Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Please log in to reply
236 replies to this topic

#16

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co nie zmienia faktu, że kiedy trafiono na kogoś "nie teges", to były całkiem skuteczną metodą "leczenia".


Kiedy trafiono ;) Fajnie byłoby jakby Ciebie oskarżono o morderstwo, zmarnowano życie, chociaż byłbyś niewinny? Jeśli to nie ty to zrobiłeś to trudno ;)


Myślę, że dla pedofilów możemy zrobić wyjątek i raz na jakiś czas zebrać się, wyszukać takiego i wziąć w obroty - przypalić, uciąć przyrodzenie, porazić prądem... Tak by się nauczył.


No pewnie, zacznijmy od Ciebie ;) A wiadomo czyś Ty nie pedofil? :D Tylko, żeby nie było że bronię pedofilii ;D Nie, zdecydowanie nie, to widać po poprzednich postach. Ale chodzi mi o to, że można skrzywdzić niewinnego człowieka, tak jak robiła to inkwizycja. Chyba, że dowody byłyby niezbite i byłoby się na 1000% pewnym, że jest winny. A swoją drogą to też ciekawe masz pomysły ;) Niech zgadnę, poglądy polityczne skrajnie prawicowe? :)

OOO, Dokładnie o tą grafikę mi chodziło, gdy mówiłem o leczeniu pedofilów.


Wybaczcie mi moją ewentualną głupotę, ale co to jest? Nabój? :D

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 26.08.2011 - 18:48

  • 0



#17 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba zapłakane dziecko to wystarczający dowód na winę pedofila. A wtedy niech jego Bóg ma go w opiece.

Wybaczcie mi moją ewentualną głupotę, ale co to jest? Nabój?

Tak, a dla pedofila oznacza to kulę w łeb i do piachu.

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 26.08.2011 - 18:53

  • 0

#18

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak, a dla pedofila oznacza to kulę w łeb i do piachu.


O to ja nie wiedziałem, że aby kogoś zabić wystarczy mieć sam nabój ;D Już większe szkody wyrządzisz butelką po oranżadzie za złotówkę :D


Chyba zapłakane dziecko to wystarczający dowód na winę pedofila. A wtedy niech jego Bóg ma go w opiece.


Pewnie, niech podbiegnie do przypadkowego faceta na ulicy, rozpłacze się i już wiadomo, że to pedofil :D Wierzyć dzieciom to głupota. Co prawda często mówią prawdę, ale często zmyślają, bo są na kogoś złe. Wystarczy, że jakaś małolata za przeproszeniem puści się, zajdzie w ciążę, obarczy winą nauczyciela, którego nie lubi, a on ma już spieprzone życie ;)
  • 0



#19 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziecko wykorzystywane seksualnie na pewno inaczej się zachowa niż dziecko, które "strzela focha"

Wystarczy, że jakaś małolata za przeproszeniem puści się, zajdzie w ciążę, obarczy winą nauczyciela, którego nie lubi, a on ma już spieprzone życie ;)

To już się tyczy starszych "dzieci" i tutaj wchodzi wyrachowanie, wtedy trzeba wszcząć dochodzenie. Jeżeli w grę wchodzi tylko obarczanie winą, to szybko prawda wyjdzie na jaw.
  • 0

#20

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja mam bardzo dobry pomysł. Mianowicie jeśli ktoś zabije/pobije/uszkodzi takiego lubującego się w dzieciach to odrazu sąd go uniewinnia :) pedofilia i homoseksualizm to sa nieuleczalne zboczenia, znaczy się ktoś już wymyślił lekarstwo :) kaliber 7,62 mm + Ak-47 :)
  • 0

#21

bak1906.
  • Postów: 12
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe czy ci pseudonaukowcy tak samo by się wypowiadali jakby ich za małolata w du*e pakowali codziennie
  • 0

#22

LocoGreen.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wasze myślenie jest bardzo humanitarne :P "nie legalizujmy borni, ale zastrzelmy pedofilów" :D
ja nie popieram homoseksualizmu, pedofilii ani innej choroby umysłowej, tym bardziej jeśli przez tą chorobę krzywdzone są inne osoby
chorym osobom współczuje
pewien koleś mieszkający jakieś 2 wsie dalej uprawiał sex z 14 latką mając coś powyżej 18 lat, nie wiedział że jest aż taka młoda, no i przez to że wyglądała jak by miała wiek nie wiem dajmy na to 17 lat i dawała się z byle kim, człowiek poszedł za pedofile... moim zdaniem szufladkowanie tego że każdy pedofil jest zły można skrzywdzić takich w sumie głupich ale niewinnych ludzi

Pedofilom i Homoseksualistom stanowcze nie!
jednych i drugich traktować jako jednostki chore

a tak poza to przypomina mi się kawałek Nagłego Ataku Spawacza - Zbokole z roku 1996

piosenka agresywna ale pokazuje jak bardzo nieludzkie są tego typu zbocznia(nekrofilia, zoofilia i pedofilia)
  • 2

#23

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co do zabijania pedofili to mowie stanowczo nie, poniewaz nie mozna bawic sie w Boga zycia i smierci, jednak to jest faktyczny problem,na pewno trzeba bronić dzieci przed takimi zboczeniami
  • 0

#24

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Dołączona grafika
  • 6



#25

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co do zabijania pedofili to mowie stanowczo nie, poniewaz nie mozna bawic sie w Boga zycia i smierci, jednak to jest faktyczny problem,na pewno trzeba bronić dzieci przed takimi zboczeniami


Słusznie. Zabicie nawet pedofila to otwarta droga do innych 'porządków'. Ta sama piekielna metoda, dzisiaj utłuc pedofila, jutro ateistę czy fanatyka religijnego, pojutrze.... słowianina, murzyna.

Jak znajdę na dysku to podeślę ciekawy materiał.
Sprawa dotyczy badań nad homoseksualizmem. Lata 70'te. Wnioski dziwne. Homoseksualizm to choroba zdefiniowana - ZABURZENIE PERCEPCJI FEROMONOWEJ. Daje się leczyć.
Jeśli to prawda to pojawia się pytanie - komu zależało na 'promocji' a nie leczeniu zachowań homoseksualnych? że teraz nawet przeciwnicy pedofilii są pobłażliwi dla homoseksualizmu.

Użytkownik mariuszm edytował ten post 26.08.2011 - 20:17

  • 0

#26 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

denerwują mnie już te skrajnie prawicowe poglądy

Przepraszam, ale na tym forum nie widziałem jeszcze "skrajnie prawicowego" człowieka. Ja po prostu staję przeciwko dewiacjom, ale przy tej władzy nie mam prawa zabraniać komuś homoseksualizmu, tak jak nie mam prawa zabraniać innym rasom przebywania w Polsce, nawet jeśli mi się to nie podoba. Tylko, że odwrotnie do homoseksualizmu pedofilia jest groźna dla społeczeństwa i trzeba tępić, ewentualnie izolować pedofilów jako sprawiających zagrożenie.
  • 0

#27

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Żyjemy w takich "oświeconych" czasach, a inteligenci dyskutują nad legalizacją pedofilii... Cytując znanego Polaka - Mariana Paździocha: "Za jaja i na latarnię!".

Jakakolwiek kara cielesna byłaby za mała na pedofilię. Powinno się stososować na pedofilach obcięcie wacka + wpuszczenie do klatki z jakimś amatorem cwelów.

Użytkownik real FOX edytował ten post 26.08.2011 - 20:27

  • 1



#28

Jozue.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

W Polsce...
Kiedyś zabijano za brak wiary w Boga! Potem nadeszła liberalizacja zwyczajów i można nie wierzyć w Boga!
Kiedyś zabijano za uprawianie czarów! Potem świat poszedł do przodu i dziś można uprawiać magię!
Kiedyś katowano ludzi za homoseksualizm! Potem stwierdzono, że homoseksualiści są też ludźmi i pozwolono im żyć oficjalnie w społeczeństwie!
Kiedyś słowo ojca w rodzinie było ostateczne i niepodważalne! Potem stwierdzono, że jest to błędne i podważono autorytet głowy rodziny!
Kiedyś miejsce kobiety było w domu! Ale nadeszło wyzwolenie i kobieta może robić na co ma ochotę!
Kiedyś kobieta z nieślubnym dzieckiem stykała się z ostracyzmem! Teraz jest to powszechnie akceptowane zjawisko!
W XX i XXI wieku podważa się wszystkie możliwe autorytety. Społeczeństwa same dały przyzwolenie na takie zjawiska jak chęć legalizacji pedofilii. Oczywiście żaden obywatel nie przyzna się, że pośrednio dołożył cegiełkę do prób wyjścia pedofilii z podziemia. A dołożył, bo skoro walczył, o to by można było się rozwodzić, jak wyżej wspomniał mariuszm, to dlaczego pedofile nie mogą spróbować? Albo jak obywatele teraz walczą jak lwy o możliwość legalnej aborcji, bez względu na okoliczności! Czy w takie sytuacji pedofile nie mogą poczuć się uprawnieni do legalizacji swoich działań? Mogą, bo społeczeństwa same tworzą takie przyzwolenie. Dzisiaj rządzi relatywizm moralny, który doprowadza do takich sytuacji jak opisana w artykule.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prędzej czy później przepchną tą legalizację. A jak w Stanach przepchną to cały świat pójdzie ślepo tą samą drogą. Obywatele to głąby! Wystarczy popatrzeć na skutek działania Andersa Breivika! Społeczeństwo tylko "bije pianę" dużo gadając i mędrkując. Żadnych działań. Nawet to gadanie jest skierowane zupełnie nie w tą stronę. I tak samo w przypadku legalizacji pedofilii - jak władcy narodów oraz media nakażą tak ludzie będą myśleć. A jak się będą burzyć, to kilka osób dostanie pałą i się uspokoi głupi naród. Reszta nie wychyli się, bo będzie miała coś do stracenia. Ach... jakże brak dzisiaj idealistów skorych do czynów.

Pedofilia karana śmiercią - jakież emocje, a jakie genialne rozwiązanie problemu. Chylę czoło i tym, którzy uważają, że ucinaniem głowy można rozwiązać problem przypominam rok 1917, kiedy próbowano rozwiązać problem bogaczy. Poza tym te emocje, pozwolą obiektywnie spojrzeć na pedofilii o których na przykład mowa w następującym artykule "Tatusiowie" Będziecie ucinać głowy tatusiom?


Czytałem kiedyś raport zamówiony przez kierownictwo NSDAP w przeddzień wybuchu II wojny światowej. Z uwagi na przewidywaną skalę prowadzonych działań wojennych, armia niemiecka obawiając się o liczebność swojej armii, zleciła badania w celu podjęcia decyzji o ewentualnym dopuszczeniu homoseksualistów do czynnej służby wojskowej.

Raport był druzgoczący dla badanych, i ostatecznie na jego podstawie homoseksualiści wylądowali w obozach koncentracyjnych a nie zasilili szeregi armii.

Konkluzja raportu była następująca - cytuję z pamięci, niestety na chwilę nie mam dostępu do źródła - :

- Z uwagi na zachwianie emocjonalne, skłonność do zdrady, niemożność współpracy, manipulacyjny charakter, niestabilność uczuciową, całkowicie odradza się wcielenie homoseksualistów do czynnej służby wojskowej. W szczególności, należy szczegółowo analizować osoby mające dostęp do tajnych dokumentów, po kątem skłonności homoseksualnych.


Po pierwsze Ernst Rohm był zadeklarowanym homoseksualistą. Bez tego człowieka Hitler w życiu nie zdobyłby władzy. Mnóstwo osób w szeregach Rohma również było homoseksualistami.
I drogi antientam, żeby w obronie swoich racji o homoseksualistach powoływać się na nazistów? To jest taka sama klasa argumentów jak w przypadku pedofili przedstawionych w dyskutowanym artykule.
  • 1

#29

slawek13.
  • Postów: 140
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?

I mówię, jeśli wprowadzą to w życie, to będzie zupełnie inny świat. Najpierw pedofile, potem marihuana, następnie broń, później w Rosji będą pozwalać na posiadanie małych bomb atomowych. I pewnie robienia takich bomb będą uczyć Rosjanie w swoich rodzimych szkołach.


Nie raczej po pedofilach są zoofile, dendrofile, nekrofile i inni zboczeńcy.
  • 0

#30

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czasami człowiek czuje niespodziewany przypływ siły, którą trudno okiełznać. Towarzyszy jej zwykle uczucie gniewu i chęci 'zrobienia z czymś porządku'. Tak teraz czuję się na przykład ja, czytając te ich gówniane wywody i patrząc co chwila na moją półtoraroczną córkę śpiącą w łóżeczku obok... I chociaż jest już trochę późno to chyba wyjdę na dwór i postrzelam sobie do butelek po piwie, żeby jakoś odreagować. Byc może wyobrażę sobie, że strzelam do tych mądrych panów cytowanych w pierwszym poście.

'Za taki ból związałbym sznur
Za dziecka płacz złamałbym kark
Płać - za każdy cios za dziecka płacz
Złamię ci kark...'

Illusion 'Za taki ból'
  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych