Skocz do zawartości


Zdjęcie

Legalizacja pedofilii


  • Please log in to reply
236 replies to this topic

#1

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii - wstrząsające informacje

Pro-rodzinni działacze, którzy wizytowali skandaliczną konferencję pro-pedofilską w Baltimore w zeszłym tygodniu mówili, że są głęboko wstrząśnięci tym, co widzieli i usłyszeli.

- Nawet jako były oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem takiego poziomu duchowej opresji i zła jak na tej sali – żalił się wiceprzewodniczący Liberty Counsel Action Matt Barber.

- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).

Zapraszamy do przeczytania komentarza do artykułu

Wśród panelistów konferencji znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center, John Breslow z London School of Economics and Political Science.

W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.

Pseudo-naukowcy uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.

W wywiadzie dla LifeSiteNews (LSN), wizytujący profesor prawa z Liberty University, która wzięła udział w konferencji, Judith Reisman skrytykowała przełomową sprawę o pedofilię Lawrence przeciw Teksasowi, wykorzystywaną przez aktywistów pedofilskich. W najnowszej książce „Sabotaż seksualny” ujawnia ona druzgocące konsekwencje okupywania szkół przez seksuologów pokroju Alfreda Kinseya, którzy okazali się aroganckimi „seksualnymi anarchistami”.

Stwierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. - Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić, że opanują umysły naszych dzieci. Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.

Źródło
  • 12

#2

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Urżnąć co trzeba i powiesić za jaja! Amen

@mariuszm
Wiem, że w naszym "cywilizowanym" świecie takie praktyki nigdy nie będą legalne, ale gdybym osobiście przyłapał takiego dziada, to nie ręczyłbym za siebie.

Użytkownik adam0 edytował ten post 26.08.2011 - 13:07

  • 16

#3

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Urżnąć co trzeba i powiesić za jaja! Amen

Tak ci się wydaje. Pojawią się naukowe dowody ze strony psychiatrów że to norma, że podobnie było z homoseksualizmem, że też był opór środowisk "średniowiecznych", ciemnych, nie nowoczesnych. Poprą to media.
Za .... to będą wieszać przeciwników tego ruchu - jako ciemnogród i fanatyzm przeciw nowoczesności.
  • 5

#4

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

albo zamknac w jednej klatce z "wygladnialym seksualnie" gorylem, ktory okaze im swoja milosc sila, rowniez nie mogac uzyskac od nich zgody.. no bo generalnie goryle nie zrozumieja ludzkiej mowy, wiec jak gorylowi sie "zachce" to moze poprostu sobie ulzyc.. dobrze rozumiem?
  • 12

#5

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Na początek dodam, że czytając cały artykuł i pisząc tego posta mam łzy w oczach - łzy gniewu.


Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii


Już przy tym miałam wywalić laptopa przez okno.


- Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie - prawie w lekceważący sposób - dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber. Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.


Laptop przez okno razy dwa.

Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci


Atrakcyjności seksualnej dzieci? Dzieci? Przecież dzieci nie zdają sobie sprawy nawet z tego, czym jest seks, a jak nawet trochę zdają, to nie patrzą na wszystko pod takim kątem, jak już chociaż trochę dojrzałe emocjonalnie osoby!

i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).


Homoseksualizm a pedofilstwo to ogromna różnica. W homoseksualizmie obie strony są świadome, co robią i robią to z własnej woli. W pedofilstwie (jej, niedobrze mi jest, jak o tym piszę) jedna strona jest świadoma. Dziecko można łatwo do wszystkiego przekonać - za lizaka, cukierka, batona, zabawkę, pieniążki (bo dzieci to raczej nie mówią pieniądze, prawda?). A potem jest to wielki uszczerbek na psychice tych osób, które w dzieciństwie były wykorzystywane w ten sposób - nigdy nie będą komuś ufać całkowicie i nie będą miały normalnego życia!


W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób. Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.


To niech sobie kupią zminiaturyzowane dmuchane lalki, kur!

Pseudo-naukowcy


Z tym się zgadzam na całej linii.

uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.


Do zafascynowania heteroseksualnego? Dorosłych osób? Normalny dorosły człowiek w życiu nie spojrzy na dziecko w "ten sposób"!
Na dodatek podobno prawie każdy pedofil miał problemy w dzieciństwie. Trauma, stres, itp.

S

twierdziła m.in., że „tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. - Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.


Laptop razy trzy.
Jaki nowy charakter? Człowiek bez serca? Oni naprawdę chcą nami już manipulować w każdy możliwy sposób?

Barber dodawał: - Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić, że opanują umysły naszych dzieci. Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.


Tutaj to ja nie mam komentarza, bo kompletnie mnie wcięło.

Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia "piętnowanie" pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.


Tak, a jak jacyś ludzie zaczną sobie wpychać w du*ę batony i będą do tego namawiać innych i się to rozprzestrzeni, też się to uzna za inną orientację seksualną?

Na koniec dodam, że jeśli Oni tą legalizację wprowadzą w życie, to świat zmieni się diametralnie. To będzie błędne koło: dzieci będą wykorzystywane, potem będą myślały, że nie ma w tym nic złego i jak dorosną, będą wykorzystywać może nawet własne dzieci, choć różnica, kogo dziecko jest, nie ma tu nic do rzeczy. I tak w kółko.

Jestem zszokowana. I tyle.
  • 6

#6

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To przerażające! Gdyby takie coś weszło w życie to zostanie się tylko zabić, albo kompletnie odizolować od świata, bo jakie nowe, inne reformy mogą wejść w życie? Jestem sceptykiem w tej kwestii, ale interesuje mnie NWO. I tam właśnie było coś o tym, że lucyferianie będą mogli legalnie urządzać orgie z udziałem dzieci, porywać ludzi, mordować. Jeżeli świat idzie w tym kierunku... Zobaczycie, my może będziemy rozwijać się technologicznie, ale co do społeczeństwa, duszy to nastaną mroczne czasy. Na szczęście ja nie planuję dzieci w przyszłości, przynajmniej mam pewność, że nie zostaną skrzywdzone ;] No bo jaką mam pewność, że nie zostanie porwane np. ze szkoły? Mało takich przypadków jest?
  • 0



#7

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?

I mówię, jeśli wprowadzą to w życie, to będzie zupełnie inny świat. Najpierw pedofile, potem marihuana, następnie broń, później w Rosji będą pozwalać na posiadanie małych bomb atomowych. I pewnie robienia takich bomb będą uczyć Rosjanie w swoich rodzimych szkołach.
  • -2

#8

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?


Też sądzę, że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale co będzie jeśli wygrają zwolennicy wprowadzenia broni dla każdego obywatela? Czy nie będzie przypadków, że jakiś głupi małolat podkradnie ojcu broń i wymorduje ludzi w szkole? Czy nie będzie większego prawdopodobieństwa, gdy broń będzie w każdym domu, bardziej dostępna?

Co do pedofilii to moim zdaniem to nie przejdzie. Ludzie nie pozwolą, będą strajki, protesty. Czy wy też zauważyliście w swoich domach jaka nagonka jest przeciwko księżom? Mimo że w naszych rejonach prawdopodobnie takie zjawiska nie występują to jednak ludzie podłapują jakieś pojedyńcze przypadki i złorzeczą na wszystkich. A co jeśli by tak ogłaszali się publicznie ci pedofile, na pewno byliby potępieni od razu, nie dano by im zrealizować tych nikczemnych celów. Jak jest z homoseksualistami? Oni nikomu nie wadzą (mi na przykład nie przeszkadzają, jedynie może Ci co się przebierają za kobiety, jakoś dziwnie się ubierają, na prawdę taki "pedał" z prawdziwego zdarzenia. afiszowanie się z tym mi nie wadzi, bo równie dobrze można byłoby tego zabronić hetero) a jednak ludzie ich potępiają. Ludzie są przewrażliwieni na punkcie dzieci, dzieci są wyjątkowo traktowane w naszym społeczeństwie, gdy ginie dziecko smuci to bardziej niż śmierć dorosłego, więc wątpię, aby pozwolili na ich krzywdzenie. To byłoby upośledzenie przyszłych pokoleń, tworzenie ludzi tchórzliwych, bojaźliwych, nie mogących normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Homoseksualizmowi - tak, Pedofilii - zdecydowane Nie! Nie! i jeszcze raz Nie!
  • 0



#9

Kitsune.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?


Też sądzę, że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale co będzie jeśli wygrają zwolennicy wprowadzenia broni dla każdego obywatela? Czy nie będzie przypadków, że jakiś głupi małolat podkradnie ojcu broń i wymorduje ludzi w szkole? Czy nie będzie większego prawdopodobieństwa, gdy broń będzie w każdym domu, bardziej dostępna?


A mają wprowadzić? Są jakieś plany? Jak tak, to nie słyszałam. Jestem niepoinformowana?

Co do pedofilii to moim zdaniem to nie przejdzie. Ludzie nie pozwolą, będą strajki, protesty. Czy wy też zauważyliście w swoich domach jaka nagonka jest przeciwko księżom? Mimo że w naszych rejonach prawdopodobnie takie zjawiska nie występują to jednak ludzie podłapują jakieś pojedyńcze przypadki i złorzeczą na wszystkich. A co jeśli by tak ogłaszali się publicznie ci pedofile, na pewno byliby potępieni od razu, nie dano by im zrealizować tych nikczemnych celów. Jak jest z homoseksualistami? Oni nikomu nie wadzą (mi na przykład nie przeszkadzają, jedynie może Ci co się przebierają za kobiety, jakoś dziwnie się ubierają, na prawdę taki "pedał" z prawdziwego zdarzenia. afiszowanie się z tym mi nie wadzi, bo równie dobrze można byłoby tego zabronić hetero) a jednak ludzie ich potępiają. Ludzie są przewrażliwieni na punkcie dzieci, dzieci są wyjątkowo traktowane w naszym społeczeństwie, gdy ginie dziecko smuci to bardziej niż śmierć dorosłego, więc wątpię, aby pozwolili na ich krzywdzenie. To byłoby upośledzenie przyszłych pokoleń, tworzenie ludzi tchórzliwych, bojaźliwych, nie mogących normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Homoseksualizmowi - tak, Pedofilii - zdecydowane Nie! Nie! i jeszcze raz Nie!


A ja, za tym co napisałeś, jestem trzy razy na tak.
  • 0

#10

Patrolinho.
  • Postów: 137
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak jak podejrzewałem. Najpierw przepchnęli homoseksualizm jako coś naturalnego i nie związanego z chorobą, a teraz zabrali się za pedofilię :) A wszystko oczywiście w imię nowoczesności i dalszego postępu... Jestem ciekaw co będzie po tym jak przepchną i pedofilię.
  • 0

#11

mariuszm.
  • Postów: 566
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

WT, właśnie w Polsce dla dzieci jest według mnie najbezpieczniej. Pamiętacie te niezliczone afery o mordowaniu dzieci w szkołach?


Też sądzę, że w Polsce jest w miarę bezpiecznie, ale co będzie jeśli wygrają zwolennicy wprowadzenia broni dla każdego obywatela? Czy nie będzie przypadków, że jakiś głupi małolat podkradnie ojcu broń i wymorduje ludzi w szkole? Czy nie będzie większego prawdopodobieństwa, gdy broń będzie w każdym domu, bardziej dostępna?

Co do pedofilii to moim zdaniem to nie przejdzie. Ludzie nie pozwolą, będą strajki, protesty. Czy wy też zauważyliście w swoich domach jaka nagonka jest przeciwko księżom? Mimo że w naszych rejonach prawdopodobnie takie zjawiska nie występują to jednak ludzie podłapują jakieś pojedyńcze przypadki i złorzeczą na wszystkich. A co jeśli by tak ogłaszali się publicznie ci pedofile, na pewno byliby potępieni od razu, nie dano by im zrealizować tych nikczemnych celów. Jak jest z homoseksualistami? Oni nikomu nie wadzą (mi na przykład nie przeszkadzają, jedynie może Ci co się przebierają za kobiety, jakoś dziwnie się ubierają, na prawdę taki "pedał" z prawdziwego zdarzenia. afiszowanie się z tym mi nie wadzi, bo równie dobrze można byłoby tego zabronić hetero) a jednak ludzie ich potępiają. Ludzie są przewrażliwieni na punkcie dzieci, dzieci są wyjątkowo traktowane w naszym społeczeństwie, gdy ginie dziecko smuci to bardziej niż śmierć dorosłego, więc wątpię, aby pozwolili na ich krzywdzenie. To byłoby upośledzenie przyszłych pokoleń, tworzenie ludzi tchórzliwych, bojaźliwych, nie mogących normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Homoseksualizmowi - tak, Pedofilii - zdecydowane Nie! Nie! i jeszcze raz Nie!


Jeszcze nie tak dawno nasi ojcowie podobnie krzyczeli - Rozwodom tak, homoseksualizmowi Nie, Nie, Nie.

Prosili o tak niewiele - "tak cięzko żyć w jednym związku", "homoseksualizm to dewiacja" "my chcemy tylko odrobinę wyrozumiałości i wolności w wyrażaniu swojego nowego zakochania".

Tak to się robi lucyferiańską metodą.

Tak jak podejrzewałem. Najpierw przepchnęli homoseksualizm jako coś naturalnego i nie związanego z chorobą, a teraz zabrali się za pedofilię :) A wszystko oczywiście w imię nowoczesności i dalszego postępu... Jestem ciekaw co będzie po tym jak przepchną i pedofilię.

Dokładnie. Dziwne że nawet inteligentni ludzie tego nie dostrzegają. Dlaczego?.. bo tu nie chodzi o intelekt tylko o zdrowie moralne.
  • -2

#12

antietam.
  • Postów: 320
  • Tematów: 114
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 34
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Degeneracja zachodniej cywilizacji postępuje w zastraszającym tempie.

Zalegalizowany homoseksualizm był tylko pierwszym krokiem do całkowitej legalizacji innych zboczeń. Pedofilia, zoofilia, co następnie? Nekrofilia?
Następuje łamanie wszelkich zasad współżycia społecznego, pod pozorem wolności i demokracji.

Czytałem kiedyś raport zamówiony przez kierownictwo NSDAP w przeddzień wybuchu II wojny światowej. Z uwagi na przewidywaną skalę prowadzonych działań wojennych, armia niemiecka obawiając się o liczebność swojej armii, zleciła badania w celu podjęcia decyzji o ewentualnym dopuszczeniu homoseksualistów do czynnej służby wojskowej.

Raport był druzgoczący dla badanych, i ostatecznie na jego podstawie homoseksualiści wylądowali w obozach koncentracyjnych a nie zasilili szeregi armii.

Konkluzja raportu była następująca - cytuję z pamięci, niestety na chwilę nie mam dostępu do źródła - :

- Z uwagi na zachwianie emocjonalne, skłonność do zdrady, niemożność współpracy, manipulacyjny charakter, niestabilność uczuciową, całkowicie odradza się wcielenie homoseksualistów do czynnej służby wojskowej. W szczególności, należy szczegółowo analizować osoby mające dostęp do tajnych dokumentów, po kątem skłonności homoseksualnych.
  • 6



#13 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

Degeneracja zachodniej cywilizacji(...)

W tym temacie nie ma już więcej do dodania...
Może tylko tyle, że z biegiem czasu następuje degeneracja wszystkich cywilizacji.

To przerażające! Gdyby takie coś weszło w życie to zostanie się tylko zabić, albo kompletnie odizolować od świata, bo jakie nowe, inne reformy mogą wejść w życie?

Można by także, nielegalnie oczywiście, "leczyć" pedofili.

Użytkownik Anima Damnata edytował ten post 26.08.2011 - 18:17

  • 0

#14

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Można by także, nielegalnie oczywiście, "leczyć" pedofili.


Tak, zebrać całą wieś/miasto wywlec pedofila z domu, odciąć mu narząd i po sprawie ;] Fajnie tylko jakby on był niewinny, okazałoby się, że go wredny sąsiad za przeproszeniem podpieprzył ;] Tak jak w średniowieczu palono "czarownice", które domyślam się, że w 99 % nie były czarownicami, tylko podpieprzyła ją wredna sąsiadka do inkwizycji ;) Kochani, to XXI wiek nie średniowiecze/renesans :D Czasy inkwizycji i sądów wiejskich odeszły do lamusa ;]

Użytkownik WithinTemptation edytował ten post 26.08.2011 - 18:23

  • 1



#15

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Czasy inkwizycji i sądów wiejskich odeszły do lamusa ;]


Co nie zmienia faktu, że kiedy trafiono na kogoś "nie teges", to były całkiem skuteczną metodą "leczenia". Myślę, że dla pedofilów możemy zrobić wyjątek i raz na jakiś czas zebrać się, wyszukać takiego i wziąć w obroty - przypalić, uciąć przyrodzenie, porazić prądem... Tak by się nauczył. :)

Dołączona grafika
  • 8




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych