:
- niedość, że nie ma dowodu winy, czyli "mógł sobie zmyslec gwałt"
- to jeszcze jemu sie trafi, bo to on "współżył z nieletnią"
Czyli jedyna rzecza, którą można zrobić w punkcie 4 jest kastracja - wówczas mozna powiedziec, jak sie ma dobrego prawnika, ze "to nieletnia insynuowała zachowania seksualne, zmuszajac do okaleczenia"

Ten tekst bynajmniej nie ma bronic pedofilów ani namawiac do tego kogokolwiek, tylko sprecyzowanie pojecia "pedofil", bo jezeli mamy mówić pedofil na kogos, kto jest z rocznika wyżej niz partner w/s współżycia, to w takim razie bardzo duzo mamy na planecie pedofilów - mężczyzn i kobiet
  • 0

#38

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.


Pedofilia nie jest orientacją seksualną. A jeśli się mylę, to wkładanie penisa w zwierzęta, drzewa, butelki czy też raszki od płotu, również klasyfikowane powinno być jako orientacja.

Oczywiście, że potrzeba zmian w sprawie karania pedofilów, potrzebne są wyższe i surowsze kary, terapia hormonalna, kastracja.

Z kolei zarzut o "piętnowanie" jest już czystą fantasmagorią... mężczyzna, który zniszczył psychikę dziecku, ma zostać świętą krową, na którą nikt nie może nic powiedzieć, bo może go to zranić? Ostracyzm i izolacja!
  • 0



#39

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co ma Polska do zachodu to po pierwsze ? Jeszcze jako tako się trzymamy, ale powoli i u nas zaczyna panować poprawność polityczna. Homoseksualiści mają co raz więcej praw i o co raz więcej praw sobie roszczą.
Poza tym wytłumacz mi, gdzie napisałem, że homo mi przeszkadza ? Wspomniałem, że dla mnie mogą i latać nago po łąkach pod warunkiem, że oficjalnie zostanie to uznane za chorobę, dewiację. Nie ma czegoś takiego, że coś co nie jest zgodne z naturą ma być uznawane za normę, a jeśli człowiek zaczyna mówić sam do siebie i dziwnie się zachowywać to od razu uważany jest za psychicznie chorego i zamykany w zakładzie chociaż nie stwarza zagrożenia. Jak zwykle są równi i równiejsi.
Generalnie Twoje argumenty, że to są świadomi dorośli ludzie i mogą robić co chcą do mnie nie przemawia bo dla mnie jest to zwykła dewiacja i skrzywienie psychiczne co podpada już pod psychiatryk. Tak samo mogę napisać o nekrofilach, że oni przecież współżyją z martwym ciałem i nikomu to przecież nie szkodzi, prawda ? Na tym polega ta niebezpieczna granica, którą łatwo przekroczyć. Środowiska pedofilskie będą szły śladem ich bratnich dusz homoseksualistów bo to Ci przetarli nową drogę do legalnego trwania w czymś co jest chore już u podstaw. Świat staje na głowie, a rzesze ludzi w imię wolności i szerzenia miłości daje się mamić i pozwala na samozniszczenie własnego gatunku, a podobno człowiek to istota myśląca. Szkoda, że w świecie, gdzie Twoja wolność kończy się na setkach przepisów coś takiego jak normy moralne to pojęcie całkowicie abstrakcyjne.


http://homoseks.blox...-I-PRZEMOC.html

A tutaj proszę jeden z wielu linków potwierdzających, że homoseksualizm to choroba, którą trzeba leczyć, a nie jej przyklaskiwać i dawać więcej swobód.

Użytkownik Patrolinho edytował ten post 27.08.2011 - 09:57

  • 2

#40

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Można by także, nielegalnie oczywiście, "leczyć" pedofili.

Kochani, to XXI wiek nie średniowiecze/renesans :D Czasy inkwizycji i sądów wiejskich odeszły do lamusa ;]



Hm....czasem szkoda .
Jeden z najsłynniejszych i najokrutniejszych pedofili w historii Gilles de Rais (przy okazji równiez marszałek Francji, bohater narodowy i towarzysz Joanny dArc). Został skazany na smierć za torturowanie, gwałty i zamordowanie 30 dzieci, choć liczba ofiar w rzeczywistości mogła sięgnąć nawet dwóch setek.W zapisach zeznań, zawierających opowieści rodziców wielu zaginionych dzieci, jak również graficznych opisach morderstw dokonywanych przez Gillesa de Rais dostarczonych przez jego współtowarzyszy, znajdowały się rzeczy tak szokujące, że sędziowie zażądali, by najgorsze fragmenty zostały usunięte. Rais został posądzony o zwabianie młodych chłopców do swojego majątku, gdzie ich gwałcił, torturował i ranił, często masturbując się siedząc na umierającej ofierze. Dokładnie nie wiadomo ile osób zostało zamordowanych przez de Rais, ponieważ większość ciał została spalona lub zakopana. Przyjmuje się, że było od 80 do 200 ofiar. Sugestie o 600 ofiarach są prawdopodobnie przesadzone. Ofiary miały od 8 do 16 lat i były obu płci. Choć Rais wolał chłopców, zadowalał się młodymi dziewczętami, jeżeli jego słudzy nie byli w stanie zdobyć dzieci płci męskiej.Wpadł przypadkiem:15 maja 1440 r. Rais porwał księdza o imieniu Jan le Ferron, który wtedy przebywał w kościele St. Etienne de Mermorte. Biskup z Nantes wszczął śledztwo, podczas którego odkrył zbrodnie, jakich dopuszczał się Rais przez lata. 29 lipca biskup ogłosił swe odkrycie i w efekcie uzyskał poparcie księcia Bretanii, uprzedniego sojusznika Gille'a de Rais. Podjęto działania. 24 sierpnia królewscy żołnierze, pod dowództwem Artura Richemont, uwolnili Jana le Ferron. Samego Rais aresztowano razem ze współtowarzyszami 15 sierpnia, po świeckim dochodzeniu, potwierdzającym wcześniejsze doniesienia biskupa z Nantes. Rais był sądzony zarówno przez sąd świecki jak i duchowny pod zarzutami morderstwa, sodomii i herezji. Były to najcięższe możliwe oskarżenia tamtych czasów.

Obszerne zeznania świadków przekonały sędziów o słuszności postawionych zarzutów. Rais przyznał się dobrowolnie do przestępstw 21 października, w związku z czym sąd odwołał planowane tortury. 23 października sąd świecki skazał współwinnych towarzyszy Gillesa de Rais, Henriet i Poitou. 25 października sąd kościelny nałożył na niego ekskomunikę. Tego samego dnia skazał go sąd świecki. Ekskomunika została z niego zdjęta po okazaniu skruchy i przyznano mu prawo do spowiedzi. Sąd świecki podtrzymał swój wyrok. Rais, wspólnicy zostali straceni w Nantes 26 października 1440 r.

Mimo ze zdecydowana większość ofiar inkwizycji była niewinna- nie można zapominać jednak, że przed sady inkwizycji trafiali automatycznie: truciciele,podpalacze, seryjni mordercy i inni tego typu osobnicy. A i taka uwaga: w średniowieczu inkwizycja nie ścigała czarownic tylko heretyków.
Prawie całe średniowiecze obowiązywał zakaz prześladowań czarownic pod kara śmierci. Czarownice zaczęły trafiać na stos dopiero w drugiej połowie XVI wieku czyli w Renesansie . Czarownice płoneły w krajach katolickich i protestanckich przez Renesans i Barok. W XVIII zniesiono w krajach katolickich prawo umożliwiające ściganie czarownic. W krajach protestanckich prawo to obowiązywało dłużej .Najdłużej w Anglii .Wprawdzie przez wiekszość czasu było już tylko martwym przepisem jednak... Ostatni proces zakończony prawomocnym wyrokiem oparty na przepisach zwalczania czarownic odbył sie ... w czasie II Wojny światowej!!!!!!!!!!!!!!!O tej ostatniej skazanej w Europie czarownicy napiszę artykul później .
A temat jest niesamowity : służby specjalne , matrix propagandy w prasie bytyjskiej i medium albo prawdziwe albo na usługach Abhwery.
źródełka

Mój odnośnik

Mój odnośnik

No i teraz pozostaje pytanie jak ukaranoby takiego seryjnego mordercę dzisiaj???? Parę latek w osobnej celi jak Trynkiewicza? Ten pedofil- zabójca 4 dzieciaków będzie na wolności juz za dwa lata!!!
Mariusz trynkiewicz

interesujące cytaty

Krwawą serię ofiar potwora zapoczątkował 13-letni Wojtuś. Zwabiony przez nauczyciela do mieszkania, został obezwładniony, zgwałcony i wreszcie sadystycznie uduszony. Jednak mordercy to nie wystarczyło. Ciało dziecka przetrzymywał jeszcze kilka dni we własnym domu (jak wykazało śledztwo – blisko fotela, na którym zwykle przesiadywał), a kiedy oznaki rozkładu zaczęły być widoczne, wywiózł je do lasu i ukrył w zaroślach.


Niemal identycznie postąpił z kolejnymi dziećmi. Krzyś (12 lat), Tomek (11 lat) i Artur (12 lat) po kolei odwiedzali wuefistę, by zginąć od wykrwawienia się – skutku otrzymanych kilkudziesięciu ciosów nożem. Gwałceni i maltretowani przed śmiercią, służyli swemu katu także jako zwłoki. Ciała ofiar Trynkiewicz przetrzymywał kilka dni w mieszkaniu, sycąc się ich obecnością. Później wywoził do lasu i tam palił. Drastyczne szczegóły mordów na szczęście pozostały do wiadomości sądu.

Kiedy milicja odwoziła Mariusza do więzienia, omal nie doszło do samosądu: zgromadzony przed salą sądową tłum milicji z trudem udało się opanować. Jednak bezpieczeństwu pedofila aktualnie nic nie zagraża: karę odsiaduje w Zakładzie Karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich, na oddziale dla upośledzonych umysłowo i pochodzących ze środowisk patologicznych, w jednoosobowej celi. Ma sporo czasu na pisanie odwołań i resocjalizację poprzez sztukę: do celi dostarczono mu farby, pędzle i sztalugi.



Wszyscy pamiętają jego słowa z procesu, podczas którego powiedział: – “Po wyjściu z więzienia nadal będę zabijał chłopców. To silniejsze ode mnie"

Użytkownik noxili edytował ten post 27.08.2011 - 10:33

  • 4



#41

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Powiem krótko:
Pewno teraz narażę się na falę minusów oburzonych "tolerancyjnych", ale nie dbam o jakieś plusiki czy minusy na portalu.

Dla mnie legalizacja pedofilii jest takim samym chorym pomysłem jak legalizacja homoseksualizmu.

Tyle.


A nie, jeszcze jedno.
Śmieszy mnie, tak, śmieszy, jak za pedofilię uważa się uprawianie seksu z 13, 14 letnią "galerianką". Czemu ktoś ma cierpieć z tego powodu, że ktoś gówniary nie wychował? Sama chciała, była w pełni świadoma swojej decyzji. To mnie śmieszy. Pedofilia 8 letnich dzieci mnie brzydzi, ale pedofilia "galerianek" mnie śmieszy.

Użytkownik Aexalven Fendadra edytował ten post 27.08.2011 - 11:22

  • 0

#42 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

No i teraz pozostaje pytanie jak ukaranoby takiego seryjnego mordercę dzisiaj???? Parę latek w osobnej celi jak Trynkiewicza? Ten pedofil- zabójca 4 dzieciaków będzie na wolności juz za dwa lata!!!

Na pewno znajdzie się ktoś kto zorganizuje lincz, zawszę będą mogli prosić o łaskę prezydenta.

Wszyscy pamiętają jego słowa z procesu, podczas którego powiedział: – “Po wyjściu z więzienia nadal będę zabijał chłopców. To silniejsze ode mnie"

Nie można tego bagatelizować, takie świry nie blefują, przykładem może być Nattramn:

Niedługo po nagraniu albumu został zamknięty, po czym uciekł z departamentu 57. szpitala psychiatrycznego. Oświadczył: „Będę zabijał małe dziewczynki i stanę się sławny jak Thomas Quick”. Zaatakował dwie małe dziewczynki bawiące się w piaskownicy w Vattentornsskogen przy użyciu topora po czym próbował uciec na rowerze. Gdy złapała go policja nakłaniał policjantów by go zabili. Obie dziewczynki przeżyły atak.

Kim jest Thomas Quick? Pedofilem i mordercą.

Wystarczy, że jakaś małolata za przeproszeniem puści się, zajdzie w ciążę, obarczy winą nauczyciela, którego nie lubi, a on ma już spieprzone życie ;)

Masz bardzo pasującą odpowiedź:

Śmieszy mnie, tak, śmieszy, jak za pedofilię uważa się uprawianie seksu z 13, 14 letnią "galerianką". Czemu ktoś ma cierpieć z tego powodu, że ktoś gówniary nie wychował? Sama chciała, była w pełni świadoma swojej decyzji. To mnie śmieszy. Pedofilia 8 letnich dzieci mnie brzydzi, ale pedofilia "galerianek" mnie śmieszy.


Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 27.08.2011 - 11:38

  • 0

#43

HidesHisFace.
  • Postów: 244
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dla mnie legalizacja pedofilii jest takim samym chorym pomysłem jak legalizacja homoseksualizmu.

Porażka na całej linii, choćby z tego powodu, że homoseksualizm dotyczy osób dojrzałych płciowo i świadomych swoich decyzji, ponadto nie ma ŻADNYCH negatywnych skutków dla ogółu społeczeństwa, nikogo nie krzywdzi etc. Pedofilia to krzywdzenie niewinnego dziecka, które NIE JEST świadome swojej seksualności - dotyczy to również wspomnianych przez ciebie nastolatek - nie można powiedzieć by taka galerianka była do końca świadoma tego, co robi - nie ma prawa (biorąc pod uwagę "jakość" polskiej edukacji seksualnej oraz buzujące w okresie dojrzewania hormony) uświadomić sobie w pełni potencjalnych konsekwencji i w dużej mierze ich działania oparte są bardziej na wyobrażeniach niż rzeczywistości.

Śmieszy mnie, tak, śmieszy, jak za pedofilię uważa się uprawianie seksu z 13, 14 letnią "galerianką". Czemu ktoś ma cierpieć z tego powodu, że ktoś gówniary nie wychował? Sama chciała, była w pełni świadoma swojej decyzji.

Jak wyżej, trudno za w pełni świadomą uznać nastolatkę w okresie dojrzewania pragnącą się przespać ze starym dziadem za nowe spodnie albo dlatego, że naoglądała się za dużo pornosów. Za to dorosły facet powinien, za przeproszeniem, myśleć głową, a nie jajcami - chce sobie popukać? Do burdelu albo żony marsz.
  • 1

#44

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak wyżej, trudno za w pełni świadomą uznać nastolatkę w okresie dojrzewania pragnącą się przespać ze starym dziadem za nowe spodnie albo dlatego, że naoglądała się za dużo pornosów. Za to dorosły facet powinien, za przeproszeniem, myśleć głową, a nie jajcami - chce sobie popukać? Do burdelu albo żony marsz.


Starym, niestarym, mnie to nie obchodzi. Chodzi umalowana gówniara po centrum handlowym, wyglądająca jak doświadczona dwudziestokilkuletnia ladacznica i potem zgrywa wielką pokrzywdzoną. Dla takich jednostek państwo i świat nie powinno mieć współczucia.


I co jak co, homoseksualizm oczywiście że ma negatywne skutki dla ogółu społeczeństwa. Wypaczenie ludzkości (ba, być może nawet dzieci, o które tak się boicie), upadek ludzkiej rasy. I teraz 13 czy 14 latki też są dojrzałe płciowo, żaden argument, a wciąż podkreślam, że molestowanie na prawdę małych dzieci mnie oburza, ale nie nastoletnich, które same tego chcą.
  • 0

#45 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Starym, niestarym, mnie to nie obchodzi. Chodzi umalowana gówniara po centrum handlowym, wyglądająca jak doświadczona dwudziestokilkuletnia ladacznica i potem zgrywa wielką pokrzywdzoną. Dla takich jednostek państwo i świat nie powinno mieć współczucia.


Jak ktoś tego nie rozumie, to polecam stronę, która ma w nazwie wiochę, i wpisać po kolei: 13 lat, 14 lat itd. Same się proszą.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych